World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.318.765
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Opet se samo vrti ono. Nesto se cudno dogadja. Ja cu pobrisati igru i ponovo skinuti, nadam se da ce to pomoci.

...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Evil Access kaže...

Opet se samo vrti ono. Nesto se cudno dogadja. Ja cu pobrisati igru i ponovo skinuti, nadam se da ce to pomoci.

 Nemoj to raditi, moras cekat da wg dodje sebi od mamurluka pa ce server proraditi.

15 godina
offline
Re: World of Tanks
Dragone kaže...
Evil Access kaže...

Opet se samo vrti ono. Nesto se cudno dogadja. Ja cu pobrisati igru i ponovo skinuti, nadam se da ce to pomoci.

 Nemoj to raditi, moras cekat da wg dodje sebi od mamurluka pa ce server proraditi.

 evo u 12h ce raditi bar tako pise na stranicama

 

14 godina
offline
World of Tanks

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže...

 

 Pomicu vrijene non stop, sada nisu:

 

https://eu.wargaming.net/support/news/284

7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Konacno radi. Konacno Object 260. 

...
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Evil Access kaže...

Konacno radi. Konacno Object 260. 

 Fino. Pitanjce, da li si imao t55a i falilo ti par misija kao meni pa si dobio od ovih ostalih one ordere za preskociti ili si ga rijesio sa orderima od 260? To mi nije jasan dio

7 godina
protjeran
offline
Re: World of Tanks

Rijesio sam svih zadnjih 5 misija za prva 3 tenka sa secondary condition tako da sam dobio 15 ordera i jos jednu sam uradio sa second condition za object 260 tako da sam imao sve ukupno 16 ordera. Uradio sam vec 2 misije bez 2nd condition, a dvije su mi zadnje ostale ne uradjene. Cijena jedne zadnje misije je 4 ordera, to sam dao za dvije misije i sada mi je ostalo 8 ordera. Znaci svaka zadnja misija ti daje jedan order za zavrsetak sa secondary condition, a cijena zadnje misije je 4 ordera.

...
13 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Evil Access kaže...

Rijesio sam svih zadnjih 5 misija za prva 3 tenka sa secondary condition tako da sam dobio 15 ordera i jos jednu sam uradio sa second condition za object 260 tako da sam imao sve ukupno 16 ordera. Uradio sam vec 2 misije bez 2nd condition, a dvije su mi zadnje ostale ne uradjene. Cijena jedne zadnje misije je 4 ordera, to sam dao za dvije misije i sada mi je ostalo 8 ordera. Znaci svaka zadnja misija ti daje jedan order za zavrsetak sa secondary condition, a cijena zadnje misije je 4 ordera.

 Hvala rijesio si me muke kemijanja kako ce to bit :* :) najgore misije su mi sa jepanjem baze... "necu kepat ocu pucat" sto se kaze. Znaci imam 15 komada posto sam i ja rijesio do 260 sve sa casnim:) jupiiii ajmo na pivo

14 godina
offline
World of Tanks

Za kaj se dobije ovih 200 000kredita?

 

I primjetio sam da mi je riješena zadnja arty misija za stug IV, a nisam arty igrao valjda cijelu ovu godinu, imam samo dva arty-a oba tier V...

 

EDIT: sad sam tek skužio dok sam gledao sliku, pa kako imam u garaži stug IV, tako sam tu zadnju misiju dobio na poklon, zbog radia ovog, jel to znači da se sad sve misije moraju riješavati, ja sam stug IV npr osvojio tako da opće nisam riješio misije za arty-a, već sve ostale časno, jel to znači da ću sada morat igrat arty da bi osvojio T28 HTC?

I još uvijek nemogu unovačit ženskog člana posade za tenka kojeg nemam istraženog, mislio sam da će to riješit u ovom update-u

 

EDIT2: izgleda da tko god je imao bulldoga, dobio je pola medium linije otključano do ovog T71 kojeg su sada klonirali

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.10.2017 14:38 (1BIT).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
World of Tanks

Koliko ja znam za te ženske posade u ovom updateu si dobio to da ih ne moraš uopće unovačivati, nego možeš čekat da otključaš taj tenk pa tek onda unovačiti. Jer si dosad trebao odabrati barem 4 od 5 žena da bi mogao ići na sljedeći tenk za personal misije, a sad možeš bez da ih unovačiš.

 

Nego mene zanima šta je sa tim orderima ako ih ne iskoristim, imaju li oni ikakvu drugu svrhu? Npr. recimo da neko ima sve misije za sve tenkove i za sve klase riješeno časno, može se slikat sa tim orderima koje je sad dobio ili...?

 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
World of Tanks

super im je ovaj patch,najbolji da sada,neradi pola stvari u igri i ovaj novi mm je idalje teski k....

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: World of Tanks

A što ne radi ? Meni je sve OK.

12 godina
offline
World of Tanks

nerade kontakti,nemres slat poruke,nemres pozvat u vod,nemres supke stavit na crnu listu itd

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: World of Tanks
Žiga82 kaže...

nerade kontakti,nemres slat poruke,nemres pozvat u vod,nemres supke stavit na crnu listu itd

 Hm...ovo sa šupcima je najgori dio :-) Meni je najbitnije da se igra vrti vrlo glatko. Ovo će se ipak ispraviti...jednom...

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
15 godina
offline
World of Tanks

Meni je patch dobar. Vec mi lagano igra bila dosadila i razmisljao sam uzeti pauzu.

Sad kad su ubacili ove kamuflaze za personal misije meni to super i sad imam nesto raditi.

 

Iako sam prije patcha od 15,5k bitaka imao samo 130 u artiju uspio sam sada napraviti sve Stug IV arty misije sa honorsom.

Sad jos 10 misija popraviti (da bude sa honors) na ostalim klasama i imat cu otkljucan Stug IV cammo koji je po meni najljepsi od svih PM kamuflaza.

 

 

I jos k tome dobio besplatno Super Conquerora. Tenk ima solidan oklop i bolestan gun handling i DPM.

I besplatno 2 zenske jer prije nisam imao arty misije za Stuga i T28.

 

Dobar patch  

Demokracija je sistem u kojem dvije budale mogu preglasati jednog genija.
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.10.2017 21:06 (Mauro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
World of Tanks

Prvi Ace sa 103B

 

Replay

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
World of Tanks

Danas s Hellcatom dva puta po 7 killa prvi puta tek rang 1, drugi puta ace.

 

no oba puta sam popushio.... ne kuzim sto moji rade ali eto ejs je tu..

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
World of Tanks

Evo i drugi za redom :)

 

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Jel zna netko hoće bit kakvi popusti uskoro, trebao bi kupiti jednu desetku i četiri sedmice + oprema, sa 11 900 000 kredita sam malo kratak

Uglavnom desetku kupujem čm ju istražim, radi se o obj.140, treba mi za klanske i strong, a imam taman četiri ženska člana posade spremna, sa sedmicama mi se ne žuri, trebam T71 DA, SU-152, T34/100 i Leo...

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.10.2017 20:32 (1BIT).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže...

Jel zna netko hoće bit kakvi popusti uskoro, trebao bi kupiti jednu desetku i četiri sedmice + oprema, sa 11 900 000 kredita sam malo kratak

Uglavnom desetku kupujem čm ju istražim, radi se o obj.140, treba mi za klanske i strong, a imam taman četiri ženska člana posade spremna, sa sedmicama mi se ne žuri, trebam T71 DA, SU-152, T34/100 i Leo...

 hm koliko ja znam i igram rijetko kada vidim da se stronghold igra s object 140..

9 godina
offline
World of Tanks

Upirem ovaj vikend u HT12 za t28 htc za 1000dmg i 2x više blokirane štete od HP-a. Uzeo kv1 i usput skinuo i 3 markice na tenku. 

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
toxic kaže...
 hm koliko ja znam i igram rijetko kada vidim da se stronghold igra s object 140..

 Tenkovi se biraju ovisno o mapi na kojoj se igraju, za himmelsdorf će se uzeti npr većina heavy-a i pokoji medium za spot pruge i decap (npr 12 heavy-a i 3 mediuma), a npr za sand river ili malinovka će se uzeti većina mediuma, pokoji heavy i možda jedan light (npr 10 mediuma i 5 heavy-a), a obj.140 se koristi dosta, čak više nego bc 25t koji je najbolji tier x medium, kod mene u klanu najviše koriste od heavy-a 113cu, wz 111 5a, ovaj novi s conqueror, te maus/e100 od mediuma obj.140 i bc 25t, light ne koristimo, a td samo strv 103b, rijetko kada američke E5 i E3, arty britanca al to isto rijetko kada

 

Ja od desetki imam trenutno samo IS7 koji je pored heavy kineza u svemu lošiji (manje mobilan, slabiji armor, veći reload-sporije puni i to skoro 3sec), tako da će mi taj obj.140 sa ženskom posadom biti vrhunski

(inaće obj.140 je navodno bolji od T62A i obj.430, a koriste se i oni ako se nema obj.140)

6 godina
offline
Re: World of Tanks

(inaće obj.140 je navodno bolji od T62A i obj.430, a koriste se i oni ako se nema obj.140)

 Mene zanima ( pošto sam taman pred odabirom) koliko je taj obj.140 zaista bolji od T62A ? I pošto sam sasvim prosječan igrač , ukoliko odaberem T62A jesam li napravio nekakvu kardinalnu pogrešku ?

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
14 godina
offline
Re: World of Tanks
dawor kaže...

 Mene zanima ( pošto sam taman pred odabirom) koliko je taj obj.140 zaista bolji od T62A ? I pošto sam sasvim prosječan igrač , ukoliko odaberem T62A jesam li napravio nekakvu kardinalnu pogrešku ?

 Nemam ni jednog od njih, pa ne znam iz iskustva, govorim šta drugi kažu i šta vidim u bitki, svi su oni tu negdje, ni jedan nije loš, al navodno je obj.140 najbolji, ja ću ga danas kupit pa vidjet

Inaće kako se sa T54 ide i na obj.140 i na T62A možeš oba istražit i kupit, nebitno kojeg prije

 

Za to vrijeme grindam T54

 
 
 

REPLAY

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.10.2017 17:16 (1BIT).
10 godina
offline
World of Tanks

Pozdrav ekipa,zanima me ima li kakvih kodova za nove igrace?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: World of Tanks
Acex kaže...

Pozdrav ekipa,zanima me ima li kakvih kodova za nove igrace?

 https://thedailybounce.net/

posluži se..

12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže...
dawor kaže...

 Mene zanima ( pošto sam taman pred odabirom) koliko je taj obj.140 zaista bolji od T62A ? I pošto sam sasvim prosječan igrač , ukoliko odaberem T62A jesam li napravio nekakvu kardinalnu pogrešku ?

 Nemam ni jednog od njih, pa ne znam iz iskustva, govorim šta drugi kažu i šta vidim u bitki, svi su oni tu negdje, ni jedan nije loš, al navodno je obj.140 najbolji, ja ću ga danas kupit pa vidjet

Inaće kako se sa T54 ide i na obj.140 i na T62A možeš oba istražit i kupit, nebitno kojeg prije

 

Za to vrijeme grindam T54

   

REPLAY

 Nemam T-62A ali imam Obj 140 i 3 marka na njemu, najdraži mi je medium tenk i sa nedavnim buffom na kupoli bolje ga je uzet nego T62A. Malo je brži i ima -6 stupnjeva spuštanje topa dok T-62A ima -5. Jedina prednost T-62A nad 140 je što mu je teže pogodit one vizire na vrhu kupole, ne ističu se toliko ko na 140.

14 godina
offline
Re: World of Tanks
toxic kaže...
 hm koliko ja znam i igram rijetko kada vidim da se stronghold igra s object 140..

 Evo friška od prije par min

 
 
 

Zaboravio sam i obj.907 je vrhunski premium, čak i bolji čini mi se od obj.140, al ga nemaju svi...

 

OT: obj.140 je vrhunski, sad sam ga odvozio u par bitaka, bez neke prevelike muke se radi u randomu po 3k 4k dmg

10 godina
offline
Re: World of Tanks
bivsi branitelj kaže...
Acex kaže...

Pozdrav ekipa,zanima me ima li kakvih kodova za nove igrace?

 https://thedailybounce.net/

posluži se..

 Ne radi kod,ali ipak hvala.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice