FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 880.107
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
FIFA 19

Gledam, većina kartica koje smo svi uzimali izgubila je ovo popodne na cijeni. Nekako sam u filingu kada se noćas svi prikljuće i kada sutra startaju OTW kartice da će se otvarati masu packova i da će cijene dodatno padati. Tako sve što smo radili ovih par dana neće imati efekta, bar ne ovaj vikend. OK, nisu to neki iznosi a i kupovalo se stvarno jeftino tako da ako ništa ne zaradimo, nećemo ništa niti izgubiti. Neke su dobile i duplo na cijeni ali ove do 10k coinsa stoje gdje jesu ili su u laganom padu. Možda griješim, možda bude sauprotno ali nekako nisam uvjeren. Sve što sam zavrtio na marketu u tri dana sve sam potrošio na kartice tako da mi je ostalo još 1000 coinsa. S obzirom na raspoloženje oko igre, mogu mi ostati sve kartice i mogu s njima igrati do kraja fife. Mogu složiti dvije momčadi engleza. Ništa posebno ali solidno je to.. No ipak nadam se nekoj zaradi da si kupim poštena EPL krila.

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 19

Ja sam gledao nesto vezano uz POTM SBC koji izlazi sutra. Za ocekivati je 81 rated SBC Tottenhama. E sad, Tottenham ove godine ima hrpu 84 kartica i navise i sve su poprilicno skupe a jedna ce sigurno trebati za SBC ako ga bude. Plan mi je jos grindati Divisione i pokupiti jednog ili dva Anderweirelda.

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Ovo mi je ekipa. https://www.futhead.com/19/squads/149772/ 

 

Nemam para za Neuera, Reusa i eventualno Jamesa Rodrigueza ali zato Lewa trpa. Ostalo mi je 50k coinsa, ima li smisla ulagati u ista prije nego u ponoc izadje igra u redovitoj ediciji?

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.9.2018 21:05 (FilipZgCro).
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 19
Uzmem untradable i dobijem Mbappea. Bar imam RM ili RW do kraja igre. Uklopit cu ga sa IF Payetom i IF Lalom na rb.
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Dobijem danas Aubameyanga u onom packu nagrade za rank u Division rivalsu. Vidim da je cijena na xboxu oko 280k trenutno. Što mislite hoće li padat ili rast?

Primijetio sam kao što i kolega Movie kaže da su ovih jeftinijim karticama pale cijene.

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Danas je bio dobar dan, u dva packa uletili Fabinho, Leno, Firmino

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
Hojs kaže...

Dobijem danas Aubameyanga u onom packu nagrade za rank u Division rivalsu. Vidim da je cijena na xboxu oko 280k trenutno. Što mislite hoće li padat ili rast?

Primijetio sam kao što i kolega Movie kaže da su ovih jeftinijim karticama pale cijene.

 Sumnjam da će auby cijena padati, pogotovo kada starta WL. Ode on preko 300k bez problema... ja ga sada ne bih prodavao ako nemam na umu što ću s coinsima isti tren.

6 godina
offline
FIFA 19

Za vas sto igrate sa talijanima, Kessie je zvijer.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 19
Meni od boljih uletili Thiago, Mbappe, Hamsik i Benzema koji u 8 utakmica ima 10 golova i stvarno je zvijer.
6 godina
offline
FIFA 19

Za nas sto smo jucer bili strpljivi, OTW Ronaldo i ekipa nas cekaju u packovima iza 19h.

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
FIFA 19

Jbt koliko zaostajem u startu i za vama, vi vec nabudzili top ekipe a ja ni fifu nisam kupio . Ne daje mi se 60 eura, sacekacu jos malo ili ako naletim na neku povoljnu priliku.

Inace igrao malo fifu 18, sad osvojis prvu diviziju iz sprdnje jer su svi pravi fanovi fife vec par dana na novoj.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 19
ruya kaže...

Jbt koliko zaostajem u startu i za vama, vi vec nabudzili top ekipe a ja ni fifu nisam kupio . Ne daje mi se 60 eura, sacekacu jos malo ili ako naletim na neku povoljnu priliku.

Inace igrao malo fifu 18, sad osvojis prvu diviziju iz sprdnje jer su svi pravi fanovi fife vec par dana na novoj.

 Ma jok, kako tko, neki su imali srece u packovima, neki su bacili FPove, neki su se malo trejdali ali su generalno to dobre stare "beast" ekipe kao sa pocetka svake fife. Napadi su generalno u stilu Zaha, Deulofeu i sl. (citaj ispod 90 pace rijetko) i svi boostani hawkovima ili hunterima, vezni red slicna prica ali nemoze ispod 75, obrana ponovno isto. I onda ljudi po redditu lijepe kako pace vise nije uopce bitan. Pa nije kada svi drmaju pace :P

Ali od ovih nasih, samo sam Blowfisheve ekipe vidio preko one "Play a friends Squad" funkcije i covjek ima muda igrati Busquetsa!

Sve u svemu, kupi jer igra je bolja od 18 i vjerojatno ce ti se inicijalno svidjeti. Dok se ne pocnu desavati standardne gluposti na utakmicama :P

9 godina
offline
FIFA 19

Ekipa, gdje da otključam proslave pogotka?
U katalogu nemam niti jednu jedinu proslavu pogotka, dok mi u sekciji 'celebrations' stoji pro unlockables celebrations.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 19
sexytoiletpaper kaže...
ruya kaže...

Jbt koliko zaostajem u startu i za vama, vi vec nabudzili top ekipe a ja ni fifu nisam kupio . Ne daje mi se 60 eura, sacekacu jos malo ili ako naletim na neku povoljnu priliku.

Inace igrao malo fifu 18, sad osvojis prvu diviziju iz sprdnje jer su svi pravi fanovi fife vec par dana na novoj.

 Ma jok, kako tko, neki su imali srece u packovima, neki su bacili FPove, neki su se malo trejdali ali su generalno to dobre stare "beast" ekipe kao sa pocetka svake fife. Napadi su generalno u stilu Zaha, Deulofeu i sl. (citaj ispod 90 pace rijetko) i svi boostani hawkovima ili hunterima, vezni red slicna prica ali nemoze ispod 75, obrana ponovno isto. I onda ljudi po redditu lijepe kako pace vise nije uopce bitan. Pa nije kada svi drmaju pace :P

Ali od ovih nasih, samo sam Blowfisheve ekipe vidio preko one "Play a friends Squad" funkcije i covjek ima muda igrati Busquetsa!

Sve u svemu, kupi jer igra je bolja od 18 i vjerojatno ce ti se inicijalno svidjeti. Dok se ne pocnu desavati standardne gluposti na utakmicama :P

 Znam da, pace ce uvek biti bitan u fifa igrama i to se valjda nikad nece promeniti, sto se tice ekipa gledam na twitch-u ljudi nestvarne ekipe vec imaju, moj drugar Blowfish moze jer je decko pro :p

Da, cini se i meni bolja od prosle, fifa 18 je valjda najgora fifa koja je ikad izasla. Sve u svemu treba uzeti i igrati uz mnogo manju dozu nerviranja i pretvoriti ovo u zabavu ako se ikako moze.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
6 godina
offline
Re: FIFA 19
ruya kaže...
sexytoiletpaper kaže...
ruya kaže...

Jbt koliko zaostajem u startu i za vama, vi vec nabudzili top ekipe a ja ni fifu nisam kupio . Ne daje mi se 60 eura, sacekacu jos malo ili ako naletim na neku povoljnu priliku.

Inace igrao malo fifu 18, sad osvojis prvu diviziju iz sprdnje jer su svi pravi fanovi fife vec par dana na novoj.

 Ma jok, kako tko, neki su imali srece u packovima, neki su bacili FPove, neki su se malo trejdali ali su generalno to dobre stare "beast" ekipe kao sa pocetka svake fife. Napadi su generalno u stilu Zaha, Deulofeu i sl. (citaj ispod 90 pace rijetko) i svi boostani hawkovima ili hunterima, vezni red slicna prica ali nemoze ispod 75, obrana ponovno isto. I onda ljudi po redditu lijepe kako pace vise nije uopce bitan. Pa nije kada svi drmaju pace :P

Ali od ovih nasih, samo sam Blowfisheve ekipe vidio preko one "Play a friends Squad" funkcije i covjek ima muda igrati Busquetsa!

Sve u svemu, kupi jer igra je bolja od 18 i vjerojatno ce ti se inicijalno svidjeti. Dok se ne pocnu desavati standardne gluposti na utakmicama :P

 Znam da, pace ce uvek biti bitan u fifa igrama i to se valjda nikad nece promeniti, sto se tice ekipa gledam na twitch-u ljudi nestvarne ekipe vec imaju, moj drugar Blowfish moze jer je decko pro :p

Da, cini se i meni bolja od prosle, fifa 18 je valjda najgora fifa koja je ikad izasla. Sve u svemu treba uzeti i igrati uz mnogo manju dozu nerviranja i pretvoriti ovo u zabavu ako se ikako moze.

 Ne melji gluposti. :P

12 godina
offline
FIFA 19

Koliko god pizdarija ima u FIFI 19 koje mi se ne sviđaju, toliko mi se sviđa što su očito online komponentu, odnosno Division Rivals stavili na servere umjesto matchmakinga kao u prijašnjim nastavcima.

Odigrao sam 15-tak online utakmica i svaka je bila 5 crtica bez ijednog trzaja ili ičega sličnog što mi je prije bilo nezamislivo.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...

Koliko god pizdarija ima u FIFI 19 koje mi se ne sviđaju, toliko mi se sviđa što su očito online komponentu, odnosno Division Rivals stavili na servere umjesto matchmakinga kao u prijašnjim nastavcima.

Odigrao sam 15-tak online utakmica i svaka je bila 5 crtica bez ijednog trzaja ili ičega sličnog što mi je prije bilo nezamislivo.

 Da. Jedino sto me jos zanima je refresh rate servera i gdje su tocno. Nisam uzimao za sada neke ludo brze i agilne igrace ali se tu i tamo vole ponasati ko tenkovi na ledu. Bolje je nego u pocetku 18ice ali nije to jos savrseno.

15 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Ima tko da bi kupio fifu 19 za ps4 za 450 kn?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 19
big_guy kaže...

Ima tko da bi kupio fifu 19 za ps4 za 450 kn?

 Pa di vec?

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
sexytoiletpaper kaže...
big_guy kaže...

Ima tko da bi kupio fifu 19 za ps4 za 450 kn?

 Pa di vec?

 Gledam.uzet bundle sa fifom pa mogu prodat jeftinije fifu jer me ne zanima bas..

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
15 godina
offline
FIFA 19

Kako sam i predpostavljao. Većina kartica je iste ili niže cijene a samo su rijetke nešto porasle. Ovakav ishod na marketu nije bio uobičajan do sada... No prošle godine padala su mnoga pravila marketa koja su do tada bila normalna. Izgleda da smo ušli u neko novo doba marketa kada je sve nepredvidljivo. No definitivno kartice će biti jeftinije nego i jednu godinu do sada... Bar tako sugerira početak igre.. Vidjet ćemo što donosi sljedeći tjedan..

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
sexytoiletpaper kaže...


Ali od ovih nasih, samo sam Blowfisheve ekipe vidio preko one "Play a friends Squad" funkcije i covjek ima muda igrati Busquetsa!

  

 

Ma ja sam odigrao 10 tekmi do sad i to Online single match, dakle još nisam ni taknuo Rivalse. Za sad samo trejdam pa stavim u squad čisto da ljepše izgleda 

 

Neću ni igrat Španjolce brijem, samo sam ih uzeo kad su bili jeftiniji da zaradim na njima. 

Evo i mali update oba squada 

16 godina
offline
Re: FIFA 19
blowfish_cro kaže...


Evo i mali update oba squada 

 Kako si zadovoljan sa Kompanyjem i Bailyjem? Ja imam Roja i Alderweirelda i nisam siguran u vezi njih...

Koristite blage riječi i jake argumente
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.9.2018 10:28 (Dodinho).
6 godina
offline
Re: FIFA 19
blowfish_cro kaže...
sexytoiletpaper kaže...


Ali od ovih nasih, samo sam Blowfisheve ekipe vidio preko one "Play a friends Squad" funkcije i covjek ima muda igrati Busquetsa!

  

 

Ma ja sam odigrao 10 tekmi do sad i to Online single match, dakle još nisam ni taknuo Rivalse. Za sad samo trejdam pa stavim u squad čisto da ljepše izgleda 

 

Neću ni igrat Španjolce brijem, samo sam ih uzeo kad su bili jeftiniji da zaradim na njima. 

Evo i mali update oba squada 

 Budaleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee! Da si igrao Rivalse bar malo mogao si bez problema pokupiti 30-50k coinova ili Packove. Jucer u ponoc su resetirali i prvi tjedan je bilo lako doci do tih nagrada. Rivalsi takoder imaju svoj SR sistem i pokusavati ce te tokom cijele godine stavljati sa ljudima tvojeg (trenutnog) skilla. Dakle kada dodes do svog stvarnog skilla, morat ces nadigrati ljude jednako dobre kao ti sto bi moglo biti super kao nacin da postanes bolji igrac.

10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Dodinho kaže...
blowfish_cro kaže...


Evo i mali update oba squada 

 Kako si zadovoljan sa Kompanyjem i Bailyjem? Ja imam Roja i Alderweirelda i nisam siguran u vezi njih...

 

Baily je odličan kao i prošle godine. Kompanyja sam samo uzeo da ga prodam, prespor je. 

 

sexytoiletpaper kaže...
blowfish_cro kaže...
sexytoiletpaper kaže...


Ali od ovih nasih, samo sam Blowfisheve ekipe vidio preko one "Play a friends Squad" funkcije i covjek ima muda igrati Busquetsa!

  

 

Ma ja sam odigrao 10 tekmi do sad i to Online single match, dakle još nisam ni taknuo Rivalse. Za sad samo trejdam pa stavim u squad čisto da ljepše izgleda 

 

Neću ni igrat Španjolce brijem, samo sam ih uzeo kad su bili jeftiniji da zaradim na njima. 

Evo i mali update oba squada 

 Budaleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee! Da si igrao Rivalse bar malo mogao si bez problema pokupiti 30-50k coinova ili Packove. Jucer u ponoc su resetirali i prvi tjedan je bilo lako doci do tih nagrada. Rivalsi takoder imaju svoj SR sistem i pokusavati ce te tokom cijele godine stavljati sa ljudima tvojeg (trenutnog) skilla. Dakle kada dodes do svog stvarnog skilla, morat ces nadigrati ljude jednako dobre kao ti sto bi moglo biti super kao nacin da postanes bolji igrac.

 Ma nema se vremena, jebiga. Na poslu što poklikam i to je to 

 

Čekam da cura ode na faks pa će onda biti 'zbogom dame, zbogom prijatelji' 

6 godina
offline
Re: FIFA 19
blowfish_cro kaže...
 Ma nema se vremena, jebiga. Na poslušto poklikam i to je to 

 

Čekam da cura ode na faks pa će onda biti 'zbogom dame, zbogom prijatelji' 

 Pfft. Kao sto bi rekli Battlefield Friends-i "You getting laid? WRONG! You getting laid, you're not playing Battlefield."

Ali ozbiljno, Rivalsi ce ispasti super stvar, Puno vise ljudi ce imati pristup WL. U Div5 sam za sada odigrao 20ak utakmica tokom 3-4 dana, vise od pola puta sam prema WL kvalifikaciji. Nagrade za Rivalse izgledaju dobro i ne moras biti niti kvalitetan da bi ih pokupio, grind je dovoljan iako ce brze ici ako pobjedujes.

9 godina
offline
Re: FIFA 19
playjob kaže...

Ekipa, gdje da otključam proslave pogotka?
U katalogu nemam niti jednu jedinu proslavu pogotka, dok mi u sekciji 'celebrations' stoji pro unlockables celebrations.

 bump.

10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
sexytoiletpaper kaže...

 Pfft. Kao sto bi rekli Battlefield Friends-i "You getting laid? WRONG! You getting laid, you're not playing Battlefield."

Ali ozbiljno, Rivalsi ce ispasti super stvar, Puno vise ljudi ce imati pristup WL. U Div5 sam za sada odigrao 20ak utakmica tokom 3-4 dana, vise od pola puta sam prema WL kvalifikaciji. Nagrade za Rivalse izgledaju dobro i ne moras biti niti kvalitetan da bi ih pokupio, grind je dovoljan iako ce brze ici ako pobjedujes.

Ma znam, da sam znao da ekipu s 4-0-1 baca u Div 5, odigrao bih sigurno jer ne bih imao ništa za izgubit. 

 

Jebiga sad, kaj je tu je 

12 godina
offline
Re: FIFA 19
blowfish_cro kaže...

Ma znam, da sam znao da ekipu s 4-0-1 baca u Div 5, odigrao bih sigurno jer ne bih imao ništa za izgubit. 

 

Jebiga sad, kaj je tu je 

Ja sam sa 3-1-1 ušao u 5. diviziju.

Pobijedio 2-3 utakmice i osigurao nagradu gold 3 - mislim da je gold 3?

 

Jučer sam baš gledao te nagrade i vidim da ima nagrada za bronze - najlošiji ranking u diviziji.

I čini mi se da niti ne trebaš igrati da bi to dobio?

Nisam siguran 100%, ali pod nagrade piše da to ima 100% igrača pa po tome zaključujem da to ima svatko tko je odigrao 5 kvalifikacijskih utakmica i ušao u divizije.

Moguće da će se s vremenom dići broj bodova koji je potreban za te nagrade pošto se diže za ostale - isti princip kao u Squad Battles?

 

[19xx] 4ntraks
6 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...
blowfish_cro kaže...

Ma znam, da sam znao da ekipu s 4-0-1 baca u Div 5, odigrao bih sigurno jer ne bih imao ništa za izgubit. 

 

Jebiga sad, kaj je tu je 

Ja sam sa 3-1-1 ušao u 5. diviziju.

Pobijedio 2-3 utakmice i osigurao nagradu gold 3 - mislim da je gold 3?

 

Jučer sam baš gledao te nagrade i vidim da ima nagrada za bronze - najlošiji ranking u diviziji.

I čini mi se da niti ne trebaš igrati da bi to dobio?

Nisam siguran 100%, ali pod nagrade piše da to ima 100% igrača pa po tome zaključujem da to ima svatko tko je odigrao 5 kvalifikacijskih utakmica i ušao u divizije.

Moguće da će se s vremenom dići broj bodova koji je potreban za te nagrade pošto se diže za ostale - isti princip kao u Squad Battles?

 

 Izgleda da da. 15% dobiva rank 1, 30% rank 2, 50% rank 3, za zadnja dva ne znam ali je lako pobrati i za njih. Ono sto mi je bilo nejasno je zasto Rank 2 ima bolje packove od Rank 1 u D5? Rank 1 dobije Mega i Jumbo Gold Pack dok Rank 2 dobiva Mega i 12Rare Players Pack (2x za untradable). Rank 1 dobiva vise coinova pa se taj dio isplati ali opet.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice