Pro Evolution Soccer 2018

poruka: 497
|
čitano: 112.481
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2018
Mortiis kaže...

kažeš pes i fifa ove godine zakazali..

pa kako je pes zakazao, ako je igra osjetno bolja nego prošlogodišnja...

 

movie kaže...
Mortiis kaže...

 

 

S obzirom da sam godinama rentao igre znam dosta roditelja koji su djeci kupovali igru ali su oni igrali fut a djeca samo druge offline modove. Nisu davali jednu lipu kako bi dijete igralo fut. Što se pive tiče meni je uvjerljivo gora od ožujske recimo karlovačka ili pan. To su smradovi koje ne mogu potegnuti niti kada sam najžešće žedan. Ne treba mi reklama kako bih odlučio koju ću pivu piti.

 

Za veterane igram nogomet preko 20 godina. Uvijek poslije tekme domaćin gostujuću momčad časti s gajbom pive. Uvijek je to ožujska i uvijek 90% igrača pije ožujsku. Rijetko tko uzme tu ožujsku i ode ju zamijeniti za neku drugu iako ima priliku. Moje društvo nikada nije pilo ništa osim ožujske. Nema ti to veze s reklamom već s mjestom stanovanja i nekim životnim navikama.

 eto koliki je napredak hahahahahahahah ...fino sam se nasmijao u par gornjih komm  :D :D :D 

10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2018

Pozdrav ekipa,

 

Imam kod za PES2018 koji nije aktiviran.Nije aktiviran iz razloga sto ne podrzava Bih,a sve ostale drzave europe podrzava.

Nije mi jasno jer cim sam vidio Hrvatska dalje nisam ni gleda mislio sam 100% je ok i sad ga jebi.

Ako neko bude kupovao sebi novi nek se javi pa nek meni prosljedi koji ja mogu aktivirat sebi ja njemu ovaj,moze i FIFA18.

Mislio sam upalit VPN pa igrat tako,ali stra me ban da ne popusim.Nije nikakva sracka,mozete mi uslugu napravit,a vama je svejedno.

Mogu i ja prvi poslat kod da provjerite da je 100% ok.

 

Origin_Steam: hrka11
Moj PC  
0 2 hvala 0
11 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2018

dali se mogu neki dupli igrači brisati koji se nalaze u free?

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2018
hrka11 kaže...

Pozdrav ekipa,

 

Imam kod za PES2018 koji nije aktiviran.Nije aktiviran iz razloga sto ne podrzava Bih,a sve ostale drzave europe podrzava.

Nije mi jasno jer cim sam vidio Hrvatska dalje nisam ni gleda mislio sam 100% je ok i sad ga jebi.

Ako neko bude kupovao sebi novi nek se javi pa nek meni prosljedi koji ja mogu aktivirat sebi ja njemu ovaj,moze i FIFA18.

Mislio sam upalit VPN pa igrat tako,ali stra me ban da ne popusim.Nije nikakva sracka,mozete mi uslugu napravit,a vama je svejedno.

Mogu i ja prvi poslat kod da provjerite da je 100% ok.

 

 Hrka moj, tak mi te žal, pa ti vec 5 mjeseci trazis nekoga tko ce ti popusiti foru! :(

Van toga, daj si vise kupi igricu i prekini pokusavati prevariti ljude.

10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2018
sexytoiletpaper kaže...

 Hrka moj, tak mi te žal, pa ti vec 5 mjeseci trazis nekoga tko ce ti popusiti foru! :(

Van toga, daj si vise kupi igricu i prekini pokusavati prevariti ljude.

Sinko moj koji si ti deb**nemas pojma...nemoj se prosipat s glupostima.

Ne trazim sebi nego je ovo od prijatelja igra,njemu samo stoji na mailu od kad je kupio igru ne aktiviran kod,zaboravio je na to pa sam sad opet stavio ako netkom treba.

Dosta me ljudi zna ovdje na forumu i ne kuzim zasto bi varao nekog?

Da ja imam zelju igrat sranje kao PES kupio bi je,ali ja samo FIFU igram.

 

ps.vec prije mi se javio momak na pm da mu prodam ali tada prijatelj nije htio prodat za 100kn,mozda sad i oce ako opet neko ponudi.

Origin_Steam: hrka11
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2018

Pričekaj još 5 mjeseci sigurno će biti zaniteresiranih. 

10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2018
plavi08 kaže...

Pričekaj još 5 mjeseci sigurno će biti zaniteresiranih. 

 Kao sto sam rekao nije moje...tako da stoji jos 5g sasvim mi je svejedno.

Origin_Steam: hrka11
12 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2018
hrka11 kaže...
sexytoiletpaper kaže...

 Hrka moj, tak mi te žal, pa ti vec 5 mjeseci trazis nekoga tko ce ti popusiti foru! :(

Van toga, daj si vise kupi igricu i prekini pokusavati prevariti ljude.


Da ja imam zelju igrat sranje kao PES kupio bi je,ali ja samo FIFU igram.

 

 

 nakon ovog jedino što preostaje je ...KLJUČAJ FORUM...

 

fifa nit ima veze sa nogometom,a ni simulacijom

10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2018
Mortiis kaže... 

 nakon ovog jedino što preostaje je ...KLJUČAJ FORUM...

 

fifa nit ima veze sa nogometom,a ni simulacijom

Sranje je jedno i drugo,ali sam cesce fifu tukao pa je tako i ostalo.

ps.ako si se nasao uvrijedjen duboko se izvinjavam...imam malo vise od 10g da bi se raspravljao je li bolja fifa ili pes,uzivaj 

Origin_Steam: hrka11
14 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2018

Ak netko želi, imam ORIGINAL PC PES 2018 Premium Edition, novo zapakirano, nikad otvarano!

Dobio sam s kompom a ne treba mi...

Oko cijene se dogovorimo! 

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.2.2018 18:09 (becks_23).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2018

ej bok instaliro neki dan verziju i zmrzava se ,moram je ubit u task menageru,kad radi radi normalo nekad pola tekme nekad odigram 1,2 da se ne smrzne

ima neko ideju kaj bi to moglo bit?2017 mi radi normalno ko i druge igre,igra je od cpy,win updjetan ko i drajveri

help please

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2018

Mene interesuje da li postoji neko resenje za player switching tokom igre. Tipa pritisnem L1 za promenu igraca koji je pored lopte ili desni analog, a ono mi promeni na nekog sasvim desetog igraca, ne uvek, ali u kriticnim situacijama obicno tako reaguje. Nebitno da li sam stavio na semi assisted ili samo assisted...neko resenje? Instalirana je data pack 3.0 i verzija je 1.04 i ovaj poslednji Smoke Patch

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.3.2018 13:52 (animal4444).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2018

Kako da igraju dva igrača na jednom kompu? Spojena i tastatura i džojstik (neki generički) i mogu igrat sa jednom ili drugim ali nikako da oba igrača igraju versus ili co-op. Na prethodnicima je moglo bez problema ali ovdje mi uopće ne prikaže drugog igrača.

i didn't ASK fOr this
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2018

Otvori settings i za controller 2 postavi gamepad.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2018
plavi08 kaže...

Otvori settings i za controller 2 postavi gamepad.

 Hvala, to je bilo to.

i didn't ASK fOr this
15 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2018

Da li netko igra tu igru sa core to quad cpu 9300 i da li igra radi s tim procesorom?

Što nose vjetrovi sudbine nitko ne može znati.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2018

Ima li igra support za 21:9 aspect ratio tj 3440x1440 rezu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2018

R.I.P. PES, jedine bitne licence koje su držali gotovo desetak godina više nisu u vlasništvu Konamia. UEFA je raskinula ugovor s Konamiem za ligu prvaka i uefa ligu. To je to...

Moj PC  
1 2 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2018

Tak svejedno,to se sve ispravi s patchem

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
7 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2018

Od 200 odigranih sati ove godine sam potrošio otprilike desetak sati na SP modove, a sve ostalo na myClub, co-op i igranju s društvom tako da mi to gubljenje Uefine licence ne znači puno. Ali sam siguran da ove godine u 9. mjesecu neću dati 30 eura (koliko sam dao za PES 2018) za igru čiji će meni najzanimljiviji mod za dva mjeseca biti F2P.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2018
Niti su ljudi kupovali PES zbog tih licenci niti će sad prestati kupovati jer ih nema. Vraga bi ih se EA odrekao da su LP i EL toliko bitne za prodaju igre.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2018
Hexfire kaže...
Niti su ljudi kupovali PES zbog tih licenci niti će sad prestati kupovati jer ih nema. Vraga bi ih se EA odrekao da su LP i EL toliko bitne za prodaju igre.

Vidjet ćemo najesen hoće li jedna od ovih nogometnih arkada imati ligu prvaka pa ćeš dobiti odgovor jesu li ta natjecanja toliko bitna za prodaju igre. 2007/8 kada je EA izgubio a konami dobio licencu fifa je bila smeće od igre i nije joj mogla pomoći nikakva licenca da se promijeni mišljenje o kvaliteti igre kao niti sada konamiju. Prodajni rezultati su bili smiješni u odnosu na sadašnje. Sada kada su došli do nekog vrhunca sasvim sigurno liga prvaka može biti dodatna injekcija koja će pomoći daljnjoj prodaji ili bar da se prodaja ustabili na sadašnjoj razini kada već ne mogu napraviti igru koja će svojom kvalitetom dignuti prodaju. Svaka pomoć je dobro došla.. No svakao je interesantan trenutak objave kada konami ostaje bez licence koju su godinama čvrsto držali. Ubrzo će E3. Osobno, sasvim mi je svejedno.

12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2018

to sto je igra to izgubila,sta se u igri mjenja? apsolutno nista...

ta licenca za ligu prvaka je bila nepotrebno sranje...ionako sve lige,ekipe i igrace koje zelis...sredis si sa patchem...

 

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2018
Mortiis kaže...

to sto je igra to izgubila,sta se u igri mjenja? apsolutno nista...

ta licenca za ligu prvaka je bila nepotrebno sranje...ionako sve lige,ekipe i igrace koje zelis...sredis si sa patchem...

 

Ti da, ali koliko ima djece na xboneu i PS4 koja si to ne mogu srediti a igrali bi recimo ligu prvaka i možda su samo zbog toga kupili igru. Da je nebitno ne bi 10 godina konami plaćao licence.

12 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2018
Hoće li fifa sa tom licencom imati bolji gameplay? Hoće li igrači napokon biti sporiji ili će se i dalje vrtiti po terenu kao roboti? Hoće li i dalje biti krakasti igrači i hoće li Salah i ostali ličiti na sebe i hoće li se moći raspoznati igrače po pokretima? Ako hoće odmah kupujem.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2018
mariclius kaže...
Hoće li fifa sa tom licencom imati bolji gameplay? Hoće li igrači napokon biti sporiji ili će se i dalje vrtiti po terenu kao roboti? Hoće li i dalje biti krakasti igrači i hoće li Salah i ostali ličiti na sebe i hoće li se moći raspoznati igrače po pokretima? Ako hoće odmah kupujem.

Još nisi shvatio da je sve to nebitno? S tom licencom ako je naravno upecaju dobit će određen broj novih igrača koji se lijepe na takve stvari. Izgleda da nisu zadovoljni s prodanih 16 milijuna komada igre. Uvijek bi htjeli više. Ove godine kada je igra najgora u zadnjih nekoliko godina opet imaju izvanrednu prodaju. Zamisli ako sada ubace u FUT turnire lige prvaka ili neka slična natjecanja. Krš i lom a novci će se trošiti još više i još brže. Tko pita ima li salah ovakvu ili onakvu frizuru. Bitni su packovi i kartice te nove mogućnosti igranja. Šteta što to konami nikako ne može shvatiti a još je žalosnije što to nisu u stanju čak niti iskopirati.

12 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2018
Mortiis kaže...

to sto je igra to izgubila,sta se u igri mjenja? apsolutno nista...

ta licenca za ligu prvaka je bila nepotrebno sranje...ionako sve lige,ekipe i igrace koje zelis...sredis si sa patchem...

 

 Jasno. Zelim bit tolko opran da kupim igru za 40-60€ pa onda provest par mjeseci uredivat lige, igrace, klubove. Druga je prica kaj nitko od populacije PESa ne kupuje igru, zato i je tak kak je. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
6 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2018

Novi sam u cijelom ovom svijetu myClub pa me zanima da li ce ova crna lopta ikad imati veci postotak za osvajanje, kakva bude situacija za dane LP, da li skoce ti postoci, sad dobijam samo silver, i ne znam zasto ali se nadam da ce sad u dane Ligeprvaka biti bolja situacija. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2018

Ja igrao zasad 130-ak sati i dobio samo 2 crne lopte pa ti vidi...

Inače gameplay je nepošten i glup. Ne znam je li to to lagga ili nečeg drugog ali čim igram protiv nekog jačeg svi igrači mi kasne i imaju potez više iako sam stisnuo u pravo vrijeme...

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2018
SimeKZ kaže...
Mortiis kaže...

to sto je igra to izgubila,sta se u igri mjenja? apsolutno nista...

ta licenca za ligu prvaka je bila nepotrebno sranje...ionako sve lige,ekipe i igrace koje zelis...sredis si sa patchem...

 

 Jasno. Zelim bit tolko opran da kupim igru za 40-60€ pa onda provest par mjeseci uredivat lige, igrace, klubove. Druga je prica kaj nitko od populacije PESa ne kupuje igru, zato i je tak kak je. 

 ni vise ni manje sve se sredi za maksimalno pola sata...

je,je, ne kupuje...ajd mi ti sredi piratsku igricu za ps4 :D

to jos samo na balkanu ljudi igraju igrice (takvog tipa) na pc....

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice