Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaminga izdvojena tema

poruka: 7.430
|
čitano: 1.664.406
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Meni je na obje strane izvučeno za svih 7 rupica. Ono, sedma se jedva vidi.

S Creative Fatal1ty nisam imao problema veličine, držao sam ih na sredini, a viđao sam ljude koji su ih morali do kraja...

Twitter: @191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Jučer bio zadnji dan 30% popusta u Harvey Normanu na Logitechovu periferiju. Kupio Logitech G430 za ~470kn. Dosad sam koristio Speedlink Medusa Stereo slušalice godinama i imao sam rane od njih po ušima. Kad sam ovo stavio na uši, preporodio sam se. Em kvaliteta, em udobnost i izolacija. Superiška.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

A ako sam spreman dati malo vise novaca... cca 100 Eurica

Kakve su Cloud II ili Cloud X? Jel vrijede 300 Kn vise? 7.1 i to?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Cloud II je isto što i Cloud Core samo što se dobije USB zvučna (s virtualnim 7.1 zvukom) i dodatni jastučići za uši, dakle Cloud Core s više opreme.

Uz CloudX pak dolazi tvrda kutija za headset te se pošteno plati XBox One "certifikat" kompatibilnosti s navedenom konzolom. Ako se ne varam, to je samo Cloud Core s dodanom tom kutijom i duljim kabelom.

Edit: taj CloudX ima i potenciometar za glasnoću na kabelu što ide iz slušalica. To nisam vidio na Cloud Core.

Twitter: @191x7
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.9.2016 4:39 (191x7).
10 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Pozdrav

 

posto sam odlucio snimati za yt a imam neki los headset onda bi kupio mikrofon bm800 ali me zanima dali je meni bas potrebna zvucna kartica zbog boljeg zvuka i o koliko se para to radi,dali je to nekih 200 kuna ili 500 pa cak i vise

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Za BM800 i slicne trebas Phantom Power napajanje ili neko audio sucelje koje ga ima. Zvucna nema toliko veze.

Twitter: @191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
191x7 kaže...

Za BM800 i slicne trebas Phantom Power napajanje ili neko audio sucelje koje ga ima. Zvucna nema toliko veze.

 Ti imas napajanje?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
CyberDemonVZ kaže...
191x7 kaže...

Za BM800 i slicne trebas Phantom Power napajanje ili neko audio sucelje koje ga ima. Zvucna nema toliko veze.

 Ti imas napajanje?

 Da. Behringer PS400.

Twitter: @191x7
12 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
191x7 kaže...
CyberDemonVZ kaže...
191x7 kaže...

Za BM800 i slicne trebas Phantom Power napajanje ili neko audio sucelje koje ga ima. Zvucna nema toliko veze.

 Ti imas napajanje?

 Da. Behringer PS400.

 Znam da s vidio jedan tvoj video gdje si cekao .. ili pojacalo ili mikrofon. Ne sjećam se točno.

Kak to sad radi? Ima video?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
16 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Mislim da nemam video neki da je zvuk sniman mikrofonom. Streamao jesam nekoliko puta s njim (twitch), ali video još nisam nikakav.

Twitter: @191x7
Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Dajte neke slušalice u rangu 100-200kn, znam da se od tako jeftinih ne može puno tražiti, ali ako je moguće neke koje imaju dobar omjer zvuka (slušam basovite pjesme, dosta mi je bas bitan), udobnosti i mikrofona. 

Siky1234
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Siky1234 kaže...

Dajte neke slušalice u rangu 100-200kn, znam da se od tako jeftinih ne može puno tražiti, ali ako je moguće neke koje imaju dobar omjer zvuka (slušam basovite pjesme, dosta mi je bas bitan), udobnosti i mikrofona. 

 Za tu cijenu tesko da ces dobiti to što tražiš,a pogotovo sto se tice mikrofona.

1. PLANTRONICS GameCom 318 - ove sam imao davno(jedne od prvih) i mogu rec da im je mikrofon i više nego odlican, a za bass se ne sjecam. Inace slusalice jesu malo uže i ne znam koliko ce ti smetati kad ih budes nosio, ali za ovu cijenu su jako dobre
2. PLANTRONICS GameCom 388 - koštaju 300kn u Linksa pa, ako mozes razvuci tih 200 na 300kn ovo bi bilo isto dobra solucija
3. SHARKOON Rush Core - 150 kn, pogledaj review od ovih na youtube pa vidi šta kažu

7 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Valjda ce biti odgovora u necemu sto trazim.Dakle gluh sam na oba uha,lijevo na umjetnu puznicu ,desno na obicnom digitalnom aparatu i ovo sto mene muci jest razlika odvijana u zvucnom efektu i cistoca zvuka odnosno "prirodnom" sto ne mogu razlikovati kako normalna čujuća osoba cuje ono sto ja cujem da smatram umjetnim zvukom.rabio sam slusalice svojekakve vecinom škarteve,pa sada za neki dan idem u zg u instar pa poznajem dobre marke ali uglavnom nisam probao nesto u vecem rangu,za cijenu  ajmo rec da dobro prodem jasnije povoljnijem.Koja bi preporuka bila za one barem iskusnijem da je sto blize tom boljim zvukom od nekih ostalih u koju od razlike nisu barem u tom nivou za vas,to samo je samo za pocetka.Koristim inace za kompoziciju pjesme najvise za online game,no štos je u tome sto kada cujem normalno u programu 1. a u 2. za fiksne telefone,mobiteli u slusnom pomagalu preko frekvencije odasilje jaci zvuk preko slusalice a cujem i frekvenciju napona koju vi ne cujete :) hvala unaprijed

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Tesko da ti netko od nas moze pomoc u tome.
Jedini pametni savjet koji ti ja mogu dat je da ides u trgovinu i zamolis prodavace da ti daju da isprobas slusalice prije kupnje.
Mozda je bolje da posjetis neku trgovinu koja se bavi samo audio-video opremom (npr. SonusArt...) i ima neke kvalitetnije slusalice od ovih trgovina koje prodaju slusalice za PC.
http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
12 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

pozdrav ekipa,

 

kupio hyperx cloud u linksu i zasada samo rijeci hvale. Do sada sam imao Speedlink Medusa NX i coniux tako da su za mene ove slusalice svemirske. Unboxingu nije bilo kraja, stvarno nisam navikao na tolko "dodatne opreme". Izolacija je čudo, soba u kojoj sam može bit pokradena. Slike su užas jer su skinute s messengera jer sam prelijen :D

p.s. može li mi neko objasniti koja je svrha ovog čuda sa slike koja jedina ima opis.

 

 

 edit : isprike na mom kromosomu viška jer ne znam poredati slike :(

jedina+slika+koja+ima+opis jedina+slika+koja+ima+opis
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.9.2016 22:11 (simba1892).
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Ne znam šta je, ali kada spojiš headset preko toga na komp dobiješ:

- dulji kabel headseta

- mogućnost pojačavanja i stišavanja glasnoće

- mogućnost isključenja i uključenja mikrofona na prekidač

Nisi to primjetio?

 

Malo šale ne škodi. To ti je "daljinski" za kontrolu i omogućuje ti ono što sam naveo.

 

Nego, za svaki slučaj pusti si ovo na malo glasnije

Pa ako primjetiš nekakvu "vibraciju" u jednoj od slušalica, nekakav zvuk koji ne bi trebao biti tu, reklamiraj slušalice.

Meni se to dogodilo s bijelim Cloud, dobio defektne.

Twitter: @191x7
10 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Pozz! Trebao bih jedan gaming headset do 400kn, koji bi sluzio za gaming, multimediju, ponekad glazbu...

Bilo bi dobro da se spaja USBom jer nemam bas dobra iskustva sa audio jackom (nakon par mjeseci koristenja pocne se gubiti kontakt), ali nije nuzno ako su dovoljno kvalitetne da traju neko vrijeme.

HVALA I LP

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
nix111 kaže...

Pozz! Trebao bih jedan gaming headset do 400kn, koji bi sluzio za gaming, multimediju, ponekad glazbu...

Bilo bi dobro da se spaja USBom jer nemam bas dobra iskustva sa audio jackom (nakon par mjeseci koristenja pocne se gubiti kontakt), ali nije nuzno ako su dovoljno kvalitetne da traju neko vrijeme.

HVALA I LP

 Je li ti Kingston HyperX Cloud Core cijenom prihvatljiv tj možeš li se protegnuti pa kupiti njega? Najbolje što možeš naći za te novce, pa čak i za veću cijenu.

Twitter: @191x7
10 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Potegnuo bih jos malo, samo sto sam zaboravio naglasiti, a bitno mi je... je to da slusalice moraju biti kupljene u emmezeti, a tamo ne vidim cloudice u ponudi.

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.10.2016 14:50 (nix111).
10 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

MOze neka preporuka za slusalice...do sada sam imao https://www.mall.hr/slusalice-i-mikrofoni/plantronics-slusalice-gamecom-388

i sad su crkle...i neznam da kupim iste ili ima neka bolja ponuda u istom rangu cijene?

ugl vazno mi je da je postoji ta "kocka" oko usiju...

hvala.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Je li netko možda isprobao HyperX Cloud Stinger, vidim da su 50 kn jeftinije od Core, a noviji model pa me zanima.

Ozbiljno mi treba novi status.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Ne vjerujem da su u rangu Clouda, ni ne znamo tko ih pravi. Cloud je Takstar Pro80 i znamo da valjaju.

Twitter: @191x7
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
191x7 kaže...

Ne vjerujem da su u rangu Clouda, ni ne znamo tko ih pravi. Cloud je Takstar Pro80 i znamo da valjaju.

 qpad qh-90?

LoL EUW - pomijac - https://500px.com/darkonakic HS-HotS Pomijac#2840
13 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
darko099 kaže...
191x7 kaže...

Ne vjerujem da su u rangu Clouda, ni ne znamo tko ih pravi. Cloud je Takstar Pro80 i znamo da valjaju.

 qpad qh-90?

 ne, cloudice su potekle od takstara, jer taj qpad je isto rebrand takstara, samo što je qpad orijentiran na tržišta na kojima cloudice nisu dostupne 

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
darko099 kaže...
191x7 kaže...

Ne vjerujem da su u rangu Clouda, ni ne znamo tko ih pravi. Cloud je Takstar Pro80 i znamo da valjaju.

 qpad qh-90?

 QH-90 je isto Takstar Pro80 s dodanim mikrofonom baš kao i HyperX Cloud, Cloud II i Cloud Core.

Twitter: @191x7
13 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Dal se na hyperx cloud-u mikrofon može maknut ako se ne koristi?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
freeware kaže...

Dal se na hyperx cloud-u mikrofon može maknut ako se ne koristi?

 skineš ga dolje ako ti ne treba, i koristiš ih kao slušalice

to je bio i razlog zašto sam ih ja kupio, jer sam htio slušalice na kojima se mikrofon skida, najviše zbog toga da mi ne stoji na njima dok ga ne koristim, a dok mi treba, lako ga prištekam i imam headset

tako da da, mikrofon se skida i možeš sa njim kako te volja

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
12 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Sta mislite o ovim slusalicama big ben phs 20?

Kakav je bas,glasnoca zvuka?

Korustio bi ih prvenstveno za gaming pa zatim za glazbu

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Raykip kaže...

Je li netko možda isprobao HyperX Cloud Stinger, vidim da su 50 kn jeftinije od Core, a noviji model pa me zanima.

 https://www.amazon.com/HyperX-Stinger-Headset-HX-HSCS-BK-NA/dp/B01L2ZRYVE

16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
lange kaže...

Sta mislite o ovim slusalicama big ben phs 20?

Kakav je bas,glasnoca zvuka?

Korustio bi ih prvenstveno za gaming pa zatim za glazbu

 Nisu baš jeftine, za te novce ja ne bih eksperimentirao. Izgledaju kao pilotske, a kako zvuče to je pitanje.

Ako si te što na Amazonu koštaju 60ak dolara možeš priuštiti onda vjerojatno možeš i neke od Kingston HyperX Cloud.

Twitter: @191x7
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice