NBA 2k13

poruka: 323
|
čitano: 76.223
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
NBA 2k13

Kako bolesno!Obavezno pogledat :)

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
NBA 2k13

10 minuta gameplay-a

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
NBA 2k13

jel zna neko gdje se u hr moze pre orderat a da se dobije all star weekend

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: NBA 2k13
MrKungPaoChicken kaže...

jel zna neko gdje se u hr moze pre orderat a da se dobije all star weekend

ali ja kako sam cuo to vazi samo za ps3 i xbox..  valjda nece nikako biti za pc :S

15 godina
offline
NBA 2k13

sta mislite hoce neki od ovih online  shopova za cd keyeve nabavljati iste za 2k13??? 

kolika bi cijena mogla biti, 30,40 €???

MuWu
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
NBA 2k13

Sumnjam da će i ove godine trebat org da bi se igralo online jer 2k-u jednostavno nije stalo do pc igrača. S jedne strane je to dobro jer možemo besplatno igrat online, a s druge loše jer im je online većinom shitty. Makar sam pročitao da će biti nekog napretka ove godine al čisto sumnjam.

 

I da, evo ako netko nije vidio trailer za NBA Live 13, izgleda kao igra za PS1.

 

balkan-gaming.net - za sve pes igrace voljni sudjelovati u organiziranim ligama.
Poruka je uređivana zadnji put sub 15.9.2012 14:50 (eZo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: NBA 2k13
eZo kaže...

Sumnjam da će i ove godine trebat org da bi se igralo online jer 2k-u jednostavno nije stalo do pc igrača. S jedne strane je to dobro jer možemo besplatno igrat online, a s druge loše jer im je online većinom shitty. Makar sam pročitao da će biti nekog napretka ove godine al čisto sumnjam.

 

I da, evo ako netko nije vidio trailer za NBA Live 13, izgleda kao igra za PS1.

 

ove godine su dokazali da im nije stalo do pc user jer nisu napravili dlc all star weekend za pc nego samo za konzole! i to im nikad necu oprostiti gadovi {#}

13 godina
neaktivan
offline
NBA 2k13

Ma meni opće nije stalo do tog, ionako bi vjerojatno odigrao jednu tekmu s njima i to je to. Online je najbitniji u svakoj sportskoj igri po mom mišljenju.

balkan-gaming.net - NBA, PES i FIFA online
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: NBA 2k13
eZo kaže...

Sumnjam da će i ove godine trebat org da bi se igralo online jer 2k-u jednostavno nije stalo do pc igrača. S jedne strane je to dobro jer možemo besplatno igrat online, a s druge loše jer im je online većinom shitty. Makar sam pročitao da će biti nekog napretka ove godine al čisto sumnjam.

 

I da, evo ako netko nije vidio trailer za NBA Live 13, izgleda kao igra za PS1.

 

mozes dat instrukcje za online u PM molim te

lnova65
13 godina
neaktivan
offline
NBA 2k13

Imaju za mnogo toga popravit u odnosu na 2k12

Da te volim dusa zna,draga moja BiH
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
NBA 2k13

Nba 2k9 je bolji od Nba Live 13.

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
NBA 2k13

Kamo sreće da EA nekada u budućnosti odradi posao sa NBA : Liveom kao što radi sa FIFOM u posljednja 2-3 izdanja. Sigurno da bi nastala žestoka konkurencija između dvije najbolje košarkaške simulacije.

Na muci se poznaju junaci ; Ako ne počneš, nećeš ni završit ; Bez muke nema nauke.
Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
NBA 2k13

Zna li neko kada izlazi demo?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
NBA 2k13

Tu je Stvar što im PC donosi možda 3% prodaje. Velika većina kopija je piratizirana 100%. PC igrači ne vole kupovati originale sportskih igara ukoliko ne dobiju nešto veliko za to. Npr. Fifin FUT.

Roses Are Red, Violets Are Blue, I've Got Alzheimers, Cheese On Toast
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
NBA 2k13

Samo se nadam da će My2k iz 2k12 radit i u 2k13...

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
NBA 2k13

Jeli ima informacija o demu za PC ili je opet samo na konzolama?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
NBA 2k13

Vjerojatno je opet za konzole. Al dobro, tjedan dana kasnije izlazi full igra tak da i nije tolko bitno.

balkan-gaming.net - NBA, PES i FIFA online
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
NBA 2k13

Evo full gameplay Thunder vs Heat.Uzivajte :)

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
NBA 2k13

I za one koji igraju online, čini se da je napokon riješen problem s low postavkama i da ćemo moć uživat u high grafici.

balkan-gaming.net - NBA, PES i FIFA online
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: NBA 2k13
nemoj zezat?? govoris za PC verziju??
MuWu
11 godina
offline
NBA 2k13

Izlazi li sutra demo i za PC ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: NBA 2k13
MujagaWudakhi kaže...
nemoj zezat?? govoris za PC verziju??

Da, al treba sačekat release.

Pas22 kaže...

Izlazi li sutra demo i za PC ?

Ne.

balkan-gaming.net - NBA, PES i FIFA online
13 godina
neaktivan
offline
NBA 2k13

Upravo odigrao par jednu offline i jednu online utakmicu. Prvi dojmovi su da je igra nešto napredovala. Još se navikavam na onaj control tj. dribble stick. Inače, u demou su dostupna 2 tima, Heatsi i Oklahoma. Igram protiv nekog lika i on Heat, ja Oklahoma i vodim cijelu četvrtinu/utakmicu i na kraju me serijom od tri trice preokrene {#}.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
NBA 2k13

Tak ti je to u košarci, vodiš i onda ti lik spraši par trica i nakraju izgubiš :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
NBA 2k13

A zasto nema dema za PC :(((((((( ?

:Žalosna sova:

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
NBA 2k13

definitivno srediti difikultije i to dobro jer ovo je sramota sto se trenuto nalazi u igri... katastrofalne razlike,veliki gubitak realnosti,sve ostalo mogu tolerirati(iako osim ovog i nemam neku zamjerku)ali ovo svakako nemogu,ubije mi volju za igrom samo kad se sjetim

NS/ZD
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
NBA 2k13

da, istina, stavis na hall of fame i recimo bobcatsi igraju k'o da su u najmanju ruku - dream team.

Pogadjaju iz ne mogucih situacija s 15 metara iz okreta s fadeawayom 4 od 5 puta..

Jedva mozes nekako spojiti par passeva a da neki njihov ne postane vidovit i pretrci 20m u 0.01 sec i napravi povijesni steal..

Bar je tako bilo u 2k12, nadajmo se da je sad barem malo bolje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
NBA 2k13

to je najvise izrazeno u my player modeu... jebote na HOFU je dream team,na PRO je KK darda... ove druge nisu vridne spomena

NS/ZD
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
NBA 2k13

gdje kupit nba 2k13 za pc? pitao sam na eplati kaže da je neće imat, nisam je vidio ni na base hostu, na steamu je uopće nema iako igra izlazi za 6 dana??

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
NBA 2k13
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice