Need for Speed The Run

poruka: 406
|
čitano: 110.484
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Need for Speed The Run

Evo sad sam probao stavio 4x anti-aliasing car details na low i rezoluciju 1280x720 sad nije tako strasno ali i dalje steka.
Volio bih i ja da imam komp s dual procesorom 4.00 ghz nvidia grafu ili radeonovu ( iako svugdje pise kako je nvidia bolja) 4-6 gb rama jače napajanje itd ali nema se para kriza!!!

A na mom shitu od kompa nema mjesta za win 7 !!!
xD xD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.11.2011 19:21 (akiv9999).
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Need for Speed The Run

NFS The run je jedna od većih gluposti koje sam igrao...

 

Tko je za NFS Underground 3? {#}

FAIL
 
19 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed The Run
PoToKTM kaže...

 

Tko je za NFS Underground 3? {#}

GTA V i NFSU3 - miran sam sljedećih 5 godina

xfire: triplex667 • steam: tripleks334 • EnlightenedPhoenix R.I.P. 24.06.2011. • Batina je izašla iz raja. Jer da je tamo ostala, to više ne bi bio raj.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed The Run

a jbg...a solidno ti je ovo... samo procesor kad bi mogao.. ja sam kupovao dio po dio dok nisam pilu slozio... cak sam imo 6GB rama,al nije potrebno ..prodo sam ih ..hhh... ehh,da cini se..al nije nvidia bolja...  trebas pratiti mhz core najvise,i rama barem gigu.. al herci cora su ti najbitniji... :)

cupko :D
12 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed The Run
akiv9999 kaže...

Evo sad sam probao stavio 4x anti-aliasing car details na low i rezoluciju 1280x720 sad nije tako strasno ali i dalje steka.
Volio bih i ja da imam komp s dual procesorom 4.00 ghz nvidia grafu ili radeonovu ( iako svugdje pise kako je nvidia bolja) 4-6 gb rama jače napajanje itd ali nema se para kriza!!!

A na mom shitu od kompa nema mjesta za win 7 !!!
xD xD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

iskljuci anti-aliasing

 

Nemoras imat 4 ghz proc, ni nvidia graficku niti 6 gb ram-a. Odi pogledat  u temu Slaganje PC konfiguracija kakvi se kompovi slazu. http://www.bug.hr/forum/board/slaganje-pc-konfiguracija/75.aspx?sort=act

Gle ko je iza tebe!
12 godina
neaktivan
offline
Need for Speed The Run

Ma sve ja to znam ali gdje su pare dajte mi novce i kad kupim novi konf uklesacu vaša filantropska imena na njega xD!!!! Ali stvarno nisam pri novcima. Joj kad sam ga kupio bio je jedan od boljih na tržištu negdje prije 7-8 godina. I svake godine mislim moram...moram... ali nikada nisam pri novcima. Nije problem kupiti neki novi dio i nadograditi ali ako mi treba novi proc. onda moram sve novo kupiti. Matična mi je čak DDR2! Gledao sam neki lik mi je preporučio komp. ( zapravo sklepao na navedenom linku ) za 2600 kuna, a ja se jedva nosim s flatom. A ako ga budm morao isključiti značit će to manje interneta i zbogom bug forumu {#}.

Ali nadam se da ce se stvari promijeniti. 

Za bolje sutra!!!

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed The Run

pa ne moras mjenjat maticnu ako ti pise na njoj AM2+ ..i moja je ddr 2 pa imam x6 phenom II  ..ti skupis 700,800kn i kupis x4 3.0 Ghz recimo

cupko :D
14 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed The Run

Znači ovako je to išlo kolege...Stavio navečer skidat ovu "predobru" igru. 15gb wow super. Imam FLAT pa me boli ona stvar.
Instalirao, i nakon 4 minute (četiri) deinstalirao. Ovo je utter trash igra. Vraćam se ja dobrom starom UG2.
Nabijem NFS ovakav. Nemojte skidati i trošiti vrijeme, to je moj prijateljski savjet! 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed The Run
ACCS_DUDO kaže...

Znači ovako je to išlo kolege...Stavio navečer skidat ovu "predobru" igru. 15gb wow super. Imam FLAT pa me boli ona stvar.
Instalirao, i nakon 4 minute (četiri) deinstalirao. Ovo je utter trash igra. Vraćam se ja dobrom starom UG2.
Nabijem NFS ovakav. Nemojte skidati i trošiti vrijeme, to je moj prijateljski savjet! 

Slažem se!

 

Al ne razumijm kako EA ne vidi da svi žele NFS U3? Ako naprave NFSU3, kupujem ORIGINAL igru! {#}

FAIL
15 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed The Run
Fićo_CoD 5 kaže...
PoToKTM kaže...

 

Tko je za NFS Underground 3? {#}

GTA V i NFSU3 - miran sam sljedećih 5 godina

a onaj Ruske slinavac se busa nemoj ni slučajno spomenut NFS:Underground 1,2,jer to je sranje,da kamoli 3 eee {#},zna on kaj valja!!?? aloooo {#},napisat će ti da si zadrt,da moze svima bi napisao {#}

Live to win!!
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.11.2011 21:17 (BuhaBT).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed The Run
akiv9999 kaže...

Ma sve ja to znam ali gdje su pare dajte mi novce i kad kupim novi konf uklesacu vaša filantropska imena na njega xD!!!! Ali stvarno nisam pri novcima. Joj kad sam ga kupio bio je jedan od boljih na tržištu negdje prije 7-8 godina. I svake godine mislim moram...moram... ali nikada nisam pri novcima. Nije problem kupiti neki novi dio i nadograditi ali ako mi treba novi proc. onda moram sve novo kupiti. Matična mi je čak DDR2! Gledao sam neki lik mi je preporučio komp. ( zapravo sklepao na navedenom linku ) za 2600 kuna, a ja se jedva nosim s flatom. A ako ga budm morao isključiti značit će to manje interneta i zbogom bug forumu {#}.

Ali nadam se da ce se stvari promijeniti. 

Za bolje sutra!!!

Ak stvarno nisi pri novcima, moj savjet ti je da niti ne dogradujes komp. Zbog cega bi? Zbog novih igra poput NFS The Run, Battlefield 3 ili MW3? Kakvog to ima smisla? Ionako nakon toga moras kupit igru, a to je otprilike 300 kn po jednoj. Ako neces kupit, skines i odigras spigleplayer. Taj singleplayer zarvsis u 3-6 sati sve skupa i dalje nemas sto igrat. I zbog toga kupovat novi komp? Nema smisla.

 

Ako volis igrat multiplayer onak malo brze igre, igraj cod 2, skines igru, xfire i vozi. Gle pod Moj PC kakav imam komp. A Mogu ti reci da imam 924 sati cod-a 2. Zasto? Jer mi je jos uvijek bolji od mnogih novih igra.

Gle ko je iza tebe!
12 godina
neaktivan
offline
Need for Speed The Run

meni nije cak ni tolko losa igra samo sto par stvari zivcira previse

Xc
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed The Run

davno je proslo vrijeme kada je takvo nesto bilo napeto... vidis da i F&F serijal vise nije zasnovan na tome... a i vecinu ljudi to prode u razdoblju puberteta. 

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
offline
Re: Need for Speed The Run
PoToKTM kaže...
ACCS_DUDO kaže...

Znači ovako je to išlo kolege...Stavio navečer skidat ovu "predobru" igru. 15gb wow super. Imam FLAT pa me boli ona stvar.
Instalirao, i nakon 4 minute (četiri) deinstalirao. Ovo je utter trash igra. Vraćam se ja dobrom starom UG2.
Nabijem NFS ovakav. Nemojte skidati i trošiti vrijeme, to je moj prijateljski savjet! 

Slažem se!

 

Al ne razumijm kako EA ne vidi da svi žele NFS U3? Ako naprave NFSU3, kupujem ORIGINAL igru! {#}

i ti stvarno misliš da bi i UG3 ispunio očekivanja?

zadnjih koliko?5 -6 nastavaka (osim Shift serije) je utter garbage za friško prištave vozače kojima se i neda baš previše razmišljati..

NHF ako se tu netko pronašao :)

 

mi stariji smo zgleda osuđeni ili pregrist dr*ek (opet,jelte) pa odigrat najnoviji NFŠ ili se kompletno odmaknuti od NFS franšize i svoju želju za brzinom :) potražiti u nekom drugom serijalu. ili u RL ...ko oće vidjeti kako se deru gume sa kockicom iz '86 {#}

 

btw. moj kratki osvrt.

dofurao mi kum večeras, bacio sam sitno :)

 

grafika - ok ,ništa toliko ekstra da bi bio neki - WOW ovo je fb2 engine,jeb*eno zgleda!!1! - efekt , od low do ultra, skoro je nikakva razlika...

igrivost - hmm,prosjek...i to niži... neznam dali je itko od BlackBox tima ikada sjeo ,pa makar i u Kiu Pride i provozao se...

ko odobrava da se takve igre danas puštaju van?

nabijem ga ja ,tko je rekao : Bravo dečki ,odradili ste dobar posao, ovo je stvarno arkada dostojna NFS imena...?

priča:{#}            --                              {#}     ma čuj ti njih....priča... bah

 

 

ostalo što mi ekstra ide na živce :

-imam osjećaj za feeling da je ovo trebao biti film a ne igra ,realno-vožnje i nema toliko ,koliko se vremena zgubi na odabire prije, poslije i za vrijeme trke

-neprekidno lupanje ESC il ENTER tipke ,svako malo neki meni...press enter to continue....

-glupo pitanje kada pređem misiju/mapu/trku - dal želim nastaviti dalje... press enter to continue...          jok ,ti ćeš

-hrpa "unlockova" i xp pointova poslije misije koji se (naravno) nemogu preskočiti,nego moram pogledati do kraja ,a idu spooro :)... who f*u*c*k*i*n*g cares

-trošim RESTART ???? daj me nemoj  jeb....  vrati me na cestu da poderem gume na 911 

- glupo pitanje kada pređem misiju/mapu/trku - dal želim nastaviti dalje... press enter to continue...          jok ,ti ćeš

-soundtrack mi nekako zvuči skoro isto na svakoj mapi...

-upravljivost automobila je komedija živa...

-osjećaj brzine je praktički ne postojeći, vozim tunelom cca 300 km/h , a traffic ko da vozi 250 ...

 

jesam li još nekaj preskočio?

jesam...                                            glupo pitanje kada pređem misiju/mapu/trku - dal želim nastaviti dalje... press enter to continue...          jok ,ti ćeš

 

ajd da nebu sve tak crno {#},sviđa mi se par stvari -

-opcije Quit i Uninstall... samo je pitanje vremena kad budu ti izbacili iz igre..

-opciju Uninstall obavezno iskoristiti nakon Quit (a može i Alt+F4)

-moram priznati da igra ima svojih čari...očekujete nešto novo i igrivo .... dok ju ne pokrenete...prvi put...

 

Ocjena : 5/10

i to sam još blag {#}

 

"stari" vozači ,radije izbjegavajte u širokom luku , bolje upalite NFS :PU po 100put...

 

 


 

 


 

napokon dočekao DNF!
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.11.2011 2:30 (vrx).
13 godina
offline
Need for Speed The Run

sad je isfrustrirao skyline GTR koji je po mnogima jedan od najboljih auta...

 

na stazi sa snijegom u aspenu, neki pass, neznam koji...uglavnom sam protiv vremena na 6 cekpojnta...nemogu 2-3 proc bez da istekne vrijeme...auto se ponasa ODVRATNO, plus sta kako je staza cijela blago uzbrdo, javlja se problem da auto NIKAKO ne ubrzava, nego moram stalno nitro paliti da bi nekako isao, pa stignem 1. cekpojnt sa 1 sek na satu, drugi isto na guz, a treci ne stignem nikako...tj cak i stignem sa pol auta, ali posto igra priznaje cekpojnt ili prolazak protivnika tek kad sa CIJELIM autom to obavis, onda mi ne dopusta da idem dalje i tako 7-8x sam sad zivcanio i odustao...probat cu odigrati cijeli stage ispocetka i na vrijeme promjeniti natrag u gallarda, posto je skyline uzasno napravljen, ima 4x4, kao za snijeg najbolje, ali auto drifta u svakom zavoju 180 da je to pretjerano...nemozes normalno proc zavoj bez da baci u drift...

 

strah me sta bude nakon chicaga, ja jos nisam ni stigao tamo, a vec imam probleme zesce s igrom -.-

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Need for Speed The Run

Kaj je igra fakat takvo smece?? {#}

 



 

The best way to be boring is to leave nothing out.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Need for Speed The Run

nazalost da :(

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed The Run
Sale_ds kaže...

Kaj je igra fakat takvo smece?? {#}

 



 

{#}

FAIL
13 godina
offline
Re: Need for Speed The Run
a bas se ponado da ce ovaj nfs bit dobar
Ne mogu se nis sjetit!!!
12 godina
neaktivan
offline
Need for Speed The Run

a kako kome meni je dobar,sad sam uzeo za ASpen Nissana GTR meni bas zestok auto po snijegu {#}

Xc
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Need for Speed The Run

Ja imam k8u-x matičnu ploču ona je (ja mislim ) ddr-2 i podržava samo amd athlon procesore ( ispravite me ako je pogrešno) tako da 700-800 kn čak i nije problem za novi proc. ali kada ja mogu samo isti ugradit. I zar se ne može na jednu matičnu samo jednom ugradit proc.?

 

I zašto da iskljucim anti kada mi ide bolje s njim s x2 dobro a s x4 bolje.

Ja vidim da ti imas jaci komp ( barem tako mislim ) i imaš pravo volim i ja ove bisere starih vremena.
Ali igrao sam i call 1,2,3,4,5,6 i sve stare igre i super su ali hoću da igram ove novije ne zbog grafe nego zbog ideja zaraznosti gameplaya i tako dalje. I uostalom moj komp kada pokrenem gta sa reži kao lav a nekad se čak i ugasi.

Znaš li kako je to frustrirajuće?

Ali ti ako želiš i voliš igrati stare igre daj tvoj meni a ja ću svoj tebi xD!{#}

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.11.2011 10:33 (akiv9999).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Need for Speed The Run
MrXleader kaže...

a kako kome meni je dobar,sad sam uzeo za ASpen Nissana GTR meni bas zestok auto po snijegu {#}

  ocito igras na easy ili tako nesto...meni na hard ne stigne preko 3. cekpojnta, a auto drifta u svakom ostrijem zavoju i tu gubim vremena, a trudim se da ne drifta...uzas!

 

btw. pod aspen mislim na JEDNU stazu, ne na cijeli stage po snijegu...neznam za tebe

12 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed The Run
akiv9999 kaže...

Ja imam k8u-x matičnu ploču ona je (ja mislim ) ddr-2 i podržava samo amd athlon procesore ( ispravite me ako je pogrešno) tako da 700-800 kn čak i nije problem za novi proc. ali kada ja mogu samo isti ugradit. I zar se ne može na jednu matičnu samo jednom ugradit proc.?

 

I zašto da iskljucim anti kada mi ide bolje s njim s x2 dobro a s x4 bolje.

Ja vidim da ti imas jaci komp ( barem tako mislim ) i imaš pravo volim i ja ove bisere starih vremena.
Ali igrao sam i call 1,2,3,4,5,6 i sve stare igre i super su ali hoću da igram ove novije ne zbog grafe nego zbog ideja zaraznosti gameplaya i tako dalje. I uostalom moj komp kada pokrenem gta sa reži kao lav a nekad se čak i ugasi.

Znaš li kako je to frustrirajuće?

Ali ti ako želiš i voliš igrati stare igre daj tvoj meni a ja ću svoj tebi xD!{#}

1. na matocnoj mozes mijenjat procesore kolko hoces, samo da pasu

2. anti alaising ti smanjuje fps

3. nemoj igrat gta onda, ionako dosadi nakon nekog vremena (tjedan dana)

4. nijedna nova igra te nece zaraziti jer su sve napravljene glupo i na isti kalup. ne valjaju

Gle ko je iza tebe!
13 godina
neaktivan
offline
Need for Speed The Run

Evo malo gameplaya, prošo sam igricu u jednom danu ali nije mi to tipičan NFS

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Need for Speed The Run

Nema veze što ih mogu mijenjati kad moja podržava samo AMD od 2.00 ghz,i opet zašto da smanjim anti kad ide bolje?

I ma kakvi fps ja ti nez ni što je to !!

A  ovo 3. ili 4. pa necu 111 godina igrati gta 3 !!!

VELIKI xD!!!

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.11.2011 13:53 (akiv9999).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed The Run
akiv9999 kaže...

Nema veze što ih mogu mijenjati kad moja podržava samo AMD od 2.00 ghz,i opet zašto da smanjim anti kad ide bolje?

I ma kakvi fps ja ti nez ni što je to !!

A  ovo 3. ili 4. pa necu 111 godina igrati gta 3 !!!

VELIKI xD!!!

pa ti mene ne shvacas u nicem. daj odi malo citaj teme po forumu, pa onda zakljuci dal na tvoju maticnu idemo samo amd od 2 ghz.

fps=frames per second

ko je uopce spomenuo gta 3?

 

veliki JAO

Gle ko je iza tebe!
12 godina
neaktivan
offline
Need for Speed The Run

E sad imam drugo sranje čačko sam i namjestio preveliku rezoluciju na kompu ( sad se javljam preko frendovog laptopa ) sve se upali a onda piše input not suported. Zna li tko kako povratiti staru ovo je HITNO!!!!!!!

http://www.displayblog.com/2006/07/30/acer-al2216w-22-wide-lcd-monitor/

Ovo je hitno evo slike ovdje tu sam i glupan našao ovu drugu rezoluciju!!!!

HITNO!!!!!!!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Need for Speed The Run

Rješio sam problem.

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.11.2011 16:14 (akiv9999).
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Need for Speed The Run

jel tko skuzio kak ose bodykitvi stavljaju na benziskoj? {#}

Xc
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed The Run
MrXleader kaže...

jel tko skuzio kak ose bodykitvi stavljaju na benziskoj? {#}

rctrl

FAIL
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice