Mass Effect 3

poruka: 2.680
|
čitano: 319.110
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
RE: Mass Effect 3
Ejlijenku onu jel? Ma neidem ispočetka ipak, nisam ni ovu tak ružnu napravio, a 12 sati igre je ipak previše..

Možda još i Kaidana upiknem :D
I took their smiles and made them mine, I sold my soul just to hide the light, and now I see what I really am; A thief, a whore, and a liar.
15 godina
odjavljen
offline
RE: Mass Effect 3
The Unforgiven kaže...
Ejlijenku onu jel? Ma neidem ispočetka ipak, nisam ni ovu tak ružnu napravio, a 12 sati igre je ipak previše..

Možda još i Kaidana upiknem :D

da i fuj! :)

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
13 godina
neaktivan
offline
RE: Mass Effect 3
pristojan kaže...

Samara je najseksi izvanzemaljka svih vremena-a ni kćerka joj nije loša.Jedva čekam 3ojku ali nadam se da će ovaj put biti duža od 2ojke

Ma kako sam ja pop*zdio kad sam crko kad sam trebao pokarat Morinth :P

 

Kad se već raspravlja o tome, evo mog snimka svih hebanja druga Sheparda u ME2 http://www.xfire.com/video/244b5e/

13 godina
neaktivan
offline
RE: Mass Effect 3
skank666 kaže...
The Unforgiven kaže...
Ejlijenku onu jel? Ma neidem ispočetka ipak, nisam ni ovu tak ružnu napravio, a 12 sati igre je ipak previše..

Možda još i Kaidana upiknem :D

da i fuj! :)

Ma i Kaidan i Ashley su kreteni.


Liara FTW!

 

Osim toga, ona te jedina ne odjebe u drugom dijelu :P

14 godina
offline
Mass Effect 3

Upravo sam zatukao Ahley. Mislim, ne namjerno, nego sam morao birati između nje i kaidana...

 

Sad čekam novu konfu da nastavim igrati, ispočetka sve..

I took their smiles and made them mine, I sold my soul just to hide the light, and now I see what I really am; A thief, a whore, and a liar.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Mass Effect 3
Linkosaan kaže...

Jesi li igrao prvi KOTOR?

Ako nisi obavezno uzmi da igraš, ta mi je igra vrh vrhova kad je SW u pitanju zajedno sa Jedi Academy.

 

EDIT:

Moja greška, sorry jer ti očito i misliš na prvi dio. Nisam pažljivo pročitao post.

BioWare je napravio prvi KOTOR, a Obsidian drugi. Razlika nebo i zemlja.

Prvo sam prešao KOTOR II nekih 2-3 puta pa sam dobio od frenda origigi KOTOR I i prešao ga jednom (morao mu vratit cd-e), onda sam opet KOTOR II prešao nekih 2 puta i onda nakon dosta vremena ponovio KOTOR I.


KOTOR I ima dirljiviju i bolju priču no ni KOTOR II nije za bacit, specifičan je zbog toga jer je sve puno mračnije nego u prvom djelu no ima badass protivnika kao Nihilus, Sion i Kreya.

 

Nihilusa nisam nikak skužio wtf je on bio?

 

 

Da se vratim na ME3, to će mi do kraja života ostat u pamćenju. Bit će obavezno ponavljanje gradiva nakon što izađe ME3, prije toga moram nastavit ME2 (second pass) kojeg ima još malo za igrat (5- max 10h). Cilj mi je da nitko ne umre. Teško će to biti ostvarit. Inače iz prvog pokušaja samo mi je jedna umrla i to ona mala ćelava jer sam trebao imati maxed out paragoon prije nego razgovaram s njom.

 

Jedino me brine dali ću sa 60-70 godina moći to odigrat?

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | Nekaže se VOLTAŽA nego NAPON FFS
16 godina
neaktivan
offline
RE: Mass Effect 3
Hyperion kaže...
Linkosaan kaže...

Jesi li igrao prvi KOTOR?

Ako nisi obavezno uzmi da igraš, ta mi je igra vrh vrhova kad je SW u pitanju zajedno sa Jedi Academy.

 

EDIT:

Moja greška, sorry jer ti očito i misliš na prvi dio. Nisam pažljivo pročitao post.

BioWare je napravio prvi KOTOR, a Obsidian drugi. Razlika nebo i zemlja.

Prvo sam prešao KOTOR II nekih 2-3 puta pa sam dobio od frenda origigi KOTOR I i prešao ga jednom (morao mu vratit cd-e), onda sam opet KOTOR II prešao nekih 2 puta i onda nakon dosta vremena ponovio KOTOR I.


KOTOR I ima dirljiviju i bolju priču no ni KOTOR II nije za bacit, specifičan je zbog toga jer je sve puno mračnije nego u prvom djelu no ima badass protivnika kao Nihilus, Sion i Kreya.

 

Nihilusa nisam nikak skužio wtf je on bio?

 

 

Da se vratim na ME3, to će mi do kraja života ostat u pamćenju. Bit će obavezno ponavljanje gradiva nakon što izađe ME3, prije toga moram nastavit ME2 (second pass) kojeg ima još malo za igrat (5- max 10h). Cilj mi je da nitko ne umre. Teško će to biti ostvarit. Inače iz prvog pokušaja samo mi je jedna umrla i to ona mala ćelava jer sam trebao imati maxed out paragoon prije nego razgovaram s njom.

 

Jedino me brine dali ću sa 60-70 godina moći to odigrat?

Priča KotOR-a 2 je meni miljama ispred prvog KotOR-a. Malo ju je teže skužiti jer se treba pratiti skoro svaki dijalog(pogotovo Kreia), dok si u jedinici mogao pola dijaloga preskočiti i još uvijek shvatiti, tj. spasi(ili uništi) galaksiju od zlog Malaka. Iako si isto spašavao galaksiju(ili unišavao) i u drugom dijel, priča se puno više vrtila oko glavnog lika i bilo je puno bolje napravljeno, tj. likovi su bili zanimljiviji i nisu bili standardni bioware likovi, te je gameplay malo poboljšan, ali u biti isti, i kao što rekoh, radnja je puno bolja.

 

Dvojka, iako ima bolju priču, nije dovršena igra, što jedinicu čini boljom igrom. Nedovršenost dvojke se pogotovo vidi u završetku, koji je... sranje, da budemo iskreni. Za ovo se možemo zahvaliti kretenima u Lucas artsu koji su forsirali da igra izađe za Božićne blagdane. Na wookiepedii čak piše da je Obsidian htio izdati tzv. "Content patch" koji bi drastično poboljšao igru i dovršio je kako spada, ali Lucas arts (pošto su idioti) su ovo iz nekog razloga zabranili. Zato je Obsidian ubacio u PC verziju igre nedovršene module, voice acting i koncept nekoh questova itd, koje igra nije koristila, da bi PC modderi možda dovršili igru.

 

Iz ovoga se rodio TSLRCM (The Sith Lords Restored Content Mod) koji je trenutno u verziji 1.7 i još se razvija. Trenutno je restaurirano ono najvažnije: većina stvari s igrinog završetka i još neke sitnice tokom igre. Mod još nije dovršen, ali u trenutnoj verziji radi u potpunosti bez bugova (bar meni) i čini igru puno boljom.

 

Mod se može skinuti ovdje:

http://deadlystream.com/forum/files/file/13-tslrcm/

 

I jedan mali fix za mod:

http://deadlystream.com/forum/files/file/12-tslrcm-17-unofficial-fix/

 

(pročitajte readme u vezi instalacije ovih downloada)

 

Lista svega trenutno restauriranog:

http://deadlystream.com/forum/topic/139-whats-restored-in-tslrcm/

 

U budućnosti se namjerava još više restaurirati završetak i čak i dodati planet M4-78 koji je također izbačen iz igre zbog nedostatka vremena.

 

Nihilus je bio rupa u sili, glad koja žudi za još, on zbog žudnje za moći više skoro da i nije bio živo biće, morao se hraniti silom non stop da nebi umro, a najviše je pogađao svijetove moćne sa silom ili okupljališta jedia(zato su jediji bili raštrkani po galaksiji, jer je bilo preopasno da su skupa i jer nisu znali tko je taj neprijatelj). Pošto sila prolazi kroz sva živa bića i pošto je Nihilus već bio tako moćan mogao je isisati život iz svega i tako se prehranjivati da bi preživio. Makar ga ništa nije ispunjavalo kao jediji i oni jaki sa silom. Mogao je uništiti cijele planete (Visas homeworld). Njegovo ima dolazi od latinskog nihil - ništa.

 

EDIT: Da me netko ne bi krivo shvatio, obožavam priču u KotORu 1, samo je malo prestandardna. I po mojem mišljenju inferiorna naspram KotORu 2.

Bilo bi zgodno, ali nije potrebno.
Poruka je uređivana zadnji put ned 30.1.2011 19:56 (zoran010).
15 godina
offline
Mass Effect 3

Da kraj je Lame, hvala za taj patch.

 

Šta bih dao za treći nastavak KOTOR-a...

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | Nekaže se VOLTAŽA nego NAPON FFS
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Mass Effect 3
Hyperion kaže...

Da kraj je Lame, hvala za taj patch.

 

Šta bih dao za treći nastavak KOTOR-a...

Treći nastavak je bio u produkciji oko godinu dana ali ga je Lucas arts prekinuo.  -.-

Zahvali njima...

 

Zato sada imamo the force unleashed..

Oh wait...

 

THAT GAME SUCKS!!!!

Bilo bi zgodno, ali nije potrebno.
Poruka je uređivana zadnji put ned 30.1.2011 19:52 (zoran010).
16 godina
neaktivan
offline
Mass Effect 3
One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Mass Effect 3

450kn kod nas...

 

Lolz već je stave u preorder, a izlazi za čak 10mj.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | Nekaže se VOLTAŽA nego NAPON FFS
14 godina
protjeran
offline
RE: Mass Effect 3
Hyperion kaže...

Jedino me brine dali ću sa 60-70 godina moći to odigrat?

 

To se i ja cesto zapitam, i na kraju ostanem u nadi da cu tada uopste na racunaru imati misa i tastaturu (ili gamepad)...

Polako, ali sigurno, BUG postaje trash. (uzdah)
15 godina
offline
RE: Mass Effect 3
Mentalist kaže...

To se i ja cesto zapitam, i na kraju ostanem u nadi da cu tada uopste na racunaru imati misa i tastaturu (ili gamepad)...

Znaš treba nać posel kupit jednu mrcinu od konfe i stavit je u hermetički zatvoren prostor i otvorit kada navršimo 60god. pa sve odigrat za dobra stara vremena.

 

Ionako će za 40 god. biti ona shranja što se priključe na mozak pa izgubiš vezu sa realnošću. Neće to ići na moju glavu!

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | Nekaže se VOLTAŽA nego NAPON FFS
Poruka je uređivana zadnji put pon 31.1.2011 18:50 (Hyperion).
16 godina
neaktivan
offline
Mass Effect 3

Ja još uvijek čekam neku objavu o collector's edition i da ga zabibere vjerojatno negdje na 1000 kn :(.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Mass Effect 3

Jedva čekam sa Shepardom i kompanijom ponovo rasturat gamad {#}, pogotovo jer su nam napali našu svetinju Zemljicu {#}

Samo je jedino nezgodno u svemu tome što valja nekako preživjeti do trećeg dijela {#}

 

May the Force be with you!!
15 godina
neaktivan
offline
Mass Effect 3

Evo jedan odličan i komičan test o stvarima kojese traže u ME3.

15 things we want to see in ME3...

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Mass Effect 3
thuglife kaže...

Evo jedan odličan i komičan test o stvarima kojese traže u ME3.

15 things we want to see in ME3...

 

komentar sa youtube-a, ženski shepard i miranda u strojarnici...

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | Nekaže se VOLTAŽA nego NAPON FFS
15 godina
offline
Mass Effect 3

Prvi Mass Effect 3 detalji!

Najzanimljivije pojedinosti:

 

-Bioware želi da Mass Effect bude više kao RPG

-Oružja se napokon opet mogu customizirati (nešto kao u jedinici)

-Službeno je: Multiplayera neće biti!

 

Link - http://www.hcl.hr/vijesti-prvi-mass-effect-3-detalji-5643-27.html

A life? Where can I download one of those?
 
2 0 hvala 2
16 godina
neaktivan
offline
Mass Effect 3

Hvala Bogu da su došli k pameti.

Joj jedva cekam da je kupim :) .

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Mass Effect 3

Evo i prvi koncept art ( da se ne izgubi na kvaliteti, link na sliku ).

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Mass Effect 3
Alex Mercer kaže...

Prvi Mass Effect 3 detalji!

Najzanimljivije pojedinosti:

 

-Bioware želi da Mass Effect bude više kao RPG

-Oružja se napokon opet mogu customizirati (nešto kao u jedinici)

-Službeno je: Multiplayera neće biti!

 

Link - http://www.hcl.hr/vijesti-prvi-mass-effect-3-detalji-5643-27.html

Sve što mi je trebalo, dvica sa više RPG elemenata te mogućnosti customizacije i još par sitnica. :D

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
15 godina
offline
Re: Mass Effect 3
thuglife kaže...

Evo i prvi koncept art ( da se ne izgubi na kvaliteti, link na sliku ).

Vidim hrvatsku, hell yeah... Vidim hrvatsku, hell yeah...
  O mama

 

The most anticipating game of 2011.

 

So say we all

Living in a world of unordinary dreams that will never come true
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.4.2011 22:19 (Hyperion).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Mass Effect 3

Kad se samo dočepam ovog trećeg dijela, zaboraviću i na rodbinu i prijatelje. Jedva čekam.

May the Force be with you!!
13 godina
neaktivan
offline
Mass Effect 3

kak veli vin diesel u xxx: ''I LIVE FOR THIS SHIT''

 

aaaa jedva čekam kad ovo dođe. živo me zanima koji će se likovi pojavit u ME3 jer su meni svi preživili u ME2.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Mass Effect 3

Hype has begun!

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Mass Effect 3

je8es multi... jos samo da wrex opet bude punokrvan clan tima i bit ce super... onaj grunt je gej

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Mass Effect 3

O oružjima..

Umjesto ograničenja u tipu oružja klase će imati ograničenje koliko slotova smiju imati: 2 ili 3, soldier ofc sve :)

Oružja će biti slična kao u dvojci, ali će postojati modifikacije: cijevi, ciljnici..

// odličan sistem za nošenje moram priznati//

 

O moćima:

Više slobode i više stupnjeva evolucije..

//vidjet ćemo//

 

O ekipi:

Stari prijatelji, a od novih izdvoje je James Sanders (po meni alter ego ako je Shep mrtav)

Cerberus se vraća i ovog puta lovi Shepparda

//hmm, može li se to promjeniti ovisno o odluci?!//

 

http://www.escapistmagazine.com/news/view/109098-Mass-Effect-3-Details-Arrive-Like-Reapers

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.4.2011 13:49 (NightShadow).
15 godina
odjavljen
offline
Re: Mass Effect 3
NightShadow kaže...

O oružjima..

Umjesto ograničenja u tipu oružja klase će imati ograničenje koliko slotova smiju imati: 2 ili 3, soldier ofc sve :)

Oružja će biti slična kao u dvojci, ali će postojati modifikacije: cijevi, ciljnici..

// odličan sistem za nošenje moram priznati//

 

http://www.escapistmagazine.com/news/view/109098-Mass-Effect-3-Details-Arrive-Like-Reapers

uvijek igram s soldierom bas zbog toga jer nema klase koja fura snajper i shotgun... tako da mi je ovo super s ogranicenim slotovima.

sto se tice modifikacija, ako i bude svega par (tj 2-3) vrsta mitraljeza, pistolja itd nek se onda bar vide modifikacije a ne da se samo osjete.. tako da steknes osjecaj da imas skroz drugaciju pusku..

i obavezno maknut onu debilanu od heat klipova... i vratit invetory.

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
14 godina
neaktivan
offline
Re: Mass Effect 3

A ja infiltratora jer volim snajpere..

O ovo sa slotovima mi je zakon..

 

Infiltrator će ziher imat 3: sniper, shotgun, smg.. mljac..

A ne vjerujem da će itko imat ispod 2 tako da smg + sniper na bilo kojoj klasi.. double mljac..

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.4.2011 15:05 (NightShadow).
14 godina
offline
Mass Effect 3
haris771 (eu) LOL account im OP ,your mum is OP (Brolaf )
Moj PC  
0 0 hvala 2
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice