Football Manager 2012

poruka: 341
|
čitano: 172.717
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2012

Taj FM je zlo neopisano, ja stvarno neznam šta tu ima tolko privlačno ali ga jednostavno nemogu prestati igrati I taman kad izgubim malo volju za njim onda gledam tekmu na TV-u vidim idijote kako neznaju,ježim im mamicu i opletem FM da im pokaže kako se osvajaju trofeji mamicu im.

OMAĐIJAJ ME !!!!!!!!!!!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2012
SimeKZ kaže...

Naravno da mozes dobit ponudu. Masu ponuda. No na tebi je jel oces prihvatit ili neces.

ONda sam ja fulo ocito...Al ja mislim i dalje da se nemoze xD pogotovo ne iz drugih liga

13 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2012

mozes dobiti ponudu od drugoga kluba i iz druge lige takoder...ja dok sam vodio tottenham u dvije sezone sam oba puta osvojio naslov i jednom europsku ligu,i dosao do polufinala lige prvaka u drugoj sezoni zvao me je inter,ali sam odbio jer imaju dosta stare igrace...

Sve me zene oko kuce jure kaze majka to je zbog frizure
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2012

Imam jedno pitanje, da li postoji neki patch za ovu igru u vidu dodatnih klubova sa prostora bivše SFRJ, neko proširenje broja igrača, njihove slike i slično? Ako postoji, da li bi mi neko mogao reći gdje da skinem to?

Hvala unaprijed!

Ne postoje naši stalni prijatelji i naši stalni neprijatelji, postoje samo naši stalni interesi. Winston Churchill
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Football Manager 2012
ulinsky kaže...

Imam jedno pitanje, da li postoji neki patch za ovu igru u vidu dodatnih klubova sa prostora bivše SFRJ, neko proširenje broja igrača, njihove slike i slično? Ako postoji, da li bi mi neko mogao reći gdje da skinem to?

Hvala unaprijed!

prosirenjem klubova to mozes ili dodati ligu tijekom igranja ili prije u new game setup stavis ligu iz zemlje koja postoji tu i onda odaberes koju najnizu ligu zelis loadat. za hrvatsku mi se cini da ima najnize druga liga, dok za englesku ima cak i vise od 6. sve to ovoisi koliko je liga koju odaberes popularna

 

a sto se tice slika, sa klubove ex-yu ne virujem da su toliko pokriveni sa facepackovima. probaj traziti po ovim balkanskom stranicama za FM

It's not who u are, it's who u know.
14 godina
offline
Re: Football Manager 2012

Mečeve gledate u:

13 2D
17 3D
8 Text
šumski put je bio ravan.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2012
ulinsky kaže...

Imam jedno pitanje, da li postoji neki patch za ovu igru u vidu dodatnih klubova sa prostora bivše SFRJ, neko proširenje broja igrača, njihove slike i slično? Ako postoji, da li bi mi neko mogao reći gdje da skinem to?

Hvala unaprijed!

FM Balkan jednom rjecju...registriraj se na taj forum i odi pod grafika i tamo imas za grbove i dresove i face dodatke koje ubacis tamo gdje treba (pise sve di treba ubaciti, lagano je)...a imas i za 3 hnl, i za srpske nize lige i sve.. odi, regaj se i odmah u podforumu predstavljanje napisi da sam te ja poslao (nick: bodybuilder)  :) 

Sve me zene oko kuce jure kaze majka to je zbog frizure
16 godina
offline
Re: Football Manager 2012

je li moguce negdi nabavit fm 2012 patch, ali ne preko steama if u know what i mean

 

kontakt preko p.m.

It's not who u are, it's who u know.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2012
Obi Wan kaže...

je li moguce negdi nabavit fm 2012 patch, ali ne preko steama if u know what i mean

 

kontakt preko p.m.

 

također se to i ja pitam, molim pomoć nekog.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2012

na što si točno mislio

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Football Manager 2012
hrki kaže...

na što si točno mislio

to se i ja pitam...

It's not who u are, it's who u know.
14 godina
offline
Re: Football Manager 2012
M_dipl. kaže...

LOL, u 3D-u, niste normalni.

eto ja gledam u 2D-u. Jednostavno sam tako navikao još od onih prvih nastavaka igre i to mi je više nalik FM-u. Probao sam i 3D i svake godine ga probam,ali nisam naviknut i smetaju mi neki detalji u tom 3D-u.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.5.2012 0:50 (antimadridista).
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Football Manager 2012

Ja volim guštati u tekmi, to mi je i cilj na neki način. Gledati kako sam i koliko dobro postavio momčad i kako igraju.

šumski put je bio ravan.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2012
Obi Wan kaže...
hrki kaže...

na što si točno mislio

to se i ja pitam...

 

ukratko, plati ili se j*bi mada se ja ne mogu pomirit s tim da ljudi koji ne igraju preko steama nemaju zadnji transfer update. ja mislim da to neki imaju pa ne žele reć i sl.

14 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2012

Pozz ljudi... imam problem pri pokretanju igre... igru pokrenem ucita one reklamice i onda me izbaci iz igre bez bilo kakvog upozorenja kao da ni nisam pokrenuo igru...

Ne znam zbog cega se to dogadja??

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2012
dasoo988 kaže...

Pozz ljudi... imam problem pri pokretanju igre... igru pokrenem ucita one reklamice i onda me izbaci iz igre bez bilo kakvog upozorenja kao da ni nisam pokrenuo igru...

Ne znam zbog cega se to dogadja??

 

vjerojatno zato jer nemaš original, treba ti ''ono'' pa copy/paste {#}

14 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2012
hrki kaže...
dasoo988 kaže...

Pozz ljudi... imam problem pri pokretanju igre... igru pokrenem ucita one reklamice i onda me izbaci iz igre bez bilo kakvog upozorenja kao da ni nisam pokrenuo igru...

Ne znam zbog cega se to dogadja??

 

vjerojatno zato jer nemaš original, treba ti ''ono'' pa copy/paste {#}

odradio sam ja copy/paste {#}   samo sam trebao instalirat directX {#}

12 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2012

malo da ozivin temu, isto tako igran FM jos od CM-04 :D (da da, bia san vrlo mlad, tek san pocea ucit tada, 11 god, pa evo, sve dosad igra, i nemogu se zamislit da vodin neki drugi klub osim Juventusa, jbg, jednom vjeran, uvik vjeran :))) )

 

i evo na FM-12 isto juve, osvojia prvih par sezona vecinom sve sta se moglo osvojit, samo jednom ligu prvaka, nisam jos tolko jak :P 

 

evo sad par slika.

 

Carlos Vela - http://i.imgur.com/FqKef.png - kupia ga tek tako, falia mi napad, platia ga 6 milja, sezone po 23+ golova, zvjer od igraca, nisan mislia da se moze ovako razvit u 23 god. ( ima je 15-15-15, forsira san finishing, pa mu je zato skocilo tako) 

 

Mbaye Niang - http://i.imgur.com/R8GlI.png - WONDERKID 10/10, daleko najjaci igrac na manageru, daleko, slicna verzija Henria Saiveta iz FM-08 dok je bio zvijer od igraca, 20+ po sezoni.

 

Juve, da vidite kolko ko vridi i ima god. - http://i.imgur.com/2Q7QZ.png - nie bogzna sta, ali je vrlo dobro.

 

taktika - http://i.imgur.com/wP0y7.jpg - inace igran 4-5-1, ali pocetak sezone, ne funkcioniram bas najbolje u seriji A. ali forma mi se dize iz mrtvih.

 

sve u svemu, odlicna igra, koju cu igrat do FM-13 ;D.

 

cilj mi je sada dovest aarona ramseya, daleko najjaci centarfor na igri, ali nerealan manager totalno, kad ovi ne zele pristat na 80 milja sta san ponudia za njega, a vridi 8 ......

 

eto, ako ima ko kakvog mladog/dobrog/wonderkida slobodn javite :D

antevukusic
Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Football Manager 2012
szx kaže...

malo da ozivin temu, isto tako igran FM jos od CM-04 :D (da da, bia san vrlo mlad, tek san pocea ucit tada, 11 god, pa evo, sve dosad igra, i nemogu se zamislit da vodin neki drugi klub osim Juventusa, jbg, jednom vjeran, uvik vjeran :))) )

 

i evo na FM-12 isto juve, osvojia prvih par sezona vecinom sve sta se moglo osvojit, samo jednom ligu prvaka, nisam jos tolko jak :P 

 

evo sad par slika.

 

Carlos Vela - http://i.imgur.com/FqKef.png - kupia ga tek tako, falia mi napad, platia ga 6 milja, sezone po 23+ golova, zvjer od igraca, nisan mislia da se moze ovako razvit u 23 god. ( ima je 15-15-15, forsira san finishing, pa mu je zato skocilo tako) 

 

Mbaye Niang - http://i.imgur.com/R8GlI.png - WONDERKID 10/10, daleko najjaci igrac na manageru, daleko, slicna verzija Henria Saiveta iz FM-08 dok je bio zvijer od igraca, 20+ po sezoni.

 

Juve, da vidite kolko ko vridi i ima god. - http://i.imgur.com/2Q7QZ.png - nie bogzna sta, ali je vrlo dobro.

 

taktika - http://i.imgur.com/wP0y7.jpg - inace igran 4-5-1, ali pocetak sezone, ne funkcioniram bas najbolje u seriji A. ali forma mi se dize iz mrtvih.

 

sve u svemu, odlicna igra, koju cu igrat do FM-13 ;D.

 

cilj mi je sada dovest aarona ramseya, daleko najjaci centarfor na igri, ali nerealan manager totalno, kad ovi ne zele pristat na 80 milja sta san ponudia za njega, a vridi 8 ......

 

eto, ako ima ko kakvog mladog/dobrog/wonderkida slobodn javite :D

taktika ti je fail. drzat eriksena na cm (s) je blasphemy. covik je rođen za attacking playmaker attack. kovacic na defend? william inside forward? pobogu. ko je ode rudar?  triba neko pokrit tu rupu između obrane i sredine. 

 

ne znam kakvi su ti rezultati, ali ovo sad sta vidim je ubi boze. i jos marchisio listed. uzas. di je vidal? pirlo? lose, lose

It's not who u are, it's who u know.
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.6.2012 17:09 (Obi Wan).
12 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2012

ma nisan namistia tu kako bog zapovida, willian mi inace igra livo krilo (aml) i onda ubodem IF-A - 3 strijelac prosle sezone, 23-24 gola ja mislim. a i marchisio je star, mora na transfer listu ic :P. ove ostale, stavim (4-5-1) taktika, eriksen amc, ap, kovacic i wilshere mc (isto playmakeri) desno markovic, winger - S - i willan aml. i napad, ovisi kako, complete forward.

 

 

fala na savjetu ^^

 

edit: pirlo otisa u penziju, vidala san proda 30-ak milja chelseu :D (nisan tia, ali je nesto bia unh, i nie tia ostat, pa san more, jbg) + tia san vratit criscita, prejak obrambeni, ali otisa u bayern. majku mu:P

antevukusic
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.6.2012 17:13 (szx).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Football Manager 2012
szx kaže...

ma nisan namistia tu kako bog zapovida, willian mi inace igra livo krilo (aml) i onda ubodem IF-A - 3 strijelac prosle sezone, 23-24 gola ja mislim. a i marchisio je star, mora na transfer listu ic :P. ove ostale, stavim (4-5-1) taktika, eriksen amc, ap, kovacic i wilshere mc (isto playmakeri) desno markovic, winger - S - i willan aml. i napad, ovisi kako, complete forward.

 

 

fala na savjetu ^^

 

edit: pirlo otisa u penziju, vidala san proda 30-ak milja chelseu :D (nisan tia, ali je nesto bia unh, i nie tia ostat, pa san more, jbg) + tia san vratit criscita, prejak obrambeni, ali otisa u bayern. majku mu:P

jebe mu zivot prodat vidala pa to je samoubojstvo... a marchisio star uf uf... 

 

ti igras 4-3-3. buduci da imas 2 krila i spicu. jos je potrebnije imati rudara u toj postavi jer netko mora povezat sredinu i obranu. eto ti ogledni primjer mascherano ili cambiasso.

sta se tice obrane pazi da ne stavljas da ti oba beka stoje na wb, neka jedan stoji na wb drugi na fb (oba automatic, nema tu neke velike filozofije)

 

al moram opet ponovit. prodat vidala je ajme...

It's not who u are, it's who u know.
12 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2012

znan, i meni ga je bilo tesko prodat, dobar je igrac, igracina, jedan od drazih, ma sad moram dovest ramsey/j. martinez, da sredim centar, a bekovi su vrhunski, sam i znas kakav je S. Vrsaljko., a ovo mi je drugi bek http://i.imgur.com/xYT2p.png odlican, a? :D

 

evo btw, vratia san na moju staru (4-5-1) 5 utakmica za redom, sve san dobia preko 4-0 :D

antevukusic
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Football Manager 2012
szx kaže...

znan, i meni ga je bilo tesko prodat, dobar je igrac, igracina, jedan od drazih, ma sad moram dovest ramsey/j. martinez, da sredim centar, a bekovi su vrhunski, sam i znas kakav je S. Vrsaljko., a ovo mi je drugi bek http://i.imgur.com/xYT2p.png odlican, a? :D

 

evo btw, vratia san na moju staru (4-5-1) 5 utakmica za redom, sve san dobia preko 4-0 :D

je8e ga malo natural fitness i off the ball. vrsaljko je inace izbugiran na fm-u skoro vec 2-3 igre.

It's not who u are, it's who u know.
12 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2012

a znan, udrit individual na off the ball, mlad je jos, narast ce, ali odlican je, a kako mislis da je sime izbugiran?

antevukusic
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Football Manager 2012
szx kaže...

a znan, udrit individual na off the ball, mlad je jos, narast ce, ali odlican je, a kako mislis da je sime izbugiran?

nije on tako dobar u stvarnosti...

It's not who u are, it's who u know.
13 godina
offline
Football Manager 2012

Jel zna neko di se triba kopirat onaj patch za grbove klubova, u uputama piše da se triba kopirat u neki folder:

C:\Documents and Settings\USER\My Documents\Sports Interactive\Football Manager 2012\graphics\logos

e sad ja taj folder uopće neman, jel mi može neko objasnit šta se događa ??

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Football Manager 2012
Coder256 kaže...

Jel zna neko di se triba kopirat onaj patch za grbove klubova, u uputama piše da se triba kopirat u neki folder:

C:\Documents and Settings\USER\My Documents\Sports Interactive\Football Manager 2012\graphics\logos

e sad ja taj folder uopće neman, jel mi može neko objasnit šta se događa ??

moras ga sam kreirat

It's not who u are, it's who u know.
13 godina
offline
Re: Football Manager 2012
Obi Wan kaže...
Coder256 kaže...

Jel zna neko di se triba kopirat onaj patch za grbove klubova, u uputama piše da se triba kopirat u neki folder:

C:\Documents and Settings\USER\My Documents\Sports Interactive\Football Manager 2012\graphics\logos

e sad ja taj folder uopće neman, jel mi može neko objasnit šta se događa ??

moras ga sam kreirat

To san i mislia

Fala ;)

13 godina
offline
Football Manager 2012

Jel mi može neko poslat link u PM odakle mogu skinit football manager 2012 logo pack ?

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.6.2012 21:38 (Coder256).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2012

Ja trenutno igram četvrtu sezonu s Parmom, ide mi odlično. Na početku sam imo laganih problema, prve dvije sezone se nisam mogo sastavit nikako, užas..prvu sezonu sam završio 11. kao i što je bilo očekivano od strane uprave, ali ne i od mene, drugu sezonu sam završio 8. a treću 4. u dramatičnoj završnici sezone Napoli i Fiorentina (koja je prvu sezonu ispala iz Serie A rofl, nakon što se vratila godinu poslije ostala je treća..) su mi digli drugo/treće mjesto i tako sam izgubio kvalifikacije za ligu prvaka..ništa, idemo dalje, kup uefa igram trenutno, taman sam završio group stage, izvuko sam Man Citya, Kopenhagena i BATE, razbio sam ih sve skupa 14-3 gol razlik, 5 pobjeda...što se tiče lige do prije 2-3 kola sam držo prvo mjesto sad me Juve stigo 6 bodova je ispred s utakmicom više.

Evo vam par ss-ova..svima koji igrate vam savjetujem da kupite igrača zvanog Kara ( :D ), tip razvaljiva, prirodno je DM koji može igrat DCa i MCa, ja sam ga istreniro dokraja na DCa, vjerojatno nećete naći boljeg obrambenog igrača do nekih 20 milijuna eura, možda čak i više, ja sam ga platio 6 mil. 25 godina ima trenutno. Onda tu je i Giovinco..strašan igrač, bez njega me nebi bilo, sve 4 sezone predvodi ekipu, same riječi pohvale za njega, mada je malo podbacio zadnju sezonu, nije na onoj razini ko predhodne tri, ali sve u svemu igračina.

Zamolio bi vas samo, ako ima koji jači stručnjak, da mi da koji savjet u vezi postavljanja treninga, dovodjenja odredjenog trenera, focus pointova kod igrača itd.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice