Grand Theft Auto V

poruka: 10.025
|
čitano: 2.363.609
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V
k1klop kaže...

Izgleda identicno ko na starim konzolama plus veca reza i bolja trava. U da tu je i nepotrebni first person mode da mogu prodavat pod maglu ljudima koji vec imaju igru na last genu.

Kako ne vidis razliku,nije mi jasno jel trollas ili si u nekoj deluziji da ne vidis ? 

Da imam PS4 vjerojatno bi iskesirao 400-500 kn za igru da prethodno imam na PS3 ... 

12 godina
odjavljen
offline
Re: Grand Theft Auto V
k1klop kaže...

Izgleda identicno ko na starim konzolama plus veca reza i bolja trava. U da tu je i nepotrebni first person mode da mogu prodavat pod maglu ljudima koji vec imaju igru na last genu.

Kad je nesto priblizno jednako veli se slicno, a ne identicno. Grafika je podosta poboljsana to se vidi i na videu iznad.
Svijet je puniji, pogotovo kaj se tice zivotinja. Ima ih po svuda od obicnih macaka koje idu ulicom, ptica i brdo divljih zivotinja u divljini(kolko puta sam slucajno divlje zeceve pogazio :D).

FPS mod je ok. Cudan, posto smo svi naucini igrat ovu igru iz 3. lica

 

Ako si netko dopusti da mu prodavaju maglu onda neka, zasluzio je.

http://www.snabbox.org/
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.11.2014 21:01 (Arnold Layne).
11 godina
offline
Grand Theft Auto V

Evo probo sam igru na ps4,zna malo imat fps dropova,i ne svida mi se kaj se zna zamutit slika na detaljima ispred kojih se nalazim,ostalo ok,imo sam ju za xbox360 ali sam malo samo igro par misija

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V
Online dns iza 12? Ako netko neće spavati :P
ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Grand Theft Auto V

Ja cu se pridruziti online kada zavrsim singleplayer.

WordPress ❤
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.11.2014 21:54 (OriginalEXE).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Grand Theft Auto V

jel zna netko zna kako cu zaradit pare na online legit

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V
Ice45 kaže...

jel zna netko zna kako cu zaradit pare na online legit

PSN ID: mataraHD7 Origin ID: mataraHD7
11 godina
odjavljen
offline
Grand Theft Auto V
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V
matić_žu kaže...
Ice45 kaže...

jel zna netko zna kako cu zaradit pare na online legit

to je glitch mislim legalno da me ne bannaju mene i konzolu

12 godina
odjavljen
offline
Re: Grand Theft Auto V
Ice45 kaže...
matić_žu kaže...
Ice45 kaže...

jel zna netko zna kako cu zaradit pare na online legit

to je glitch mislim legalno da me ne bannaju mene i konzolu

http://www.vg247.com/2014/11/20/gta-5-guide-best-gta-online-missions-cash-rp/

http://www.snabbox.org/
15 godina
online
Grand Theft Auto V

rockstar zbog hackanja u online ne banna igrace i konzole nego ih kaznjava tako da ih stavi na one mape da igraju samo s drugim hackerima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V
Ice45 kaže...
matić_žu kaže...
Ice45 kaže...

jel zna netko zna kako cu zaradit pare na online legit

to je glitch mislim legalno da me ne bannaju mene i konzolu

to nije glitch, to je novo što su napravili za next gen, te challenge, glitch je samo što se može više puta koristit

PSN ID: mataraHD7 Origin ID: mataraHD7
10 godina
offline
Grand Theft Auto V

a kad je ono hakanje novca to je ban?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Re: Grand Theft Auto V
mar123 kaže...

rockstar zbog hackanja u online ne banna igrace i konzole nego ih kaznjava tako da ih stavi na one mape da igraju samo s drugim hackerima.

Zapravo Rockstar u online daje i ban na konzolu i ban na acount zbog hacka. I to na nacin da dobijes ban tvog online lika i ban CID konzole, tako da i ako napravis novog lika neces moci online zbog CID-a. Poanta je da rockstar nikad ne daje perma ban, vec kazni prvi put sa tjedan dana, drugi put mjesec, treci put 3 mjeseca, i svaki sljedeci put po 3 mjeseca. Ovo sto ti spominjes je "bad spot" tipa ako cesto drugim igracima unistavas aute, ubijanje drugih sa tenkom i tako te fore..prebacuju te u bad spot servere gdje igras sa istim likovima koji vole raditi pizd..rije.

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.11.2014 23:35 (Robilad).
13 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V
Rađe pošteno zaradiš i mir. Možda će ti trebati malo duže ali za misije dobivaš lovu i xp. Tako da nije neki problem.
ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Grand Theft Auto V

Nisam previse igrao online ali od onog sto sam vidio nije mi se previse dojmilo.. SAMP Roleplay je bio vrh teski i ovo mu nije ni blizu bar za sad u 1-2h igre online.

PSN: Chov1ch
Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V
Karakterizacija likova je savršeno odrađena, pogotovo Trevor. Kapa dolje R*.
ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Grand Theft Auto V
Encyanix kaže...

Nisam previse igrao online ali od onog sto sam vidio nije mi se previse dojmilo.. SAMP Roleplay je bio vrh teski i ovo mu nije ni blizu bar za sad u 1-2h igre online.

 

SAMP je vrh vrhova. Pogotovo dobri stari GeForce roleplay. Rockstaru ponestaje ideja, što je normalno. A i svi nešto zase*u, Need for Speed je bio zakon do Carbona, pa su maknuli tuning auti i nekako se izgubi čar same igre. 

 

Iako nemogu dočekati da novi GTA V dođe na PC (ako dođe), ali mislim da mi netko da GTA SA pokraj GTA V, igrao bih GTA SA, koliko god GTA V bio dobar. 

 

Mogu li se uopće tjunirati auti u GTA V? 

 

S budalama se ne isplati svađati, jer prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V
Deawood kaže...
Encyanix kaže...

Nisam previse igrao online ali od onog sto sam vidio nije mi se previse dojmilo.. SAMP Roleplay je bio vrh teski i ovo mu nije ni blizu bar za sad u 1-2h igre online.

 

SAMP je vrh vrhova. Pogotovo dobri stari GeForce roleplay. Rockstaru ponestaje ideja, što je normalno. A i svi nešto zase*u, Need for Speed je bio zakon do Carbona, pa su maknuli tuning auti i nekako se izgubi čar same igre. 

 

Iako nemogu dočekati da novi GTA V dođe na PC (ako dođe), ali mislim da mi netko da GTA SA pokraj GTA V, igrao bih GTA SA, koliko god GTA V bio dobar. 

 

Mogu li se uopće tjunirati auti u GTA V? 

 

eh kad se sjetim GF hah najbolji server haha bio mod na fifi boardu :D

"Ses"
12 godina
offline
Grand Theft Auto V

Riješio problem bonus sadržaja za ekipu koja je igrala na starim konzolama...Imam dva PSN accounta, jedan je gmail, drugi tcom...Problem je nastao u tome što sam u zadnjih par mjeseci igrao prek tcomovog, a rockstar social mi je regan na prvi gmail i tu je došlo do zbrke...Čim sam okrenuo na gmailov i povezao, odmah mi je u gameplayu skočila poruka da se skida taj sadržaj...Našao import Dukea, sjekiru i sl..

 

Naravno, preko drugog psn accounta sam morao krenuti s igrom ispočetka, no dobro... :D

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.11.2014 9:42 (Purger155).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Grand Theft Auto V

SAMP je online mod koji je izradio community, fanovi a ne Rockstar. Tako da je glupo njima prebacivati nešto u vezi toga. Tko zna što community može napraviti i sa GTA 5 i tim modovima, siguran sam da će igra s godinama postati još i bogatija. 

 

Realno ako se uspoređuje čista igra San Andreas i GTA 5, onda je po meni GTA 5 bolji. San Andreas nije imao niti online mod (ovdje uspoređujem čiste igre, bez modova) a i glavna priča u samoj igri je dosta overhypeana sa tom gang pričom. Da se razumijrmo, i dalje vrhunska igra, ali u usporedbi s GTA 5 koji nudi puno bolju priču, ogromnu mapu i više sadržaja, ne mogu ju nazvati boljom. Jedino što fali u GTA 5 je po meni opcija kupovanja kuća i teretana, pričam o singleplayeru.

To je moje mišljenje, igrao sam i San Andreas i GTA 5, a San Andreas sam igrao i više puta, gotovo svake godine otkad je igra izašla.

Kod GTA 5 mi se najviše sviđa što svaki lik ima svoju priču i pozadinu, a opet se kroz igru sve to ispreplete i jednu zajedničku priču njih trojice. Igra je stvarno odlično odrađena a tek kad budete igrali možete vidjeti koliki potencijal igra ima za moguće modove u budućnosti na PC verziji. I online i offline.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.11.2014 13:25 (antimadridista).
Moj PC  
6 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V
antimadridista kaže...

SAMP je online mod koji je izradio community, fanovi a ne Rockstar. Tako da je glupo njima prebacivati nešto u vezi toga. Tko zna što community može napraviti i sa GTA 5 i tim modovima, siguran sam da će igra s godinama postati još i bogatija. 

Evo vidis ovo nisam znao.. cijelo vrijeme sam mislio da su oni napravili samp klient ili sta je vec i programski jezik koji se koristi (pawn) i onda su igraci kodirali servere :P

PSN: Chov1ch
12 godina
odjavljen
offline
Grand Theft Auto V

Nema kupovanja kuća, kao i sa NFSom, izgubi se dio čari. 

Iako mislim da ljudima nije problem to sa kućama, ali meni svaki dio koji fali na GTA SA to mi uništi GTA 5. Dobro, ja se u najmanju ruku mogu nazvati hardhardcore GTA (SA najviše) fanom, GTA SA prešao preko 100 puta i znao sam preći cijelu igru par puta za redom, nikada mi nije dosadila, iako mi je trebalo 2 dana od početka do kraja. 

 

Ali da bih uživao u GTA 5, to niti malo ne sumnjam jer mi je i čak gledanje YouTube videa užitak. 

 

Mad9dog- koji ti je bio nick na forumu i InGame i u kojoj si org bio?

 

Ispričavam se na offtopicu i nadam se da mi nećete zamjeriti :) 

S budalama se ne isplati svađati, jer prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom!
 
4 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V
matić_žu kaže...
Ice45 kaže...

jel zna netko zna kako cu zaradit pare na online legit

s kojeg lvl mogu radit to ja sma tek 5 lvl

13 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V
Deawood kaže...

Nema kupovanja kuća, kao i sa NFSom, izgubi se dio čari. 

Iako mislim da ljudima nije problem to sa kućama, ali meni svaki dio koji fali na GTA SA to mi uništi GTA 5. Dobro, ja se u najmanju ruku mogu nazvati hardhardcore GTA (SA najviše) fanom, GTA SA prešao preko 100 puta i znao sam preći cijelu igru par puta za redom, nikada mi nije dosadila, iako mi je trebalo 2 dana od početka do kraja. 

 

Ali da bih uživao u GTA 5, to niti malo ne sumnjam jer mi je i čak gledanje YouTube videa užitak. 

 

Mad9dog- koji ti je bio nick na forumu i InGame i u kojoj si org bio?

 

Ispričavam se na offtopicu i nadam se da mi nećete zamjeriti :) 

StexZy mi je bio nick na forumu a ingame Mark_Sanchez,Kod Katje_Fox u Policiji(LSPD msm) :D

"Ses"
11 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V
Ice45 kaže...
matić_žu kaže...
Ice45 kaže...

jel zna netko zna kako cu zaradit pare na online legit

s kojeg lvl mogu radit to ja sma tek 5 lvl

Nije bitan level, bitno je da imaš 250k da možeš uložit

PSN ID: mataraHD7 Origin ID: mataraHD7
12 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V

Kupovina kuća,kosarka,borba sa uličnim bandama,casina,3 grada,great story.....sto je najbitnije za spomenut igra koju igram od dana kad je izasla i jos mi nije dojadila....igram je i dan danas a već sam i ostario....to je ono da grafika ne znači ama bas nista ako se igra vise bazira na elemente koji bi igru učinili da te priljubi satima za računalom....tesko će ikad bilo koji gta nadmasit jedan SA...mozda u daljnoj budućnosti ako im dođe u glavu da sve elemente iz SA prebace u jednu sasvim novu igru sa 3 grada i ovim sto sam nabraja.....gta 5 brzo dojadi :/.... ljudi su i previse postali razmaženi sa detaljima u igri(grafičkim)!

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.11.2014 17:05 (ATI HD3870).
10 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V
matić_žu kaže...
Ice45 kaže...
matić_žu kaže...
Ice45 kaže...

jel zna netko zna kako cu zaradit pare na online legit

s kojeg lvl mogu radit to ja sma tek 5 lvl

Nije bitan level, bitno je da imaš 250k da možeš uložit

uspio sam sam jednom onda mi pise nema vise misija dodi te sutra :D

9 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V
Ice45 kaže...
matić_žu kaže...
Ice45 kaže...
matić_žu kaže...
Ice45 kaže...

jel zna netko zna kako cu zaradit pare na online legit

s kojeg lvl mogu radit to ja sma tek 5 lvl

Nije bitan level, bitno je da imaš 250k da možeš uložit

uspio sam sam jednom onda mi pise nema vise misija dodi te sutra :D

Dodji sutra onda :) mislim 250k/dan ja sam na ps3 jedva zaradio 80k/dan dok nisam krenuo preprodavat aute tako da sada pod car sale na ps3 imam oko 20m $. Uskoro se mozda pridruzim next gen-u.

Proud to be Mrcina! www.mrcine.org
10 godina
offline
Grand Theft Auto V

jeli tko moze uc na mp gta 5 next gen ja nemogu izbaciva mi da mi konekcija nije dobar a dobra je sad citam da imaju probleme s mp sutra doalzi patch 

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice