Football Manager 2012

poruka: 341
|
čitano: 172.716
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
Re: Football Manager 2012

hvala ti

13 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2012

Za sve one koje zanima igra je stigla u Sloveniju :)

Life is Hard :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Football Manager 2012

Stigo krek lol, fala qurcu na udarcu

Dinamo živi vječno
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2012

Krenuo sam baš igrat i uzeo sam Borusiju.Igrači mi nisu bili uopće motivirani,pričao sam s njima prije svake tekme.Poszavljao druge režime na treningu i eto nakon 3 tekme koje sam izgubio s lakoćom vraća se forma Borusije :D

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2012
Tommy_123 kaže...

Krenuo sam baš igrat i uzeo sam Borusiju.Igrači mi nisu bili uopće motivirani,pričao sam s njima prije svake tekme.Poszavljao druge režime na treningu i eto nakon 3 tekme koje sam izgubio s lakoćom vraća se forma Borusije :D

Ja trenutno igram demo s njima i super mi ide u Njemačkoj, ali u Ligi prvaka nikako..

i čim sam došao nije bilo problema sa motivacijom, doduše odma sam super kup osvojio, 6:1 sam Schalke tukao.

Koja ti je prva momčad?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2012
stipica_zd kaže...
Tommy_123 kaže...

Krenuo sam baš igrat i uzeo sam Borusiju.Igrači mi nisu bili uopće motivirani,pričao sam s njima prije svake tekme.Poszavljao druge režime na treningu i eto nakon 3 tekme koje sam izgubio s lakoćom vraća se forma Borusije :D

Ja trenutno igram demo s njima i super mi ide u Njemačkoj, ali u Ligi prvaka nikako..

i čim sam došao nije bilo problema sa motivacijom, doduše odma sam super kup osvojio, 6:1 sam Schalke tukao.

Koja ti je prva momčad?

  Slikal bum ti kasnije :)

Pošto su mi bender i barrios ozlijeđeni ovo je trenutno stanje,inače davat ću priliku perišiću ali će barrios imati više prilika :)

 

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.11.2011 14:41 (Tommy_123).
14 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2012

Da, veliki problemi su sa ozljedama, ali već u 8. mjesecu će ti sve u redu biti, jedino ćeš Barriosa čekati do početka devetog mjeseca.

Ne može ti Grosskreutz igrati zadnjeg veznog, on je polušpica.
Ja sam sebi u momčad doveo Vrsaljka i on mi je trenutno prvi desni bek, Vennegoora of Hessleinka kao zamjenu za napad jer mi je sad Lewandowski ozlijeđen, a Vennegoor je slobodan igrač pa ga nije teško dovesti..

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2012
stipica_zd kaže...

Da, veliki problemi su sa ozljedama, ali već u 8. mjesecu će ti sve u redu biti, jedino ćeš Barriosa čekati do početka devetog mjeseca.

Ne može ti Grosskreutz igrati zadnjeg veznog, on je polušpica.
J.a sam sebi u momčad doveo Vrsaljka i on mi je trenutno prvi desni bek, Vennegoora of Hessleinka kao zamjenu za napad jer mi je sad Lewandowski ozlijeđen, a Vennegoor je slobodan igrač pa ga nije teško dovesti..

  To sam nabrzaka smiksao,sad se više posvećujem režimu treningu i taktici

Al meni je problem buđet,imam jedno slobodno 2 milje i to je to.ccc

Doveo sam mladog 22 godine ima,preporučili su mi ga skauti i rekli da je wonderkid pa rekoh ajde :D

Rađe da si Remy-a doveo,,mali je zvijer,na 2011 sam ga doveo dečko zabija samo tako.

Razorio Schalke 4:0-Povratnik Bender is slobodnog,Subotić i 2 Grosskreutz :D

Nadmaš moju zadnju pobjedu od 9:0 ! :D

 

 

 

 

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.11.2011 15:54 (Tommy_123).
15 godina
offline
Re: Football Manager 2012

Jel ima netko problem kao ja? Skinuo sam crackiranu verziju (Skidrow) i kada se otvori zaslon sa attributesima, tu je value nešto čudno, a na Transfer info je ok... ista stvar je za bilo koju valutu... slika je dolje

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
15 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2012

kako da ubrzam tok igre? stavio sam samo da mi budu komentari, stavio match speed do kraja u oprcijama podesio na very fast i utakmica traje cijelu vjecnost 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2012

možda da umjesto komentara staviš samo da ti prikaziva golove

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Football Manager 2012

molim vas za pomoč.kad sam sastavljao taktiku,prebacio sam opciju na classic,znaci mogu strijelice vuči po terenu .kako da sada sve to vratim da nije classic???

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Football Manager 2012

skino sam logo pack da imam dinamo i to,tam pise da se to extracta u doc&sett/user/sports interactive/graphic/logo .....tak otprilike pise,jel to uopce moguce? da se logo tamo stavlja,sta nebi trebalo u instalacijski folder? ak stavim tamo di pise nece svejedno lodat logo-e

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Football Manager 2012
crack kaže...

skino sam logo pack da imam dinamo i to,tam pise da se to extracta u doc&sett/user/sports interactive/graphic/logo .....tak otprilike pise,jel to uopce moguce? da se logo tamo stavlja,sta nebi trebalo u instalacijski folder? ak stavim tamo di pise nece svejedno lodat logo-e

  Treba otići u preferences,display and sound i makniti kvačicu sa 'Use Skin Cache' i dodati kvačicu na 'Always Reload Skin on Confirm'

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P 16.10.2011
14 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2012

Poštovani, molim pomoć

Kupio sam FM 2012, instalirao preko STEAM-a, i kad sam htio pokrenuti igru stigla mi je slijedeći error: Unable to find some essential data Zatražio sam pomoć od STEAM-a prije 3 dana, ali još nisam dobio nikakav odgovor. Pa eto ako mi tko može pomoći bio bih zahvalan

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2012
Tomy Lee kaže...

molim vas za pomoč.kad sam sastavljao taktiku,prebacio sam opciju na classic,znaci mogu strijelice vuči po terenu .kako da sada sve to vratim da nije classic???

Ne znam jesi li skužio do sada ali ako nisi učini ovo:

 

znači, sejvaj igricu -> izađi iz football managera -> ponovono pokreni FM -> i učitaj igru

14 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2012
gigopz kaže...

Poštovani, molim pomoć

Kupio sam FM 2012, instalirao preko STEAM-a, i kad sam htio pokrenuti igru stigla mi je slijedeći error: Unable to find some essential data Zatražio sam pomoć od STEAM-a prije 3 dana, ali još nisam dobio nikakav odgovor. Pa eto ako mi tko može pomoći bio bih zahvalan

 Zar nitko nije imao ovakav problem?

13 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2012

Igrao sam utakmicu s Hrvatskom protiv Grčke i kad su moji dečki zabili za 2:2 navijači su počeli palit bengalke...zakon ;))))

 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2012

Meni se također čini da je ovaj manager lakši nego dva prošla. Počeo sam standardno s Tottenhamom kao i zadnje 3-4 godine i za sada sam prvi na tablici, imam isto bodova kao City.

Možeš mi molim te vidjet dali će biti išta od ovog igrača. To mi je jedini talent u mladoj momčadi.

A life? Cool! Where do I download one of those?
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2012
leo_819 kaže...

Meni se također čini da je ovaj manager lakši nego dva prošla. Počeo sam standardno s Tottenhamom kao i zadnje 3-4 godine i za sada sam prvi na tablici, imam isto bodova kao City.

Možeš mi molim te vidjet dali će biti išta od ovog igrača. To mi je jedini talent u mladoj momčadi.

Instaliraj FMRTE i vidit ćeš koliki potencijal ima, i da ovaj manager je dosta lakši a po meni je to veliki minus jer ipak ima nas koji se volimo malo potrudit, namjestit taktiku i znojit se {#} no nadam se da će 2013 biti dosta realniji i teži.

14 godina
offline
Re: Football Manager 2012
Shockwave kaže...
leo_819 kaže...

Meni se također čini da je ovaj manager lakši nego dva prošla. Počeo sam standardno s Tottenhamom kao i zadnje 3-4 godine i za sada sam prvi na tablici, imam isto bodova kao City.

Možeš mi molim te vidjet dali će biti išta od ovog igrača. To mi je jedini talent u mladoj momčadi.

Instaliraj FMRTE i vidit ćeš koliki potencijal ima, i da ovaj manager je dosta lakši a po meni je to veliki minus jer ipak ima nas koji se volimo malo potrudit, namjestit taktiku i znojit se {#} no nadam se da će 2013 biti dosta realniji i teži.

 

 

Zašto? pa to je cheat !!!

Good Artists Copy, Great Artists Steal.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2012
EraserHead kaže...
Shockwave kaže...
leo_819 kaže...

Meni se također čini da je ovaj manager lakši nego dva prošla. Počeo sam standardno s Tottenhamom kao i zadnje 3-4 godine i za sada sam prvi na tablici, imam isto bodova kao City.

Možeš mi molim te vidjet dali će biti išta od ovog igrača. To mi je jedini talent u mladoj momčadi.

Instaliraj FMRTE i vidit ćeš koliki potencijal ima, i da ovaj manager je dosta lakši a po meni je to veliki minus jer ipak ima nas koji se volimo malo potrudit, namjestit taktiku i znojit se {#} no nadam se da će 2013 biti dosta realniji i teži.

 

 

Zašto? pa to je cheat !!!

Pa nek pogleda samo koliko može napredovat taj igrač

14 godina
offline
Re: Football Manager 2012
Shockwave kaže...

Pa nek pogleda samo koliko može napredovat taj igrač

 

Šta, da mu vidi potential i current ability?

 

Ta opcija nema u igri, ako ćeš doći do nje drugim putem onda je to VARANJE!

 

Poprilično glupo, s obzirom da je težina ovog FM-a za djecu 7-12 god.

 

 

OT:

 

Za sve koji nemaju para, Arne Friedrich,na početku je free, vrhunsko pojačanje!

Good Artists Copy, Great Artists Steal.
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.11.2011 15:59 (EraserHead).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2012
leo_819 kaže...

Meni se također čini da je ovaj manager lakši nego dva prošla. Počeo sam standardno s Tottenhamom kao i zadnje 3-4 godine i za sada sam prvi na tablici, imam isto bodova kao City.

Možeš mi molim te vidjet dali će biti išta od ovog igrača. To mi je jedini talent u mladoj momčadi.

Odakle si grbove skinuo, može link?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2012
stipica_zd kaže...
leo_819 kaže...

Meni se također čini da je ovaj manager lakši nego dva prošla. Počeo sam standardno s Tottenhamom kao i zadnje 3-4 godine i za sada sam prvi na tablici, imam isto bodova kao City.

Možeš mi molim te vidjet dali će biti išta od ovog igrača. To mi je jedini talent u mladoj momčadi.

Odakle si grbove skinuo, može link?

  Imaš na partisu si,ja imam za sve moguće klubove,države i imam sve fae i dresove :D

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
14 godina
offline
Football Manager 2012

Dali se  još nekome  igra ruši kad kliknu na ime od bilo kojeg staffa(da mu hoću pogledati profil)?Čini se da je to donio  12.0.3 patch ,jer prije mi se to nije događalo.

Carlos Diogo je isto free na početku igre.

GET TO DA CHOPPAAA!!!!!!!!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2012

Evo počeo sam s Dinamom i ušao u ligu prvaka :D.Kovačić,Badelj i Tomečak postali su zvijezde kluba,svi ih traže :)

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2012
leo_819 kaže...

Meni se također čini da je ovaj manager lakši nego dva prošla. Počeo sam standardno s Tottenhamom kao i zadnje 3-4 godine i za sada sam prvi na tablici, imam isto bodova kao City.

Možeš mi molim te vidjet dali će biti išta od ovog igrača. To mi je jedini talent u mladoj momčadi.

Ista stvar i kod mene, također s Tottenhamom sve pobjeđujem....

antonio
12 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2012

Kakav je to FM kad s Dinamom u europskim kupovima obaraš rekorde u pobjedama, a ne u primljenim golovima {#}  drago mi je da nisam dao ni kune za ovaj FM i vratit ću se starom FM-u 2011 razlika je mala nema par sitnica no zato je realniji moraš se malo ipak potrudit da s Dinamom napraviš neke rezultate u europi i čekat ću 2013 jer je navodno sports interactive rekao da će raditi i na match enginu da bude dosta realniji, a ne samo par sitnica dodat i dobro naplatiti.

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.11.2011 19:32 (Shockwave).
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Football Manager 2012

jel vi morate ponuditi puno novca za dovodjenje igraca, ja sam npr. htjeo dovesti hazarda i ponudio mu 20 mil. dok on kosta 10 mil....

pa jel to treba ponuditi 40 mil. da ti neko dodje

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice