Football Manager 2012

poruka: 341
|
čitano: 172.726
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2012

Ne znam je li se sjećate kada je Abramovič nudija za Ronaldinha 140 milijuna dok je igra u Barci pa ga ovi nisu pustili, kolika su sada nagađanja i oko Neymara pa se ne zna oće li ga Santos pustiti. A znaš i sam u menadžeru(bar sam ja takav) kada ti je neki top(key) igrač odličan i sviđa ti se i još ako je mlad da i tebi ostali klubovi znaju nuditi ogromnu paru pa ga ne puštaš. Prvenstveno ja kupim nekog za niti milijun eura kada ima 18 god. i igra mi taj par sezona i kada ima 22 god nudu mi isto tako 70-80 milja i ja ga ne puštam..jer zašto ga pustiti ako imaš verygood financije i sve ostalo...ne isplati se...a taj mi igrač možda donosi dugoročnu zaradu koja se ne može gledati u kratkom roku.

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.6.2012 16:51 (Galiante).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2012
Obi Wan kaže...
szx kaže...

 

pa ako im je key player nece ga pustit nema teorije... ko kad sam ja isa dovest bale-a u barcu... iskrca nekih 100 mil za njega jedva dosa...

ja san balea dovea za 40-ak milja. to mi je bilo ok cifra. ali neznan kolko im je kljucni igrac, vise ne igra nego sta igra....

antevukusic
15 godina
offline
Re: Football Manager 2012

Smiješna je igrica, krenuo sa Doverom iz 6. lige i za 7 sezona osvojio 1. ligu, za 8 sezona dodao tome i LP (uz ligašku titulu). Usput osvojio par kupova, s time da nisam ponavljao tekme ni ništa takvo. U starijim verzijama nije bilo tako lako.

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2012

Svaka čast. Ja jedini imam osjećaja i po igri i po čitanju vaših komentara da je kod mene više-manje skroz realno i što se tiče tekmi i transfera i svega ostaloga....

11 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2012
pozz ljudi, kako skinuti free FM 2012?
dajte mi neke prijedloge :)
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Football Manager 2012
Galiante kaže...

Svaka čast. Ja jedini imam osjećaja i po igri i po čitanju vaših komentara da je kod mene više-manje skroz realno i što se tiče tekmi i transfera i svega ostaloga....

Običnih 4-4-2 i dvije brze špice naprijed, to je jedino kaj treba za ownat igricu. Imam lika koji zabija 50+ golova po sezoni, a nije niš posebno, samo ima brzinu flair i nešto driblinga.

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
12 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2012

baš sam krenuo igrati fifa manager 2012 da malo usporedim sa fm-om. fifa m više lići na nogometne simse.sučelje je vrlo loše,nepregledno.3d mečevi izgledaju spektakularnije nego u fm-u,kao i geste igrača.sudci nerealni :// sve sude tj. nemaju osjećaj za igru.puno sjeckanja igre,a malo prekršaja.team talk u većini slučajeva beskoristan(ako se malo više naljutiš na igrače,odmah pada moral,timski duh,...).tok meća također dosta loše napravljen.uglavnom previše bespotrebnih opcija,koje su dosta bitne ako hoćeš da napraviš dobar rezultat.

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.7.2012 16:14 (hitmanovich).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2012

Pa čuj.... Od tog igrača ništa ti neće bit. Mislim možda će bit solidan al neće biti baš neka zvijer!

11 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2012

ahahaahhahaaha...... Ja sam dove ramsey za 15 milijuna imam najbolji sast s interom prvi sam 20 bodova razlike ispred napolia koji je drugi :D ja debelo prvi imam sve najbolje igraceee...... cavani,asamoah,vidal,ramsey,bale,..... E da manzukica dovedite ako imate 20 milijuna Lik trpa!{#}

9 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2012

S obzirom da je ovo po mom misljenju zadnji pravi i potpuno realni FM zanima me postoji li za njega patch sa igracima i ligama aktualnim u 2014.?

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2012

Googlaj, čini mi se da imaš sve na fmscout, ili čak na cromanageru

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice