Grand Theft Auto V PC

poruka: 8.706
|
čitano: 1.090.911
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Grand Theft Auto V PC NICKOVI, Grand Theft Auto V - Tehnikalije, Vaši GTA V video uratci
15 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V PC

Zato jer on ima pametnijeg posla u zivotu  

steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
RuskeGTT kaže...

nemoj se onda zalit kad dobijes ban...takve kao ti bi trebalo po kratkom postupku banirati...a neduzne vratiti u igru...ne zato jer zelim igrati i jer imam vremena na bacanje, nego radi principa...

ima miljona igraca koji tako igraju kao ti i dan danas, bez banova, dok druge koji su igrali fer i korektno su izbacili jos davno...

 kmeeeeeee kmeeeeeeeeeeeee ajde jos malo placi, nisi dosta plakao i kukao sto su te banovali. cim si banovan znaci da nije bilo bez razloga, znaci jednostavno je nemoguce da si samo igrao igru i gledao svoja posla i da se rokstaru digla kita i da su te banovali eto samo zato sto im se moze. nesto si morao uradili a to sto ti smatras da nisi nista i da si ok igrac oni verovatno ne misle tako.  i osta vise smaras bre ljude, ne komenatrisem cesto ali kada mene smaras onda mogu da mislim kako je tek drugima ovde. 

 

sto su ti vec rekli ako smatras da si dobio ban na pravdi boga onda idi na rokstar stranicu i njima tamo pisakaraj postove iz teme u temu pa ce te neko primeti pa ti se mozda jave a ovde prestani da vise mucis ljude sa svojim banom jer nisi ga ovde ni dobio a neces ga ni skinuti ovde.

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.6.2017 9:05 (Asteroid1979).
9 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V PC

http://www.pcgamer.com/20000-sign-openiv-petition-as-gta-5-is-hammered-with-negative-steam-reviews/

 

Jao sto se stvari zahuktavaju, taman za uzet kokice i uzivati, hehe.

Online je jad i bjeda,  fakat me zivcira sto su se samo na to fokusirali a SP nista. (Svi znate koji su nedostatci pa se necu ponavljati.)

Ali eto sad su jos zabranili upotrebu OPEN IV mod toola i ekipa pizdi opako. Bas me zanima kako ce se stvari razvijati, ali nece biti dobro.

Take Two se opako zajebao sa ovim potezom, moram priznati da mi je bas drago.

Online sam malo igrao i odustao. Loading time je najdulji ikad koji sam vidio do sad, a brate ko da mi nije dosta grindanja u Blizzardovim igrama sad moram i u GTA, ma nema sanse.

Mislio sam se vratiti SP-u imam par stvari jos za zavrsiti ali nikako da se natjeram.

 

Kad bolje razmislim Rockstar zna izbaciti dobru igru, ali sve poslije toga, ukljucujuci support je jad i bjeda. Isto je bilo i sa cetvorkom.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.6.2017 10:29 (Mirogamemasta).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V PC

Online je super ako imaš ekipu za njega, ovako random je jadno dosta... ali ovo za modove je čudno od kad je gta bio ilegala za modiranje? svašta.

Padobranci, mineri i djevice griješe samo jednom
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

Ja opcenito gta 5 vise ne igram zbog toga sta imaju taj neki problem sa mojim ruterom, treba kupit posebni ruter (otprilike 200kn) da bi mogao igrat mp a da me ne izbacuje u solo sesiju. 

Battleog - 191silvinjo
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Grand Theft Auto V PC

Sto je najgore ceo fokus su prebacili na MP a SP je isto tako bio brutalan i to je ono sto ih je ispocetka i prodalo a onda MP i jos davnih dana su rekli da ce biti jedan DLC za SP ali o toga kako mi se cini nema nista. 

 

Bas zbog tog grindanja koje kazes da ima sam i odustao do Diabla jer me je nerviralo to jedno te isto grindanje, prvo grnidas opremu a onda grindas tu istu opremu samo sa boljim glupostima koje su random na opremi. Sve u svemu zbog toga me je GTA V u startu odbio od kupovine a kako je izlasala piratska verzija sa zadovljstvom sam je presao par puta i zavrsio sa time.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
hahhaajaads kaže...

Ja opcenito gta 5 vise ne igram zbog toga sta imaju taj neki problem sa mojim ruterom, treba kupit posebni ruter (otprilike 200kn) da bi mogao igrat mp a da me ne izbacuje u solo sesiju. 

 Ma seru samo u gta imaju svi te probleme (neki više neki manje) ja sam prošle godine igrao bez problema i onda mjesec dana me svakih sat vremena izbaci i onda opet mir. p2p konekcija fuj.

Padobranci, mineri i djevice griješe samo jednom
10 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
Kewin kaže...
hahhaajaads kaže...

Ja opcenito gta 5 vise ne igram zbog toga sta imaju taj neki problem sa mojim ruterom, treba kupit posebni ruter (otprilike 200kn) da bi mogao igrat mp a da me ne izbacuje u solo sesiju. 

 Ma seru samo u gta imaju svi te probleme (neki više neki manje) ja sam prošle godine igrao bez problema i onda mjesec dana me svakih sat vremena izbaci i onda opet mir. p2p konekcija fuj.

 A meni nije bilo do konekcije, net mi je bio konstantno 30/10, nego je bio taj problem sa ruterom (tj gta mp i ruter nisu bili kompatibilni), sad odkad sam na 70/10 nisam niti probavao igrat mp. Budem ga skinuo jedan dan pa bas isprobam.

Preporucam da skines FiveM, ima dosta roleplay servera, nadjes dosta dobru ekipu i igrate zajedno

Battleog - 191silvinjo
13 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V PC

Hvala možda probam ali meni se online više dopada samo šteta da su bar serveri kao u svim normalnim igrama... pa to bi bila milina.

Padobranci, mineri i djevice griješe samo jednom
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC

Traže se ozbiljni igrači koji imaju vremena za odigravanje heistova, ali i ostalih misija, utrka i ostalog.

Poželjan je mikrofon.

Javite mi se poruku da se dodamo na listu prijatelja u igri i dogovorimo termin odigravanja.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
Rakun kaže...

Traže se ozbiljni igrači koji imaju vremena za odigravanje heistova, ali i ostalih misija, utrka i ostalog.

Poželjan je mikrofon.

Javite mi se poruku da se dodamo na listu prijatelja u igri i dogovorimo termin odigravanja.

 Ne bi bilo lose,  meni pase u vecernjim satima jer radim do 20h svaki dan, poslje 21h recimo sam slobodan, tu i tamo nekad ako ti zafali igrac zovi, imas moj nick steama u opisu pa me addaj 

 

imam ts 

steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
15 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V PC

Imam problem sa gta, nece mi se povezati na net, pise kao rokstar nije moguce dowload neki krac.... net konekcija je super. Ima neko slican problem?

steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

imam pitanje jel mogu prebacit acc sa ps4 na pc? online lika 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V PC

Pozdrav ekipa, hocu li na ovome moci igrati GTA V, ako da na kojim postavkama?

 

Intel Core 2 Quad Q6600 2,4 GHZ
Asus R7-250X 2GB GDDR5 256-BIT
6 GB RAM DDR2

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V PC

Gta bi trebao više Ghz radi stabilnijeg fps-a govorim ti iz iskustva jel imam q8200. Mozes pogurati high texture sjene i travu i slidere za distance i ostale  smanjit na minimum. Tokom vožnje ti moze opadati fps. 

Padobranci, mineri i djevice griješe samo jednom
11 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V PC

Traže se kolege za online.

Napredan igrač, level oko 140 pa na gore. :)
Slobodno pošaljite privatnu poruku pa se dogovorimo. ;)

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

Jel se ponaša igra kako na 4GB RAMa? Ima li puno FPS dropova?

Ništa ne ostavljam nezavrš
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V PC

ovisi o tvojim ostalim komponentama ali 4gb ram-a je minimum za gta 5. i to će raditi slabo ili nikako

13 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V PC

Ja igram na 4gb radilo je to puno bolje dok nisu došli svi ovi updateovi. Radit če ako si naviko na variranje fps-a voznja je ponekad problematična sa fpsom meni uglavnom drzi 30 fps-a ali stutter je prisutan nakon svih ovih dlc-ova.

Padobranci, mineri i djevice griješe samo jednom
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

potvrdujem, dok sam igrao jedno vrijeme sam imao 4GB i islo je super, pa presao na 8GB, jos bolje...kad su izasli odredeni updejtovi (pricamo o pred god i pol +) igra je pocela raditi gore nego prije na 4GB...nakon pol sata, sat igranja bi trzala da je bilo nemoguce igrat...

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
RuskeGTT kaže...

potvrdujem, dok sam igrao jedno vrijeme sam imao 4GB i islo je super, pa presao na 8GB, jos bolje...kad su izasli odredeni updejtovi (pricamo o pred god i pol +) igra je pocela raditi gore nego prije na 4GB...nakon pol sata, sat igranja bi trzala da je bilo nemoguce igrat...

 

Pa ako je racunar iz podpisa onda se i ne cudim.

9 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

jel ko od vas javlja neki problem u vezi prodaje auta/ motora? hoću prodat par vozila da si skupim neke pare i odbija mi prodat..javlja mi ''transaction failed because inventory or price data is invalid. Please reboot the game to refresh the game catalog and try again'' 
netko imo sličnih problema??

origin id: guzda2 / steam id: guzda22 /
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
Asteroid1979 kaže...
RuskeGTT kaže...

potvrdujem, dok sam igrao jedno vrijeme sam imao 4GB i islo je super, pa presao na 8GB, jos bolje...kad su izasli odredeni updejtovi (pricamo o pred god i pol +) igra je pocela raditi gore nego prije na 4GB...nakon pol sata, sat igranja bi trzala da je bilo nemoguce igrat...

 

Pa ako je racunar iz podpisa onda se i ne cudim.

 izvini ako imas 20tkn za komp koji ce pokretati GTA V na 1080p sa 120fps...meni je i 30-40fps dovoljno...mada mi ni to nije vise dan danas bitno, kad koristim komp za net i filmove + nekad nabacim GRID autosport na volanu ili DiRT4 koji mi btw. radi na 70fps na ultra postavkama. pozdrav

12 godina
protjeran
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
RuskeGTT kaže...
Asteroid1979 kaže...
RuskeGTT kaže...

potvrdujem, dok sam igrao jedno vrijeme sam imao 4GB i islo je super, pa presao na 8GB, jos bolje...kad su izasli odredeni updejtovi (pricamo o pred god i pol +) igra je pocela raditi gore nego prije na 4GB...nakon pol sata, sat igranja bi trzala da je bilo nemoguce igrat...

 

Pa ako je racunar iz podpisa onda se i ne cudim.

 izvini ako imas 20tkn za komp koji ce pokretati GTA V na 1080p sa 120fps...meni je i 30-40fps dovoljno...mada mi ni to nije vise dan danas bitno, kad koristim komp za net i filmove + nekad nabacim GRID autosport na volanu ili DiRT4 koji mi btw. radi na 70fps na ultra postavkama. pozdrav

 

Sta ce mi 120 ali zakljucanih 60 fps-a je sasvim ok ali ja sa mojom masinom mogu lagano da izvlacim i vise tako da ja stvarno tih problema nemam. A inace da naucis kada sklapas masinu ne ides ko guska na cerupanje nego nedelju dve dana gledas sta ljudi kupuju i koje komponente slazu za svoj racunar a onda kada povatas sve delove onda lepo se o svakom delu dobro informises i vidis koje su mu mogucnosti i jel je neki deo vise ili manje podlozan kvarovima. Kada na kraju ustanovsi da su delovi ok onda prelazis na to da vidis sta mozes da ocekujes od konfiguracije. A onda lepo sve to stavis na papir pa vidis koliko sve to kosta pa ako ti je previse a ti onda lepo napises na forumu imam toliko i toliko para zeleo bih da unapredim masinu u nesto bolje i ljudi ti pomognu i sastave najbolje sto moze za te pare da se kupi.

Eto pogledaj moj pc pa ces videti sta sam ja sam sklopio, a to je u to vreme bio racunar vrh vrhova osim sto graficku menjam na dve godien jer ona je u celoj prici najslabija kartika. A i prodam je posle dve godine jer ima jos godinu dana garancije i vredi jos dobre pare i malo dodam i kupim neku bolju i tako non stop dok ne odlucim da je vreme da zamenim celu konfigururaciju.

13 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

kompa ja sam ovaj racunar slagao kroz godine, zadnji put pred 3g...od tad nijedna nova komponenta...sluzi me jako dobro i dan danas sa igrama (ono malo sta odigram)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V PC

hahaha dobri ste ja sam svoj slagao davno samo grafička nova xD core2quad najaki procesor . Samo u mom slucaju ne zna se ko koga jede graficka procesor ili gta5 procesor.

Padobranci, mineri i djevice griješe samo jednom
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
Usao sad u gta online i oko mog igraca je neka vatra sa drvima i cim izadem iz kuce pocinje mi padat healt i umrem odma , cim se responam opet isto , sta da radim sta to znaci nije mi jasno ak neko zna !?
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V PC

hacker te zajebava. promijeniš server i to je to. ili imaš peh pa opet naletiš na nekoga takvoga

ako promjena servera ne pomogne, skroz zatvori igru pa pokreni opet

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.8.2017 0:03 (Skullscar1989).
6 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
Da morao sam ju skroz zatvorit i opet pokrenut .
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

Po prvi put danas instalirao i sad me muči par stvari. 

 

Phenom II X6 1055T @3.5 GHz, R9 270 i 8GB RAMa i FPS mi često padnu na oko 25 u gradu. CPU usage mi zna skočiti na 100%, bottleneck ili ne? 

Pa me sada zanima, kako dobiti još koji FPS? Koju su opcije najviše CPU ovisne? I što je sa updateovima, to napravi viš štete nego koristi? 

Ništa ne ostavljam nezavrš
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Grand Theft Auto V PC NICKOVI, Grand Theft Auto V - Tehnikalije, Vaši GTA V video uratci
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice