World of Warcraft izdvojena tema

poruka: 8.843
|
čitano: 1.368.607
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
RE: World of Warcraft

Nije nešto ali me veseli.

DK koji može dvoje normalno giranih dps likova istući bez beda ili jednog uber giranog.

Imam bodove za još dva wrath itema ali sam škrti i čekam da padne u Voa25. ;)

 

14 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

igrao sam prije na fun serveru, koji služi sam za fun lol, ima sam Druida 250 level maximum level i Mage 240 Level xD, evo haver če mi uskoro posuditi original WOW + 2 expanzije i moči ču  igrati 1 mjesec djabe :)

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
World of Warcraft

Ma, trebalo bi se malo odmoriti prije Cataclysma - ja ću vjerojatno pauzirat sada par mjeseci..  

 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: World of Warcraft
Dado_ZG78 kaže...

Ma, trebalo bi se malo odmoriti prije Cataclysma - ja ću vjerojatno pauzirat sada par mjeseci..  

 

Daj armory link da te "prošnjofamo" Smijeh

Sighted but sightless - it is your gift and your curse.
15 godina
offline
RE: World of Warcraft
Xanzzu kaže...
Matatata krele od zanata kaže...
Xanzzu kaže...

Evo meni danas istekla pretplata. Ali neću obnoviti još koji mjesec :)

 

I evo dok se već pokazujemo:

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Ahn'Qiraj&cn=Wort

  nesto ti ne radi, malo si failao, daj nam radije nick

Evo popravio sam :)

  ajme brate sta uciniiiiiiiiiiii...........a jaooooo.....

 

1) talisman of resurgence - nikako - to je za holy pallye - radije si mogo uzet sundial of the exiled ko ja of emblems of heroism vendora, 5x bolje, ako recimo na boss fightu cijelo vrijeme kastas uz minimalno kretanje - aktivira se svakih 15ak sec

2) neck - mp5 - nikako - moze bit korisno, i meni mane stalno fali ali radije nosi neki plavi item nego ovo -> imas life tap

3) bezveze trosis embleme of frost - UVIJEK prvo kupujes tier gir, a tek onda beltove, backove i sl. - radije odi malo cisti icc - tamo ti dropaju lijepe stvari - doduse sad je kasno ali ipak da znas

4) sto se tice talenata - nije mi se dalo gledat tocno koje si talente uzeo, ali samo da znas - demonology je dobar za lvlovanje i moze biti koristan u pvpu, ali za pve nikad preko 4k dpsa neces imat a to je i za toc tak tak, a kamoli za icc - destro i aff za pve, i to se dobro raspitaj koje tocno talente uzeti - prema glyphovima sam zakljucio da ti je aff specc za pvp only, a s obzirom da koristis 0 pvp gira, pretpostavljam da nemas blage veze zasto si ih stavio, vjerojatno samo zato da popunis mjesta - ako trebas pomoc nema beda, samo pitaj, nekazem da su moji savrseni ali nakon mnogo i mnogo testiranja na dummyima i u stvarnim raidovima jedini zakljucak koji ide -> tvoji glyphovi i talenti se moraju srediti.

 

EDIT// usput, malo sam pogledao po netu taj tvoj sword jer je bas lijep, jesam li ja dobro shvatio da uzmem q i udjem u sunwell (tbc raid) i od tamo nabavim q item koji u sljed. q predam u dalaranu nekoj budali i ta budala mi da taj sword? ako da od kud mi dropa taj   bag u kojem je taj q item?

 

EDIT2// nadjoh Halduron Brightwing u silvermoonu, ali nedaje mi q, kak sad do questa?

Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje! Bolje ispasti budala nego iz aviona...
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.4.2010 19:05 (Matatata krele od zanata).
14 godina
neaktivan
offline
RE: World of Warcraft
Matatata krele od zanata kaže...
Xanzzu kaže...
Matatata krele od zanata kaže...
Xanzzu kaže...

Evo meni danas istekla pretplata. Ali neću obnoviti još koji mjesec :)

 

I evo dok se već pokazujemo:

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Ahn'Qiraj&cn=Wort

  nesto ti ne radi, malo si failao, daj nam radije nick

Evo popravio sam :)

  ajme brate sta uciniiiiiiiiiiii...........a jaooooo.....

 

1) talisman of resurgence - nikako - to je za holy pallye - radije si mogo uzet sundial of the exiled ko ja of emblems of heroism vendora, 5x bolje, ako recimo na boss fightu cijelo vrijeme kastas uz minimalno kretanje - aktivira se svakih 15ak sec

2) neck - mp5 - nikako - moze bit korisno, i meni mane stalno fali ali radije nosi neki plavi item nego ovo -> imas life tap

3) bezveze trosis embleme of frost - UVIJEK prvo kupujes tier gir, a tek onda beltove, backove i sl. - radije odi malo cisti icc - tamo ti dropaju lijepe stvari - doduse sad je kasno ali ipak da znas

4) sto se tice talenata - nije mi se dalo tocno koje si talente uzeo, ali samo da znas - demonology je dobar za lvlovanje i moze biti koristan u pvpu, ali za pve nikad preko 4k dpsa neces imat a to je i za toc tak tak, a kamoli za icc - destro i aff za pve, i to se dobro raspitaj koje tocno talente uzeti - prema glyphovima sam zakljucio da ti je aff specc za pvp only, a s obzirom da koristis 0 pvp gira, pretpostavljam da nemas blage veze zasto si ih stavio, vjerojatno samo zato da popunis mjesta - ako trebas pomoc nema beda, samo pitaj, nekazem da su moji savrseni ali nakon mnogo i mnogo testiranja na dummyima i u stvarnim raidovima jedini zakljucak koji ide -> tvoji glyphovi i talenti se moraju srediti.

 

usput, malo sam pogledao po netu taj tvoj sword jer je bas lijep, jesam li ja dobro shvatio da uzmem q i udjem u sunwell (tbc raid) i od tamo nabavim q item koji u sljed. q predam u dalaranu nekoj budali i ta budala mi da taj sword? ako da od kud mi dropa taj   bag u kojem je taj q item?

Hvala na savjetima!

Zapravo imam pvp gir, ali mi je u negdje u vrećama i nije baš nešto (negdje 4 standardna itema).

 

Trebaš naći dršku mača koji je q item i kojeg dobiješ u Halls of Reflection icc heroic (a možeš ga i kupiti za negdje 10k u ah) - trash drop. Sljediš questove i to je to. Nećeš morati sudjelovati u radi-u samo ćeš morati ući u prostoriju i vidjeti event (ali dijeli quest su u ostalim icc instancama). Mač dobiješ na kraju, biraš između 4 verzije ovisno o klasi.

 

Usput ja ti malo igram pa pauziram pa se vratim :) Evo jučer mi je istekla pretplata i sigurno je neću obavljati do 6 mjeseca, ali u svakom slučaju upamtiti ću ovaj post.

15 godina
offline
RE: World of Warcraft
Xanzzu kaže...
Matatata krele od zanata kaže...
Xanzzu kaže...
Matatata krele od zanata kaže...
Xanzzu kaže...

Evo meni danas istekla pretplata. Ali neću obnoviti još koji mjesec :)

 

I evo dok se već pokazujemo:

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Ahn'Qiraj&cn=Wort

  nesto ti ne radi, malo si failao, daj nam radije nick

Evo popravio sam :)

  ajme brate sta uciniiiiiiiiiiii...........a jaooooo.....

 

1) talisman of resurgence - nikako - to je za holy pallye - radije si mogo uzet sundial of the exiled ko ja of emblems of heroism vendora, 5x bolje, ako recimo na boss fightu cijelo vrijeme kastas uz minimalno kretanje - aktivira se svakih 15ak sec

2) neck - mp5 - nikako - moze bit korisno, i meni mane stalno fali ali radije nosi neki plavi item nego ovo -> imas life tap

3) bezveze trosis embleme of frost - UVIJEK prvo kupujes tier gir, a tek onda beltove, backove i sl. - radije odi malo cisti icc - tamo ti dropaju lijepe stvari - doduse sad je kasno ali ipak da znas

4) sto se tice talenata - nije mi se dalo tocno koje si talente uzeo, ali samo da znas - demonology je dobar za lvlovanje i moze biti koristan u pvpu, ali za pve nikad preko 4k dpsa neces imat a to je i za toc tak tak, a kamoli za icc - destro i aff za pve, i to se dobro raspitaj koje tocno talente uzeti - prema glyphovima sam zakljucio da ti je aff specc za pvp only, a s obzirom da koristis 0 pvp gira, pretpostavljam da nemas blage veze zasto si ih stavio, vjerojatno samo zato da popunis mjesta - ako trebas pomoc nema beda, samo pitaj, nekazem da su moji savrseni ali nakon mnogo i mnogo testiranja na dummyima i u stvarnim raidovima jedini zakljucak koji ide -> tvoji glyphovi i talenti se moraju srediti.

 

usput, malo sam pogledao po netu taj tvoj sword jer je bas lijep, jesam li ja dobro shvatio da uzmem q i udjem u sunwell (tbc raid) i od tamo nabavim q item koji u sljed. q predam u dalaranu nekoj budali i ta budala mi da taj sword? ako da od kud mi dropa taj   bag u kojem je taj q item?

Hvala na savjetima!

Zapravo imam pvp gir, ali mi je u negdje u vrećama i nije baš nešto (negdje 4 standardna itema).

 

Trebaš naći dršku mača koji je q item i kojeg dobiješ u Halls of Reflection  icc heroic (a možeš ga i kupiti za negdje 10k u ah) - trash drop. Sljediš questove i to je to. Nećeš morati sudjelovati u radi-u samo ćeš morati ući u prostoriju i vidjeti event (ali dijeli quest su u ostalim icc instancama). Mač dobiješ na kraju, biraš između 4 verzije ovisno o klasi.

 

Usput ja ti malo igram pa pauziram pa se vratim :) Evo jučer mi je istekla pretplata i sigurno je neću obavljati do 6 mjeseca, ali u svakom slučaju upamtiti ću ovaj post.

  ajajajja, prije nisam gledo of battered hilta kaj su nagrade, kak na wowheadu nije pisalo nista samo 1 q u kojem udjes u sunwell, i 2gi u kojem dobis sword nisam opce povezo, thx za to, i np za savjete

Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje! Bolje ispasti budala nego iz aviona...
15 godina
neaktivan
offline
RE: World of Warcraft
Xanzzu kaže...
Matatata krele od zanata kaže...
....

Hvala na savjetima!

Zapravo imam pvp gir, ali mi je u negdje u vrećama i nije baš nešto (negdje 4 standardna itema).

 

Trebaš naći dršku mača koji je q item i kojeg dobiješ u Halls of Reflection icc heroic (a možeš ga i kupiti za negdje 10k u ah) - trash drop. Sljediš questove i to je to. Nećeš morati sudjelovati u radi-u samo ćeš morati ući u prostoriju i vidjeti event (ali dijeli quest su u ostalim icc instancama). Mač dobiješ na kraju, biraš između 4 verzije ovisno o klasi.

 

Usput ja ti malo igram pa pauziram pa se vratim :) Evo jučer mi je istekla pretplata i sigurno je neću obavljati do 6 mjeseca, ali u svakom slučaju upamtiti ću ovaj post.

to je moj čovjek :D

 

ja također kupim gamecard, nakon njega napravim pauzu od par mjeseci koja mi dobro dođe stvarno.

da mi netko hoče dati lifetime besplatnu pretplatu na WoW, sigurno ju nebi uzeo jer bi me igra totalno uništila- društveno,a i neznam kako bi u školi :D

 

na ljeto kad nabavim gear pokazat ću vam armory, sad me sramSramim se

It's gonna be Legen.......waait.....wait for it....DARY!!!
15 godina
offline
RE: World of Warcraft
Matatata krele od zanata kaže...
  ...
 
... 

1) talisman of resurgence - nikako - to je za holy pallye - radije si mogo uzet sundial of the exiled ko ja of emblems of heroism vendora, 5x bolje, ako recimo na boss fightu cijelo vrijeme kastas uz minimalno kretanje - aktivira se svakih 15ak sec

...

  ispravka - meni se to ocito pricinja, na elitistjerksu sam naso zanimljiv izracun - on-cast trinketi imaju njihov vlastit cd, i uvjek postoji sansa da nakon kastanja spella ti ne dobis buff. ukratko - vecini takvih trinketa ima cd 45sec, i imaju oko 10-15% sanse da ti daju buff. grubo receno, otprilike svaku minutu ako cijelo vrijeme kastas nakon isteka cd-a dobis buff. na kraju ipak bolje od trinketa koji su on-use, jer oni imaju 2min cd, a nedaju dupli buff nego dosta manji + toga sto da bi ga aktivirao jos trosis extra vrijeme -> ogroman gubitak na dpsu.

Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje! Bolje ispasti budala nego iz aviona...
15 godina
offline
World of Warcraft

soz zbog viska postova, ali imam jedno pitanje: postoji li razumsko objasnjenje za to sto smo mi kasteri zakinuti za legendary gir? 1x je droppao neck i nikad vise, i niti jedan weap za nas, ni nista. mele svi znaju da radi veci dmg, i jos dobivaju bustove tipa legendary gira. Svaki item koji je iste kvalitete za mele/kaster mele dobije +20% vise ap nego kaster sp. jel neko zna obrazlozit?

Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje! Bolje ispasti budala nego iz aviona...
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

evo baš instalirao original WOW ali trebam patch od 1.6 GB ali WTF neki imaju internet limit , pa nemogu da igram -_-

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
RE: World of Warcraft
Matatata krele od zanata kaže...

soz zbog viska postova, ali imam jedno pitanje: postoji li razumsko objasnjenje za to sto smo mi kasteri zakinuti za legendary gir? 1x je droppao neck i nikad vise, i niti jedan weap za nas, ni nista. mele svi znaju da radi veci dmg, i jos dobivaju bustove tipa legendary gira. Svaki item koji je iste kvalitete za mele/kaster mele dobije +20% vise ap nego kaster sp. jel neko zna obrazlozit?

ak se ne varam bio je legendary staff u starom naxxu 40 ali ne ocajavaj:D

http://www.mmo-champion.com/news-2/class-discussions-panel/

 

ne piše puno ali je official: Casters will finally get a Legendary item in one of the first raids of the expansion.

FOR THE HORDE!!!
15 godina
offline
World of Warcraft

ja obriso wow, i sad mi se opet igraaa :( jel ima ko iz vk da mi ga posudi XD, sa pathcevima  xDD

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.4.2010 10:38 (MarioVk).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: World of Warcraft
RonoN kaže...
Matatata krele od zanata kaže...

soz zbog viska postova, ali imam jedno pitanje: po

stoji li razumsko objasnjenje za to sto smo mi kasteri zakinuti za legendary gir? 1x je droppao neck i nikad vise, i niti jedan weap za nas, ni nista. mele svi znaju da radi veci dmg, i jos dobivaju bustove tipa legendary gira. Svaki item koji je iste kvalitete za mele/kaster mele dobije +20% vise ap nego kaster sp. jel neko zna obrazlozit?

ak se ne varam bio je legendary staff u starom naxxu 40 ali ne ocajavaj:D

http://www.mmo-champion.com/news-2/class-discussions-panel/

 

ne piše puno ali je official: Casters will finally get a Legendary item in one of the first raids of the expansion.

Bio je legendary staff Atiesh, Greatstaff of the Guardian. Ali nije bilo nicega jos za enhance shamana PlačSmijeh

Sighted but sightless - it is your gift and your curse.
14 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

moze li se vise od 10 dana igrati besplatno ??

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: World of Warcraft
toTheCore kaže...
RonoN kaže...
Matatata krele od zanata kaže...

soz zbog viska postova, ali imam jedno pitanje: po

stoji li razumsko objasnjenje za to sto smo mi kasteri zakinuti za legendary gir? 1x je droppao neck i nikad vise, i niti jedan weap za nas, ni nista. mele svi znaju da radi veci dmg, i jos dobivaju bustove tipa legendary gira. Svaki item koji je iste kvalitete za mele/kaster mele dobije +20% vise ap nego kaster sp. jel neko zna obrazlozit?

ak se ne varam bio je legendary staff u starom naxxu 40 ali ne ocajavaj:D

http://www.mmo-champion.com/news-2/class-discussions-panel/

 

ne piše puno ali je official: Casters will finally get a Legendary item in one of the first raids of the expansion.

Bio je legendary staff Atiesh, Greatstaff of the Guardian. Ali nije bilo nicega jos za enhance shamana PlačSmijeh

  hvala obojci, i jedva cekam da vidim taj staff. shammya ne igram, ali steta, samo mele bustaju, nas kastere i polukastere nista.

Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje! Bolje ispasti budala nego iz aviona...
16 godina
offline
RE: World of Warcraft
snupix kaže...

moze li se vise od 10 dana igrati besplatno ??

ne mozes produziti tih 10dana bespla, osim ako ne platis naravno

jos bespla 10 dana mozes dobiti samo s novim trial accountom, ali onda naravno kreces ispocetka

 

alternativa je igranje na privatnim serverima, sto osobno ne bih preporucio

"Prediction? Pain."
14 godina
neaktivan
offline
RE: World of Warcraft
detonator kaže...
snupix kaže...

moze li se vise od 10 dana igrati besplatno ??

ne mozes produziti tih 10dana bespla, osim ako ne platis naravno

jos bespla 10 dana mozes dobiti samo s novim trial accountom, ali onda naravno kreces ispocetka

 

alternativa je igranje na privatnim serverima, sto osobno ne bih preporucio

 koliko se igrica plaća ??

15 godina
offline
RE: World of Warcraft
snupix kaže...
detonator kaže...
snupix kaže...

moze li se vise od 10 dana igrati besplatno ??

ne mozes produziti tih 10dana bespla, osim ako ne platis naravno

jos bespla 10 dana mozes dobiti samo s novim trial accountom, ali onda naravno kreces ispocetka

 

alternativa je igranje na privatnim serverima, sto osobno ne bih preporucio

 koliko se igrica plaća ??

210kn u ducanima tipa algoritam ali mozes nabavit za 150 preko servisa kao eplati, to je za 2 mjeseca igre

As I walk through the valley of the shadow of death I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley
16 godina
offline
RE: World of Warcraft
lucky_look kaže...
snupix kaže...
detonator kaže...
snupix kaže...

moze li se vise od 10 dana igrati besplatno ??

ne mozes produziti tih 10dana bespla, osim ako ne platis naravno

jos bespla 10 dana mozes dobiti samo s novim trial accountom, ali onda naravno kreces ispocetka

 

alternativa je igranje na privatnim serverima, sto osobno ne bih preporucio

 koliko se igrica plaća ??

210kn u ducanima tipa algoritam ali mozes nabavit za 150 preko servisa kao eplati, to je za 2 mjeseca igre

tako je, ali prije toga moras kupiti barem originalni wow (bez expanzija) koji kosta 110-120kn, mozda mos i mal jeftinije nac ak kupujes negdje samo key

najisplativije je kupiti battlechest, 200kn cini mi se (wow + tbc (-70lvl), nema wotlk (-80lvl) koji kosta jos dodatnih 250-270kn)

za pocetak je dovoljan origigi wow, dok ne dodjes do 60lvla Osmijeh

"Prediction? Pain."
14 godina
neaktivan
offline
RE: World of Warcraft

ok hvalaSmijeh

15 godina
offline
RE: World of Warcraft

evo igram wow na privatnom serveru i 32 sam lvl pa me zanima kako se mijenja mount ja sad imam najobicnijeg konja dali se to ikako moze promijeniti.. I da Paladin sam ako je to bitno

15 godina
neaktivan
offline
RE: World of Warcraft
MarioVk kaže...

evo igram wow na privatnom serveru i 32 sam lvl pa me zanima kako se mijenja mount ja sad imam najobicnijeg konja dali se to ikako moze promijeniti.. I da Paladin sam ako je to bitno

Pa fast mount 100%, ti je sad na 40 lvl-u(mislim da je sad oko 50 glda). Pošto si paladin onda imaš Warhorsa. Ovisi koja si rasa u svakom gradu imas vendore sa racial mountovima. A imas i PVP mountove koje mijenjaš za markice iz battlegroundsa.

15 godina
offline
RE: World of Warcraft

dali se nekako moze kupit zlata na private serverima

16 godina
offline
RE: World of Warcraft
MarioVk kaže...

dali se nekako moze kupit zlata na private serverima

Raspitujes se definitivno na pogresnom mjestu o tome. Svaki privatni server ima svoju stranicu, irc kanal, forum pa pitaj tamo.

Dumb ppl rush smart ppl camp.
15 godina
offline
RE: World of Warcraft
Point-X kaže...
MarioVk kaže...

evo igram wow na privatnom serveru i 32 sam lvl pa me zanima kako se mijenja mount ja sad imam najobicnijeg konja dali se to ikako moze promijeniti.. I da Paladin sam ako je to bitno

Pa fast mount 100%, ti je sad na 40 lvl-u(mislim da je sad oko 50 glda). Pošto si paladin onda imaš Warhorsa. Ovisi koja si rasa u svakom gradu imas vendore sa racial mountovima. A imas i PVP mountove koje mijenjaš za markice iz battlegroundsa.

  promjenjeno, sad svaki kosta 50k honora, sto je bolje po mom mišjenju jer u neke bg-ove nikad nisi mogo uc. neki su stalno unavailable tipa alatrec valley, svakih 100god mozes uc

Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje! Bolje ispasti budala nego iz aviona...
16 godina
offline
RE: World of Warcraft

"Mene je cura odje**** jer me pitala koliko si clockao proc, a ja sam reko radi na defaultu" Oly_E3
15 godina
offline
World of Warcraft

evo nekih lijepih vjesti, meni se svidja, moglo bi ovo bit turbo dobro, kolicina ljudi koja je otisla poslije tbc-a ce se sad vratit 100%

 

link

 

jel mi neko zna rec zasto nemogu preorderat cataclysm? mislim za 250kn (kolko bi me sve skupa trebalo ispast) je super cijena, brijem da ce u ducanima bit skuplje nego ovo, ali veli da nemoze mi to dostavit a sad sam pregledo sve sto sam mogo nac na amazon.com o orderanju i di sto moze a sto ne i nigdje nepise da u hrvatsku nesto nemoze.

 

link

 

aj pogledajte pa mi recite, ocu tu glupost narucit da ne stojim ko kreten u redu pred algoritmom.

Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje! Bolje ispasti budala nego iz aviona...
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: World of Warcraft
Matatata krele od zanata kaže...

link

 

aj pogledajte pa mi recite, ocu tu glupost narucit da ne stojim ko kreten u redu pred algoritmom.

 

Amazon ne dostavlja igre u Hrvatsku.

Preporučam(a još ispadne i jeftinije):

 

http://www.game.co.uk/Games/PC-Games/World-of-Warcraft-Cataclysm/~r343388/

ili

http://www.dvd.co.uk/Games/World-of-Warcraft-Cataclysm-Expansion-Pack-PC-Mac-DVD/WWCATACLYSM/product.htm

 

14 godina
offline
World of Warcraft
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice