Prison break - The Conspiracy

poruka: 132
|
čitano: 39.858
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Prison Break: The Conspiracy
14 godina
neaktivan
offline
Prison break - The Conspiracy

preaso sam i mogu rec da je igra jako dobra, jedino sam primjetio da kad igram versus moram stalno izac iz menua i ponovno birat profil kako bi nakon jedne tuce igrao jos jednu.

mp14
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Prison break - The Conspiracy

Evo ponovo malo igram igru i ustvari vidim koliko je moglo bolje ne kažem da bi ja napravio bolje jer ne bi. No ljudi koji su radili igru stvarno iz jedne tako dobre priče nisu imali više mašte od konstantnih misija dobavljanja noževa i ostalih stvari za Abruzzija. Pa kako chapteri prolaze sve više vidim da se igra sastoji od donesi ovo donesi ono i na kraju ustvari uskačete u akciju. U seriji ima toliko uzbuđenja, a oni od svih uzbuđenja stave pobunu zatvorenika i bijeg koji je obavljen stvarno loše jer opet nisam bio u vezi sa ekipom i bježao sam za sebe, a njih gledao u leđa i to na par trenutaka. Još nešto što fali, a to su dijalozi između mene i ostatka tima dogovori itd. Ipak igra nije loša, ali nije ni dobra koliko mi je bila upočetku jer sam bio pod dojmom muzike i zanesen time da sam u Fox riveru. Pošto je tim koji je radio igru u potpunosti amaterski trebao je napraviti forum na kojem bi obožavatelji davali prijedloge za ideje pa bi igra ispala puno bolje jer priča s takvim potencijalom je mogla biti daleko bolje prenesena u samu igru no nije jer Slovenci misle da su najpametniji.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Prison break - The Conspiracy

jel bi mogo igrat na ovom:

CPU-    AMD Sempron(tm) Processor LE-1250
CPU Speed-  2.20 GHz Performance Rated at: 2.2 GHz
RAM-  1.9 GB
OS-   Microsoft Windows XP Professional Service Pack 2 (build 2600)
Video Card-  GeForce 7025 / NVIDIA nForce 630a
   

14 godina
neaktivan
offline
RE: Prison break - The Conspiracy
makko kaže...

jel bi mogo igrat na ovom:

CPU-    AMD Sempron(tm) Processor LE-1250
CPU Speed-  2.20 GHz Performance Rated at: 2.2 GHz
RAM-  1.9 GB
OS-   Microsoft Windows XP Professional Service Pack 2 (build 2600)
Video Card-  GeForce 7025 / NVIDIA nForce 630a
   

 Ja mislim da bi ti radila..

14 godina
neaktivan
offline
Prison break - The Conspiracy

Kada pokrenem javi ss greška. Kako da je riješim?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Prison break - The Conspiracy
makko kaže...

Kada pokrenem javi ss greška. Kako da je riješim?

reinstal

Society leans ever heavily on computers, if you have the power to take out computers you can take out society.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Prison break - The Conspiracy

sad mi pise da stavim dvd of prision break???

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.3.2010 19:52 (makko).
14 godina
neaktivan
offline
Prison break - The Conspiracy

kako si instalira? jeli priko daemon tools

Society leans ever heavily on computers, if you have the power to take out computers you can take out society.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Prison break - The Conspiracy

da

14 godina
neaktivan
offline
Prison break - The Conspiracy

jednostavno desnom tipokom na ikonu u taskbaru i nedavno korištene slike izaberi koju si koristija

Society leans ever heavily on computers, if you have the power to take out computers you can take out society.
 
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: Prison break - The Conspiracy

evo stigo mi je original sa game.co.uk

sretan sam ko malo dijete kad mu daš lizalicu

BC2 nick: maxsisac_cro; xfire:maxsisac
Poruka je uređivana zadnji put sri 31.3.2010 10:44 (maxsisac_cro).
14 godina
neaktivan
offline
Prison break - The Conspiracy

Ja imam igru al mi treba ono poslije instalacije sto se copy-paste u program files :))) jel ima neko link da posalje.... hvala unaprijed Izlanuo se
Ne mogu docekati da zaigram .... poz raja

Trky
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Prison break - The Conspiracy

prvi dojmovi nakon što sam došo do 5 chapter-a su: opravdala je očekivanja igra

BC2 nick: maxsisac_cro; xfire:maxsisac
15 godina
neaktivan
offline
Prison break - The Conspiracy

jel zna neko kako preci dio kad sam trebam obavit prvi posao za abrucija i onda odem u onu sobu i tamo bellick i onaj lik pricaju ja izadem i kad preskoci prva vrata uvijek me skuzi i nikako nemogu preci

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Prison break - The Conspiracy
avantgarde kaže...

jel zna neko kako preci dio kad sam trebam obavit prvi posao za abrucija i onda odem u onu sobu i tamo bellick i onaj lik pricaju ja izadem i kad preskoci prva vrata uvijek me skuzi i nikako nemogu preci

moraš se sakrit u ormar, što pretpostavljam da jesi

nakon toga kad bellick ode moraš ga pratit

BC2 nick: maxsisac_cro; xfire:maxsisac
15 godina
neaktivan
offline
Prison break - The Conspiracy

Evo bas procitao recenziju igre na HCL-u, moram priznati da je to jedna totalno promasena recenzija. Opce je poznato da je igra namijenjena fanovima Prison Breaka i da je kao takvu treba tretirati, medutim, ovi sa HCL-a su je tretirali kao svaku drugu igru, pa samim time je recenzija promasena.

 

Na igru se treba gledati kao PB fan, i kao takvu je tretirati i recenzirati. Nadam se da ce recenzija u Bugu, biti, ako ne takva, barem pola-pola. Naravno, morao sam odmah tamo ostaviti i komentar :) I jos kad napise da je serija imala katastrofalan rasplet, ajme, takvom covjeku dati da recenzira PB igru, pa takvima igra nije ni namijenjena. Strasno.

http://www.prisonbreaker.bloger.hr/
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prison break - The Conspiracy

Ako je igra rađena za fanove, onda je poslužila kao velika crvena šamarčina svim fanovima.

 

Također, citiram recenziju:

 

" No prije nego krenemo u tu proceduru, čisto da spomenem, osobno sam ljubitelj Prison Breaka, ili barem onog dijela serije koji čak ima veze s bijegom iz zatvora. Shodno tome, nemam ništa protiv Scofielda i ekipe, niti sam prije igranja Conspiracya imao kakve predrasude o samoj igri. No konačni rezultat je razočaravajuć neovisno o tome gleda li se igru objektivno kao recenzent ili subjektivno kao fan."

 

Mislim, kad vidiš jedan screenshot vidiš da tu nešto ne valja.  Nisu li fanovi PB-a zaslužili jednu bolju, dinamičniju igru bolje priče, sa višetoga za raditi, više poveznica sa samom serijom itd. Uostalom, puno fanova PB-a se ne slaže sa tobom, igra je u najbolju ruku osrednja, i to sa puno dobre, fanovske volje.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Prison break - The Conspiracy

ja sam više nego zadovoljan igrom, komu ne paše neka ćeka da naprave Desperate Housewives pa nek igra

BC2 nick: maxsisac_CRO Traileri:www.crotrailers.co.cc
15 godina
neaktivan
offline
Prison break - The Conspiracy

Ma neka, tipično, došao braniti HCL. Ništa neobično budući da mu je u profilu link ka toj stranici. Međutim, ne može se promijeniti činjenica da je recenzija totalno promašena. Da ne kažem da je većini fanova Prison Breaka igra odlična, te da su u manjini oni kojima nije. Ali neću se s time zamarati, kome je igra dobra neka igra, kome nije, neka ne igra i to je to.

http://www.prisonbreaker.bloger.hr/
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Prison break - The Conspiracy

Meni je igra zakon i bas sam ugodno iznenaden, a ti Ementaler odi sa svojim Hclom negdje drugdje maglu prodavat.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Prison break - The Conspiracy

Bože, zašto maglu prodavat :). Svašta stvarno. Koda meni ikakvu ulogu igra to dali se vama igra sviđa ili ne, ili koda pokušavam Zootflyu zapakostit da ne prodaju igru. Ne pokušavam ja tu vama ništa "utuvit" u glavu, ako se vama sviđa odlično, glavno da ste se vi zabavili, ali objektivno govoreći o igri, mogla je biti puno bolja. Ne "branim" ja tu ni HCL-ovu recenziju, pogotovo zato jer se nema što ni braniti, mislio sam da se ovdje samo malo raspravljamo o tome kome se sviđa igra, i zašto. Mogu razumjet da se mišljenja ne podudaraju, ali ovdje zaista nitko previše nema čime pohvaliti igru, iza toga stoje i tvrde činjenice poput ove:

 

http://www.gamerankings.com/ps3/952384-prison-break-the-conspiracy/index.html

 

Kako mi se čini da niste upućeni, gamerankings je (poput primjerice metacritica) jedan od websiteova koji na jedno mjesto skuplja najkvalitetnije recenzije (sa provjerenih portala). Na osnovu tih recenzija stvara se srednja ocjena koju je određena igra ( i razni ostali softver, filmovi itd. ) dobila.

 

Kao što vidite, Prison Break tamo ima još nižu ocjenu od one na HCL-u, 41%. Doduše tek 4 recenzije su im u bazi, ali ako vam i to što znači, tamo je i ona od IGN-a, gdje su recenzenti igri dali 3.5 od 10.

 

Kad se već raspravljamo, možete li biti tako ljubazni pa samnom podjeliti što vam se točno u igri sviđa. I kolika bi po vama bila objektivna ocjena za ovu igru, ako ne neka u rangu od 50-60 (ili niže).

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prison break - The Conspiracy
Ementaler kaže...

 

Kad se već raspravljamo, možete li biti tako ljubazni pa samnom podjeliti što vam se točno u igri sviđa. I kolika bi po vama bila objektivna ocjena za ovu igru, ako ne neka u rangu od 50-60 (ili niže).

Evo, bit cu ljubazan. Ja bih igri dao ocjenu 7/10, ili ako ti je lakse 70/100. Objektivno gledajuci na to da je namijenjena fanovima Prison Breaka, ja manje od 7 ne bih dao. Dakako, ocjene 5/10 i 4/10 mogu proci da ovu igru recenziramo kao obicnu, kao svaku drugu, onda da.

 

Ali ovu igru gledamo kao Prison Break igru, kao igru namijenjenu fanovima Prison Breaka, jer je takva i namijenjena, kao takvoj dajem joj 7/10. Jer sam ja osobno mislio da ce biti puno losija. Sto je dobro? Sto mi se svida? Svida mi se onaj osjecaj boravka u Fox Riveru, premda je igra jako linearna da u biti linearnije ne moze biti, opet je tu onaj osjecaj boravka u Fox Riveru, ono dvoriste, pa na kraju krajeva, u zatvoru si, ne mozes raditi Bog zna sto, fenomenalna glazba, pojednice scene iz serije koje gledam iz perspektive Toma Paxtona jednostavno odusevljavaju. Ona suljanja, pazis da te policajac ne vidi, bas onaj pravi osjecaj kao da sam ja u Fox Riveru.

 

Naravno, ne moze to shvatiti netko tko nije fan serije. Nije isto meni, koji sam 4. puta pogledao prvu sezonu Prison Breaka kao nekome tko je jedva jedan puta gledao. I kad nakon 4. puta sto sam pogledao Prison Break, ja dobijem priliku da upravljam likom unutar Fox Rivera, ja se suljam po Fox Riveru, ja gledam Bellicka i ostale iz perspektive kao da sam tamo, to je fenomenalan osjecaj, bas su pravo docarali. Uopce nisam mislio da ce biti tako dobro. Ja sam ocekivao nesto losiju igru, na koncu me ugodno iznenadila.

 

Tako da, vrlo je jednostavno, sto su i sami glumci rekli, onaj tko je fan Prison Breaka njemu ce se igra svidjeti, onaj koji nije nece. Naravno, uvijek ima izuzetaka, ali po dosadasnjim komentarima, upravo tako i jeste.

http://www.prisonbreaker.bloger.hr/
14 godina
neaktivan
offline
RE: Prison break - The Conspiracy

upravo to.

ja sam si i origigi uzo, od prisona sve moram imat

kad je završila 4. sezona, osjtio sam kao da je umro dio mene i to bez zajebancije

makar su mnogi govorili da je prerastegnuta serija, meni bi pasalo i još 4 sezone najmanje

 

BC2 nick: maxsisac_CRO Traileri:www.crotrailers.co.cc
14 godina
neaktivan
offline
Prison break - The Conspiracy

Meni je igra bila odlična dok je nisam sagledao u generalu i ustvario uvidio propuste, ali ipak rađena je sa dosta niskim buđetom no bez imalo mašte. Budite svi realni jer kada sagledate igru ustvari svatite da se samo šuljate te da uopće ne sudjelujete u bijegu čak i na kraju igre vi trčite sami, a ne sa ekipom. Scofielda vidite jedno par puta i to u trailerima, a s nikim ne pričate osim sa Abruzzijem. Ustvari jedan veliki fail što sam već gore i napisao u jednom postu jer i ja sam veliki fan serije kao što mi se vidi i po avataru, ali jednostavno igra je otišla u krivom smjeru i neznam zašto je mnogi brane jer nema veze sa serijom i ljudima koji su radili seriju.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Prison break - The Conspiracy

Meni je igra dobra... Ocijena 4/5

Ali mi se ne sviđa što je igra napravljena na principu copy-paste

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Prison break - The Conspiracy

Ej ljudi kako instalirati igru? Imam windows 7 pa nemogu sa deamon toolsom nikako jer koliko ja znam ni jedan deamon ne radi na sedmici....Pokušao sam PowerISO i sa MagicISO ali ni sa jednim mi neće....Oba mi kažu da je nepodržan format, bla, bla, bla.....Ali koliko ja znam .mdf i nije neka nepoznata slika....

 

Hvala unaprijed!

Mrav radi i tegli i od njega nije poastalo ništa a majmun se zezao po drveću i od njega je postao čovjek!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Prison break - The Conspiracy
dr.House2222 kaže...

Ej ljudi kako instalirati igru? Imam windows 7 pa nemogu sa deamon toolsom nikako jer koliko ja znam ni jedan deamon ne radi na sedmici....Pokušao sam PowerISO i sa MagicISO ali ni sa jednim mi neće....Oba mi kažu da je nepodržan format, bla, bla, bla.....Ali koliko ja znam .mdf i nije neka nepoznata slika....

 

Hvala unaprijed!

meni deamon tools lite radi na 7 i priko njega sam instalira i sve radi

Society leans ever heavily on computers, if you have the power to take out computers you can take out society.
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.4.2010 19:28 (P4k1).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Prison break - The Conspiracy

Evo uspio sam instalirati deamon tools i instalirao sam igru....E sad, opet ja imam problem, kliknem na desktopu na igru, pojavi mi se sve crno pa bijelo i na tome bjelom mi bude ona ikona od miša samo kao onaj sat koji se vrti i tu mi konstanto stoji....Neće mi uopće dalje pokrenuti igru, onda moram izaći CTR-ALT-DEL....

 

Zna li netko u čemu je problem!

 

Još samo da napomenem da nisam stavlja crack (ako uopće postoji)....I dali postoji???

 

Hvala!

Mrav radi i tegli i od njega nije poastalo ništa a majmun se zezao po drveću i od njega je postao čovjek!
14 godina
neaktivan
offline
Prison break - The Conspiracy

Igra bezveze..dosadna za poludit ( bar meni) ..bolje uzet splinter cell pa igrate bar je bolja milijon puta..

 

al igru sam preso jer obozavam seriju :) ..al se neisplati uzimat

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Prison break - The Conspiracy

Nije se baš proslavila niti na gamespotu 2.5/10 to je najgora ocjena koju sam ikada vidio...Osmijeh

 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Prison Break: The Conspiracy
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice