World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.323.285
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Trebam pomoć... predugo sam ignoriral obavjest da nisam promjenil pass i danas ujutro me je odjebo Wot i zbrisal u postavkama mail i pasvord. Tu počne sranje sorry neznam lozinku a broj trelefona za identifikaciju je otišel sa maznutim mobitelom. Cijelo prijepodne pokušavam ali nisam uspio ući u igricu. Kako si pomoći?

Tnx

D.L
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Tanks
miller1985 kaže...

nadam se da će staviti i još tenkova, npr. talijanske tenkove

 

p.s. igrivost mi je važnija od grafike, premda je i grafika važna

 Talijane nece nikada staviti jer jednostavno nemaju nista za njih, za pol tenkova uzimaju nacrte, neki kao lttb niti nisu imali potpune nacrte pa su izmisljali dijelove, al za talijane naprosto nemaju nista.. nisu nikad imali neke tendencije za razvoj onog sta bi mi nazvali pravi tenk, a oni koje su koristili u 2.svj.ratu jedva da se mogu nazvati "vozilima za potporu" koliko su lose oklopljeni bili... imaju materijala za nize tierove koliko zele, al me zanima bas ako ce ih ikada ici raditi sto ce iskopati (*khm izmisliti*) za vise tierove... 

Ali zato dobra vijest za nas s balkana, itekako ima prostora za staviti jednu liniju medium jugoslavenskih tenkova, jer smo imali svoje projekte nadogradnje t-34-85 i kopiranja T-54 i T-55, tako da se moze popuniti linija fino do desetke, iako i to pitanje hoce li ili nece jer u sustini juga tenkovi nisu nista drugo nego jos jedna kopija sovjetskih, a vec imamo kineze, al vidjet cemo

 

 

izvone kaže...

vidim da za ovaj e25 svi kazu da je greska,da previse kupuju ljudi da bi se stavio i pod normalni u granu. Al opet,nebi stavili bezveze...

 

x5 vrijedi jos samo danas jel da?  do 30. u 06:00

 

Ma imalo bi smisla da ga stave, jer ljudi ga zele, a i vecina te Entwicklung serije koja je trebala standardizirati njemačke oklopne snage je vec u igri, E50, E75 i E100, pa bilo bi logicno da u skorijoj buducnosti ubace i E5, E10 i naravno E25, s tim da ce E25 pretpostavljam ostati isti sto se tice mobilnosti i topa, ali ce mu ukinuti ludi cammo za nepremium verziju... na taj nacin ce se opravdati sto su ga stavili u prodaju iako su rekli da nece vise nikada, i zadovoljiti one koji nemaju novca i poceli su im prigovarati da su pay-to-win, eto imas isti takav tenk samo sto ovaj s premiumom ima bolji cammo... Iskreno ja bih prihvatio taj deal bilo kada, ustediti 50eura i dobiti tenk koji je blago receno odlican i bez prenerfa camma na TDovima za silvere je 

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.12.2016 14:13 (ficosime).
11 godina
offline
World of Tanks

Do kada vrijede ovi popusti na tenkove sto dobijemo u igri? Ima li neko određeno vrijeme ili?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks

E25 overpowered - ne bih rekao. O T14 bi se već dalo raspravljati. Ako bude bio bundle i od 999.99€, KUPUJTE!!

 

 

U vrijeme blagdana T14 zabrana ne vrijedi

16 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
ficosime kaže...
miller1985 kaže...

nadam se da će staviti i još tenkova, npr. talijanske tenkove

 

p.s. igrivost mi je važnija od grafike, premda je i grafika važna

 Talijane nece nikada staviti jer jednostavno nemaju nista za njih, za pol tenkova uzimaju nacrte, neki kao lttb niti nisu imali potpune nacrte pa su izmisljali dijelove, al za talijane naprosto nemaju nista.. nisu nikad imali neke tendencije za razvoj onog sta bi mi nazvali pravi tenk, a oni koje su koristili u 2.svj.ratu jedva da se mogu nazvati "vozilima za potporu" koliko su lose oklopljeni bili... imaju materijala za nize tierove koliko zele, al me zanima bas ako ce ih ikada ici raditi sto ce iskopati (*khm izmisliti*) za vise tierove... 

Ali zato dobra vijest za nas s balkana, itekako ima prostora za staviti jednu liniju medium jugoslavenskih tenkova, jer smo imali svoje projekte nadogradnje t-34-85 i kopiranja T-54 i T-55, tako da se moze popuniti linija fino do desetke, iako i to pitanje hoce li ili nece jer u sustini juga tenkovi nisu nista drugo nego jos jedna kopija sovjetskih, a vec imamo kineze, al vidjet cemo

... 

 ex ju tenkove bi mogli staviti

 

za talijane sam rekao jer postoji tema na wot forumu 

 

slika 

*** nisam ovlašten da dajem potpis ***
12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
nalogodavac kaže...

Trebam pomoć... predugo sam ignoriral obavjest da nisam promjenil pass i danas ujutro me je odjebo Wot i zbrisal u postavkama mail i pasvord. Tu počne sranje sorry neznam lozinku a broj trelefona za identifikaciju je otišel sa maznutim mobitelom. Cijelo prijepodne pokušavam ali nisam uspio ući u igricu. Kako si pomoći?

Tnx

 

 

 

Kakve to veze ima ... ja nisam mjenjal pass preko 2g na acc. pa mi se nikada nije desilo da mi wg nkj obrise ili resetira ... moguce da si fulal nkj.
Jesi se probal na forum ulogirat sa tim podacima???

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.12.2016 17:22 (brijalec).
12 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Novogodisnji specijal od sutra 30.12.2016g  (06:00h) - 02.01.2017g (06:00h), više informacija:

http://worldoftanks.eu/en/news/pc-browser/44/special-happy-new-year-2016/

 

 

lagani užas prema prijašnjim godinama ....

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks

na forum se nisam pokušaval spojiti jer sam zaboravil pasvord. ak tak veliš onda sam ja nekaj sj... ali hegi ga kad sad nemrem nikam.

D.L
9 godina
offline
World of Tanks

Preko 4k spottinga u tier 6 bitci sa t34-85. 

 

Umalo 

 

 
5 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
brijalec kaže...

Novogodisnji specijal od sutra 30.12.2016g  (06:00h) - 02.01.2017g (06:00h), više informacija:

http://worldoftanks.eu/en/news/pc-browser/44/special-happy-new-year-2016/

 

 

lagani užas prema prijašnjim godinama ....

 Kako je meni onda sada x2 na svakom tenku?!

HAKOSUKA
14 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

pa svakome je x2

x5 je bilo sad do danas '' from 27 December at 06:00 until 30 December at 06:00 CET''

a ovo moras malo bolje pogledat na slikama sta se pokazuje...

koliko vidim x3 je na crew xp

Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic.
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.12.2016 12:33 (thabigjc).
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Bacelj kaže...
brijalec kaže...

Novogodisnji specijal od sutra 30.12.2016g  (06:00h) - 02.01.2017g (06:00h), više informacija:

http://worldoftanks.eu/en/news/pc-browser/44/special-happy-new-year-2016/

 

 

lagani užas prema prijašnjim godinama ....

 Kako je meni onda sada x2 na svakom tenku?!

 x3 bonus je na posadu svaku bitku ako zavrsis medju top10 po xp-u ...

13 godina
offline
Re: World of Tanks

Bas sam sada gledao te talijane sto si stavio, nije mi bilo jasno kak nisam znao za njih jer proucavam tenkove bas, a kad sam krenuo googlat bilo mi jasno.. pa njihovi top tierevi su samo reciklirani ameri i svabe  
Osim artija koji su ono meh, zadnje sta nam treba u igri je jos jedan arty linija...

Al da ex yu tenkovi bi definitivno bili zanimljivi, mislim da ce u buducnosti definitivno ici na poljsku i ex yu liniju jer im je najveca baza igraca poljska, ceska i balkan

16 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

pozdrav društvo,

 

kupujem t8 premium tenk i dvoumim se između IS-6 i T34. Kakava iskustva imate sa tim tenkovima, koji je bolji crew trainer, koji bolji credit maker...?

Sa kojim se može bolje odigrati kada nisi top tier i slične dileme me muče. Pomagajte

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Tanks
skrasnik kaže...

pozdrav društvo,

 

kupujem t8 premium tenk i dvoumim se između IS-6 i T34. Kakava iskustva imate sa tim tenkovima, koji je bolji crew trainer, koji bolji credit maker...?

Sa kojim se može bolje odigrati kada nisi top tier i slične dileme me muče. Pomagajte

 

IS-6, zato sto ces u njemu skoro uvijek biti top tier jer ima pref MM.. top 175 penetracije, za osmice dosta, ako upadnes u devetke il neku malo tvrdu osmicu sretnes, gold je tu ;)
Oklop je OP, izvodi neke ultra cudne bounceve i blokove, ne mozes ga autoaimat niti s guza, znao sam s goldom ga dingati i u bok, tipicni stronk russian armor tank.

T34 je dobio malo ljubavi s buffom, isto dobar tenk, al budi spreman da si cesto u desetkama.

A na kraju najvise ti ovisi o tvom stilu, is6 je ono tipicni heavy, ajmo prva linija, napucavanje, oklop te cuva, dilas dmg... T34 je support tenk, ne mozes s njim u prve linije, probijaju ti trup bez problema, da ne pricam kada upadnes u desetke, ali zato kupola je mrak, naci neki lagani hulldown u drugoj liniji i farmat dmg
I naravno ovisi za sta trebas trening, ruse ili amere, a ako ti je to zarade IS6 je zestoki money maker, bolji od t34... bas zato sto ima pref MM cesto doslovno silujes tier 6 i 7 koji te ne mogu probiti, dok s T34 ces cesto morati pucati golde jer ti svaka druga partija tier X.

Osobno bih ti preporucio IS6 jer wg ide prema tome da potpuno izbaci premium MM tenkove, micat ce ove godine i super peru, fcm, is6 i ne znam jel postoji jos koji, tako da vrijedi ga uzeti.. t34 ce uvijek biti tu i lako ga mozes kupiti ako ti ikad zatreba americki premiumac

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.12.2016 18:49 (ficosime).
7 godina
protjeran
offline
Re: World of Tanks
skrasnik kaže...

pozdrav društvo,

 

kupujem t8 premium tenk i dvoumim se između IS-6 i T34. Kakava iskustva imate sa tim tenkovima, koji je bolji crew trainer, koji bolji credit maker...?

Sa kojim se može bolje odigrati kada nisi top tier i slične dileme me muče. Pomagajte

 Sve ovisi sta volis, ako volis igrati aktivnije onda IS6, ako volis pasivnije onda T34. Jos jedna stvar, ako si nov u wotu onda ti definitivno preporucujem T34, taj tenk ti nije nesto skill based, ono manje vise ako imas malo zdravog razuma bit ces dobar s njim dok IS6 trazi malo vise iskustva i znanja, IS6 je u rukama odlicnog igraca zvjer, ali isto tako ako nemas iskustva i nevolis igrati agresivno onda neces izvuci bas puno iz njega.

...
12 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Nije ni Lowe nakon ovog zadnjeg buffa za baciti, je da ga i dalje je** donja ploča, ali ako ju uspijes sakriti kao i sidescraping .... vise manje ding.

Malo su ga ubrzali i dodali malo vise armora, pen. malo manji od t34 ali ni ne osjetis to toliko.

Tu i tamo upadnes sa t10, jbg imas zato par gold granata .... ima 150hp više nego t34 ....

Ili ako ti se da cekati, kada ce biti test server ....  skini pa isprobaj kaj te zanima ..

Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Evil Access kaže...
skrasnik kaže...

pozdrav društvo,

 

kupujem t8 premium tenk i dvoumim se između IS-6 i T34. Kakava iskustva imate sa tim tenkovima, koji je bolji crew trainer, koji bolji credit maker...?

Sa kojim se može bolje odigrati kada nisi top tier i slične dileme me muče. Pomagajte

 Sve ovisi sta volis, ako volis igrati aktivnije onda IS6, ako volis pasivnije onda T34. Jos jedna stvar, ako si nov u wotu onda ti definitivno preporucujem T34, taj tenk ti nije nesto skill based, ono manje vise ako imas malo zdravog razuma bit ces dobar s njim dok IS6 trazi malo vise iskustva i znanja, IS6 je u rukama odlicnog igraca zvjer, ali isto tako ako nemas iskustva i nevolis igrati agresivno onda neces izvuci bas puno iz njega.

 hvala kolega, mislim da ću ipak na T34

16 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

kupio T34..

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Od danas naš dragi WG je uveo u svoju veoma opširnu ponudu blagdanskih pizdarija i poklone lvl5 po cijeni od 8kn-57kn, tako da oni kojima je ostalo jos nesto sitno do lvl10 ... budu u mogucnosti i okitit ga na lvl10 a i usput WG-u i malo profita ...

za vise informacija kao i kupnju (18+) sadrzaja :

https://eu.wargaming.net/shop/2017/#

 

 

lp

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.12.2016 21:24 (brijalec).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Evo kako E25 funkcionira xd

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Tanks

sve kaj ste rekli skrasniku oko is6 i t34 u mom slucaj u je obrnuto imam oba i ok su obadva ali sa t34 u prosjeku uzimam skoro duplo para ko sa is6 jer u 95 % slucajeva netreba gold dok is6 treba bar neznam 4,5 po tekmi ovisi nekad ne ak nema tvrdih u partiji a to je rijetko ,a to da je 175 dosta za 8 mos mislit(a viđa on i 9) , ima tir 8 teskih kojima nemres skoro nis bez golda(kv4npr il drugi is6:) ),a i ovo da za t34 je vise noob friendly isto nebi bas reko,uglavnom po meni je dobro kupio ,ja sad da mogu birat uzo bi t26e5

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
St0ka kaže...

Evo kako E25 funkcionira xd

 Njemački?

Swedish latin super funk.
16 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
ficosime kaže...

Bas sam sada gledao te talijane sto si stavio, nije mi bilo jasno kak nisam znao za njih jer proucavam tenkove bas, a kad sam krenuo googlat bilo mi jasno.. 

 talijane, šveđane i i druge nacije svi zaboravili, samo ameri, rusi, englezi i švabe se sjete a francuze i japance tako tako

 

 

 

 jesi li maketar ili povjesničar kad proučavaš tenkove 

 

 

*** nisam ovlašten da dajem potpis ***
14 godina
offline
Re: World of Tanks
sirka666 kaže...
St0ka kaže...

Evo kako E25 funkcionira xd

 Njemački?

 Ja, natürlich

12 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Ako uz tenkove pikate slučajno i brodove ... tj. wows, 

od jučer 30.12-03.01 ulogirajte se na acc na brodovima i odigrajte jednu bitku, bilo koji brod ili tier, naravno uz pobjedu ..... free 1 dan premiuma + 25 dragon flags ... ..

 

Moj PC  
0 0 hvala 2
14 godina
offline
World of Tanks

Napravio pauzu od dva/tri dana, nisam imao živaca više igrati sa tomatosima sad za praznike, dvoumio se dal da i danas igram, al vidim da su ponovno misije za kuglice pustili, pa reko ajde

IS-2 Ace high caliber, steel wall, 3k dmg 5 kills (hebo me ping pola bitke, skaće sa 200 na 300, tenk mi sav u slow motionu, opće ne znam kako sam ovako odigrao...)

REPLAY

 
 
 

BTW: u jednom trenu sam fakat mislio da će potisnut i da ćemo izgubit tu stranu, a nisam primjetio da su svi na šutu, bez obzira što ih je više

EDIT: 1.7k spoted dmg sa heavyem hahahah

 

EDIT2:

Šta ti je sreća kad imaš 5 ukrasa lvl5. i svih 5 idu na vrh koji je već popunjen

 
 

Poruka je uređivana zadnji put sub 31.12.2016 12:02 (1BIT).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Tanks
Nisam neki igrac WoT-a u zadnje vrijeme ali sto se tice tih premium osmica ja idalje mislim da je Lowe najvise noob friendly tenk. Ima solidan oklop, dobru kupolu, mobilnost jbg nije jaca strana ali nije ni T34 nesto mobilniji puno ali zato ima odlican top i upravo zbog njega, a i koliko toliko finog oklopa je odlican moneymaker.

Vecina sada ide na novije prem osmice ali eto ja u garazi ih imam poprilican broj i mogu reci da mi je Lowe idalje ponajbolji moneymaker.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Dr. Vicko kaže...
Nisam neki igrac WoT-a u zadnje vrijeme ali sto se tice tih premium osmica ja idalje mislim da je Lowe najvise noob friendly tenk. Ima solidan oklop, dobru kupolu, mobilnost jbg nije jaca strana ali nije ni T34 nesto mobilniji puno ali zato ima odlican top i upravo zbog njega, a i koliko toliko finog oklopa je odlican moneymaker.

Vecina sada ide na novije prem osmice ali eto ja u garazi ih imam poprilican broj i mogu reci da mi je Lowe idalje ponajbolji moneymaker.

Ja mislim da amx cdc dobar money maker nemam ga ali mi je to sljedeci tenk koji bi kupio.Imam Super pershinga i Buldoga njemackog ali mi je buldog puno bolji i ako je laki tenk, snjim kad sam zadnji puta igrao u 2 dana bez premiuma zaradio nekih 5-6 milijuna.Sto je po meni sasvim solidno posada mi ima 6 skilova stim da je 6 skill na 80%.Sad su malo popravili top na pershingu ali opet je ostao spor sto me jako zivcira.Teski premimu tenkovi su dobri ali kao sto ti navodis lowe i t34 vecinom ih vidjam medju desetkama sto mi se nikako ne svidja.

14 godina
offline
Re: World of Tanks
dreadmoore kaže...
Dr. Vicko kaže...
Nisam neki igrac WoT-a u zadnje vrijeme ali sto se tice tih premium osmica ja idalje mislim da je Lowe najvise noob friendly tenk. Ima solidan oklop, dobru kupolu, mobilnost jbg nije jaca strana ali nije ni T34 nesto mobilniji puno ali zato ima odlican top i upravo zbog njega, a i koliko toliko finog oklopa je odlican moneymaker.

Vecina sada ide na novije prem osmice ali eto ja u garazi ih imam poprilican broj i mogu reci da mi je Lowe idalje ponajbolji moneymaker.

Ja mislim da amx cdc dobar money maker nemam ga ali mi je to sljedeci tenk koji bi kupio.Imam Super pershinga i Buldoga njemackog ali mi je buldog puno bolji i ako je laki tenk, snjim kad sam zadnji puta igrao u 2 dana bez premiuma zaradio nekih 5-6 milijuna.Sto je po meni sasvim solidno posada mi ima 6 skilova stim da je 6 skill na 80%.Sad su malo popravili top na pershingu ali opet je ostao spor sto me jako zivcira.Teski premimu tenkovi su dobri ali kao sto ti navodis lowe i t34 vecinom ih vidjam medju desetkama sto mi se nikako ne svidja.

 Mnogo bolji francuz je Revalorise pogotov sa buffovima koje je dobio u zadnje vrijeme. Malo žrtvuješ mobilnosti ali dobiješ nešto armora i vrhunski top u odnosu na CDC.

Swedish latin super funk.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice