Corsair sp2500 vs z5500

poruka: 76
|
čitano: 11.853
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Re: Corsair sp2500 vs z5500
maraac kaže...
Pustimo sad genius-a. Ako cu kupit 5.1 uzet cu z906. Mene jedino sad zanima dal su ovi corsairovi bolji od z2300.

Ja bi rekao da imaju lošiji sub ali bolje satelite zbog ugrađenog pojačala. Sve u svemu zavisi za koliko love nađeš jedne odnosno druge. Z2300 za 700,800kn kao i Cinema je dobra kupnja, 1100,1200 ne bi dao za njih. Za Corsair 2500 model bi izdvojio oko 900kn, sve iznad je čisto plaćanje imena.

Cemetary gates
12 godina
neaktivan
offline
Corsair sp2500 vs z5500
Ma lako za novce nego sam se x puta u zivotu zahebo i kupio nesto sto sam preplatio i naravno nije mi se svidjelo i onda nemogu prodat osim da spustim cijenu debelo od one koju sam platio tako da sad za zvucnike zelim bit siguran da ce vrijedit svake lipe i da ih necu morat prodavat. Corsairovi dođu novi 1100 kn a z-cinema ovdje u oglasniku 850 kn sa garancijom.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Corsair sp2500 vs z5500
maraac kaže...
Ma lako za novce nego sam se x puta u zivotu zahebo i kupio nesto sto sam preplatio i naravno nije mi se svidjelo i onda nemogu prodat osim da spustim cijenu debelo od one koju sam platio tako da sad za zvucnike zelim bit siguran da ce vrijedit svake lipe i da ih necu morat prodavat. Corsairovi dođu novi 1100 kn a z-cinema ovdje u oglasniku 850 kn sa garancijom.

 

 

Definitivno pogodak za te novce , uzmi to i nećeš požaliti.

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Corsair sp2500 vs z5500
explorer 4 kaže...
maraac kaže...
Ma lako za novce nego sam se x puta u zivotu zahebo i kupio nesto sto sam preplatio i naravno nije mi se svidjelo i onda nemogu prodat osim da spustim cijenu debelo od one koju sam platio tako da sad za zvucnike zelim bit siguran da ce vrijedit svake lipe i da ih necu morat prodavat. Corsairovi dođu novi 1100 kn a z-cinema ovdje u oglasniku 850 kn sa garancijom.

 

 

Definitivno pogodak za te novce , uzmi to i nećeš požaliti.

 necu jer vidim da tu na forumu ima problema s tim prodavacem. vjerojatno cu uzet corsair-a pa ako nece bit dovoljno glasan prodam ga.

14 godina
neaktivan
offline
Corsair sp2500 vs z5500

Neće ti bit slabi , bit će ti prejaki

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Corsair sp2500 vs z5500

ma bitno mi je da se jako cuje kad gledam filmove. ono kad pojacam nanajjace da rastura ko u kinu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Corsair sp2500 vs z5500
maraac kaže...

ma bitno mi je da se jako cuje kad gledam filmove. ono kad pojacam nanajjace da rastura ko u kinu.

neces ih iskoristit ni 50% njihove jacine...

ja imam G51 i nekoliko puta su bili na max

potpis :D
14 godina
neaktivan
offline
Re: Corsair sp2500 vs z5500
maraac kaže...

ma bitno mi je da se jako cuje kad gledam filmove. ono kad pojacam nanajjace da rastura ko u kinu.

 

Oprosti ali zašto radiš budalu od sebe , pojačavati takve zvučnike do kraja u maloj sobici , pa čovječe oštetit ćeš sluh.
Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
12 godina
neaktivan
offline
Corsair sp2500 vs z5500

pa ko je reko na najjace. ako ce na 50% zadovoljit moje potrebe bit ce na 50% ako ce na 70% bit ce na 70%. ja sad imam neke 2.0 zvucnike i bas mi fali sub jer gledanje filmova na 2.0 je bezveze.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Corsair sp2500 vs z5500

Jooj, pa bezveze slušat glasno dulje vrijeme. Za filmove je ok na 30-50%, a inače općenito slušam na 25%, a najviše na još pola, znači 12.5% i sasvim dovoljno.

★★★★★
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Corsair sp2500 vs z5500
maraac kaže...

ma bitno mi je da se jako cuje kad gledam filmove. ono kad pojacam nanajjace da rastura ko u kinu.

 

maraac kaže...

pa ko je reko na najjace. ako ce na 50% zadovoljit moje potrebe bit ce na 50% ako ce na 70% bit ce na 70%. ja sad imam neke 2.0 zvucnike i bas mi fali sub jer gledanje filmova na 2.0 je bezveze.

 

Moja baba je to rekla :)

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
12 godina
neaktivan
offline
Corsair sp2500 vs z5500

ma dobro sad ako ce oni rasturat na 50% super ali cemo vidit. ove sadasnje kad pojacam na 100% jesu glasni ali opet nije to to.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Corsair sp2500 vs z5500

Možeš li molim te dati link nekakav ili bacit sliku da vidim koje sad imaš.

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Corsair sp2500 vs z5500

ma nema link. to ti je ovako kod mene: mustek v600r kucno kino spojeno na pc s 3.5 mm. u to kucno kino spojeno dva zvucnika od jedne stare linije. svaki zvucnik ima 30w. oni kad su na 100% onako nije cist zvuk nego krci.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Corsair sp2500 vs z5500
maraac kaže...

ma nema link. to ti je ovako kod mene: mustek v600r kucno kino spojeno na pc s 3.5 mm. u to kucno kino spojeno dva zvucnika od jedne stare linije. svaki zvucnik ima 30w. oni kad su na 100% onako nije cist zvuk nego krci.

 

mah , to su valjda neki smećarci od linije , vjerujem da ove nećeš trebat preko pola pojačavat.

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
15 godina
offline
Corsair sp2500 vs z5500

stari su mozda 10 godina. imo sam do nedavno dva prednja od tog kucnog kina i oni su bili isti ko ovi od linije.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice