Risen 2: Dark Waters

poruka: 97
|
čitano: 16.270
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
protjeran
offline
Risen 2: Dark Waters

F**k yes {#}

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Risen 2: Dark Waters
Ovaj 'Nuff said perk je jedna od boljih stvari :D
Pričam i serem bezveze
15 godina
odjavljen
offline
Risen 2: Dark Waters

ok, patch je vani ali da me je8es ja ga ne mogu naci.... patch, ne krek nego patch.

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Risen 2: Dark Waters

Patch donosi dobre stvari

http://store.steampowered.com/news/7933/

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Risen 2: Dark Waters
skank666 kaže...

ok, patch je vani ali da me je8es ja ga ne mogu naci.... patch, ne krek nego patch.

Pa automatski ti se peča igra.

Raptr - dannyhr | Xfire - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR | Twitter - @danny_hr
12 godina
offline
Risen 2: Dark Waters

Vidim da su neki vec i zavrsili igru pa me zanima par stvari. Dosao sam na onaj 1. otok i rijesio par questova (kuharicu poslao u kuhinju, donio tri odbjegle glave, podijelio grog strazarima) i ostao mi je samo onaj da zarobljenom liku vratim stvari (cizme i kosulju imam, do bisera i oklopa ne mogu jer nemam potrebne skillove). Iz tog sela mi je ostao samo jos quest da odnesem pismo gusarima.

Nekako mi je premalo questova u tom selu. Ima li jos sta? kad pokusam trening macevanja ovaj me sredi sa 2 udarca. Da li da krenem preko otoka u Pirates Den ili da jos ojacam? Napominjem da sam lutajuci okolo dosao do pecine s velikim paukom kojeg sam uz 100 savea uspio ubiti i nasao sam ono blago ispod velikog X-a. Nekako mi se cini da sam preslab a lovu za bolju opremu je tesko dobiti.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Risen 2: Dark Waters
Čim prije dođi do pirates dena, onda tek zabava počinje
Pričam i serem bezveze
16 godina
protjeran
offline
Re: Risen 2: Dark Waters
BlueMax kaže...

Vidim da su neki vec i zavrsili igru pa me zanima par stvari. Dosao sam na onaj 1. otok i rijesio par questova (kuharicu poslao u kuhinju, donio tri odbjegle glave, podijelio grog strazarima) i ostao mi je samo onaj da zarobljenom liku vratim stvari (cizme i kosulju imam, do bisera i oklopa ne mogu jer nemam potrebne skillove). Iz tog sela mi je ostao samo jos quest da odnesem pismo gusarima.

Nekako mi je premalo questova u tom selu. Ima li jos sta? kad pokusam trening macevanja ovaj me sredi sa 2 udarca. Da li da krenem preko otoka u Pirates Den ili da jos ojacam? Napominjem da sam lutajuci okolo dosao do pecine s velikim paukom kojeg sam uz 100 savea uspio ubiti i nasao sam ono blago ispod velikog X-a. Nekako mi se cini da sam preslab a lovu za bolju opremu je tesko dobiti.

Taj pauk kojeg si ubio je najteži protivnik na 1. otoku (ja sam ga ubio tek kasnije kad sam se vratio drugi put na otok). Bez brige igra ima pristojan broj side questova samo ti neki nisu još dostupni. Slobodno kreni na drugi kraj otoka do gusara i savjetujem ti da što prije naučiš lockpick jer su pare u prvom dijelu igre problem a tek kasnije skupiš dovoljno golda da praktički možeš istrenirati sve skilove. Također što se oklopa tiče po mom mišljenju ima ga premalo tj. ne kao u prvom dijelu. Malo razočaravajuće ali sav "oklop" je gusarskog štiha. Da igra jest u početku malo teška ali kasnije bude i prelagana ako se istreniraš preko svake mjere ko ja :D

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
16 godina
offline
Risen 2: Dark Waters

Ne morate loadat milijun puta da nekog protivnika ubijete. Jednostavno odite odradit druge questove i levelirajte pa kasnije jači dođite sredit đubre. :)

Ako neki kvest ne dovršiš odmah nema nikakve veze, kasnije se možeš vraćati na sve otoke.

Raptr - dannyhr | Xfire - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR | Twitter - @danny_hr
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Risen 2: Dark Waters

Nisam još počeo igru, i sad je pitanje: igrati sa ovim zadnjim patchem ili bez njega?

Koliko vidim, uvelike olakšava igru (dodganje napada npr.) što more ali i ne mora biti dobro.

 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: Risen 2: Dark Waters
Winchester01 kaže...

Nisam još počeo igru, i sad je pitanje: igrati sa ovim zadnjim patchem ili bez njega?

Koliko vidim, uvelike olakšava igru (dodganje napada npr.) što more ali i ne mora biti dobro.

Stavu patch i povećaj težinu. (može se skalirati u opcijama kad hoćeš tijekom igranja)

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.5.2012 12:48 (Prince-Artas).
12 godina
neaktivan
offline
Risen 2: Dark Waters

Ok, hvala.{#}

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Risen 2: Dark Waters

samo sam ga bio instalirao i isprobao dali radi, nisam imao vremena da igram... ono prvo što sam vidio je da počinješ u nekom fortresu po mraku i kiši... nisam baš bio impresioniran grafikom i koliko sam vidio nema smithinga što inače obožavam u igrama... ali pošto ga hvalite, moram mu dat šansu...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Risen 2: Dark Waters

nisam ga jos igrao al u svim prijasnjim nastavcima ga je bilo...

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
12 godina
offline
Risen 2: Dark Waters

ima i sad

 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: Risen 2: Dark Waters
BlueMax kaže...

ima i sad

Iako u rudimetarnom obliku, što po mom mišljenju sasvim odgovara štihu same igre.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.5.2012 11:15 (Prince-Artas).
12 godina
neaktivan
offline
Risen 2: Dark Waters

evo jedne zanimljive recenzije:

 

 

tip ima stvarno zanimljiv način recenziranja igara... a boga mi govori i istinu...

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Risen 2: Dark Waters
sylar951 kaže...

evo jedne zanimljive recenzije:

 

 

tip ima stvarno zanimljiv način recenziranja igara... a boga mi govori i istinu...

Prvi put čuješ za Angry Joea? Tip je zakon, pogledao sam sigurno 90ak % njegovih recenzija, koje su zapravo i dosta dobre, neovisno o šalama i skečevima.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
12 godina
offline
Risen 2: Dark Waters

Ja pirat!

 

Jedina zamjerka do sad, premalo questova na prvom otoku pa slabo ide Xp i lova a samim tim mogucnost napretka. Ma mozda to i daje draz igri. Odlicna je! Kupujem!

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Risen 2: Dark Waters

Dovršio sam igru. Nekih 25-26 sati mi je trebalo. Riješio sam sve side questove i cca pola legendary itema našao.

 

Hands down jedna od najboljih RPG igara koje sam igrao, odmah iza DA:O i prvog Witchera. Ne toliko po kvaliteti samog sadržaja koliko po količini zabave. Nažalost, ne vidim baš razloge zašto bih je ponovno igrao budući da drugačija izgradnja lika može pružiti tek marginalno drugačije iskustvo. Eventualno za par godina ako se poželim opet upustiti u ulogu pirata.

 

U svakom slučaju, preporučam svima da igri daju šansu.

Raptr - dannyhr | Xfire - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR | Twitter - @danny_hr
 
8 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Risen 2: Dark Waters

Da malo dignem temu, instalirao sam igru i došao na onaj drugi otok gdje je onaj Crow.

Je li normalno da mi igra na mojoj konfiguraciji nemože dobit fluidan fps na max na 1280x1024?

U džungli i u onom indijanskom selu očajno radi. Guglo sam malo i čini se da je igra dosta loše optimizirana ali mi se ipak čini da bi mi moralo malo bolje raditi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Risen 2: Dark Waters

Ne znam, posto meni na i7+560Ti radi sasvim fluidno to tvoje na toj rezoluciji bi trebalo funkcionirati i bolje.

 

btw. zavrsio igru (i ekspanziju), sakupio sve legendary iteme i zavrsio sve side questove osim onog kad duhu trebam naci njegovo drugo ja. posto mi je samo to ostalo nije mi se dalo trazit di je.

igra 8/10 sto je po mojim mjerilima jako puno. ne sjecam se bolje igre ove godine.

 
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Risen 2: Dark Waters

tek poceo igrat. kakva expanzija sad?

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Risen 2: Dark Waters
yeo kaže...

Da malo dignem temu, instalirao sam igru i došao na onaj drugi otok gdje je onaj Crow.

Je li normalno da mi igra na mojoj konfiguraciji nemože dobit fluidan fps na max na 1280x1024?

U džungli i u onom indijanskom selu očajno radi. Guglo sam malo i čini se da je igra dosta loše optimizirana ali mi se ipak čini da bi mi moralo malo bolje raditi.

Imaš li zadnji patch? Nedugo nakon izlaska izašao je patch koji je popravio framerate u džungli. Ali generalno ne mogu reći da sam imao problema s izvođenjem, nekad je znalo zastati, ali to je bilo relativno rijetko.

 

skank666 kaže...

tek poceo igrat. kakva expanzija sad?

Novi otok, ništa bitno ne donosi i ne budeš ništa propustio ako ne nabaviš ekspanziju.

Twitter - @danny_hr | Raptr - dannyhr | Xfire - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR
12 godina
offline
Re: Risen 2: Dark Waters
Danny_HR kaže...
skank666 kaže...

tek poceo igrat. kakva expanzija sad?

Novi otok, ništa bitno ne donosi i ne budeš ništa propustio ako ne nabaviš ekspanziju.

Tocno tako. Otok na kojem je Steelbeardovo blago. Quest se provlaci kroz cijelu igru ali nista za cim bi trebao zaliti.

16 godina
offline
Re: Risen 2: Dark Waters
Mislio sam da govoriš o Air Temple ekspanziji. Ovaj sa Steelbeardovim blagom je meni bio uključen uz igru.
Twitter - @danny_hr | Raptr - dannyhr | Xfire - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR
13 godina
neaktivan
offline
Risen 2: Dark Waters

imam zadnji patch 

Ma dosta je igrivo, ali bi moglo bolje. Kad imaš 2500k i 6850, očekuješ da će ti sve raditi na max na 1280x1024 rezi, ali izgleda da ne...

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Risen 2: Dark Waters

Znam da tema nije bila aktivna 100 godina, ali eto ako neko vidi, a zna rijesenje molim pomoc. Problemi:

 

1. Ne mogu saveat

 

2. Ne mog igrat u full screenu.

 

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Risen 2: Dark Waters
IvanDado kaže...

Znam da tema nije bila aktivna 100 godina, ali eto ako neko vidi, a zna rijesenje molim pomoc. Problemi:

 

1. Ne mogu saveat

 

2. Ne mog igrat u full screenu.

 

 

 Desni klik pokreni kao administrator/riješi se kreka i kupi igru .

10 godina
odjavljen
offline
Re: Risen 2: Dark Waters
breader kaže...

 Desni klik pokreni kao administrator/riješi se kreka i kupi igru .

 Kupljeno na steamu prije 4 godine lol. A administrator mi nije pomogao :( 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice