Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

poruka: 6.268
|
čitano: 939.101
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Systemyc kaže...

sa čelendzom dodju adsovi+bossovi oko 30-ak adsova i 3 bosa...Šismisi stun...Šta prvo uzeti i koga dps-ovat ? koga kitovat ? ovde na serveru niko nije uradio..

 

Daj ljudi malo pišite ljepše. 

Kakav čelendz, kakvi Šismisi, kako kitovat?

12 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

ja nisam znao hoćemo li preći SH t2 CM kad smo igrali,pa sam bio snimao samo kad nam je ostao zadnji boss i di se vidi da samo napravili CM t2.Inace bi stavio full run da vidite kako to izgleda

 
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

heheh kad budes igrao malo duze vremena sve se lako sporazumes skracenicama :D

 

13 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Kralju, igram ja već 3 godine (još tamo od kad je cap lvl bio 65), u zadnjih par mjeseci malo rjeđe.

Znam šta sve to znači, ali ipak ne bi bilo na odmet da se ljepše piše.

 
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Evo i Iorbar's Peak T2 CM

najlakša instanca na 85-om lvl-u {#}

 
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Jel imao netko problem sa kreditnom karticom:

 

"The system was unable to update your billing information. Please verify your billing information and try again later. If you continue to experience this error, you may wish to try another credit card or contact your issuing bank. To request further assistance, please visit support.turbine.com. [err: 30005]"

 

Mastercard i American su kartice, neće, već sam kupovao preko neta i nikada nije bilo problema. Gledao sam po netu i ljudi kažu da nije do banke, pa mi se neda zvat banku zbog gluposti.

 

Da nije problem u č,ž,ć znakovima?

 

Jel tko uspješno riješio ovaj problem?

 

edit, pokušao sam i preko myaccount.turbine. com i preko ingame upgrade sučelja i dobijem istu poruku.

11.0010010000111111011010101000100010000101101000110000100011010001100010011
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.1.2013 13:38 (ivan dragi).
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Sretna Nova Godina svima u Middle Earthu  {#}

 
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Ja bih trebao danas ili sutra uzimati TP preko stora pa ti javim ukoliko budem imao istih problem.

12 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Prije nekih 3h smo završili BG T2 sa SVIMA challengeima  {#}

 
2 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Nadam se jednog dana da ću se moći prebaciti kod vas :) da će uvesti USA-Europe :)

12 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Systemyc kaže...

Nadam se jednog dana da ću se moći prebaciti kod vas :) da će uvesti USA-Europe :)

  nisam znao da se i dalje nemože napraviti transfer sa američkih na eu server  {#}

na kojem ti serveru igraš?

12 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Silverlode.Ima nas 10-ak Balkanaca.

 
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Na Imladrisu ja znam jedno 20etak aktivnih, većina level 85 i raideri/pvperi, ali razbacani smo svi po kinshipima...

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Pre ekspanzije  Pvp-u mogao me dobiti samo 3 lika 1vs1 na ovom serveru,igram sa LM,sad posle ekspanzhije cu ipak odvesti rk dosta pojačali kripove.Populacija ovde prilicno bila Wargovska :D sad svi igraju mrtvog pauka ili defilera.Inače imate li na serveru lude rekorde np: LIk sa najvise medaljona,shardova,Golda itd.

 
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Ja sam na Gilrainu,do prošle godine do negdje 5-og mjeseca je bio tamo balkanski kin u kojem sam bio ali se zatim raspao pa smo nas 4 iz tog kina ošli u strani di je več bilo 2 iz hrv,pa nas sad ima 6 iz hrv u istok kinu.A na Gilrainu ima sigurno 40+ balkanaca

 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Pozz, uskoro planiram poceti sa igrom pa me zanima jedna informacija. Znam da je igra f2p ali ima nekakve limite, naravno.

Sada me zanima, isplati li mi se poceti igrati na frendovom accu, kojeg mi je on voljan dati jer više ne igra. Stvar sa accom je ta da je on to igrao od samih pocetaka, znaci dok je bila p2p igra. Ima li taj acc manje ograničenja nego normalan f2p odnosno novi acc? 

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Da, sada je premium, ima nekih prednosti, evo ti dosta star chart, no većina još uvijek vrijedi.

 

https://sites.google.com/site/ahatmd/out-of-character/freetoplayfaq

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Stryder kaže...

Pozz, uskoro planiram poceti sa igrom pa me zanima jedna informacija. Znam da je igra f2p ali ima nekakve limite, naravno.

Sada me zanima, isplati li mi se poceti igrati na frendovom accu, kojeg mi je on voljan dati jer više ne igra. Stvar sa accom je ta da je on to igrao od samih pocetaka, znaci dok je bila p2p igra. Ima li taj acc manje ograničenja nego normalan f2p odnosno novi acc?

  dali je migrirao account kad je bila migracija?to ti je bilo u 6 mjesecu 2011

 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Ja sam nedavno počeo igrati.

Pa me zanima dali ima koja naša gilda na dwarrowdelf serveru?

imam muda
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

http://impulsedriven.com/lotro

 

Predobra akcija.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Moj PC  
0 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Pa jest dobra akcija ali mi se ne isplati kupovati to kada imam sve osim mozda zbog 2000 TP.

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
PLASMAorLCD kaže...

  ja nisam dosad nikad kupio taj mithril edition,a sve osim mounta imam,ali pošto se dobije i 2k tp-a el mogu ja to kupiti bez obzira na sve?jer za 58kn 2k TP je odlično

16 godina
neaktivan
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
sstrmi kaže...
Stryder kaže...

Pozz, uskoro planiram poceti sa igrom pa me zanima jedna informacija. Znam da je igra f2p ali ima nekakve limite, naravno.

Sada me zanima, isplati li mi se poceti igrati na frendovom accu, kojeg mi je on voljan dati jer više ne igra. Stvar sa accom je ta da je on to igrao od samih pocetaka, znaci dok je bila p2p igra. Ima li taj acc manje ograničenja nego normalan f2p odnosno novi acc?

  dali je migrirao account kad je bila migracija?to ti je bilo u 6 mjesecu 2011

DA to sam i ja mislio pitati, jer ako nije migrirao acc kad je trebalo možeš zaboraviti na taj acc.

13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Naravno, ja sam i kupio zbog 2000TP, a eto usput i Mount i Eregion kojeg nemam ako se dobro sjećam. (nije da mi treba jer sam VIP)

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Moj PC  
0 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
PLASMAorLCD kaže...

Naravno, ja sam i kupio zbog 2000TP, a eto usput i Mount i Eregion kojeg nemam ako se dobro sjećam. (nije da mi treba jer sam VIP)

  može se paypalom platiti i dokle vrijedi to?

13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Ne znam do kada vrijedi, a kada sam kupovao siguran sam da je bila paypal opcija ispod.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Moj PC  
0 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
PLASMAorLCD kaže...

Ne znam do kada vrijedi, a kada sam kupovao siguran sam da je bila paypal opcija ispod.

  e to mi je bitno,onda to što prije uzeti.NEgo još jedno pitanje,to se može dodati samo jednom na acc ili? :D

13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Da, samo jednom.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
PLASMAorLCD kaže...

Da, samo jednom.

  a ništa,sutra nemrem do banka ali nadam se da ce vrijediti još 2-3 dana

12 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Kupio sam onaj Mithril Edition,na kraju je 9.99$,ali di da nađem taj key sad?wtf

 
0 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice