PlayerUnknown's Battlegrounds izdvojena tema

poruka: 6.844
|
čitano: 1.297.758
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
6 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Pozdrav momci,

 

Pošto igram već dugo PUBG, još od closed bete, odlučio sam da napravim video koji će pomoći svim početnicima. 

Ovaj video će vam pomoći da ukapirate neke najosnovnije fore i trikove.

Više o tome ovde:

 
3 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Sutrašnji patch popravlja trzanje kad ti se drugi igrač nađe u blizini, što ću sada koristiti kao ranu najavu da netko nailazi ili čuči u obližnjoj zgradi 

Prati me na YouTubeu! www.youtube.com/c/SUPERDAVOR
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Davor kaže...

Sutrašnji patch popravlja trzanje kad ti se drugi igrač nađe u blizini, što ću sada koristiti kao ranu najavu da netko nailazi ili čuči u obližnjoj zgradi 

 Nisam imal trzanje niti kraj deset drugih igraca tak da mi to bas nista ne znaci, ali zato imam low fps uvijek i stalno. Nek optimiziraju igru a ne da moram kupit graficku za 500 eura da bi igra radila kak spada.

15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Davor kaže...

Sutrašnji patch popravlja trzanje kad ti se drugi igrač nađe u blizini, što ću sada koristiti kao ranu najavu da netko nailazi ili čuči u obližnjoj zgradi 

Ja sam mislio da si odustao od igre

It is always darkest just before the dawn.
16 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
mrsmith kaže...
Davor kaže...

Sutrašnji patch popravlja trzanje kad ti se drugi igrač nađe u blizini, što ću sada koristiti kao ranu najavu da netko nailazi ili čuči u obližnjoj zgradi 

Ja sam mislio da si odustao od igre

 Gdi se ti skrivas? Slozil si namjestaj pofarbal zidove, kaj sad radis? Falis mi u vikendici :)

15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
NEW_MAN kaže...
mrsmith kaže...
Davor kaže...

Sutrašnji patch popravlja trzanje kad ti se drugi igrač nađe u blizini, što ću sada koristiti kao ranu najavu da netko nailazi ili čuči u obližnjoj zgradi 

Ja sam mislio da si odustao od igre

 Gdi se ti skrivas? Slozil si namjestaj pofarbal zidove, kaj sad radis? Falis mi u vikendici :)

Haha :D budem danas

It is always darkest just before the dawn.
16 godina
moderator
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
mrsmith kaže...

Ja sam mislio da si odustao od igre

 

Vratim se nakon svakog patcha provjeriti stanje, bacim par partija dnevno  Kao da u zadnje vrijeme bolje rade serveri (iako i dalje znam poginuti od jednog metka - moraju jednostavno onemogućiti igranje izvan regije), a i framerate je poboljšan, tako da na GTX 1080 sad već mogu fino igrati na High na stotinjak FPS 

Prati me na YouTubeu! www.youtube.com/c/SUPERDAVOR
11 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Pa ajmo sada biti fer i cekat nekih 2 ili 3 god na optimizaciju i ispravljanje bugova.Ako mozete DayZ Standalone cekat par godina sa ispravljanjem,onda mozete i ovo.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ma ubio se od cekanja na DayZ.. kakve 2-3 godine, igrao pun kufer prvih 2-3 mjeseca i zaboravio na igru da postoji uopce. Mozda je pokrenem opet nekad kad izadje iz EA-a (ako ikad)

It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

As of May 2017, two additional maps are currently under development: one set on a fictional island in the Adriatic Sea that had part of the Yugoslavian territories which will include snow-covered areas, and a second set in the remains of a desert city that has been ravaged by war and sandstorms. 

 
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Mislim da ce ta mapa biti zabranjena u Zg.Radi imena Yugoslavian map
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
zEn1 kaže...

As of May 2017, two additional maps are currently under development: one set on a fictional island in the Adriatic Sea that had part of the Yugoslavian territories which will include snow-covered areas, and a second set in the remains of a desert city that has been ravaged by war and sandstorms. 

 

 

Naš otok koji ima područje sa snjegom   hahahahahha,  ako je i izmišljen onda je baš SF izmišljen, onda su mogli i vanzemaljski brod staviti sa megablaster pištoljem na nuklearno punjenje :)))))

14 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Da sto je tu smjesno da imalo znas nebi se smijao bilo bi ti jasnije ocemu se radi.Uglavnom moras imati odobrenje ako zelis nesto napraviti indeticno kao sto je taj otok u protivnom prema tebi bi mogli voditi krivicni postupak.Neznam ako sjecas kad su developeri u armi 3 radili altis mapu pa su slikali neke djelove otoka gdje je bila vojarna, na kraju ljudi zaglavili 2 godine zatvora samo zbog slika.Trebalo im je dvije godine da dokazu da nisu neki teroristi ili sl.

12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
dreadmoore kaže...

Da sto je tu smjesno da imalo znas nebi se smijao bilo bi ti jasnije ocemu se radi.Uglavnom moras imati odobrenje ako zelis nesto napraviti indeticno kao sto je taj otok u protivnom prema tebi bi mogli voditi krivicni postupak.Neznam ako sjecas kad su developeri u armi 3 radili altis mapu pa su slikali neke djelove otoka gdje je bila vojarna, na kraju ljudi zaglavili 2 godine zatvora samo zbog slika.Trebalo im je dvije godine da dokazu da nisu neki teroristi ili sl.

 

 

Da mi je znati koliko su onda platili za STALKER serijal koji je doslovno precrtao Pripyat i okolinu

11 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ima ko koji discord di igrate i komunicirate ili ste svi povuceni gameri kaj solo igraju? 

http://steamcommunity.com/id/BluePill/
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Nvidia GTX 680 kaže...

Ima ko koji discord di igrate i komunicirate ili ste svi povuceni gameri kaj solo igraju? 

 https://discord.gg/maVCr5

 

https://discord.gg/RK2FQr

 

evo pocmi tu

dalje ces se snaci :D

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

možeš me dodati kao i svi ostali, trenutno nemam mic pa tako više igram za zabavu nego neku ozbiljnu partiju...

 

http://steamcommunity.com/profiles/76561198147769709/

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.6.2017 2:06 (walentkane).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Nvidia GTX 680 kaže...

Ima ko koji discord di igrate i komunicirate ili ste svi povuceni gameri kaj solo igraju? 

Napisao sam post na prošloj stranici, slično pitanje kao i tvoje.


Ukratko, kolega je zakupio TS od 500 slotova na kojem želimo okupiti Balkan PUBG zajednicu i prosječno bude 30ak ljudi, u noćnim satima i po 100 ljudi bude.
Neki chillaju, neki igraju.

Pročitaj svakako, a dolje imaš i TS adresu servera na kojem smo.


Pozdrav

Batllelog: sudy_freak
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ja ne vidim nigdje ljudi za igru niti ne kužim taj chat, sve neki stari postovi bez odgovora...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
sudy_freak kaže...
Nvidia GTX 680 kaže...

Ima ko koji discord di igrate i komunicirate ili ste svi povuceni gameri kaj solo igraju? 

Napisao sam post na prošloj stranici, slično pitanje kao i tvoje.


Ukratko, kolega je zakupio TS od 500 slotova na kojem želimo okupiti Balkan PUBG zajednicu i prosječno bude 30ak ljudi, u noćnim satima i po 100 ljudi bude.
Neki chillaju, neki igraju.

Pročitaj svakako, a dolje imaš i TS adresu servera na kojem smo.


Pozdrav

 None Profit License je TS tak da zato ima 500 slotova i TS nije zakupljen a server na kojem je hostano vjerojatno placa. Kolko kosta taj dedicated server ili kakvi je vec? Imam TS server zakupljen zadnjih desetak godina i razmisljam o tome da uzmem neki server pa na njega dignem TS.

Javim se na vecer ako moje ekipe ne bude pa budem moral trazit ljude.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.6.2017 12:55 (NEW_MAN).
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Trebao si biti jučer, kakav show. Zeljko iz panike hipfire u gumu s karabinkom(na kraju su uspijeli izaci iz zone s probusenom gumom) :D
Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
7 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Jel igra tko pubg s hd7850? Jel igra jako zahtjevna?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Igram ja, jest zahtjevna, al meni s večinom grafičkih opcija na very low, texture medium gura prosječno 50-55 FPS. S time da u velikim gradovima pada do nekih 25 FPS

Engage...
7 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Jean-Luc Picard kaže...

Igram ja, jest zahtjevna, al meni s večinom grafičkih opcija na very low, texture medium gura prosječno 50-55 FPS. S time da u velikim gradovima pada do nekih 25 FPS

 Uff onda mi se ne isplati kupovati igru prije nego što nabavim novi gpu. Hvala 

12 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Na mojem laptopu od zadnjeg patcha radi ko urica. Stvarno se vidi opaki pomak u optimizaciji. 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Kad pokrenem igru i prvu rundu odigral, igra radi lijepo, takoreci bez trzanja. Kad pokrenem drugu rundu, počne trzanje u avionu, kad se spuštam s padobranom ne očitaju se teksture na zgradama i kućama, pa imam po jedan, dva fps po 10 sekundi. Problem imam s tab-om (inventory) prvu rundu radi, trza tu i tamo, ali od druge runde počne mi se smrzavati igra i po nekoliko sekundi. Najbolje od svega je što imam prosječno između 40-70 fps-a. Dal bi netko mogao reci u čemu je problem?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
null kaže...

Kad pokrenem igru i prvu rundu odigral, igra radi lijepo, takoreci bez trzanja. Kad pokrenem drugu rundu, počne trzanje u avionu, kad se spuštam s padobranom ne očitaju se teksture na zgradama i kućama, pa imam po jedan, dva fps po 10 sekundi. Problem imam s tab-om (inventory) prvu rundu radi, trza tu i tamo, ali od druge runde počne mi se smrzavati igra i po nekoliko sekundi. Najbolje od svega je što imam prosječno između 40-70 fps-a. Dal bi netko mogao reci u čemu je problem?

resetiraj igru nakon svakog odigranog gamea, igra ima problem sa memory leakom

Battleog - 191silvinjo
10 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Jedna stvar mi dize tlak maj,ku im...pa kakva je logika da te voda stiti,krug nam sad zavrsava pola ga u vodi i likovi plivaju pa zarone i ne mozes im nista,dok smo njih probali rijesit nas sklapaju druga dvojica i kita.

Jebo ih otac s vodom.

Origin_Steam: hrka11
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
hrka11 kaže...

Jedna stvar mi dize tlak maj,ku im...pa kakva je logika da te voda stiti,krug nam sad zavrsava pola ga u vodi i likovi plivaju pa zarone i ne mozes im nista,dok smo njih probali rijesit nas sklapaju druga dvojica i kita.

Jebo ih otac s vodom.

 Brijem da voda ne stiti, nego da jednostavno postoji fizika metka u vodi. Nek me netko ispravi ako sam u krivu. 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
10 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
SimeKZ kaže...

 Brijem da voda ne stiti, nego da jednostavno postoji fizika metka u vodi. Nek me netko ispravi ako sam u krivu. 

 Da bas,fizika...sa 20m gadjam ih SKS-om i ne primaju damage nikako...voda zaustavi 100% polu-automatski sniper,da bas.

Origin_Steam: hrka11
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice