G15 vs. Lycosa

poruka: 97
|
čitano: 14.097
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
RE: G15 vs. Lycosa
Psiho246 kaže...
AlienWare1 kaže...
markoal kaže...
Psiho246 kaže...

Ja sam kupovao tipkovnicu nedavno i bio sam u istoj dilemi. 

Odlucio sam se za Lycosu i nisam pozalio...

Prvo @ AlienWare1 nazalost slabo sam nasao razlika od tim dvijema verzijama.
a G110 mi je ljepsi iz jednostavnog razloga sto ga vidim prvi put.

Ma nema veze, uzet ću ovu skuplju, pa šta bude, bude Smijeh(skuplja je 50 kn valjda..)

 

Da se pohvalim, već sutra uzimam M$ X6 Sidewinder i zahvaljujem svima na savjetima..

 

EDIT: @Psiho: A sa kojim programom si bindao te tipke ili govoriš kao primjer? Zvuči mi, ne korisno, već jako korisno.. Namigiva

To dobijes CD sa Razer-ovim softwareom. Pomocu njega "binde-as" tipke i radis Macro-e.

 

Congratulations na novoj tipkovnici! :)

A do zadnjih desetak dana bio sam siguran da ću uzeti Lycosu.. Smijeh Ako pogledaš u MOJ PC već sam stavio Lycosa..

A bilo je i vrijeme jer sam na ovoj Geniusovoj tipkovnici oko godinu dana..

Ipak, iako sam uzeo X6 bilo bi odlično da je Razer napravio neku baš mrcinu od tipkovnice, kompromis između Tarantule i Lycose; dizajn i elegancija Lycose i upotrebljivost i vadljive tipke Tarantule.. Namigiva

 

P.S. Je li se meni čini ili Tarantule jedva da ima još u HR? Ja gledam, upišem u nabavu Razer Tarantula i izbaci mi 2 ponude u križ.. Izlanuo se Upišem Lycosa, kad ono 3 stranice pune ponuda Smijeh

/| ACTA NON VERBA |\
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.1.2010 21:11 (AlienWare1).
15 godina
offline
RE: G15 vs. Lycosa
AlienWare1 kaže...

Ne, idem u Adri Consult.. Tamo mi je najlakše: ne plaćam poštarinu, dobijem R1 račun i dobijem rabat jer je na firmu tipkovnica Namigiva

 

EDIT: Netko je postao recenziju X6-ice u topicu.. Jel mi se učinilo ili se dobije CoD 4 sa njom!? Piše "Full game inside" i sličica ispod "Call of Duty 4"..Boooo Neodlučan

 

Aha!

Aha ok, gledao sam taj video ima par mjeseci i da dobijes CoD 4 "ALI" posto ima vise verzija, nemoj se previse nadat da se nebi razočarao, kod mene nema ni jedne trgovine mislim gdje bi trebalo biti te tipkovnice kao i G110, a  cim dodje u Linksa ili neku poznatiju narucit cu je zasad cekam G110, iako su mi obje na i stom nivou samo posto je ova logitech to mi je malo izdiže, a obje su iste cjene 80$, iako ce u nas G110 bojim se biti oko 600 kn.
EDIT:
Da nespamam, znam da je u toj trgovini 660 kn, a cjena joj je jednaka kao i x6, evo pogle sam G110(79.99$), MS X6 (79.95$)

Without signature
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.1.2010 6:53 (markoal).
15 godina
neaktivan
offline
RE: G15 vs. Lycosa
markoal kaže...
AlienWare1 kaže...

Ne, idem u Adri Consult.. Tamo mi je najlakše: ne plaćam poštarinu, dobijem R1 račun i dobijem rabat jer je na firmu tipkovnica Namigiva

 

EDIT: Netko je postao recenziju X6-ice u topicu.. Jel mi se učinilo ili se dobije CoD 4 sa njom!? Piše "Full game inside" i sličica ispod "Call of Duty 4"..Boooo Neodlučan

 

Aha!

Aha ok, gledao sam taj video ima par mjeseci i da dobijes CoD 4 "ALI" posto ima vise verzija, nemoj se previse nadat da se nebi razočarao, kod mene nema ni jedne trgovine mislim gdje bi trebalo biti te tipkovnice kao i G110, a  cim dodje u Linksa ili neku poznatiju narucit cu je zasad cekam G110, iako su mi obje na i stom nivou samo posto je ova logitech to mi je malo izdiže, a obje su iste cjene 80$, iako ce u nas G110 bojim se biti oko 600 kn.

Ma nije greda, ionako ne igram na internetu.. Iako, dobro bi došao koji CoD Smijeh

 

I da, odgovorio sam na tvoj post, G110 dođe 660kn u IQ Zagriji..

/| ACTA NON VERBA |\
14 godina
neaktivan
offline
G15 vs. Lycosa

Captain's log: supplemental.

 

Odlucio sam se na kraju za Lycosu i imam ju vec nesto ispod mjesec dana. Predivna je. Treba dosta vremena da covjek skuzi kako koristit softver, kao i kod svih Razerovih produkata, ali jednom kad to uspije shvati moc koju drzi u rukama. Trenutno mi je skoro cijeli numpad mapiran za 7-8 razlicitih programa i jos nekoliko zasebnih funkcija. Tipkalo jednako dobro izgleda i danju i nocu. WASD Cluster opcija je posve beskorisna ali sta je tu je. S vremenom sve vise i vise koristim mali touchpad za medijske kontrole i slicno. Iako dobije epilepticni napadaj s vremena na vrijeme, jako je koristan. Wrist rest se moze odserafiti od tipkala, ali to koristim samo za lan partije na kojima nema dovoljno mjesta na stolu. Kao sto je netko prije rekao, a i istaknuto je na 15-ak mjesta na pakiranju, tipke imaju jako mali hod pa covjek dobije osjecaj kao da tipka na laptopu, samo sto s velikim palcem ne moze stisnuti 3 tipke istovremeno. Mislim da je to istaknuto s razlogom. Osim manjeg lagga, manje me bole prsti nakon duzim gaming sessiona ^^

 

Isto tako su jako prakticni napomenuti audio in i out utori, pa cak i USB utor (mislim da je 1.0 ali sta je tu je). Pogotovo se dobro slaze sa njihovim Piranha slusalicama. Spojio sam mikrofon i usb od slusalica na tipkalo, a audio out na zvucnik, koji je spojen na tipkalo, koje je spojeno na kompjuter. Tako samo trebam iskljuciti jednu zicu iz zvucnika koji je nadohvat ruke da prebacim zvuk sa slusalica na zvucnik.

 

Ako ikad dode u Hrvatsku, ne preporucam da kupite Lycosa Mirror Edition. Sustinski ista stvar, samo sto gumbi nemaju gumeni zavrsetak, nego plasticni ili stogod pa odrazavaju vise svijetla. I privlace vise prasine. Puno vise. Znam jer su i djelovi Lycose tako napravljeni, srecom vrlo malo njih.

 

Sve u svemu, ako zelite high-end tipkalo, ovo vam je sure bet. Nikad nisam zazalio sto sam odvojio tih 700kn (cini mi se) za ovo. GG!

Excuse the phun.
Moj PC  
3 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
G15 vs. Lycosa

Trebao si kupiti G15, puno je bolja Nevinašce

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
G15 vs. Lycosa

moj glas za g15...

Vladam Oglasima :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: G15 vs. Lycosa

Razer-u sve pohvale,ja sam za Lycosu,lijepo izgleda a i dobra je za gaming

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.8.2010 8:30 (Sheriff_HR).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice