Mass Effect 3

poruka: 2.680
|
čitano: 319.084
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Mass Effect 3
Kaj briete kad će doc novi ME4 ?
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Mass Effect 3
Marq kaže...
Kaj briete kad će doc novi ME4 ?

release q1/q2 2015 a  prva najava  na GDC u martu ili na e3.

And only as you gasp your dying breath shall you understand, your life amounted to no more than one drop in a limitless ocean!" Yet what is any ocean but a multitude of drops?"|RIP R
14 godina
offline
Mass Effect 3

Koji su must have dlc-ovi za ME 3 i ME 2 ? Gledam malo dlcovi bi me dolsi jako puno s obzirom da sam trilogy platio 9,99 $. I da li je netko kupova dlcove za amazona, dali se tamo dobiju bioware pointsovi ili drektno kodovi za dlcove?

You don't fucking play a videogame for 30 minutes... You spare at least an hour and a half. And end up playing 3 hours.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Mass Effect 3

Za Mass Effect 2 bih ti preporučio Kasumi (nije obavezno) i Lair of the Shadow Broker (nadovezuje se na trojku)

 

 

Za Mass Effect 3 je Leviathan a must have, Citadel je lijepo zaokruženje avanture sa cijelom ekipom, a From Ashes ti nudi Protheon survivora kao člana posade.

14 godina
offline
Re: Mass Effect 3

4160 BW pointsova , uh ... cca 52$  stvarno da ne povjerujes sto su napravili s tim dlcovima... 

You don't fucking play a videogame for 30 minutes... You spare at least an hour and a half. And end up playing 3 hours.
12 godina
neaktivan
offline
Mass Effect 3

Arrival je po meni jedini "must have", čisto jer inače trojka počme preloše. Nisam ih osobno igrao, ali sam masu čitao o njima (jebiga, preskupi su) i nekakav konsenzus je da je LotSB najbolji i daleko najkompletniji. Imaš sad na amazonu ME2+bodove za sve bitne dlc-ove za 25$ ja mislim. I dalje masu preskupo, ali što ćeš. Ja sam se razmišljao ih čak piratizirat, ali mi je grdo instaliravat na original piratiju pa sam samo odustao od njih. Tj. kupio sam LotSB i čeka me na novom prelasku.

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Mass Effect 3

Ma nije da bas sada odma moram nabavit dlcove, vec sam par puta prelazio sva tri djela i svaki puta bi shvatio sve vise dealja ali ima tu nekih nedorecinih stvari koje sam mislio da bi se objasnile u pojedinim dlcovima.

You don't fucking play a videogame for 30 minutes... You spare at least an hour and a half. And end up playing 3 hours.
12 godina
neaktivan
offline
Mass Effect 3

Slobodno ih uzimaj onda jednog po jednog pa ih taman prije ME 4 budeš sve imao :) Ja sam uzeo Lair za 10$ i kad mi se opet bude igrala trilogija uzet ću još neki ovisno o novcima. Ali smiješan je EA/Bioware sa ovim cijenama. Ne možeš mi naplatiti DLC (manje sadržaja od pune igre) 15$, a igru 5$. Baš ništa nije u DLC-u superiornije nego u originalu. Isti engine, isti svemir, manja satnica, isti gunplay, ali troduplo skuplje.

Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Re: Mass Effect 3
Ghost777 kaže...

Koji su must have dlc-ovi za ME 3 i ME 2 ? Gledam malo dlcovi bi me dolsi jako puno s obzirom da sam trilogy platio 9,99 $. I da li je netko kupova dlcove za amazona, dali se tamo dobiju bioware pointsovi ili drektno kodovi za dlcove?

 

Za ME2 moraš odigrati Lair of the Shadow Broker. To je nešto nevjerojatno. Moja ocjena je 10/10 1000/10000 infinity/infinity. Rijetko kad u životu su neke stvari toliko dobre. Arrival je praktički obavezan, jer ako ga ne odigraš na početku ME3 imaš masivni plot hole. Za ME3 sam jedino odigrao From Ashes zato što sam ga dobio s Deluxe edicijom. Ništa posebno. Saznaš neke zaista zanimljive stvari o Protheanima, ali sam Prothean je najmanje zanimljiv lik od svih, ne isplati se ako nisi zagriženi sakupljač svih DLC-ova.

Death closes all: but something ere the end, Some work of noble note, may yet be done, Not unbecoming men that strove with Gods. ...Come, my friends, 'Tis not too late to seek a newer world.
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.1.2014 23:27 (NiramX).
14 godina
offline
Re: Mass Effect 3

Slazem se u potpunosti. Inace Mass effect mi je nabolja igra/serijal ikada, ne znam kakva ce biti cetvorka bez Sheparda i ekipice pogotovo tali {#}

You don't fucking play a videogame for 30 minutes... You spare at least an hour and a half. And end up playing 3 hours.
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.1.2014 23:27 (Ghost777).
12 godina
protjeran
offline
Re: Mass Effect 3
Ghost777 kaže...

Slazem se u potpunosti. Inace Mass effect mi je nabolja igra/serijal ikada, ne znam kakva ce biti cetvorka bez Sheparda i ekipice pogotovo tali {#}

 

Ja se više nadam da će priznati teoriju indoktrinacije.

Death closes all: but something ere the end, Some work of noble note, may yet be done, Not unbecoming men that strove with Gods. ...Come, my friends, 'Tis not too late to seek a newer world.
12 godina
neaktivan
offline
Mass Effect 3

Moram priznat da se i meni čini najbolja nakon odgledanih par podužih videa. Netko je rekao da je extended cut DLC potpuno demantira, ali se ne sjećam zašto :D

 

Also, mislim da je sam Bioware čak odbio tu teoriju. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.1.2014 23:31 (Lopoc).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Mass Effect 3
Lopoc kaže...

Moram priznat da se i meni čini najbolja nakon odgledanih par podužih videa. Netko je rekao da je extended cut DLC potpuno demantira, ali se ne sjećam zašto :D

 

Also, mislim da je sam Bioware čak odbio tu teoriju. 

 

Ne, EC DLC ju uopće ne demantira.

 

Neslužbeno da. Ali cijela priča od početka igre vodi k toj teoriji. Ako si igrao igru jednostavno ne možeš ne primjetiti.

Death closes all: but something ere the end, Some work of noble note, may yet be done, Not unbecoming men that strove with Gods. ...Come, my friends, 'Tis not too late to seek a newer world.
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.1.2014 23:34 (NiramX).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Mass Effect 3
NiramX kaže...
Ghost777 kaže...

Koji su must have dlc-ovi za ME 3 i ME 2 ? Gledam malo dlcovi bi me dolsi jako puno s obzirom da sam trilogy platio 9,99 $. I da li je netko kupova dlcove za amazona, dali se tamo dobiju bioware pointsovi ili drektno kodovi za dlcove?

 

Za ME2 moraš odigrati Lair of the Shadow Broker. To je nešto nevjerojatno. Moja ocjena je 10/10 1000/10000 infinity/infinity. Rijetko kad u životu su neke stvari toliko dobre. Arrival je praktički obavezan, jer ako ga ne odigraš na početku ME3 imaš masivni plot hole. Za ME3 sam jedino odigrao From Ashes zato što sam ga dobio s Deluxe edicijom. Ništa posebno. Saznaš neke zaista zanimljive stvari o Protheanima, ali sam Prothean je najmanje zanimljiv lik od svih, ne isplati se ako nisi zagriženi sakupljač svih DLC-ova.

Sta, meni je Javik bas super lik a svojim trolovskim forama i drugacijim pogledom na svemir. 10x bolji od onoga Vege koji mi je previše sterotipan.

I zadnji DLC za ME 3 moras odigrati i oprostiti se od Sheparda po zadnji put.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
12 godina
protjeran
offline
Re: Mass Effect 3
WItcher kaže...
NiramX kaže...
Ghost777 kaže...

Koji su must have dlc-ovi za ME 3 i ME 2 ? Gledam malo dlcovi bi me dolsi jako puno s obzirom da sam trilogy platio 9,99 $. I da li je netko kupova dlcove za amazona, dali se tamo dobiju bioware pointsovi ili drektno kodovi za dlcove?

 

Za ME2 moraš odigrati Lair of the Shadow Broker. To je nešto nevjerojatno. Moja ocjena je 10/10 1000/10000 infinity/infinity. Rijetko kad u životu su neke stvari toliko dobre. Arrival je praktički obavezan, jer ako ga ne odigraš na početku ME3 imaš masivni plot hole. Za ME3 sam jedino odigrao From Ashes zato što sam ga dobio s Deluxe edicijom. Ništa posebno. Saznaš neke zaista zanimljive stvari o Protheanima, ali sam Prothean je najmanje zanimljiv lik od svih, ne isplati se ako nisi zagriženi sakupljač svih DLC-ova.

Sta, meni je Javik bas super lik a svojim trolovskim forama i drugacijim pogledom na svemir. 10x bolji od onoga Vege koji mi je previše sterotipan.

 

De gustibus non disputandum est.

Death closes all: but something ere the end, Some work of noble note, may yet be done, Not unbecoming men that strove with Gods. ...Come, my friends, 'Tis not too late to seek a newer world.
13 godina
offline
Mass Effect 3

Dvojka : Sve

 

Trojka : Sve

 

To je obavezno. S tim da Citadel ostavi za zadnji dlc.

 

P.S

 

One pakete opreme i par oruzija mozes zaboravi, jedino potrazi dlc key za besplatan sniper. Potrazi na googleu alienvare free weapon mass effect 3 i preuzmi.

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.1.2014 0:56 (Zajeb).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Mass Effect 3
NiramX kaže...
Ghost777 kaže...

Koji su must have dlc-ovi za ME 3 i ME 2 ? Gledam malo dlcovi bi me dolsi jako puno s obzirom da sam trilogy platio 9,99 $. I da li je netko kupova dlcove za amazona, dali se tamo dobiju bioware pointsovi ili drektno kodovi za dlcove?

 

Za ME2 moraš odigrati Lair of the Shadow Broker. To je nešto nevjerojatno. Moja ocjena je 10/10 1000/10000 infinity/infinity. Rijetko kad u životu su neke stvari toliko dobre. Arrival je praktički obavezan, jer ako ga ne odigraš na početku ME3 imaš masivni plot hole. Za ME3 sam jedino odigrao From Ashes zato što sam ga dobio s Deluxe edicijom.

Po meni su za ME2 najbolji LotSB, Kasumi i Arrival, a za ME3 Leviathan i Omega DLC.

Citadel DLC mi je bezobrazno skup.

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend !
14 godina
offline
Mass Effect 3

Anketica samo za info :P

 

 

14 Liara
8 Miranda
8 Tali
3 Ashley
1 Samara
You don't fucking play a videogame for 30 minutes... You spare at least an hour and a half. And end up playing 3 hours.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Mass Effect 3

O čemu je riječ točno? Najdraži companion ili najzgodniji?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Mass Effect 3
Lopoc kaže...

O čemu je riječ točno? Najdraži companion ili najzgodniji?

Samo glasaj sto ti dodje nagonski... {#}

You don't fucking play a videogame for 30 minutes... You spare at least an hour and a half. And end up playing 3 hours.
14 godina
offline
Mass Effect 3

Igra li jos tko multy ?

You don't fucking play a videogame for 30 minutes... You spare at least an hour and a half. And end up playing 3 hours.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Mass Effect 3
Ghost777 kaže...

Igra li jos tko multy ?

Sumljam,ja je obriso prije 2 mj.Nije vise to to

15 godina
neaktivan
offline
Re: Mass Effect 3
Tomy Lee kaže...
Ghost777 kaže...

Igra li jos tko multy ?

Sumljam,ja je obriso prije 2 mj.Nije vise to to

takodjer.. odgulio sam dosta sati (za moje pojmove) u ME3 i iako mi je ostalo dosta toga za otključati na odmoru sam od ME3.

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend !
10 godina
neaktivan
offline
Mass Effect 3

Pozdrav!

Kupih Mass Effect 3 original igru. Na samom početku morao sam instalirati origin program,učinih što me se tražilo. Registrirao sam se i na službenu stranicu origina kako bi mogao aktivirati igru putem koda unutar kutije i sada me svaki put originov program obavijesti "you must be online when you are loging in for the first time". Isporbao sam sve žive i mrtve opcije kako bi mogao instalirati mass effect 3. Eto ovo mi je sad zadnja opcija. 

PLEASE HELP!

 

P.S updateao sam origin.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Mass Effect 3
T-888 kaže...

Pozdrav!

Kupih Mass Effect 3 original igru. Na samom početku morao sam instalirati origin program,učinih što me se tražilo. Registrirao sam se i na službenu stranicu origina kako bi mogao aktivirati igru putem koda unutar kutije i sada me svaki put originov program obavijesti "you must be online when you are loging in for the first time". Isporbao sam sve žive i mrtve opcije kako bi mogao instalirati mass effect 3. Eto ovo mi je sad zadnja opcija. 

PLEASE HELP!

 

P.S updateao sam origin.

Znaci ti udes u Origin, Redeem product code, utipkas sifru, next. Igra je prikazana u libraryu. Zatim desni klik na igru i download.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Mass Effect 3

OK ja vec jesam utipkao prije kod prije kad sam kupio igru,al pojma nemam gdje je library na originu...

13 godina
offline
Mass Effect 3

Dobro ne zove se library, nego my games. Ali ista stvar kao na steamu.

Library olitiga my games na originu. Library olitiga my games na originu.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Mass Effect 3

OK tnx :)
al ovak stvari stoje (ja sam i krivo pitanje postavio tj krivo se izrazio) svaki put kad se idem loginat preko origin programa me obavjesti "you must be online when you are loging in for the first time". ne razumije kaj hoce s time reci (lud sam vec),odem na origin site i tam se loginam smatrajuci da se to podrazumijeva,ali opet "you must be online when you are loging in for the first time". trazio sam po svim mogucim forumima sta radit u tom slucaju,nista konkretno nisam nasao. 

12 godina
offline
Mass Effect 3

ne mogu ti bas pomoc osim da ti kazem da to "you must be online..." nema apsolutno nikakve veze s origin stranicom nego iskljucivo s programom

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Mass Effect 3

Znam da nema veze sa stranicom,al ono,mislio sam da su povezane ovo-ono,ocito ne.... fakat ne kuzim u cem je fuckin problem...{#}

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice