Preporuka za multifunkcionalni printer

poruka: 17
|
čitano: 11.378
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
Preporuka za multifunkcionalni printer

Dakle, kao što naslov kaže, budući da mi je stari HP printer otišao u vječna lovišta a nisam na ''ti'' s ovim uređajima, trebao bih preporuku za novi multifunkcionalni uređaj(printer, skener,kopirka).

Zahtjevi su da printa i c/b i u boji, kvaliteta i brzina ispisa nije mi naročito bitna, a u skenere se također ne razumijem pa bih ako može htio što bolje moguće, čisto da ispunjava normalno svoju svrhu koja je prvenstveno printanje i skeniranje za školu i fakultet.

Također, važno mi je da su zamjenske boje što jeftinije jer s ovim starim sam muku mučio s cijenama zamjenskih, bilo originalnih ili ne.

Što se tiče cijene, maksimalno bih izdvojio do 500 kn, ako može i manje, još bolje. Zahvaljujem unaprijed.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka za multifunkcionalni printer

mene zanima isto to..multifunkcijski sa zamjenskim bojama..

15 godina
offline
Preporuka za multifunkcionalni printer

Također{#}

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Preporuka za multifunkcionalni printer

ja koristim brother dcp-195c kupljen u makromikru i zadovoljan sam. zadovoljava potrebe onih koji ne zahtijevaju ekstremnu kvalitetu

mislim da je  dobar i pouzdan

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Preporuka za multifunkcionalni printer

evo tek sada vidim ovu temu.....pa bi i mene zanimalo također koji višefunkcionalni printer kupiti....ugl....sve ono što je opisano u prvom postu.....

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Preporuka za multifunkcionalni printer

U međuvremenu sam kupio, radi se o ovom uređaju (429 kn u Linksu), zamjenske su tinte 46, a original 90 kn ak se ne varam. Prezadovoljan sam kak radi za moje potrebe.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka za multifunkcionalni printer

izgleda odlično......pogotovo mi se sviđa što ima podrku za Wi-Fi

12 godina
neaktivan
offline
Preporuka za multifunkcionalni printer

Necu da lazem da nesto previse pratim market printera ali ja imam HP officejet 4500 (neznam tacno cjenu ali mislim da je negdje oko 650-700 maksimalno 800 kuna) i prezadovoljan sam.Znaci on je printer,skener,faks,kopir i sve cetiri funkcije radi odlicno.Za te pare koje sam dao za njega prezadovoljan sam(naravno printa u boji).

Treat men generously or destroy them completely. For small wounds they will seek vengeance, for great ones they cannot.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka za multifunkcionalni printer

Imam epson stylus sx125. To je skener, printer, kopirka, sve u jednom. Ima 4 kutijice s bojoj, postoje zamjenske boje. Cijena 280 kn, nema jeftinije. Jedini problem je što sporo printa pa je preporuka

ako imaš mali broj stranica za printati, za veći odeš u kopiraonu. Inaće, boja je jeftina, zamjenska 15 kn, original 85 kn.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka za multifunkcionalni printer

mene zanima printer koji se moze nac u prodaji..sx125 vise nije u prodaji nekih godinu dana..

12 godina
protjeran
offline
Preporuka za multifunkcionalni printer

Pa napisao sam ti gore kojeg sam kupio, najnormalnije se nalazi u prodaji {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka za multifunkcionalni printer

da, pardon..zamijenio sam ga sa sx115..po kolko su zamjenske za njega i gdje ga ima za kupiti?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka za multifunkcionalni printer

evo po stoti put , kupujem ovdje

 

http://www.feniks-kompjutori.hr/index.php?module=proizvodi_opsirnije&id=115690&kateg=2023

 

zamjenske su sve tu negdje oko 20-25 kn ali kvaliteta varira, orinkove su sranje, ove su mi super , za ostale ne znam.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka za multifunkcionalni printer
Vesperian kaže...

mene zanima printer koji se moze nac u prodaji..sx125 vise nije u prodaji nekih godinu dana..

 Kako to misliš nije u prodaje već godinu dana?

http://www.elipso.hr/informatika/printeri-i-scanneri/EPSON-STYLUS-SX125/

 

@Eyekool šta si mi lupio TD, koji ti je kur..?

15 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka za multifunkcionalni printer
Brian kaže...
Vesperian kaže...

mene zanima printer koji se moze nac u prodaji..sx125 vise nije u prodaji nekih godinu dana..

 Kako to misliš nije u prodaje već godinu dana?

http://www.elipso.hr/informatika/printeri-i-scanneri/EPSON-STYLUS-SX125/

 

@Eyekool šta si mi lupio TD, koji ti je kur..?

 

a jesi ti corav ma moj odg na to?

15 godina
offline
Preporuka za multifunkcionalni printer

ako printer omogučava wifi spajanje da li da idem na to ili kabel? Što preporučujete? Koje su prednosti i mane wifia u odnosu na kabelu (osim što nema kabela)

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Preporuka za multifunkcionalni printer

Trebam preporuku multifunkcionalnog printera - Printer, skener, kopirka, fax, za kućnu opotrebu.

 

Novci 500-600 kn

Ako sam ti pomogao stisni HVALA ! LP! :)
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice