FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 880.064
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: FIFA 19
sexytoiletpaper kaže...

Ako se ne varam, sutra bi trebali izaci OTW tako da ako birate packove, cuvajte ih do sutra.

Aukurac, tko će izdržat da ih ne otvori do sutra :)

[19xx] 4ntraks
6 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...
sexytoiletpaper kaže...

Ako se ne varam, sutra bi trebali izaci OTW tako da ako birate packove, cuvajte ih do sutra.

Aukurac, tko će izdržat da ih ne otvori do sutra :)

 Budale koje se nadaju OTW Ronaldu :P

13 godina
offline
FIFA 19

Dobio 55,000 coinsa i kupio Humelsa

Who bolan cares
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.9.2018 9:47 (dejan1471).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
FIFA 19

Stigao mi je key s CDkeysa, ne mogu ju preloadat, zanima me jel mogu pomoću vpn-a iz koreje bacit koju tekmu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 19

POTM Lucas bi isto trebao izaci sutra. Mogle bi jos narasti cijene igraca Spursa. Alderweireld je trenutno najjeftiniji iznad 84 ratinga sa 17k.

Prosle godine su znali traziti i igrace klubova protiv kojih je zabio, sto je u ovom slucaju Fulham i Man Utd.

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.9.2018 10:01 (sexytoiletpaper).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

IF sulejmani, Juan Mata, Busquets... Pristojno iz paketica. Iako igram talijane, ovi ce poslužit za SBC. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
FIFA 19

Malo je reć da sam bio sretne ruke danas.

 

Odabrao sam untradable packove i ova dva idu direktno u momčad :D

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
6 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
Dodinho kaže...

Malo je reć da sam bio sretne ruke danas.

 

Odabrao sam untradable packove i ova dva idu direktno u momčad :D

Mi ostali ćemo pričekati do sutra pa ćemo ovdje kačit sličice OTW Ronalda i ekipe...... NOOOOOOT :)

[19xx] 4ntraks
6 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...
Dodinho kaže...

Malo je reć da sam bio sretne ruke danas.

 

Odabrao sam untradable packove i ova dva idu direktno u momčad :D

Mi ostali ćemo pričekati do sutra pa ćemo ovdje kačit sličice OTW Ronalda i ekipe...... NOOOOOOT :)

 

Meni je osobno svejedno da li je OTW ili Icon Ronaldo. Oba ce biti adekvatna :P

16 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...
Dodinho kaže...

Malo je reć da sam bio sretne ruke danas.

 

Odabrao sam untradable packove i ova dva idu direktno u momčad :D

Mi ostali ćemo pričekati do sutra pa ćemo ovdje kačit sličice OTW Ronalda i ekipe...... NOOOOOOT :)

 Moji frendovi nešto planiraju čekati... Ma reko zajebi ti to, još najbolje da oko obične igre taktiziram i tlačim sam sebe. Šta bude bude, od Fife 15 i packanog Neymara nisam dobio ništa korisno haha

Koristite blage riječi i jake argumente
12 godina
offline
FIFA 19

Fifa 19 za ps4 standard verzija preko ps store izlazi sutra tokom dana? To samo ove skuplje su ranije? Danas mislim uzeti preko US store tu standard verziju za 60 dolara

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: FIFA 19
Kad izlazi fifa sutra? 19:00 CET?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
playjob kaže...
Kad izlazi fifa sutra? 19:00 CET?

 Za očekivati je u ponoć kao što je tako izašla i ova tri dana ranije koju igramo. Znači, večeras budi spreman.

7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Prodati odma ili sacekati koji dan?
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Vi što mislite prodavat... moje neko razmišljanje o ovogodišnoj FIFI, tj. cijenama igrača.

Mislim da će im padati i to jako.

Zašto?

Zato jer imamo SB, imamo Division Rivals, za tjedan dana WL + SBC.

Iz svega toga izlazi masa kartica, kao nikad do sada i samim time će konkurencija odraditi svoje.

 

Neki dan sam spomenuo Rashforda koji je išao za 10k i nije ga bilo na marketu.

Jučer vidim masu Rashforda i to zato jer su mu digli cijenu na 40k.

Vidim da ide po 30k otprilike.

Oni koji su uspjeli kupiti pokoju karticu za 10k su fino profitirali.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 19
sexytoiletpaper kaže...

Jel moze netko ukratko dati kakvu natuknicu sto tice trejdanja? Sto gledati i slicno?

 Bronze pack method za pocetak. Ne volim ju bas jer po meni ima boljih metoda do kojih se lakse stigne do zarade, ali ovo je metoda koja i laicima o trejdanju moze donest siguran profit. POTM investing. Znaci nesto prije biranja POTM igraca kupis nekoliko obicnih gold kartica ratinga 81-83 za koje se predvidja da bi mogli bit u sbc requirementsima. Tipa ako se predvidja za iduci mjesec da ce POTM dobit Hazard npr, uzmes nekoliko kartica s belgijskom nacionalnoscu ili par kartica Chelsea igraca ili par kartica Hazardovih bivsih klubova. I UVIJEK prodajes u hypu, znaci par sati prije samo izlaska POTM jer je tad cijena najveca, a ne na sami dan izlaska jer moze bit riskatno. Tu dignes sigurne coinse i onda ulazes u nesto drugo. Onda ulaganje u gold kartice za koje se predvidja da ce imati OTW kartice. Onaj tjedan kad izadju OTW kartice, njihove gold kartice ce izac iz packova i dignut ce im se cijena. Kupis ovog novog golmana Chelsea Kepu ili Keitu npr. i prodas ih negdje sredinom tjedna dok ih nema u packovima. Ulaganje u TOTW1 igrace. Zasto? Rare su i s vremenom ce im se dignut cijena. Zasto su rare? Jer prvi tjedan rijetko tko ima coinse da ih kupi. Sjetimo se IF Valencie prosle godine. Onda snajpanje. Nadje neki svoj filter i mazes. Ako ne znas sta je to i kako se radi rokni u youtube. Prosle godine sam snajpo non rare gold igrace poput Ndidia i znao sam dnevno roknut 10k dok sam imao volje. Skuzio sam ove godine da je ok snajpat ove bronze i silver kartice sto ekipa gradi na futbinu za SBC. To su sve vecinom pokusaji price fixa gdje se takvim karticama dize vrijednost, ali mozes to i sam iskoristit. Mass biding je isto ok, tu se da dosta zaradit. 

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
11 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...

Vi što mislite prodavat... moje neko razmišljanje o ovogodišnoj FIFI, tj. cijenama igrača.

Mislim da će im padati i to jako.

Zašto?

Zato jer imamo SB, imamo Division Rivals, za tjedan dana WL + SBC.

Iz svega toga izlazi masa kartica, kao nikad do sada i samim time će konkurencija odraditi svoje.

 

Neki dan sam spomenuo Rashforda koji je išao za 10k i nije ga bilo na marketu.

Jučer vidim masu Rashforda i to zato jer su mu digli cijenu na 40k.

Vidim da ide po 30k otprilike.

Oni koji su uspjeli kupiti pokoju karticu za 10k su fino profitirali.

 Do prve WL samo ce rast. 100%. Naravno govorim o igracima koji su trazeni za tu istu WL. Sjecam se Gabriel Jesusa prosle god., kupio sam ga prije izlaska igre za nekih 15k, kasnije je narastao skroz do 70k a bio je overall 81. Znaci rastao je sve do 24.10. sto je skoro mjesec dana igre. Sumnjam da ce ove godine bit drugacije govoreci o igracima koji ce bit u WL ekipama i koji spadaju u rubriku OP igraca.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
12 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
playjob kaže...
Kad izlazi fifa sutra? 19:00 CET?

 Za očekivati je u ponoć kao što je tako izašla i ova tri dana ranije koju igramo. Znači, večeras budi spreman.

 Pa odbrojava fifa na ps4, prije da je sutra u 6 ujutro. Bar nama na US storu

15 godina
offline
Re: FIFA 19
C3c1l kaže...

 Pa odbrojava fifa na ps4, prije da je sutra u 6 ujutro. Bar nama na US storu

 Razlika je 6 sati između nas i amera, bar tamo gdje mi kćer živi. Stoga je logično da je njima ponoć nama u 6 sati ujutro.

12 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
C3c1l kaže...

 Pa odbrojava fifa na ps4, prije da je sutra u 6 ujutro. Bar nama na US storu

 Razlika je 6 sati između nas i amera, bar tamo gdje mi kćer živi. Stoga je logično da je njima ponoć nama u 6 sati ujutro.

 jel znas koliko ima vremenski zona u americi? :)

9 godina
offline
Re: FIFA 19
Što nastavljaš raspravu izvan domene ove teme? Ima vremenskih zona koliko ima, kad izađe, izađe...
12 godina
offline
Re: FIFA 19
playjob kaže...
Što nastavljaš raspravu izvan domene ove teme? Ima vremenskih zona koliko ima, kad izađe, izađe...

Sta je sa tobom? 

Prijatelj Movie i ja cemo raspravljat kad hocemo i o cemu hocemo.

Mojne me nervirat.

9 godina
offline
Re: FIFA 19
Nemam onaj origin pass, naručio sam fifu 19 za pc s cdkeysa, danas mi je stigao cd key, unio sam ga u origin i igrica mi je u libraryu, no, međutim, nemam opciju preloada, jel to tak treba bit ili, s obzirom da su sati u pitanju do izlaska igrice...
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

I meni je isto tako ;)

11 godina
offline
FIFA 19

Evo ja sam poceo skidati preload, isto kupio key oko 1h nista i evo malo prije se pojavio preload button

BTW moj nick je: Runner92

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: FIFA 19
Ako netko hoce da bacimo koju online tekmu kao prijateljsku, dakle ne fut, neka mi u privatnoj poruci ostavi nick pa da rokamo

Evo i ja sad imam preload gumb.
32.71GB, skidat će 30 minuta.

U ponoć se može igrat, 12:00AM CEST.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 19

imas dobru brzinu dw, meni ce trebat oko 9-10h da skinem...

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: FIFA 19
Darko92 kaže...

imas dobru brzinu dw, meni ce trebat oko 9-10h da skinem...

 B.net, Osijek, sami centar grada

Download 150 Mb/s, upload 15 Mb/s

11 godina
offline
FIFA 19

Nice, jbg ja sam u okolici M. Bistrice di je net uzas, na iskonu niti 10mb ne mogu dobit preko zice... 

probao homebox od vipa brzina bila od 20-45mb ali pucao dosta signal cak i u fifi me bacalo van jer se net zamrzavao...

Nadam se optici ali ko zna oce li kad zazivjet "u mom selu" 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
C3c1l kaže...

 jel znas koliko ima vremenski zona u americi? :)

 16 vremenskih zona, blago njima...

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.9.2018 19:45 (movie).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice