Quake Champions

poruka: 48
|
čitano: 8.422
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Quake Champions

DEA6-Q99R-D9PF-3P2H-A88M

EUG8-Y93U-F3MP-6K9G-G84M

YQM3-F84E-B7PM-9K3K-R74U

 

enjoy

12 godina
offline
Quake Champions

Igra netko? :)

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Quake Champions

Ja igram.

 

Nick: ketvok

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.6.2017 18:44 (FLes).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Quake Champions
FLes kaže...

Ja igram.

 Sorry za kvotanje zadnje poruke

 

nick mi je b007 na QC

Probam te dodati

 

Sta igras pretezno? Kod mene TDM i Duel

14 godina
offline
Quake Champions

Meni je nick ketvok.

 

DM i duel.

 

Timski modovi me ne zanimaju previše, to mi ima smisla jedino ak imam s kim igrat sa mikrofonima.

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.6.2017 18:44 (FLes).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Quake Champions

Instaliram pa ću probat...neam više šta igrat pa ajde možda me bude držalo kroz ljeto.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Quake Champions

Gleda tko svjetsko na Twitchu? Quake, ne nogomet :)

 

Zadnje sam gledao prvi meč osmine EU finala u duelu, toxjq vs Xron. Bilo je napeto u PM :)

 

Jedino me komentatori malo živciraju, melju previše, melju samo da bi mljeli, makar je pol toga nepotrebno da govore, ko da sljepima prenose meč, ili na radijskoj postaji.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.7.2017 16:03 (FLes).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Quake Champions

cypher ce odnjet turnir vlro vjerojatno :)

14 godina
offline
Quake Champions

Malo screensa iz ranog pristupa

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.8.2017 8:19 (FLes).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Quake Champions

Skino sam EA.Vratio se igri nakon DUUUGO vremena ,reko idem probat. Svašta se promijenilo,dodalo..

 

Ja i ova igra neidemo skupa i vjerujem da je ovo ako ne zadnji,predzadnji put da je igram.
Nothing feels right;ni kretanje,ni pucanje,ni hitboxevi...
Nemogu tocno odrediti što je,vjerojatno kombinacija svega,igra mi nema konzistenciju nikakvu!

14 godina
offline
Quake Champions

Kako bi imalo konzistenciju kad su sve stvari koje si naveo različite za svakog lika. Odaberi jednog lika, i igraj samo s njim. Dok ga većinom svladaš, pređi na drugog.

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Quake Champions

meni je igra odlicna ,nek samo bude u beti sto duze kao sto su i rekli :D

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Quake Champions
FLes kaže...

Kako bi imalo konzistenciju kad su sve stvari koje si naveo različite za svakog lika. Odaberi jednog lika, i igraj samo s njim. Dok ga većinom svladaš, pređi na drugog.

 Nisi skuzio što sam htio reć... Hitovi nekad regaju ok,nekad ne,ping je uvijek u redu (ispod 35 non stop).

Kao da igra nema stalni netcode tj. tickrate, neznam kako drukcije opisati

 

14 godina
offline
Quake Champions

A to... da, igra nije ispolirana, to se slažem, a i to je za fazu u kojoj je normalno. Ali nije ni tako baš strašno kao što ti opisuješ, ono kao nemreš igrat jer nije idealan netcode, ko da ti svaki drugi rail ne registrira. Igram i sam pa znam da nije uopće nije strašno, 99% vremena mi sve funkcionira normalno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Quake Champions

Igra tko? Mene ponovno zarazila.

12 godina
offline
Quake Champions

dodaj: oabz

 
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Quake Champions

Bok, evo da malo bumpam temu, nedavno počeo igrati i igra je presuper. Brzo kretanje, brzi respawn, nema niš gubljenja vremena na hodanje do mjesta akcije pogotovo ako dodamo ogromne mogućnosti kretanja (strafe jump, circle jump, rocket jump, crouch slide, double jump, dash...), oružje je zabavno i raznovrsno, svako zahtjeva drukčiji pristup a da ne govorim o kombinacijama. Također ima raznovrsnih likova ali to mi nije tolika špica.

 

Igra je besplatna i dosta ispolirana u ovoj fazi, eu central server je uvijek pun ko čep, mečevi se nalaze odmah i ping je meni oko 22. Bez problema se naloži 120 fpsa, a na jačim kompovima ide i do 300 ili 400, ovisi o mapi i modu. Također ima dosta modova, pa za svakog ponešto.

 

I osjećaj kretanja i ciljanja je nekako dobar i prorodan, i preglednost također, pa ništa ne smeta za čistu akciju.

 

Istina je da treba malo privikavanja jer je igra brza, ali kad se naviknete to je super stvar i možete počet trenirati kretanje, korištenje oružja i reflekse te battle sense.

 

Ako netko ima još koje pitanje rado odgovorim :)

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Quake Champions

 igra još tko?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice