Football manager 2010

poruka: 416
|
čitano: 131.369
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
RE: Football manager 2010
ružno pače kaže...

jel mi iko more reć kako da spremim npr. sliku svoje momčadi na fm-u 2010??( zanima me izričito za ovu igru) svaki put kad stisnem print screen i paste-am  u novi image mi spremi ili sliku desktopa ili nečeg što mi bude uporedo otvoreno sa igricom ali nikako sliku kojami je bila u igrici kad san stisa print screen...hvala unaprid...

inače igra sadržava svoj screenshot captor, shortcut je ALT+F9 u igri. I sve slike se same spremaju u documents/Sports Interactive/Football Manager 2010/screenshots folder.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Football manager 2010
1986 kaže...
izaso je novi patch... jel ko zna jel treba ikona za to i jel trazi sifru (imam naravno original bačen novac 350 kn kao i sve kupujem samo originale xd)

.

15 godina
offline
RE: Football manager 2010

Mi možete molim Vas dati neki patch za sve lige da budu licencirane i da bude prava Liga Prvaka,uz objašnjenje.Hvala.Sorry ak je isto pitanje ,ali nisam čital otpočetka.

14 godina
odjavljen
offline
RE: Football manager 2010
emerik kaže...

Mi možete molim Vas dati neki patch za sve lige da budu licencirane i da bude prava Liga Prvaka,uz objašnjenje.Hvala.Sorry ak je isto pitanje ,ali nisam čital otpočetka.

A kakva je to ne-prava liga prvaka? tj. što fali ovoj?

Ja nemam potpis!?
14 godina
offline
Football manager 2010

Evo preporučio bih nekoliko jako dobrih mladih igrača (ispod 20 godina) koje sam imao prilike koristit u svom klubu. Osobno se jako baziram na mlade igrače i kao takve ih dovodim. U prvom sastavu mi ima bar 5 igrača ispod 20 godina. I mogu reć da mi jako dobro ide i da se mladi igrači (bar ovakvi talenti) jako dobro razvijaju. Evo ih nekoliko:

 

-Diego Asenjo (GK) Atletico Madrid (20 godina)

-Vincenzo Fiorillo (GK) Sampdoria (19 godina)

-Mamadou Sakho (DC) PSG (19 godina)

-Neven Subotic (DC) Dortmund (20 godina)

-Diego Renan(DLR) Cruzeiro (19 godina)

-Gareth Bale (DL) Tottenham (20 godina)

-Davide Santon (DLR) Inter (18 godina)

-Rene Krhin (DMC/MC) Inter (19 godina)

-Sergio Busquets (MC) Barcelona (20 godina)

-Eduardo Salvio (AMR/FC) Lanus (19 godina)

-Miralem Pjanic (MC/AMC) Lyon (19 godina)

-Coutinho (AMC) Vasco (17 godina)

-Diego Buonanotte (AMC/L) River (21 godina)

-James Rodriguez(AMC) Banfield (17 godina)

-Bojan (FC) Barcelona (18 godina)

-Mario Balotelli (FC) Inter (18 godina)

 

Mogu reć da su igrači jako dobri i talentirani. Kao što sam rekao znam ih stavit konstantno najmanje 5 u prvi sastav i jako dobro funkcionira. Primjerice James Rodriguez ili Coutinho imaju po 17 godina, a znaju zabit po 2-3 gola na utakmici. Inače igram s Interom. Dakle igra se liga prvaka i slično. U prvoj sezoni sam osvojio kup uefa. Igramo ja i prijatelj istu ligu (on milan, ja inter) i kad je vidio kako poslujem, počeo se i ona bazirat na mladeSmijeh. Ispričavam se ako su pozicije malo netočno napisane, ali pišem napamet. Uglavnom jako dobri mladi igrači koje osobno koristim ili sam ih koristio. I mogu reć da se jako dobro razvijaju, a samim tim im i cijena naravno rasteNamigiva. Nadam se da sam nekima pomogao!!

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.3.2010 13:21 (zabranjeniples).
Moj PC  
3 0 hvala 1
14 godina
odjavljen
offline
Football manager 2010

Sakha dovodim još od FM08 u svaki klub... Igračina nema što...

Ja nemam potpis!?
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Football manager 2010
1986 kaže...
1986 kaže...
izaso je novi patch... jel ko zna jel treba ikona za to i jel trazi sifru (imam naravno original bačen novac 350 kn kao i sve kupujem samo originale xd)

.

.

14 godina
offline
RE: Football manager 2010
1986 kaže...
izaso je novi patch... jel ko zna jel treba ikona za to i jel trazi sifru (imam naravno original bačen novac 350 kn kao i sve kupujem samo originale xd)

Ne kužim šta te muči?? Skineš patch, patchiraš i to je sva mudrost.  Ne treba ti nikakva šifra ni slično. Naravno, ako je riječ o službenom patchu.

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.3.2010 17:55 (zabranjeniples).
14 godina
odjavljen
offline
Football manager 2010

Meni FM bolje radi bez patcha...

Ja nemam potpis!?
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Football manager 2010
kingmedo kaže...

Meni FM bolje radi bez patcha...

Meni s patchom radi isto ko i bez njega i ne vidim razlog zašto ga ne stavit (naravno ako govorimo o službenom patchu) jer ipak donosi novije transfere i slične gluposti.

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.3.2010 18:35 (zabranjeniples).
14 godina
odjavljen
offline
RE: Football manager 2010
zabranjeniples kaže...
kingmedo kaže...

Meni FM bolje radi bez patcha...

Meni s ptachom radi isto ko i bez njega i ne vidim razlog zašto ga ne stavit (naravno ako govorimo o službenom patchu) jer ipak donosi novije transfere i slične gluposti.

Pa ako radi isto kao i bez njega, zašto ga stavit?

Ja nemam potpis!?
14 godina
offline
RE: Football manager 2010
kingmedo kaže...

Pa ako radi isto kao i bez njega, zašto ga stavit?

Pa kao što sam ti odgovorio gore u postu (samo treba čitat) donosi novije transfere i još neka poboljšanja što ga čini itekako primamljivim.

14 godina
odjavljen
offline
RE: Football manager 2010
zabranjeniples kaže...
kingmedo kaže...

Pa ako radi isto kao i bez njega, zašto ga stavit?

Pa kao što sam ti odgovorio gore u postu (samo treba čitat) donosi novije transfere i još neka poboljšanjašto ga čini itekako primamljivim.

Kao na primjer?

Ja nemam potpis!?
14 godina
offline
RE: Football manager 2010
kingmedo kaže...

Kao na primjer?

Kao na primjer ''skini i instaliraj ga''. Mislim šta ćemo sad tu pisat romane bzv (bez uvrede). Izašla je igra, i kao za svaki manager do sad sports interactive izdaje službene patchave (koji, da napomenem rade uredno) sa dodatnim transferima u prijelaznim rokovima i nekim sitnim poboljšanjima. Nije obavezan!! Tako da za vas manje povjerljive u takve stvari nije ni potrebanSmijeh.

14 godina
odjavljen
offline
RE: Football manager 2010
zabranjeniples kaže...
kingmedo kaže...

Kao na primjer?

Kao na primjer ''skini i instaliraj ga''. Mislim šta ćemo sad tu pisat romane bzv (bez uvrede). Izašla je igra, i kao za svaki manager do sad sports interactive izdaje službene patchave (koji, da napomenem rade uredno) sa dodatnim transferima u prijelaznim rokovima i nekim sitnim poboljšanjima. Nije obavezan!! Tako da za vas manje povjerljive u takve stvari nije ni potrebanSmijeh.

Pa kao bolje je s njim, a ne znaš niti jedno poboljšanje, šta ce ti transferi ako si vec poceo igrat i npr. si u 4. sezoni i tad su se transferi ionako drugim tokom razvili.

Ja nemam potpis!?
14 godina
neaktivan
offline
Football manager 2010

Imaš na prijašnjim stranicama, negdje oko 5-6 možda...

sva poboljšanja koja donosi novi patch, ima ih dosta vjeruj mi...

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: Football manager 2010
stipica_zd kaže...

Imaš na prijašnjim stranicama, negdje oko 5-6 možda...

sva poboljšanja koja donosi novi patch, ima ih dosta vjeruj mi...

Znam, instaliram svaki patch. Ali pitao sam samo da navede primjer poboljšanja.

BTW. za FM09 su poboljšanja bila neophodna.

Ja nemam potpis!?
14 godina
neaktivan
offline
Football manager 2010

bez patcha je smece...skini najnoviji patch,crack također nije problem naci,i sve je rijeseno,sve su popravili

http://pckonfe.co.cc/
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Football manager 2010
kingmedo kaže...

Znam, instaliram svaki patch. Ali pitao sam samo da navede primjer poboljšanja.

Gledaj, nemam namjeru svađat se s nikim. Čovjek je pitao vezano za patch i onda se ti javljaš sa izjavom šta će ti patch ako sve radi ok i bez njega. Nemoj se pravit previše pametan jer nije zdravo (samo savjet). Igram managera još od davnih vremena kad su sports interactive i eidos bili zajedno pod imenom championship manager i uživam u svakom službenom dodatku koji izađe na službenoj stranici. Zaista je šteta ne skinit patch za sve ljubitelje te igre. Nema se tu šta previše tumačit i pričat. Instaliraj igru, skini patchave i uživaj.

14 godina
neaktivan
offline
Football manager 2010

ako netko zeli igrati online managera sa 10.3 patchom neka se javi

http://pckonfe.co.cc/
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Football manager 2010
14 godina
neaktivan
offline
Football manager 2010

Mi može ko dat cd-key za football manager 2010 ?? hitno 

martin
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Football manager 2010

cd-key od kojeg patcha?

http://pckonfe.co.cc/
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Football manager 2010

Evo možda nije za pohvalu ali uspio sam nekako složiti Dinamo kako se spada i krenulo mi je. U pohod na ligu prvaka bilo je naravno ključno 4. pretkolo koje sam igrao s Olypijakosom i igrao oba meča neodlučeno (1-1 i 3-3) pa sam prošao na golove u gostima. Imao bih pitanje kako mogu tražiti i kada mogu otprilike tražiti veći budžet? Kako mogu namjestiti da mi napadač i veznjaci ne pucaju s 20 m?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Football manager 2010

ja sam s dinamom jednom bio u finalu europa lige a sada sam je i osvojio...sto se tice tog namjestanja,odi na taktiku i uđi u team instructions,tamo pogledaj,ako ne nađeš,odi na svakog igraca posebno i  stisni ono...stop shot from distance

http://www.racunalahakiranje2010.smffy.com/index.php
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.4.2010 23:01 (nazi commander).
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Football manager 2010

svo koji žele igrati football manager 2010 u dvoje,troje ili više preko hamachia

neka se jave a detalje ćemo dogovoriti

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Football manager 2010

...kako se igra preko toga?

14 godina
neaktivan
offline
RE: Football manager 2010

lijepo, instaliraš si hamachi nađemo server i igramo

14 godina
neaktivan
offline
Football manager 2010

ajmo odmah

http://www.racunalahakiranje2010.smffy.com/index.php
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Football manager 2010
nazi commander kaže...

ajmo odmah

 imaš li hamachi

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice