League of Legends izdvojena tema

poruka: 48.989
|
čitano: 5.455.799
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LoL Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
13 godina
offline
League Of Legends

treba nac i citirat onaj post od zombie gdje je objasnio kako je nemoguce da je tvoj tim uvijek gori, kad su manje sanse da dodje troll u tvom timu nego u njihovom jer sa sigurnoscu mozemo rec da ti nisi troll, znaci kolike su sanse da od 4 igraca 3 budu trolla? male, a 3 od 5? vec malo vece, itd itd, neda mi se sad sve govorit sto i zombie, ako netko zna na koji post mislim neka ga slobodno citira

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: League Of Legends
Hrvek1909 kaže...

 

<---- Ovo inace radim s tvojim suzama.

http://pastebin.com/DXwqCPC6 | You are a Faraday cage dreaming of being a man. Break your path to ground and learn to float.
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.8.2014 2:18 (hari85).
12 godina
offline
Re: League Of Legends
BannedOnThisForum kaže...

Koji si elo? Ne znam baš za east, imam smurf gold 3 sa platinum 1 mmr-om, ali nema adca, samo tristana i twitch

Plat IV (Scrub ne.)

xf:topnik15,EUNE :Cpt DANEvious
10 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

kojeg champa da otkljucam od 4800 ip? {#}

imam vayne,lee sina,renektona,leonu i wukonga

EUNE: blazzers
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
BannedOnThisForum kaže...
Hrvek1909 kaže...

Ja neznam za tebe, al meni je u 1 od 10 gameova ovi problemi koje si ti opisao.. Igram EUNE

Svi su normalni osim Srba koji shvate da si Hrvat, pa počnu trakavice na chatu i na kraju spuse lane..

 

Ugl.. Danas sam doslovno poludio, opet, igram bot sa Vayne i Blitz mi je bio support

Bila je negdje 10-ta minuta top i mid su nam dosli do zadnjeg turreta, a ja sam na botu uz pomoc blitza dosao do njihovog zadnjeg turreta, pojeli smo ih za dorucak, blitz je imao 9 assista ja 9 killova.. Nista nam nisu mogli

I nakon sto se Malzahar nafidao na topu i midu, dode mi na bot sa 70% builda i de pogodite sta je bilo..

Nisam mu mogao NIŠTA, apsolutno NIŠTA jer je on imao nekih 20 killova do tada (malo manje, al tak neš nemam pojma sad koliko točno)

Ugl do 20 minute smo ja i blitz nešto pokušavali, al kad ti dođe premade top i mid koji nemaju pojma igrat e onda si stvarno u kur.cu

Oprosti, a šta ćeš ti koji ku*ac pushat zadnji turret tako nafidan kao Vayne? Nakon prvog turreta se backaš, ispushaš lane tako da tvoji minioni stignu do njihove 2. kule i odeš na mid, pa pushaš mid, ako bude koji fight uzmeš i 2. turret jer će njihov bot 100% otić farmat dole, nakon toga uzmeš drake-a i backaš po još jedan item.

 

Prestanite kukati o reta*diranim stvarima, kad ste sami krivi za te losseve.

ognTSMrotations

EUNE: Ka&#237;er
14 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
xKaiseRx kaže...

ognTSMrotations

vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne vayne 

 

seagulls never gets old xD

EUW: iPLAY Murloc
10 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
win4crazzy kaže...

treba nac i citirat onaj post od zombie gdje je objasnio kako je nemoguce da je tvoj tim uvijek gori, kad su manje sanse da dodje troll u tvom timu nego u njihovom jer sa sigurnoscu mozemo rec da ti nisi troll, znaci kolike su sanse da od 4 igraca 3 budu trolla? male, a 3 od 5? vec malo vece, itd itd, neda mi se sad sve govorit sto i zombie, ako netko zna na koji post mislim neka ga slobodno citira

evo ja ti se lijepo grobom kunem, skoro svaki hebeni game dobijem team koji niti komunicira, kamoli da igraju zajedno. Onda naletim na normalni team i zavrsi kao victory. Inace mi je match history defeat,defeat,defeat,defeat,victory, defeat

 

score mi je uglavnom oko 10 killova i 10 smrti, u tom rangu, ali kao sto rekoh, bitan mi je victory na kraju i trudim se igrati za team, dok ovi uopce ne koriste taktiku ili igraju zajedno. enemy team pusha mid, ove se rastrkaju po mapi i jedan po jedan se zalecu u enemy team, sto naravno rezultira njihovom smrcu. Nakon sto umru onda placu "5vs1 noobs"

 

Ja ne trazim da mi vjerujes, i ne znaci mi previse da li mi vjerujes ili ne, ali istinu govorim. Jednostavno sam takve srece u apsolutno svakoj igri upadnem u team idiota dok enemy team uvijek igra zajedno i razguzi nas

10 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
$Mikulich$ kaže...
win4crazzy kaže...

treba nac i citirat onaj post od zombie gdje je objasnio kako je nemoguce da je tvoj tim uvijek gori, kad su manje sanse da dodje troll u tvom timu nego u njihovom jer sa sigurnoscu mozemo rec da ti nisi troll, znaci kolike su sanse da od 4 igraca 3 budu trolla? male, a 3 od 5? vec malo vece, itd itd, neda mi se sad sve govorit sto i zombie, ako netko zna na koji post mislim neka ga slobodno citira

evo ja ti se lijepo grobom kunem, skoro svaki hebeni game dobijem team koji niti komunicira, kamoli da igraju zajedno. Onda naletim na normalni team i zavrsi kao victory. Inace mi je match history defeat,defeat,defeat,defeat,victory, defeat

 

score mi je uglavnom oko 10 killova i 10 smrti, u tom rangu, ali kao sto rekoh, bitan mi je victory na kraju i trudim se igrati za team, dok ovi uopce ne koriste taktiku ili igraju zajedno. enemy team pusha mid, ove se rastrkaju po mapi i jedan po jedan se zalecu u enemy team, sto naravno rezultira njihovom smrcu. Nakon sto umru onda placu "5vs1 noobs"

 

Ja ne trazim da mi vjerujes, i ne znaci mi previse da li mi vjerujes ili ne, ali istinu govorim. Jednostavno sam takve srece u apsolutno svakoj igri upadnem u team idiota dok enemy team uvijek igra zajedno i razguzi nas

Istina je to sto pises, eune server je u ku*cu kao i ostali serveri, ali nas posebno...

Moras imati jake nerve za igranje ovdje, i kad pocne mec ukucaj /ignore all {#}

EUNE: blazzers
15 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
$Mikulich$ kaže...
win4crazzy kaže...

treba nac i citirat onaj post od zombie gdje je objasnio kako je nemoguce da je tvoj tim uvijek gori, kad su manje sanse da dodje troll u tvom timu nego u njihovom jer sa sigurnoscu mozemo rec da ti nisi troll, znaci kolike su sanse da od 4 igraca 3 budu trolla? male, a 3 od 5? vec malo vece, itd itd, neda mi se sad sve govorit sto i zombie, ako netko zna na koji post mislim neka ga slobodno citira

evo ja ti se lijepo grobom kunem, skoro svaki hebeni game dobijem team koji niti komunicira, kamoli da igraju zajedno. Onda naletim na normalni team i zavrsi kao victory. Inace mi je match history defeat,defeat,defeat,defeat,victory, defeat

 

score mi je uglavnom oko 10 killova i 10 smrti, u tom rangu, ali kao sto rekoh, bitan mi je victory na kraju i trudim se igrati za team, dok ovi uopce ne koriste taktiku ili igraju zajedno. enemy team pusha mid, ove se rastrkaju po mapi i jedan po jedan se zalecu u enemy team, sto naravno rezultira njihovom smrcu. Nakon sto umru onda placu "5vs1 noobs"

 

Ja ne trazim da mi vjerujes, i ne znaci mi previse da li mi vjerujes ili ne, ali istinu govorim. Jednostavno sam takve srece u apsolutno svakoj igri upadnem u team idiota dok enemy team uvijek igra zajedno i razguzi nas

Eh, kad bi to magično i bila istina ( u što čisto sumnjam) onda si nađi par ljudi za igrati ranked premade ili normale jer nema smisla da igras sam kad se tolko zivciras :) . Koji ti je opce nick pa da pogledam malo taj tvoj match history. 10 killova i 10 smrti je katastrofa score, kak opce uspijes umrijet 10 puta u prosjeku.

lol [eu]east: cpt z0mbiePL
13 godina
offline
League Of Legends

daj ljudi krenite od sebe, evo cim si rekao da imas 10 killova 10 smrti je uzas, znaci da nesto krivo radis i da si dio krivice za izgubljeni match i da nemas pravo pisati kako su svi losi osim tebe...ali budi onaj koji nece u 50+ minuti sam ici facecheckat jungle, budi onaj koji nece ulazit u fight 3v5 pa ih ostavi nek bude 2v5 jer ces bit korisniji dok ces branit nexus ispod tureta nego u jungle, budi onaj koji nece flejmat nego poticat team i probaj pokusat radit na svojim greskama, a s ovakvim mentalitetom molim te ne ulazi u ranked match i probaj ga promijenit, jer je tvoj mentalitet upravo isti kao kod ovih sto si ih ovdje nabrojao, a nazalost EUNE je prepun takvih (vjerojatno i svi ostali serveri)

Respect the Raise...!
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.8.2014 16:30 (definho).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Ma to je istina, vise bi volio nekog 10-10 a da je normalan nego neko 30-0 a da cijeli mec pametuje i flamea..

EUNE: blazzers
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: League Of Legends

Ne opet ovo... Kolko smo put prošli kroz objašnjavanje nubekima? -.-

 

No ugl. Može dogovor? Dok se takav post pojavi => prijava i gg wp

xf:topnik15,EUNE :Cpt DANEvious
12 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
Tkalle kaže...

Ne opet ovo... Kolko smo put prošli kroz objašnjavanje nubekima? -.-

 

No ugl. Može dogovor? Dok se takav post pojavi => prijava i gg wp

I čemu bi služila ta prijava kad nismo ništ napravili?

10 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
Tkalle kaže...

Ne opet ovo... Kolko smo put prošli kroz objašnjavanje nubekima? -.-

 

No ugl. Može dogovor? Dok se takav post pojavi => prijava i gg wp

Pa istina je da je community ove igre 80% los bez obzira na rank i da kvari ovako dobru igru, mozes ti biti bronze ili challenger to je cinjenica.

EUNE: blazzers
13 godina
offline
League Of Legends

treba moc uzivat u igri bez obzira na to, cinjenica je da nas dosta ne igra da bi se zabavila nego samo da pobijedimo (pobjeda zapravo i je zabava) kao sto i sam radim i cesto si kazem da je to samo igra i da bi trebao uzivat, ali nekad je stvarno tesko...

zapravo jedino kad se zabavljam je kad se skupi 5 premade ekipa, tad nema rejdanja i nitko ti ama bas nista ne sere i svi se lijepo zabavljamo, jos kad se skupimo na ts uzivancija, od toga boljeg nema

Respect the Raise...!
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Da je to kaj vi govorite istina onda bi svi bili B5.

 

Po tome svi jednako dobro igramo, al neki dobivaju flejmere i ragere, a neki imaju srece pa svaki game dobivaju ok ljude pa je tu jedina razlika.

 

Zombi je D1 jer je sretan covjek, Win je D5 jer je sretan covjek, Banned je D2 jer je sretan covjek, ja sam P2 jer sam sretan... Vas ostale ne voli sreca pa svi gubite matcheve.

 

Blazzers ti pogotovo znas da sreca nema veze s tim, s tobom sam igrao u silver V, isto tako je bilo puno flejmera, a dobili smo svaki game. Hmm, sreca...

 

 

Samozadovoljstvo uništava perfekciju.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
GamerX9 kaže...

Da je to kaj vi govorite istina onda bi svi bili B5.

 

Po tome svi jednako dobro igramo, al neki dobivaju flejmere i ragere, a neki imaju srece pa svaki game dobivaju ok ljude pa je tu jedina razlika.

 

Zombi je D1 jer je sretan covjek, Win je D5 jer je sretan covjek, Banned je D2 jer je sretan covjek, ja sam P2 jer sam sretan... Vas ostale ne voli sreca pa svi gubite matcheve.

 

Blazzers ti pogotovo znas da sreca nema veze s tim, s tobom sam igrao u silver V, isto tako je bilo puno flejmera, a dobili smo svaki game. Hmm, sreca...

 

 

Istina, ne kazem da ne postoji skill i da je sreca, nego da previse losih ljudi ima, ne utice to na win/lose to me ne zanima, nekad ti i pobjedis ali se nazivciras zbog takvih ljudi...nije sve u winu :)

EUNE: blazzers
13 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Samo sreca treba za Diamond /s

 

Also, am I LCS level yet?

EUNE: Ka&#237;er
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
League Of Legends

Tako je, zato treba igrati ARAM i diviti se kako ekipa piydi na najobičnijem casual game modu.

Fuck me I am famous.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
GamerX9 kaže...

Da je to kaj vi govorite istina onda bi svi bili B5.

 

Po tome svi jednako dobro igramo, al neki dobivaju flejmere i ragere, a neki imaju srece pa svaki game dobivaju ok ljude pa je tu jedina razlika.

 

Zombi je D2 jer je sretan covjek, Win je D5 jer je sretan covjek, Banned je D2 jer je sretan covjek, ja sam P2 jer sam sretan... Vas ostale ne voli sreca pa svi gubite matcheve.

 

Blazzers ti pogotovo znas da sreca nema veze s tim, s tobom sam igrao u silver V, isto tako je bilo puno flejmera, a dobili smo svaki game. Hmm, sreca...

 

 

FTFY jer znas kak to ide, feederi, trolleri, afkeri, poljaci, rusi, urugvajci, brazilci, flameri, beskicmenjaci i ta bagra svaki game pa se padne {#}

lol [eu]east: cpt z0mbiePL
16 godina
offline
Re: League Of Legends
$Mikulich$ kaže...

Gle stari reko si da si level 18, to nije tak čudno ponašanje koje opisuješ xD. 

Ljudi tamo to uopće ne shvaćaju ozbiljno kako kaj treba raditi, kako biti učinkovit, svi samo love killove, tower diveaju svaki čaš, i nemaju blage o global objectives u meču.

Ne shvaćaj to tak ozbiljno, uostalom, trebo si više vježbati sa botovima, last hitat pravilno, kako dodgat spellove i slično, ak niš drugo da nemaš 10 deathova protiv pravih igrača.

Ak sad već gubiš živce kaj će biti na lvl 30 i ranked ak počneš igrat...take it easy bro, it's just a game ;) 

Nakon 3 pive,sve ružne odu doma; LoL nick: TommyGavin (East)
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.8.2014 19:22 (tommy2103).
12 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
BannedOnThisForum kaže...
Winchester01 kaže...

Refundati Brauma ili ne?

Ne igram baš s njim, a i čuo sam da su ga nerfali...

 

 

Nerfali? Nešto kao malo, 2 nerfa koja se samo osjete IMO su 4 sek pasiv umjesto 5, i mana cost na W, ostalo sve neprimjetno :)

Ipak sam refundao, ne ide mi s njim a i dosadan mi je.

11 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

A vidi ga, lvl 18, mlad jos neki taj mikulich... {#}

 

To je ko da pricas o ljepotama svijeta koje si vidio, a nisi u zivotu nisi izasao iz rodnog grada. Vjeruj mi nagledali smo se mi svih ljepota ove igre, puno vise nego ti. :)

 

Ako ti je vec sad previse tog communityja i flejmanja, nemoj se ni zamarat ovom igrom, igraj neki individualniji tip igre npr. Hearthstone...

Samozadovoljstvo uništava perfekciju.
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.8.2014 19:52 (GamerX9).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: League Of Legends

Ak neko nije još videl : S4 Rewards

 

Čini mi se da je Morgana

xf:topnik15,EUNE :Cpt DANEvious
13 godina
offline
League Of Legends

Ljudi jedno kratko pitanje.Mogu li otić u zagrebačku banku i uzet onu Visa Avenue Mall poklon karticu pa s njom kupit RP na LOL-u?

Battlelog:cro1911
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: League Of Legends
CoKsA kaže...

Ljudi jedno kratko pitanje.Mogu li otić u zagrebačku banku i uzet onu Visa Avenue Mall poklon karticu pa s njom kupit RP na LOL-u?

Mislim da mozes  (nisam siguran 100%). Ali, mislim da bi ti bilo jednostavnije, brze i lakse samo odes do kioska Tiska kojih ima na svakom uglu danas i kupis PaySafeCard.

EUW: Ferritin
13 godina
offline
Re: League Of Legends

Aha,hvala :) A možeš mi još samo reć,ta paysafe kartica,ja im samo kažem koji iznos želim na njoj i to je to

Battlelog:cro1911
14 godina
offline
Re: League Of Legends
CoKsA kaže...

Aha,hvala :) A možeš mi još samo reć,ta paysafe kartica,ja im samo kažem koji iznos želim na njoj i to je to

PSC možeš kupiti u bonovima od 50, 100, 200 i 500 kn ako me pamćenje služi.

EUW: Ferritin
10 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

ako prestanem igrati lol sad kad krene septembar pa sve do januara, jel ima sanse da mi ode rank u bronzu?

silver 4 sam, pozitivan win-rate, 0 LP {#}

znam za elo decay ali ne znam kako ide , u kojoj kolicini ?

EUNE: blazzers
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: League Of Legends
exorc1st kaže...

ako prestanem igrati lol sad kad krene septembar pa sve do januara, jel ima sanse da mi ode rank u bronzu?

silver 4 sam, pozitivan win-rate, 0 LP {#}

znam za elo decay ali ne znam kako ide , u kojoj kolicini ?

Tek nakon 28 dana neigranja rankeda ti LP počinje padati. Koliko će ti pasti ovisi ti o tvojem Tieru. Pošto si ti Silver, svaki tjedan poslije tih 28 dana (i na taj 28. dan) će ti LP pasti za -10.

 

Sezona ti završava u ~11. mjesecu. Sad si sam izračunaj hoće li ti acc pasti u Bronzu ili ne.

 

I mislim da nije tako teško naći vremena za 1 game u 28 dana, da ti rank ne opadne.

EUW: Ferritin
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LoL Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice