World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.326.371
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Dr Lowe u akciji .... brijem da je to za sada max kaj sam uspjel uzet s njime ...

 

 

 

 

 

 

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
World of Tanks

AMX ELC bis

Poruka je uređivana zadnji put sub 31.12.2016 13:40 (toxic).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Tanks
miller1985 kaže...

 

 jesi li maketar ili povjesničar kad proučavaš tenkove 

 

 

 
 Student povijesti da, s ogromnom zeljom da jednog dana zavrsim radeci u Bovingtonu ili Kubinki  Tank is love, tank is life 

16 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
ficosime kaže...
miller1985 kaže...

 

 jesi li maketar ili povjesničar kad proučavaš tenkove 

 

 

 
 Student povijesti da, s ogromnom zeljom da jednog dana zavrsim radeci u Bovingtonu ili Kubinki  Tank is love, tank is life 

 off topic: znači kolega povjesničar, ja sam završio povijest, zato sam pitao, ja bih isto tamo volio raditi, ali budem se zadovoljio i sa domaćim muzejima 

 

 

on topic: razmišljam između japana i švedske, koji imaju bolje tenkove? 

 

*** nisam ovlašten da dajem potpis ***
14 godina
offline
Re: World of Tanks
ficosime kaže...

 
 Student povijesti da, s ogromnom zeljom da jednog dana zavrsim radeci u Bovingtonu ili Kubinki  Tank is love, tank is life 

 Kolega kako bi vi reagirali da vodite muzej i dođe vam autobus posjetitelja, što čeha, što poljaka

BTW: vidim da svako malo imaš chat ban u igri

(vodila se žestoka rasprava)

13 godina
offline
Re: World of Tanks
miller1985 kaže...

 off topic: znači kolega povjesničar, ja sam završio povijest, zato sam pitao, ja bih isto tamo volio raditi, ali budem se zadovoljio i sa domaćim muzejima 

 

 

on topic: razmišljam između japana i švedske, koji imaju bolje tenkove? 

 

Kada bi ih barem bilo u Hrvatskoj, ne znam je li postoji ijedan koji se bazira na povijest 20.st. 

Svedane definitivno ako mislis heavy, kranvagn il kako vec je odlican tenk, i nakon nerfa sabija... TDove ne bih preporucio jer zbog tog siege moda su ono... na nekim mapama su OP ako je otvorena mapa pa fino otpozadi, odlican cammo, ako te i spotaju skoro pa si neprobojan sprijeda ako si spusten, i vozi unazad kao i unaprijed pa mozes bjezati dok ti je najjaci dio oklopa okrenut njima.. na papiru kaos u stvarnosti kad sam ga vozio desi ti se da dobis ili gradsku mapu i tamo dok ti udes u siege mod poberes tri suta, dok se namjestas poberes jos koji, flenka te svatko tko ide vise od 30 na sat... drugi slucaj je da dobis otvorenu mapu i trljas ruke "ovo ce biti odlicnooooo!", desi se to da imas preodlican tim koji jednostavno pomete sve, a ti se nades u situaciji da stalno ides za njima, stajes, palis siege mod, das dva suta, dizes se, vozis jos 50 metara, palis siege mod itd... ili ti se desi da ti tim pun idiota pa te jednostavno pregaze

ali kad se desi onih 10% partija kad su timovi podjednako dobi i dobis otvorenu mapu, po mogucnosti bez artija jer je on najveci neprijatelj svedskih tdeova, e tada sabijas... imao na tesnom nakon sto su nerfani partiju od 11 000dmg s njim, imas osjecaj onda kao da vozis tvrdi E25 u desetkama


Japanski heviji su... nop.. oklopljeni kao maus (malo ljudi voli taj stil igre), ali taaaj ravan oklop je uzas zivi, tvrdi od mausa na papiru al posto nije slopan dode ruski medium, opa tipka 2, ii dere heat po tebi ko majmun... neka dodu dva i za 30 sekundi si RIP

Japanski mediumi pak na drugu ruku su odlicni.. na desetki 10 stupnjeva depresije je odlicno


1BIT kaže...

 Kolega kako bi vi reagirali da vodite muzej i dođe vam autobus posjetitelja, što čeha, što poljaka

BTW: vidim da svako malo imaš chat ban u igri

(vodila se žestoka rasprava)

 
Bio bih sretan, mozda bi nesto naucili konacno o tenkovima il potaknuo u njima zelju za ucenje pa mozda otvore tanks.gg i pogledaju di su weak spotovi tenkova, a ne da gledam nakon sto poginem kako lik s grilletom puca HE granate na e5 i kad ga nakon igre pitam zasto je pucao HE, kaze lik u stilu "zasto ne, pa jeftinije su i rade puno vise dmg" 


Nisam imao ban vec neko vrijeme, zadnje sam se zakacio s debilom... ako se sjecas nick mi je u igri bio CroRipper i u strongu naletili na neki srpski klan, pomeli ih, poslije mi lik salje poruku da su me svi reportali zbog uvredljivog nicka... niti 10 partija stronga poslije naletimo na neki hrvatski klan, pobjedimo opet, lik mi se javi u chat i pocne mi psovati majku, da sam cetnik, blabla, ugl totalni kontrast od ovih debila prije, ovaj je pak shvatio da moj nick znaci nesto u stilu kao "CroRipper, tj onaj koji rippa(ubija) hrvate"  Lijep nas balkan i nacionalizam jelda? Ukratko pobrao ban, morao mijenjati nick jer je navodno uvredljiv... promijenio u nesto totalno neutralno, maknuo sve zastave s tenkova i na xvmu stavio rusku zastavu pored svog imena, jedostavno nemam snage za ova "balkanska posla"

Poruka je uređivana zadnji put sub 31.12.2016 19:09 (ficosime).
14 godina
offline
Re: World of Tanks
ficosime kaže...

 Teška debilana, nisam se još susreo sa tako nekima, ponekad mi se na engleskom jave, pišu noob, idiot, ovo ono, ja objasnim zašto nisam napravio nešto, što mi je ovaj pingao cijelu bitku i dodam na kraju good luck and have fun, većinom se više ne jave nakon toga, pa ih se na taj način efikasno riješim

 

Ma BTW i to sa imenima je bezveze, mogli su dati mogućnost da se besplatno promijeni ime ako nije već zauzeto...

Ima likova koji prilikom registracije samo napišu nešto tek toliko da se čim prije riješe prijave, pa se na kraju zovu "12345_" ili "_xxxxxx_" ili "000000" itd...

9 godina
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže...

Šta ti je sreća kad imaš 5 ukrasa lvl5. i svih 5 idu na vrh koji je već popunjen

 I pogodi šta ćeš dobiti ako ideš kombinirat tih 5 zajedno.  Opet ukras na vrhu. Ja sam imao 3 dupla ukrasa i još neka 2 lvl 5 i opet sam dobio vrh. Sad mi još fali samo 1 ukras koji ide po sredini bora. I sad čekam dok skupim niže levele barem 3 tog tipa da dobijem isti taj tip višeg levela kad kombiniram.

14 godina
offline
World of Tanks

RQAIZNBEPKYAUR

 

Ovo je navodno kod koji vrijedi od 00-1 veceras:tenk tier 5 i 1000 golda e sad da li je ovo troll code ili ne javim kasnije.

Sretna Nova u svakom slucaju.

 

Ne radi code bar za sad,sry.

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.1.2017 0:13 (Dragone).
Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks
Koja oprema i skillovi za jpe100?
Rvat katolik!
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Dragone kaže...

RQAIZNBEPKYAUR

 

Ovo je navodno kod koji vrijedi od 00-1 veceras:tenk tier 5 i 1000 golda e sad da li je ovo troll code ili ne javim kasnije.

Sretna Nova u svakom slucaju.

 

Ne radi code bar za sad,sry.

 Pozdrav

di se ti kodovi upisuju

Svako dobro

12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
bpirsic2 kaže...
Dragone kaže...

RQAIZNBEPKYAUR

 

Ovo je navodno kod koji vrijedi od 00-1 veceras:tenk tier 5 i 1000 golda e sad da li je ovo troll code ili ne javim kasnije.

Sretna Nova u svakom slucaju.

 

Ne radi code bar za sad,sry.

 Pozdrav

di se ti kodovi upisuju

Svako dobro

https://eu.wargaming.net/shop/bonus/?utm_content=bonus-code&utm_source=global-nav&utm_medium=link&utm_campaign=wot-portal

13 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Da li je netko pucao sa "patriotom" t26e5 da li se isplati? Kako za posadu kako za lovu? Imam is6 i sad kad su ga ponovili da ga se moze mislim da je best buy ht8 prem. 

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Nije loše za prvu partiju u tenku (stock osim topa)

Normalno, u timu se nađu teamkilleri, afk u bazi i tako to

dr.zharre
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
cveletdi kaže...

Da li je netko pucao sa "patriotom" t26e5 da li se isplati? Kako za posadu kako za lovu? Imam is6 i sad kad su ga ponovili da ga se moze mislim da je best buy ht8 prem. 

 Uz liberte po meni teško da is tu može parirati.

Recimo u partiju unosem samo gold ammo, pobijedimo i recimo da sam u nekakvom prosjeku 2500-3000k dmg.a

Stari moj s prem računom ja sam najmanje 70k silvera u plusu.

Da ne opucam gold s istim dmg.om sam u 100k plusu.

Patriot je odličan tenk, ima brutalan armor i odličan top i jednostavno slabo ljudi znaju gdje ga gađati.

Ta 2 tenka bi ja uzeo iznad bilo kojeg is.a u igri. A onda opet ako si jako dobar igrač side scrape je čudo :)

live and let live
10 godina
offline
Re: World of Tanks
Jedan od 3 najbolja premium tenka u igri. Meni je broj jedan, a imam i skorpiona. Njegov jedini problem je što vidi tier 10, inače igrao sam ga i u strongholdu, i u timskim a i na esl turniru (yolo kup tier ).
16 godina
online
World of Tanks

Što se premium tenkova tiče, trenutno su Patriot, Liberte i Skorpion G na vrhu i nikakav IS-6 smeće od premiuma nije ni blizu. Prije mi je bio dobar, ali danas je čista šala, svi te automatski probijaju goldom, top je smeće, penetracija još gora, čak i sa goldom, a to automatski reže i zaradu, vjerojatno je prepolovi ako ne i gore zbog potrebe da se puca gold... tako da nemaju stari premiumi što tražiti u usporedbi s novima, barem ne IS-6 i ostala bagra niske penetracije, a kao trebalo bi radit dmg za zaradu jer su premium tenkovi... užas

http://wotlabs.net/sig_min/eu/unimatrix_2411/signature.png
Moj PC  
1 3 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Dr. Vicko kaže...
ED63 kaže...

 Ako mene pitaš, ne isplati se nikako uzimati laptop za wot. Imam Asus-a i5-4200h sa 4GB rama i 950m i Wot se poteže kao krepana kokoš, na low settingu jedva imam konstantnih 25-30 Fps-a.

 neam pojma kak se tebi vuce igra na tom lapu, koja je reza na kojoj igras? moj proc je pola slabiji od tvog i grafa je 1/4 od tvoje pa se na STAROM renderu sve vrti ponekad na prek 100 fps-a na ultra low, uglavnom igrivo je (vidi moj PC), sad vec 4 godine star

nekaj si od detalja previse nabrijal

 

@ vicko

ja bi ti preporucil da ides na najnoviju tehnologiju

kao prvo ak neki od njih ima M2 utor za SSD, gledaj da ima i IPS ekran i dobro hladjenje

4210H je dosta star proc,a nisi napisal kakva je memorija u 950m jel GDDR3 il GDDR5, ak je ddr3 onda je stara kartica sa starom arhitekturom

ja bi za sebe™ koristeci "vlastito misljenje"™ uzel trecu opciju ak je 950 sa gddr5 jer je to najnoviji proc visokih performansi i takta, taman za wot i wows koji to koriste

ali...

jedno veliko ALI

laptop kupujes ne samo za igre nego jer ti treba novi za sve, pa je mudro uzet najbolje zaokruzeni i najnoviji proizvod

druga opcija, i7 i 960m

 Ja sam sada na svom lapu stavio vecinu na medium postavke i poboljsani render i vrti na nekih 35-40 fps-a, def mu je nesh ili do drivera ili ako taj proc posjeduje integrisanu grafiku da mozda vrti samo na njoj igru. Tak je meni bilo kada sam tek uzeo ovaj lap, vrtio na integrisanoj dok nisam stavio zadnje drivere i jos nesh cackao i onda je procepilo

 

Ed druze ja bih najradje uzeo lap sa gtx 1060, ima ih u Austriji za 1,5 mija eura ali to mi je ipak previse jer slabo se igram. Za sada se dvoumim izmedju Acera i7 6700 i gtx 960 i Surface pro 4 gdje bih se onda igrao idalje na starom lapu dok moze vrtiti WoT.

 Žali bože i para i svega za moj laptop, kad mi je na starom renderu 25 fps-a sa svime na low. Svavio nove drivere, stavio sve na nvidia primary i još na driverima poisključivao bufferinge na off, čak sam i ručno podešavao virtualnu memoriju ali šta mi sve vrijedi kad u task manageru vidim da mi svchost u startu jede cca 30% CPU-a. Više sam lud od toga.

12 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Nznm dal još ima nkj slično, ali sam isto prije na kompu imal problema sa fps-om i koristil sam wot tweaker ...

uglavnom, pogasi ti sve nepotrebne pizdarije ... dim, eksplozije itd ...

 

Evo našao pa probaj s njim ... i btw da ne kemijas da je nkj ilegalno ... nije ... lp

wot-tweaker

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Laptop i3 i gtx 920m 60fpsa lock low-mid setingi

xfact
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

M24 Chaffe Ace 2k dmg 4 kills

zvao me random lik u platoon na početku bitke, na kraju je ispalo da smo nas dva sve pomeli

 
 
 

 

REPLAY

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Tanks
Virtua Fighter kaže...
Dr. Vicko kaže...
ED63 kaže...

 Žali bože i para i svega za moj laptop, kad mi je na starom renderu 25 fps-a sa svime na low. Svavio nove drivere, stavio sve na nvidia primary i još na driverima poisključivao bufferinge na off, čak sam i ručno podešavao virtualnu memoriju ali šta mi sve vrijedi kad u task manageru vidim da mi svchost u startu jede cca 30% CPU-a. Više sam lud od toga.

 Druze nemoguce je da ti sa tom konfiguracijom imas tako nizak fps u WoT-u. Znaci kod mene je laptop sa AMD A10 quad core procesorom na 2,5 Ghz i ide u turbo modu do 3,5, imam 8 giga RAM-a i integrisanu neku graficku na procu plus radeon 8750m sa 2 gige memorije. Znaci kod tebe je sve bolje od proca, graficke pa pretpostavljam i brzine RAM memorije tako da def ti nesh nije uredu sa postavkama ili ne znam je li moguce da ti je diskretna graficka krepala ili nesh pa ti se vrti samo na integrisanoj.

Kod mene lap ima HD rezoluciju ekrana 768p i vrtim WoT na kombinaciji pretezno medium postavki, nesto je high, a nesto je skroz pogaseno i ne pada mi ispod 30 fps. 

Cak sam sada prikljucio igru na tv i stavio na full HD i sa nekim pristojnim postavkama se vrtilo oko 30 frejmova . Bacit cu i slike postavki.

 

A sto se tice moje kupovine lapa, vidio kolike su one mrcine od gejmerskih laptopa, da su oko 2,5 do 3 kilograma i narucio si Toshibu Radius 12, igrat cu WoT na ovom starom ili na toshibi i min postavkama 

 

 

9 godina
offline
World of Tanks

Rekao je čovjek da ima problem sa tim procesom, kad to riješi trebalo bi biti u redu.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Morat ću dati špur provjerit i namontirat gusjenice za zimu, čim ovakve komentare dobivam

(zanaša mi se tenk previše)

 
 

 

EDIT:

Dap, špur ne valja, vuće mi tenk u jednu stranu...

 
 
 
 
 

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.1.2017 0:41 (1BIT).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
World of Tanks

World of Premiums  , u zadnje vrijeme kad gledam malo po rundama, zna se nać i po 10 premium tenkova u timu...

http://wotlabs.net/sig_min/eu/unimatrix_2411/signature.png
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Za ove s laptopima, kojima se WoT vuče....

 

ako imaš nVidiu 950m, to mora raditi na 50+ FPS-a....

 

glupo pitanje, ali jesi li bacio DESNI klik miša na WoT prečac i odabrao "Run with this graphic processor..." i odabrao High performance nVidia?

 

 

naravno, podrazumijeva se da imaš novije nVidia drivere instalirane....

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.1.2017 11:22 (Stric_Jura).
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Stric_Jura kaže...

Za ove s laptopima, kojima se WoT vuče....

 

ako imaš nVidiu 950m, to mora raditi na 50+ FPS-a....

 

glupo pitanje, ali jesi li bacio DESNI klik miša na WoT prečac i odabrao "Run with this graphic processor..." i odabrao High performance nVidia?

 

 

naravno, podrazumijeva se da imaš novije nVidia drivere instalirane....

 Probao sam na i5 6200u 8gb ram i  na integriranoj 50+fps 1366*768 .. a na FHD su dropovi na 30 i neki manji lagovi...da imam 950m mislim da bi letilo...

14 godina
offline
Re: World of Tanks

ma neko je spominjao i5-4210H i 950m kombo, to mora goniti Wot 'ko vrag svoju mater...

 

Ju je je? Je ju je!
15 godina
offline
World of Tanks

Ja imam i5 4200H, 8GB RAM i 860M, imam cca 80fps-a skoro sve na high na full hd.

 

Jučer sam se malo zabrinija, pali su mi FPS-ovi na 30, na kraju sam skužio da igram na bateriji.

Rvat katolik!
 
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Pitanje: ima li netko invite kod? ili zna gdje ih ima? 

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice