World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.275
|
čitano: 8.354.219
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
World of Tanks

Neki najdin se osvojio

 
 

Pa završila današnja misija

 

Sutra zadnja, nadam se tenku

 

EDIT:

Današja mi je bila lagana, riješio u tri sata (krenuo u 18, završio u 21), većinom sa sherman jumbom, imao sam tri pobjede u nizu i prvi u timu, kasnije pobjeda poraz i ide to lagano...

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.3.2017 22:05 (1BIT).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Nema teoretske šanse da će maknuti artiljeriju. Maknuti 50+ tenkova iz igre je OGROMAN pothvat. Pa tek su nakon 5 godina odlučili nešto promijeniti sa njom (stun itd...) trebat će im barem još 5 za to ako se odluče.

Swedish latin super funk.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
"If you have EXP gathered on one of the current tier 8 light tanks ( like AMX 13 90 for exemple) the EXP will stay on the tier 8 tank"
Ovo mi je zanimljivo jer imam preko 200k exp na 13 90 i do sada nisam htio otkljucati amx 30 ali ako ce exp ostat na tenku kojeg vjerojatno necu ni koristiti niti ce on imati neku svrhu za onoga tko je vec prosao tu granu.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Jbn .... nisam ni ja otkljucaval t54e1 nakon one pizdarije t49... 150k xp ceka za novu light liniju ... nice
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Danas je misija uništit 30 tenkova... Ovo nebi trebalo biti pretjerano teško

Warbringer007 ( EUNE ), zasad ( EUW ) te moj brat Chomet ( EUNE ) BOSEVI FTW!
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks

Ma ovo je pljuga, ovisiš samo o sebi i to je to, max 2 sata.

 

Bit će zabavno opet gledati kako se svi tuku za killove kao bijesni psi kojima baciš komad mesa nakon 2 tjedna izgladnjivanja :D

 

Jučerašnja mi doduše na kraju nije ispala preteška, riješio sam je za nešto manje od 3 sata, ali kolega mi nije bio te sreće i zapeo je na 7/10 nakon 5 sati igre i pop***io i odustao... Da stvar bude gora, 7 puta je bio 6. na listi po expu nakon pobjede :D

15 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
brijalec kaže...
Jbn .... nisam ni ja otkljucaval t54e1 nakon one pizdarije t49... 150k xp ceka za novu light liniju ... nice

 https://www.reddit.com/r/WorldofTanks/comments/6131jx/psa_stop_grinding_exp_on_your_tier_8_light_tanks/

14 godina
offline
World of Tanks

Iiiii daaaaa

T25 Pilot 1 je u garaži

 
 
 

Nemrem reć da je bilo lako, al isplatilo se

Nego dekica glavu čuva

 

 

 

Nego šta stavit na papirka za prvi skill, razmišljam sam cammo na svu posadu, pa pretrenirat na bia i camo ispočetka za drugi skill, a comanderu six sense?

EDIT:

Još imam jednu dvojbu, šta stavit od opreme na T25P1, ide sigurno nabijać, vertikalni stabilizator i dvoumim se između venta i optike za treće?

 

5 Stavi vent
1 Stavi Optiku
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.3.2017 13:22 (1BIT).
Moj PC  
5 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: World of Tanks
Wizo kaže... 

Bit će zabavno opet gledati kako se svi tuku za killove kao bijesni psi kojima baciš komad mesa nakon 2 tjedna izgladnjivanja :D

 Već vidim kako čekaju da neko napravi šut da oni mogu uhvatit kill. Nema druge nego uzet kv2 i trollat ih tako da ubiješ iz prve ove na koje oni pikiraju. 

14 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže...

Iiiii daaaaa

T25 Pilot 1 je u garaži

 ja imam jos jednu uhvatit... najvjerovatnije sutra... al imam jos jedan jocker :D

Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic.
9 godina
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže...

Nego šta stavit na papirka za prvi skill, razmišljam sam cammo na svu posadu, pa pretrenirat na bia i camo ispočetka za drugi skill, a comanderu six sense?

 Snapshot, može i smooth ride, ostali repair. Pošto je premium možeš koristiti već izgrindanu posadu sa drugog mediuma, a možeš i tu koju si dobio trenirat pa kad kreneš igrat sa drugim mediumom pretrenirat za njega.

14 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks

1BIT, u kojem postotku je po defaultu utrenirana ova posada koju si dobio s T25 pilot? Da si mogu odmah unaprijed isplanirati što i kako...


EDIT: Eh, očito sam ćorav. Valjda je 100% kad već biraš skillove :D Hmm, fino.

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.3.2017 13:19 (Wizo).
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Wizo kaže...

1BIT, u kojem postotku je po defaultu utrenirana ova posada koju si dobio s T25 pilot? Da si mogu odmah unaprijed isplanirati što i kako...


EDIT: Eh, očito sam ćorav. Valjda je 100% kad već biraš skillove :D Hmm, fino.

 Posada je na 100%, al bez skillova, tj otvoreni je prvi, al ga treba grindati iz nule.

11 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Ja sam ga isto dobio, misija je bila lagana trebalo mi je je sat i pol,  tenk uopće nije loš, prva bitka 2,5k dmg 

Zarada srebra baš i nije nešto posebno, al bolja je od petica.

Tomos 15 SLC 81" rastura sve skutere
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.3.2017 14:23 (Mate15SLC).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Evo friški Ace sa T25P1

 
 
 

REPLAY

(nisam još skillove stavio na posadu i samo nabijač ima od opreme)

 

EDIT:

Ako ko pogleda replay, ima jedan dio di Centurion ram-a emila 1, tak ga je zveknul, da je mene zabolilo, okrenuo ga za 90°, posada se valjda sva zarotirala u tenku

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.3.2017 21:15 (1BIT).
Moj PC  
3 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Kill stilam 9 partija i eto 30 kilsova . Nastavio sam kill stilat sa pilotom hahhahaaa. Ok je tenk, solidno pokretan, gun handling je ok, onako nis posebno, ali solidan tenkic.

...
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks

Isto imao dobru partiju i nažalost mi falilo samo 50-ak exp-a za ace ako je suditi po tvom exp-u.

T25 pilot 

15 godina
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže...

... ima jedan dio di Centurion ram-a emila 1, tak ga je zveknul, da je mene zabolilo...

Evo jedna slika od neki dan kad sam sa E50M rammao BC25t AP.

Sebi sam napravio 290 stete, a njemu 942 (+426 od granate).

Brijem da je imao jos vise HP-a da bi ga rammao jos i vise 

 

Svejedno, primiti 290 stete da bi zadao 1368 je jako dobar trade 

Demokracija je sistem u kojem dvije budale mogu preglasati jednog genija.
Poruka je uređivana zadnji put sub 25.3.2017 8:00 (Mauro).
12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Danasnja misija ..... u 10 borbi maznut 2 tenka .... 1 dan premiuma ... ni lose ... e sad me zanima ak sam ja jucer kupil 2 tokena i dobil tenk da li bi onda trebal za danasnji i sutrasnji token ak ispunim misiju dobit po 600 golda ili??
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks
brijalec kaže...
Danasnja misija ..... u 10 borbi maznut 2 tenka .... 1 dan premiuma ... ni lose ... e sad me zanima ak sam ja jucer kupil 2 tokena i dobil tenk da li bi onda trebal za danasnji i sutrasnji token ak ispunim misiju dobit po 600 golda ili??

Ne.

Dobit ces nagrade iz misija (npr. danas 1 dan premiuma), ali neces dobiti gold.

Demokracija je sistem u kojem dvije budale mogu preglasati jednog genija.
13 godina
offline
World of Tanks

Mislim da mu vraćaju ako ispuni zadatke i nisu mu potrebni tokeni.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Wot apocalypse

 
 

EDIT:

Ono kad zombiji upravljaju tenkovima

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.3.2017 9:58 (1BIT).
Moj PC  
8 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

danas i jucer misija lako rijesena,nadam se da ce i sutra biti laka...

 

Nego,zanima me kako stoji ono sa update-om za lake? Imam bulldoga,ako  uzmem T49 osmicu,ona ce nakon update-a postati devetka jel tako? Nisam puno pratio te vijesti u zadnje vrijeme...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks
izvone kaže...

danas i jucer misija lako rijesena,nadam se da ce i sutra biti laka...

 

Nego,zanima me kako stoji ono sa update-om za lake? Imam bulldoga,ako  uzmem T49 osmicu,ona ce nakon update-a postati devetka jel tako? Nisam puno pratio te vijesti u zadnje vrijeme...

Ako imas u garazi T8 light on ce biti prebacen u Tier9, a dobit ces besplatno i novi Tier8 LT koji ce ga zamjeniti na T8.

Nisam siguran kakvu ces posadu dobiti sa T8, vjerovatno ce biti posada na 100%, ali bez skillova.

 

Ako na sadasnjem T8 imas nakupljeno XP-a jer si vec otkljucao T9 i onda vise nemas na sta trositi XP (a nemas ukljuceno ubrzani trening posade i nisi ga pretvorio u Free XP sa goldom) taj XP ce ostati na T8, tj. nece se prenjeti sa sadasnjim tenkom na T9.

Ja imam T-54lw i Ru251 sa odlicnim posadama, pa cu kada ih prebace izgrindati T10 lightove i u njih prenjeti posade. Tier9 je manje vise beskoristan osim za randome (jer nema SH/CW za T9), pa ce zato posade ici u T10.

Imam i AMX 13 90, ali on mi nije napet, a nije mi niti novi T10 francuski LT nesto posebno (isprobao sam ga na Sandboxu). Ruski i Svapski T10 lightovi su odlicni. Rusa su u zadnjoj verziji Sandboxa malo nerfali jer je u orginalnoj verziji bio fakat OP, ali i trenutna verzija je i vise nego odlican tank.

Sasvim pristojan armor za LT, za LT vise nego fenomenalan top, a izuzetno je brz i okretan. I uz sve to jako je nizak (izgleda kao ruski T10 MT na koji je nesto tesko s visine palo) i ima jako dobar cammo.

 

Sa ovim novim T10 lightovima ce LT-15 misije biti izuzetno lagane. Jer imaju odlican view range, a topovi im rade stete isto kao i T10 mediumi samo sa nesto slabijom penetracijom (mislim da im penetracije ide negdje od 230-245).

Demokracija je sistem u kojem dvije budale mogu preglasati jednog genija.
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Tko nema premium tenka za kredite ovaj Pilot ce mu doci kao budali samar. Nice od wargaminga sto su dali prem 8 za ne tako teske misije.

...
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Stigla pila u garazu
Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic.
Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
thabigjc kaže...
Stigla pila u garazu

 Sličica ko za osobnu iskaznicu

9 godina
offline
World of Tanks

Kako radi ovo sa ovom misijom za premium tenkove? Ako odradim 25 bitaka i imam uključeno treniranje posade na tenku, onda mi npr. za osmice svaki član dobiva dodatnih 50k exp, a onaj najgori duplo tj. 100k exp?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Mauro kaže...

Ako imas u garazi T8 light on ce biti prebacen u Tier9, a dobit ces besplatno i novi Tier8 LT koji ce ga zamjeniti na T8.

Nisam siguran kakvu ces posadu dobiti sa T8, vjerovatno ce biti posada na 100%, ali bez skillova.

 

Ako na sadasnjem T8 imas nakupljeno XP-a jer si vec otkljucao T9 i onda vise nemas na sta trositi XP (a nemas ukljuceno ubrzani trening posade i nisi ga pretvorio u Free XP sa goldom) taj XP ce ostati na T8, tj. nece se prenjeti sa sadasnjim tenkom na T9.

 

Trenutno imam bulldoga i fali mi 40k do sljedeceg. Ak nebi stigo prije update-a onda bi sa slobodnima odkljucao i kupio T8 laki. Ako sam bobro shvatio,on ce postat devetka i odkljucana ce mi biti jos neka osmica?

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice