Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

poruka: 6.268
|
čitano: 943.076
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

pa ajd da se nede sastanemo neznam ja u to uc

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

ima kakva tema na lotro forumu di mogu vidjeti šta sve dolazi u PON sa update 9?osim instanci ofc

 
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

aj jel neko ima skype da mi pomogne neam pojma nis samo vukove ubijat hahaha :P

Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
protjeran
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
codec kaže...

aj jel neko ima skype da mi pomogne neam pojma nis samo vukove ubijat hahaha :P

daj čovječe,nemam više riječi

12 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Da bih vidio ostale CLASS BARTERE u HYTBOLDU moram OBNOVITI CIJELI hytbold ili nešto određeno?

 
1 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

preso sam one questove napocetku sad su me pustili iz grada :)

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.12.2012 9:13 (codec).
14 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

šta se osim questova uopce radi u ovoj igri

Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Lol.

Znam da smo inače mi, a i općenito community Lotra poznati kao dragi i puni pomoći, ali jel tebi ovo prvi mmo ikad? I dal znaš engleski?

Ovo je, možda, najnoob friendly igra. I otkad su obnovljeni početni starter predjeli, igra je apsolutno intuitivna i lagana.

Opusti se, čitaj questove i uživaj. Ako ne počneš uživati u prvih pola sata, ova igra nije za tebe.

12 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Dali je uopće moguče dobiti ove questove,jer več sigurno 10 dana nemogu dobiti nijedan od ovih što mi fali,a sa svima sa kinred

 

 
1 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Dachande kaže...

Lol.

Znam da smo inače mi, a i općenito community Lotra poznati kao dragi i puni pomoći, ali jel tebi ovo prvi mmo ikad? I dal znaš engleski?

Ovo je, možda, najnoob friendly igra. I otkad su obnovljeni početni starter predjeli, igra je apsolutno intuitivna i lagana.

Opusti se, čitaj questove i uživaj. Ako ne počneš uživati u prvih pola sata, ova igra nije za tebe.

jel se igrica temelji samo na questovia il

16 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
codec kaže...
Dachande kaže...

Lol.

Znam da smo inače mi, a i općenito community Lotra poznati kao dragi i puni pomoći, ali jel tebi ovo prvi mmo ikad? I dal znaš engleski?

Ovo je, možda, najnoob friendly igra. I otkad su obnovljeni početni starter predjeli, igra je apsolutno intuitivna i lagana.

Opusti se, čitaj questove i uživaj. Ako ne počneš uživati u prvih pola sata, ova igra nije za tebe.

jel se igrica temelji samo na questovia il

 

Na čemu bi se inače MMO temeljio...što još očekuješ osim questova?

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Questanje, deedanje, raidanje, craftanje, exploranje, roleplay, FISHING!

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Moj PC  
2 0 hvala 2
11 godina
protjeran
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
sstrmi kaže...

ima kakva tema na lotro forumu di mogu vidjeti šta sve dolazi u PON sa update 9?osim instanci ofc

mene također ovo zanima?pa ako netko ima kakav link za udjeliti?

13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Evo vam, everything is subject to change.

 

B1

 

B2

 

B3

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.12.2012 19:27 (PLASMAorLCD).
Moj PC  
0 0 hvala 3
13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Moj PC  
0 0 hvala 3
12 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

  serveri su online za 35 minuta po mojoj računici?

13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Više-manje, obično ih malo ranije upale...

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Nisu tako loše ove 3 man instance,ali loot mi zasad nije nikakav.MOram još probati sve skaliran Mirk instance

znači igrali smo sve 3 nove t2 u kombinaciji Lm,Cappy i Champ

Iorbar's Peak-napravili nabrzaka na t2 sa challangeom

The great goblin DEn-t2 napravili ali challenge nismo uspjeli,trebalo bi nam još oko 40-50s da ubijemo onog zadnjeg

  The Scuttedells-Na t2 smo došli do zadnjeg bossa(dok tražimo taktiku,ja pišemo ovo.Javim dali smo uspjeli preči)

 
1 0 hvala 2
16 godina
neaktivan
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
sstrmi kaže...

Dali je uopće moguče dobiti ove questove,jer več sigurno 10 dana nemogu dobiti nijedan od ovih što mi fali,a sa svima sa kinred

 

Ja mislim da 4 instance nisu trenutno dostupne jer ih je rulja koristila za masno farmanje love pa su ih privremeno isključili.

Vjerojatno su to questovi koje ti nemaš.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Brajki kaže...
sstrmi kaže...

Dali je uopće moguče dobiti ove questove,jer več sigurno 10 dana nemogu dobiti nijedan od ovih što mi fali,a sa svima sa kinred

 

Ja mislim da 4 instance nisu trenutno dostupne jer ih je rulja koristila za masno farmanje love pa su ih privremeno isključili.

Vjerojatno su to questovi koje ti nemaš.

Evo upravo sam čuo da su defence instance vraćene. :)

13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Uradio sve instance sa Warden/Champ/Mini combom.

 

Iorbar's Peak T2C, laganini, warden ni ne treba healera, da je imao 2 huntera zavrsili bi za 5 minuta.

Goblintown isto T2 bez problema, challenge nema šanse sa ovom postavom, premalo DPSa za ubiti 3 bossa i sve waveove addsa u 4 minute.

Webs isto T2 prešli bez challenge, prvi boss je bio jako težak, posebno s nedostatkom ikakvog CCa i da me praktički sve one/two shotta na Miniju.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Moj PC  
1 0 hvala 3
12 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
PLASMAorLCD kaže...

Uradio sve instance sa Warden/Champ/Mini combom.

 

Iorbar's Peak T2C, laganini, warden ni ne treba healera, da je imao 2 huntera zavrsili bi za 5 minuta.

Goblintown isto T2 bez problema, challenge nema šanse sa ovom postavom, premalo DPSa za ubiti 3 bossa i sve waveove addsa u 4 minute.

Webs isto T2 prešli bez challenge, prvi boss je bio jako težak, posebno s nedostatkom ikakvog CCa i da me praktički sve one/two shotta na Miniju.

  kao što sam rekao u kombinaciji sa Champ/cappy/lm smo prešli Iorbar's peakt t2 sa challengom i stvarno je lagano

Goblintown T2 bez CH-nedovoljan dps pošto sam ja bio tanking champa,a healing cappy i dps lm nemogu to sve ubiti

Webs-onaj prvi boss je težak,ali izvediv kad se skuži taktika.Znači ja kad sam tankao na champu,sakrivao sam se iza kamenja kad su addovi dolazili i stalno se pomjerao okolo da me nemože gađati dok sam povlačio addove sa hornom na sebe,a zadnjeg bossa nismo mogli preči jer neznamo taktiku,pa ako bi ti mogao napisati kako ide

 

E da jučer samo probali SH T2 CM na 85 i wajpali smo par puta,ali je puno teže nego na 65-om(a na 65-om je bila najteža 3 man)

12 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Great goblin den-pređeno na t2 sa challengom u kombinaciji champ/cappy/hunter ja naravno opet tanking champ.Cijeli instancu prešli iz prve bez wajpa i bez deatha  {#}

 
1 0 hvala 2
11 godina
protjeran
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

DI mogu vidjeti loot za sve trenutno end lvl instance?

 
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Da, ima li se to gdje vidjeti jer i mene interesuje :)

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

The Great Goblin's Den T2,ali tu nismo uspjeli CM jer to je bilo onaj dan kad su instance i došle,ali smo jučer riješili i sa CM-om ali taj nisam snimao,ali evo ss di se vidi da je završen i odma da pitam zna netko di se nalaze 1,4 i 5 gral u toj instanci?

 

Evo prije 30 minuta smo završili i SG T2 CM,uskoro cu staviti i isječke od negdje 5 min za to {#}

 
2 0 hvala 2
12 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

https://www.lotro.com/en/game/articles/letter-producer-looking-back-2012

 

Piše šta nas očekuje u 2013 : And what else… More Scaled Instances (“In Your Absence”– welcome back to Ost Dunhoth). More landscape quests and Epic Story. Rebalanced loot drops for skirmishes and scaling instances.   Meni najzanimljiviji dio {#},znači Ncf,sth,Ss,LT i oD sve na t2 cm na 85 .Lvl 65 mi je bio najdraži upravog zbog svih tih instance,In their Absence(5 instanci) i Mirk(5 instanci) i zato nije nikad bilo dosadno,a pogotovo če sad biti zanimljivo.Mislim da čemo moči kad tad igrati i Angmar instance lvl 85

 
1 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Eh nisam bio čitao ovo, ali vidim da si riješio... 

 

Ja jedino što radim zadnja 2 dana je farmanje Durchesta u BG, valjda sam jedno 30 runova napravio, 2 symbola, par crystala, laganini, pocket item, 1000 marksa po runu, laganini...

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Moj PC  
1 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
PLASMAorLCD kaže...

Eh nisam bio čitao ovo, ali vidim da si riješio...

 

Ja jedino što radim zadnja 2 dana je farmanje Durchesta u BG, valjda sam jedno 30 runova napravio, 2 symbola, par crystala, laganini, pocket item, 1000 marksa po runu, laganini...

  ja još nisam igrao bg,ali imamo kin raid bg zakazan u nedjelju.A od ovih novih 3 man instanci još nismo prešli scuttedels ili kako več,pa ako ti ili netko drugi zna taktiku za zadnjeg bossa jer nisam dosad ništa našao na yt

12 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Prvi boss predjes preko i nemas adsove,drugi mora dvoje da pale nestove jedan tenka bossa,drugi tanka adsove,oba wardena.jedan dps.

 
1 0 hvala 2
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice