Prison break - The Conspiracy

poruka: 132
|
čitano: 39.856
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Prison Break: The Conspiracy
14 godina
neaktivan
offline
RE: Prison break - The Conspiracy
kejbl kaže...

Nije se baš proslavila niti na gamespotu 2.5/10 to je najgora ocjena koju sam ikada vidio...Osmijeh

j**** i gamespot i njihove ocjene

ko su oni da će pljuvat po meni najdražoj seriji, ak vam ne paše ne igrajte, ostavite fanove da uživaju

BC2 nick: maxsisac_CRO Traileri:www.crotrailers.co.cc
14 godina
neaktivan
offline
RE: Prison break - The Conspiracy
maxsisac_cro kaže...
kejbl kaže...

Nije se baš proslavila niti na gamespotu 2.5/10 to je najgora ocjena koju sam ikada vidio...Osmijeh

j**** i gamespot i njihove ocjene

ko su oni da će pljuvat po meni najdražoj seriji, ak vam ne paše ne igrajte, ostavite fanove da uživaju

 Daj molim te..pljuju po igri serija je zakon i tako ce ostat.. :)

 

igra je stvarno katastrofa ..nisu je trebali radit slovenci(mozda bi bilo nesto od nje)

15 godina
neaktivan
offline
Prison break - The Conspiracy

A jbg, kad ne ocjenjuju igru onako kako bi trebali. Kad ne mozes ti njima dokazat da se na ovu igru ne moze gledati kao na svaku drugu.

 

Ovo igru mora recenzirati i igrati onaj kome je serija bila najbolja serija ikada. Za takve je igra pravljena, takvima ce se svidjeti. I to je ono sto su htjeli ovi koji su pravili igru, to su i postigli.

http://www.prisonbreaker.bloger.hr/
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Prison break - The Conspiracy

ma gluposti su te ocijene.. kladim se da nisu ni prešli igru...

Ako ti je netko pomogao klikni ispod potpisa HVALA!///www.crotrailers.co.cc - Traileri,gameplay snimke i ostali klipovi za video igre./// Ako gori zeleno, ne znači da sam tu!///B:BC2 nick: DomBaaa
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Prison break - The Conspiracy

ma i ja obozavam seriju..igru sam  preso samo iz toga razloga al realno igra je ocajna..

i da igra je pravljena ciljano za fanove

14 godina
neaktivan
offline
Prison break - The Conspiracy

Obožavam seriju, ali zašto bi branio ljude koji su kupili licencu i napravili sranje od igre. Pa umjesto da ih fanovi popljuju na takvom shitu vi još branite tako nemaštovitu igru. Mogli su fanove pitati na par maštovitih savjeta i onda to iskoristiti jer su neiskusan tim koji se htio malo obogatiti na slavi serije.

 
3 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: Prison break - The Conspiracy
kejbl kaže...

Obožavam seriju, ali zašto bi branio ljude koji su kupili licencu i napravili sranje od igre. Pa umjesto da ih fanovi popljuju na takvom shitu vi još branite tako nemaštovitu igru. Mogli su fanove pitati na par maštovitih savjeta i onda to iskoristiti jer su neiskusan tim koji se htio malo obogatiti na slavi serije.

realno..u svemu se sazem

14 godina
neaktivan
offline
RE: Prison break - The Conspiracy

zdravo,i ja sam takodje fan Prison Break-a,,a ti si napiso da si poigro igru,,pa bil mi mogo poslati link gdje si skino igru,,posto naso sam na Thepiratebay-u ali u komentarima vecinom pise da ne radi,,pa eto,,ako imadnes vremena posalji mi link gdje si ti skidao,pa da i ja downloudujem sebi,,pozzdrav

14 godina
neaktivan
offline
RE: Prison break - The Conspiracy
SecondEvil kaže...

zdravo,i ja sam takodje fan Prison Break-a,,a ti si napiso da si poigro igru,,pa bil mi mogo poslati link gdje si skino igru,,posto naso sam na Thepiratebay-u ali u komentarima vecinom pise da ne radi,,pa eto,,ako imadnes vremena posalji mi link gdje si ti skidao,pa da i ja downloudujem sebi,,pozzdrav

poslo sam ti link na pp..sve radi savrseno i nema virusa..

15 godina
neaktivan
offline
Prison break - The Conspiracy

ok je igra. Nista posebno ali mi je bilo zanimljivo igrat =))

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Prison break - The Conspiracy

e prijatelju znas li bgt kako se instalira...ja se slomi al mi ne ide ....ako moze pomoci ????

14 godina
neaktivan
offline
RE: Prison break - The Conspiracy

zdravo...mozes mi reci ba kako se instalira ova igra....prvi put se susrecem sa ovim...ako moze pomocc????

14 godina
protjeran
offline
Prison break - The Conspiracy

Vrlo lagano! Pokreneš autorun, klineš next, next, next, I agree, odabereš directory gdje želiš instalirat igru, onda on instalira igru i ti ju pokreneš i igraš!

Mora CD biti unutra.

Ako ti je netko pomogao klikni ispod potpisa HVALA!///www.crotrailers.co.cc - Traileri,gameplay snimke i ostali klipovi za video igre./// Ako gori zeleno, ne znači da sam tu!///B:BC2 nick: DomBaaa
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Prison Break igra

Neće samo za xbox360 već za komp i za ps3 ja imam za komp možete vidjeti ovdje  

.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.4.2010 21:35 (tonyx1209).
14 godina
neaktivan
offline
Prison break - The Conspiracy

akva je igra za PS3 i xbox?? jel ko za PC uzasna?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Prison break - The Conspiracy

Pa nije ja ju prešo odlična je samo nisi glavni lik nego si neki tom paxton.

 

 

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.4.2010 21:34 (tonyx1209).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Prison break - The Conspiracy

Pa i meni je najdraža serija al da nije bilo gamespota ne bi znao ja za tu igricu.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.4.2010 21:41 (tonyx1209).
14 godina
neaktivan
offline
Prison break - The Conspiracy

postoji uredi

Society leans ever heavily on computers, if you have the power to take out computers you can take out society.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Prison break - The Conspiracy

Bas me zanima koju je ocjenu igra dobila u ovom novom Bugu. Jos nije stigao u moje mjesto na kiosk.

http://www.prisonbreaker.bloger.hr/
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Prison break - The Conspiracy
Prison Breaker kaže...

Bas me zanima koju je ocjenu igra dobila u ovom novom Bugu. Jos nije stigao u moje mjesto na kiosk.

ma kupit ti se neisplati definitivno..jedino ga skini sa neta tu negubis :)

14 godina
protjeran
offline
RE: Prison break - The Conspiracy
Prison Breaker kaže...

Bas me zanima koju je ocjenu igra dobila u ovom novom Bugu. Jos nije stigao u moje mjesto na kiosk.

71%

Ako ti je netko pomogao klikni ispod potpisa HVALA!///www.crotrailers.co.cc - Traileri,gameplay snimke i ostali klipovi za video igre./// Ako gori zeleno, ne znači da sam tu!///B:BC2 nick: DomBaaa
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prison break - The Conspiracy
I Am Alive kaže...
Prison Breaker kaže...

Bas me zanima koju je ocjenu igra dobila u ovom novom Bugu. Jos nije stigao u moje mjesto na kiosk.

71%

Super, bas su pogodili ocjenu, svaka cast. Jedva cekam da sutra uzmem Bug i procitam recenziju. Gdje god sam citao recenzije za PB: The Conspiracy, svaka je bila promasena, no cini se da je ova u Bugu pun pogodak.

http://www.prisonbreaker.bloger.hr/
14 godina
neaktivan
offline
Prison break - The Conspiracy

Ma igra je sranje i trebao ju je napraviti netko sa više mašte jer je monotona. Definitivno uništava imidž serije....

BC2 ingame:Croat-hunter
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Prison break - The Conspiracy

nikako nemogu pokrenuti igricu prison breakl instaliro sam je i pise mi da ubacim cd....trebam li je krekovati postoji li crack uopce sta trebam uradit molim da mi pomogne neko pls :p

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prison break - The Conspiracy
gen.WOO kaže...

nikako nemogu pokrenuti igricu prison breakl instaliro sam je i pise mi da ubacim cd....trebam li je krekovati postoji li crack uopce sta trebam uradit molim da mi pomogne neko pls :p

Za početak pročitati pravila foruma.

World championships: 7, GP started: 257, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,403
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.6.2010 23:02 (F1-IVO).
15 godina
moderator
offline
RE: Prison break - The Conspiracy
F1-IVO kaže...
gen.WOO kaže...

nikako nemogu pokrenuti igricu prison breakl instaliro sam je i pise mi da ubacim cd....trebam li je krekovati postoji li crack uopce sta trebam uradit molim da mi pomogne neko pls :p

Za početak pročitati pravila foruma.

A nakon što si pročitao pravila foruma onda mountaš image i pokreneš igru.Jer "ono" ne postoji.....

http://bfbc2.elxx.net/stats/pc/%5BHR%5Dpirat
13 godina
neaktivan
offline
Prison break - The Conspiracy

kako pokrenut igru ? stalno mi pise da ubacim cd...a nema cracka na cd-u ???

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Prison break - The Conspiracy

ja sam presao ovaj 1. dio.. kad je su pobjegli iz fox rivera.. kako da predjem na 2. ?

13 godina
neaktivan
offline
RE: Prison break - The Conspiracy
kad su*
15 godina
protjeran
offline
RE: Prison break - The Conspiracy

Koristi opciju UREDI da ispravljaš greške/dopumnjavaš poruku...

http://zekidagames.webs.com /// http://www.youtube.com/user/ZeKiDaGames
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Prison Break: The Conspiracy
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice