G15 vs. Lycosa

poruka: 97
|
čitano: 14.096
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
G15 vs. Lycosa

E ja da cu uskoro uzimat G11, cuo sam da je siroka, pa ako netko moze rec koliko siroka, za tipkovnicu mogu dat do 550 kn, pomogućnosti iz ADM-a, trenutno im je server offline pa nemogu na ADM stranicu pa vas pitam preporuke, a tipkovnicu koristim najvise za sljedeće:  Call of Duty Series(tj. treba bit sto brza i efikasnija), za brzo pisanje(tj. da negledam u tipkovnicu dok pisem da nisu sve tipke kao skupa), ugl. to dvoje i da ima neko lagano osvjetljenje jer, monitorova svjetlost mi nedopire do tipkovice ejr mi je ona malo ispod.

Trenutno imam ovu tipkovnicu(vidi sliku), i mrzim one sa stisnutim rasporedom(tipke iznad strelica i sl.).
(tipkovnica mi je odlicna samo u mene je bjela verzija, i dosta je stara pa je i nekako izgleda prljavo :()


Eto sad vi dajite preporuke, glupo mi otvarat drugu temu....

I don't care...
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.9.2009 13:55 (markoal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: G15 vs. Lycosa

Sad sam tek snimio da Tarantula nema backlight za sve gumbe... T_T

 

@markoal, daj tu sliku onda

Excuse the phun.
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.9.2009 11:36 (Sharps).
15 godina
offline
G15 vs. Lycosa

Pogledaj ovo!! Uzmi u obzir nece ti biti zao! 569kn u algoritmu!!!

Bitch is a bitch but the dog is the man`s best friend!!!!
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
online
RE: G15 vs. Lycosa
Butcher kaže...

Pogledaj ovo!! Uzmi u obzir nece ti biti zao! 569kn u algoritmu!!!

Fora je kaj tipke mogu istovremeno biti u dvije boje...može biti jako korisno....npr. u igri si one koje trebaš staviš u zelenu boju, a ostale u crvenu.....

BUG je zakon!
15 godina
offline
RE: G15 vs. Lycosa
Sharps kaže...

Sad sam tek snimio da Tarantula nema backlight za sve gumbe... T_T

 

@markoal, daj tu sliku onda

Jesam, nije bilo prebacilo, aj preporuke evo vidio sam negdje da je G11 siroka 54.6 cm, ili 21.5", a u mene je gdje mi stoji tipkovnica je 56 cm, hehe, znaci moze stat, ali ta Cyborg mi izgleda dobro, sad neznam kakva je brzina u ovoj mojoj u odnosu na te nove, tj. hocu li primjetit razliku pa ako more netko navesti prednosti i mane jedne i druge, ili neku drugu tipkovnicu, i neznam upada li u toj Cyborg svjetlo u oci jer mi smeta svjetlost sastrane.
(btw vise bi volio da je plava svjetlost nego zelena, manje upada u oci)

I gle u Hgspota je G11 samo 500 kn,meni je samo jer nemoram placati postarinu posto HG s.ima u mom gradu :)

I don't care...
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.9.2009 14:02 (markoal).
15 godina
offline
G15 vs. Lycosa

Anyone, aj pls :S na duplom postu al ovo bih trebao naruciti sto prije !

I don't care...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: G15 vs. Lycosa
markoal kaže...

Anyone, aj pls :S na duplom postu al ovo bih trebao naruciti sto prije !

porbaj sa ovom sta ja koristim vidi u moj pc.. koristio sam g15 i saitek cyborg ali ova me trenutna odusevila skroz...

15 godina
neaktivan
offline
RE: G15 vs. Lycosa

Da ta tvoja tipkovnica je dizajnirana od strane Razera

Atomska bubamara - Last known good rank
15 godina
offline
G15 vs. Lycosa

Amo sad je G11  ili  Microsoft Reclusa.

 

Ovu cyborg izbacivam jer je glomazna!

I don't care...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
G15 vs. Lycosa

:S na duplom, i :S toxic, ali nekako kad pogledam ovu(link) dolje sliku, Hr valjda verzija od G11, nekako ista je kao ova sad moja raspored, i volim malo vise da je kockasti nego okrugli look, to je ono vizualno, sto me vise privlaci, i ima ova vise tipki sastrane, isto tako G11 mi ima manu sto je sirok skoro 55 cm, sad ako netko ima da on izmjeri jer ovaj podadak sam nasao na netu ali neznam jeli to od glavnog ruba ili od zadnjih tipki ili sl., jer meni moze stat do 55  :D

I don't care...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
G15 vs. Lycosa

Slažem se, G11 je puno privlačnija oku nego Reclusa. Definitivno, ako biram između te dvije, uzimam G11. A 55 centimetara ti je skoro 100% ukupna dužina, ne vidim zašto bi bila od tipke do tipke.

 

Široka je točno 53.4 centimetara.

Excuse the phun.
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
odjavljen
offline
G15 vs. Lycosa

ja imam neki glupi problem s lycosom, ne mogu nikako dobiti ''@'' kombinacijom alt+v vec moram koristiti alt+6+4 sto me pomalo zivcira. a sto je najbolje kad stisnem ctrl+c izbaci tj napise mi moju e-mail adresu a nisam programirao tipke!! da li je netko vec imao ovakav problem?

JESUS SAVES!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: G15 vs. Lycosa
skank666 kaže...

ja imam neki glupi problem s lycosom, ne mogu nikako dobiti ''@'' kombinacijom alt+v vec moram koristiti alt+6+4 sto me pomalo zivcira. a sto je najbolje kad stisnem ctrl+c izbaci tj napise mi moju e-mail adresu a nisam programirao tipke!! da li je netko vec imao ovakav problem?

Probaj se igrat s driverima ili nesto sl., ocisti ako se more sve sto si programirao pa posle opet stavi.

A sto se tice G11.
Naime, imaju dvije verzije tipkovnice, rev1 i rev2, jedna od tih ima visoke i tvrde tipke(mislim rev2), druga ima manje i udobnije tipke, i druga je manja valjda(rev1 mislim).
Sad rekao mi je frend koji ima tu s visokim tipkama, da je njegova G11 tipkovnica vrlo losa, da su vrlo tvrde tipke i da je 56 cm, sto znaci da onda necu ni ja, on je vise nekoristi jer mu je prelosa.

Sad da se nebi meni isto desilo nisu male pare dat 500-tinjak kn za tipkovnicu, sad neznam sta da kazem, ako negdje ima ta s manjim(nizim) tipkama onda nju.

I don't care...
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.9.2009 22:49 (markoal).
14 godina
neaktivan
offline
RE: G15 vs. Lycosa

Odi u dućan sa metrom, pogledaj šta imaju, isprobaj tipke, izmjeri dužinu i šaraj bako. Zdravoseljački Belji se

Excuse the phun.
15 godina
offline
RE: G15 vs. Lycosa
Sharps kaže...

Odi u dućan sa metrom, pogledaj šta imaju, isprobaj tipke, izmjeri dužinu i šaraj bako. Zdravoseljački Belji se

Hahaha, ma u nas ima samo Hg spot, :DD, heh vidjet cu oce li past mozda cjena onoj Razerovoj,  :D.

I don't care...
14 godina
neaktivan
offline
RE: G15 vs. Lycosa

Lycosi? Naruči izvana, dođe 580 kuna + poštarina. Ne znam kolko je G11. Ili uzmi Arctosu to je još jeftinije, ista stvar kolko čujem samo bez backlighta.

Excuse the phun.
15 godina
offline
RE: G15 vs. Lycosa
Sharps kaže...

Lycosi? Naruči izvana, dođe 580 kuna + poštarina. Ne znam kolko je G11. Ili uzmi Arctosu to je još jeftinije, ista stvar kolko čujem samo bez backlighta.

Znam da za Arctosu, ali ocu bas to da svijetli :DD,  aj pokusat cu skupit para, jer cu nabavljat cooler i sad tu tipkovnicu fali mi jos 200 kn, heh tocno.

I don't care...
15 godina
offline
G15 vs. Lycosa

ja imam lycosu kupio sam ju zato sto mi je vizualno ljepa,tipkovnica je fantasticna sve tipke su prograbilne nema potrebe za sto tipki koje ne sluze nicem (g19)  plici hod od ostalih,lako se zamasti ali se i relativno lako cisti, problem je kvaliteta izrade puno ljudi se zali meni je naprimjer rikno touchpad na kojem su media tipke i sada sam dao previse novaca za tipkovnicu s kojom nemogu pjesmu presaltat ko covjek. tipke su cudno rasporedene ali se naviknes brzo, ako iskljucis osvijetljene ne vide se oznake tipke . . . . . 

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
RE: G15 vs. Lycosa

shift+2 skank666 ???

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.9.2009 1:09 (Pislje).
14 godina
neaktivan
offline
G15 vs. Lycosa

imam Lycosu 5-6 mjeseci. Super je tipkovnica. Svjetli odlično. Sve 5.  Osvjetljenje samo na WASD - brija!

 

Problem - non slip fora koja je prevučena preko svih tipki se izlizala na strelicama lijevo desno (vozim Trackmaniu 1-2h dnevno 3godine...strelice su full pod pritiskom) te ponekad i jedna i druga tipka ostanu zaglavljene jer udju u kučište tipkovnice.

 

Odlično mi je što tipke imaju vrlo mali hod i baš su tanke fine. Imam čudan raposred prstiju (vozim palac/lijeva tipka...kažiprst/gore....srednji prst/desno) pa me palac ne žulja :) kao recimo kod debljih tipki.

 

Jučer mi se prosipalo malo soka :) po tipkama ghjktzui. Ugasio, pustio da se osuši, upalio. Kad stisnem tipku recimo g napiše se istovremeno gh ili obratno i tako za par tipki. Rastavio. Unutra ima tri tanke prozirne folije na kojima su vodovi. Jako je uredno sve posloženo unutra. Folije obrisao sa sredstvom za pranje prozora koje ima alkohola u sebi, sastavio i radi.

 

PS. poslao sam jučer mail Razer tech supp. Ako je moguće kupio bih set tipki ili samo strelice. Čekam odgovor.

 

Toliko od mene...poz

There's an old Italian saying: you fuck up once, you lose two teeth. - Tony Soprano
 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
G15 vs. Lycosa

E kod te Lycose, nije valjda da je skroz kao u laptopa, ono tipke lagane i vrlo niske, jer to onda i nije bas za gameing, bolje je da je malo tvrđe, i ima li je na HR.

I don't care...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: G15 vs. Lycosa

Nisu kao u laptopa... Imaju duži hod i mekane su (ako su iste kao na Arctosi naravno)

Atomska bubamara - Last known good rank
15 godina
offline
RE: G15 vs. Lycosa
Oly_E3 kaže...

Nisu kao u laptopa... Imaju duži hod i mekane su (ako su iste kao na Arctosi naravno)

Aha, a to ima li HR jezik, jer sam se navikao na raspored, i da mi je shift manji dolje y gore z i sl.

I don't care...
15 godina
neaktivan
offline
RE: G15 vs. Lycosa

Ne znam, mislim da niti jedan Razerova nema HR raspored tipki (evo ja sam se navikao već, pa su mi sa HR rasporedom čudne Izlanuo se)

Atomska bubamara - Last known good rank
15 godina
offline
RE: G15 vs. Lycosa
Oly_E3 kaže...

Ne znam, mislim da niti jedan Razerova nema HR raspored tipki (evo ja sam se navikao već, pa su mi sa HR rasporedom čudne Izlanuo se)

Heh znam, ma najradje bi G11 ako je kao sto je rekao gore 53.4 cm, :D, a ako je ona veca verzija nebi, jer sam cuo da nevalja(frend je ima i nekoristi).
E iskreno sad bi najradije onu kao u toxica, evo ovu Microsoft Reclusa, malo je enter onakav kakav je i okrugla je, ali nije glomazna, sad neznam jesu li tvrde tipke ili sta.

I don't care...
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.9.2009 11:24 (markoal).
15 godina
odjavljen
offline
RE: G15 vs. Lycosa
Pislje kaže...

shift+2 skank666 ???

rekli bi ameri "HOOLLY SHIIIT!!!!" . pa nisam ga ni vidio tamo gdje se sakrio jbg navikao sam na komb alt+v!! hvala stariIzlanuo se

JESUS SAVES!!!
15 godina
neaktivan
offline
G15 vs. Lycosa

Ja imam Logitech G11 i tipkovnica mi je više nego dobra. Najzadovoljniji sam s njezinim dodatnim tipkama (G1, G2, G3 itd.) jer mi dosta olakšavaju ''posao''. U igrama tipke brzo reagiraju, a također postoji i Win key tipka koja spriječi minimiziranje igre kada se nehotice pritisne Windows tipka. Pozadinsko osvjeljenje je odlično (tri razine osvjetljenja) i spašava kada se piše ili igra u mraku. Ruke su pri pisanju u prirodnom položaju te zglobovi nisu previše opterećeni. Ako nekoga interesira G11 ima je u vemilu za 380 kuna.

''I have seen the promised land, but I may not get there with you.'' - Martin Luther King Jr.
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.9.2009 14:36 (Razer_Copperhead).
 
0 0 hvala 0
16 godina
online
RE: G15 vs. Lycosa
Razer_Copperhead kaže...

. Ako nekoga interesira G11 ima je u vemilu za 380 kuna.

Super je cijena u vemilu, ali artikl vec dugo nije raspoloziv Mršti se

FOR THE HORDE!!!
16 godina
neaktivan
offline
RE: G15 vs. Lycosa
markoal kaže...

E ja da cu uskoro uzimat G11, cuo sam da je siroka, pa ako netko moze rec koliko siroka, za tipkovnicu mogu dat do 550 kn, pomogućnosti iz ADM-a, trenutno im je server offline pa nemogu na ADM stranicu pa vas pitam preporuke, a tipkovnicu koristim najvise za sljedeće:  Call of Duty Series(tj. treba bit sto brza i efikasnija), za brzo pisanje(tj. da negledam u tipkovnicu dok pisem da nisu sve tipke kao skupa), ugl. to dvoje i da ima neko lagano osvjetljenje jer, monitorova svjetlost mi nedopire do tipkovice ejr mi je ona malo ispod.

Trenutno imam ovu tipkovnicu(vidi sliku), i mrzim one sa stisnutim rasporedom(tipke iznad strelica i sl.).
(tipkovnica mi je odlicna samo u mene je bjela verzija, i dosta je stara pa je i nekako izgleda prljavo :()


Eto sad vi dajite preporuke, glupo mi otvarat drugu temu....

Pa šta će ti onda osvjetljenje na tipkovnici ako ne gledaš u nju kad pišeš.

Ja sam prije 3 godine kupio originalnu g15 najviše zbog osvijetljenja + što mi se svidjela kao rijetko koji komad hardvera uopće. E ova tvoja g11 je zapravo moja g15 bez LCD-a, iako svoju nisam kupio zbog LCD-a, ali bez njega stvarno debilno izgleda jer je u biti tipkovnica dizajnirana oko njega, a kod modela g11 je jednostavno izostavljen, to nije više to...

 

Tipkovnicu kupiš koja ti se sviđa jer stoji na tvom stolu i ti ćeš u nju gledati (možda ne doslovno), a što se tiče nekog posebnog dobitka u performansama kod ovih G15,11 u odnosu na bilo koju usb tipkuvnicu, nemoj očekivati ništa posebno, ne znam po čemu bih je proglasio igračkom. Mislim, ja sam zadovoljan svojom G15 v1, ali ona je prije svega, za mene lijep komad hardvera na stolu čiji je najveći plus osvijetljenje, i osjećaj kvalitetno napravljenog proizvoda, bar dok ti se tipke ne izližu i osvijetljenje ne počne probijati, što se meni nasreću još nije dogodilo...

15 godina
neaktivan
offline
RE: G15 vs. Lycosa
RonoN kaže...
Razer_Copperhead kaže...

. Ako nekoga interesira G11 ima je u vemilu za 380 kuna.

Super je cijena u vemilu, ali artikl vec dugo nije raspoloziv Mršti se

Nema druge nego zvati i biti dosadan da je što prije dobiju. CoolNamigiva

''I have seen the promised land, but I may not get there with you.'' - Martin Luther King Jr.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice