Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaminga izdvojena tema

poruka: 7.430
|
čitano: 1.665.890
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Onda nista, hvala vam svejedno ekipa 😊 nevirujem da cu kupiti, makar su me privukli hvalospjevi o njima po netu. Bumo vidli

Zeppe :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Zeppe kaže...

Onda nista, hvala vam svejedno ekipa 😊 nevirujem da cu kupiti, makar su me privukli hvalospjevi o njima po netu. Bumo vidli

 ako ih hvale na netu, kupi, probaj, ako ti ne paše, imaš povrat robe u određenom razdoblju ako ti proizvod ne odgovara, samo provijeri prvo to sa trgovinom

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.9.2016 12:15 (matija656).
12 godina
suspendiran
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Može savijet oko in ear gaming slušalica do 250kn s mikrofonom.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Pozdrav svima, zanima me koje slusalice preporucujete za gaming/muziku, do 400kn, moze koja kuna gori ako se isplati dat za isto.Bluetooth slusalice nista. Hvala! 

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.9.2016 15:40 (Ugra).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Ugra kaže...

Pozdrav svima, zanima me koje slusalice preporucujete za gaming/muziku, do 400kn, moze koja kuna gori ako se isplati dat za isto.Bluetooth slusalice nista. Hvala! 

 ponavljajući po već neznam koji put ovdje

ako nađeš za te novce cloud 1 kupuj odmah, ako ¸ne nađeš, daj 50ak kn više i možeš ih kupit samo tako nove

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
8 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Listao sam par postova unatrag i nisam vidio da je trazeno do mog budzeta slusalice, ako mi je promaklo, isprike. Nema ljutnje prika. Znaci to su best buy jel?

 

M

 

 

16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Da, Cloud je best buy.

Twitter: @191x7
13 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Ugra kaže...

Listao sam par postova unatrag i nisam vidio da je trazeno do mog budzeta slusalice, ako mi je promaklo, isprike. Nema ljutnje prika. Znaci to su best buy jel?

 

M

 

 

 U rangu od 400 do 500 kn cloud 1 su no brainer best buy 

protegni se do njih cijenom, nećeš požalit niti najmanje

i nema ljutnje, tu smo da pomognemo :)

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
8 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

 Zahvaljujem prijatelji, uzimam core 1 onda. 

12 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Imaš akciju u harvey norman na cili logitech asortiman pa ti G230 ispadnu 385kn, a G430 485kn.

Neznam da li je to bolje od cloudica, ali će se valjda neko javiti sa iskustvom.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
dRoID kaže...

Imaš akciju u harvey norman na cili logitech asortiman pa ti G230 ispadnu 385kn, a G430 485kn.

Neznam da li je to bolje od cloudica, ali će se valjda neko javiti sa iskustvom.

 

 nije bolje nikako

cloud je rebrand audiofilskih takstar pro80 slušalica, koje su odlične zvukom, pogotovo kad su prištekane na adekvatan DAC/AMP, dakle po pitanju zvuka su sigurno bolje od tih od logitecha

buildom su puno bolje nego logitech, jer imaju puno manje palstike, metalni build, i ne  moraš si misliti dal će što puknuti zbog rastezanja plastike danas ili sutra bilo gdje na slušalicama

mikrofon koji se skida dolje je po meni veliki plus na cloudicama

osobno su mi cloudice bolje zvukom i buildom od nekih duplo skupljih slušalica...

najviše mi se srce steže kad vidim da netko kupi nešto skuplje, a to skuplje nije ni do koljena coudicama, kao recimo moj brat, išao je na brzinu kupit slušalice jer mu se je speedlink meduza shebala, bez da je malo pogledao po netu što i kako bi moglo bit dobro za neke novce koje planira potrošit, i kupio je roccat kulo koji je platio 550 kn, a te slušalice nisu ni do koljena cloduicama, prvenstveno po buildu...

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.9.2016 15:31 (matija656).
7 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Pretražio sam, međutim ne nalazim puno informacija o Roccat Kave XTD Stereo


Uglavnom ljudi pišu od 5.1 modelu, a ovaj je ignoriraniji iako je poprilično dobra ponuda ako se uzme u obzir cijena od 400 kuna i ono što se dobije. (sudeći po internetu)
Ima li itko direktna iskustva s ovim modelom? Kako se ponašaju prilikom cijelodnevnog korištenja? Je li mikrofon dobar za noćne (malo tiše) razgovore preko TeamSpeaka (Mumble, Skype-nije bitno)
Svaka informacija je dobrodošla

 

Za neke malo iskusnije i informiranije, da li bi te slušalice dobro išle u OVU MATIČNU PLOČU, s obzirom da mi se čini da ona ima poprilično dobru zvučnu karticu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Mislim da je bolje dodat 75kn i kupit Hyper X Cloud
http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
13 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
xnor_ kaže...

Pretražio sam, međutim ne nalazim puno informacija o Roccat Kave XTD Stereo


Uglavnom ljudi pišu od 5.1 modelu, a ovaj je ignoriraniji iako je poprilično dobra ponuda ako se uzme u obzir cijena od 400 kuna i ono što se dobije. (sudeći po internetu)
Ima li itko direktna iskustva s ovim modelom? Kako se ponašaju prilikom cijelodnevnog korištenja? Je li mikrofon dobar za noćne (malo tiše) razgovore preko TeamSpeaka (Mumble, Skype-nije bitno)
Svaka informacija je dobrodošla

 

Za neke malo iskusnije i informiranije, da li bi te slušalice dobro išle u OVU MATIČNU PLOČU, s obzirom da mi se čini da ona ima poprilično dobru zvučnu karticu?

 kao što ti je rekao kolega, bolje daj koju kn više i uzmi clodice koje će ti bit bolje i zvukom i buildom

nisu ni te loše, ali za malo više para se dobiju puno bolje cloudice

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
7 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
djigibao kaže...
Mislim da je bolje dodat 75kn i kupit Hyper X Cloud

 

matija656 kaže...

 kao što ti je rekao kolega, bolje daj koju kn više i uzmi clodice koje će ti bit bolje i zvukom i buildom

nisu ni te loše, ali za malo više para se dobiju puno bolje cloudice

 
Hvala na odgovorima!
Znao sam da će mi netko predložiti Cloud, međutim stvarno mi nije jasno zašto nitko ne govori o ovom modelu Roccata, meni se iskreno paraju kao top izbor do 400 kuna.
Cloudice mi se paraju malo manje, para mi se da idu NA uši, a ne okolo ušiju, a ja bi radije da mi "obaviju" uši. Ima li itko problema sa dužim korištenjem Cloudica?
Najvjerojatnije i hoću kupiti te Cloud na kraju, ali svejedno bi htio čuti od nekoga iz prve ruke o ovim Roccaticama haha.

 

Zna li itko postoji li igdje neki shop na području Splita gdje se slušalice zapravo mogu probati, makar da nisu ukopčane, samo ovako da vidim je li mi pašu? 

 

16 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Nisam te razumio, hoćeš da ti naležu/sjedaju na uši ili da su ti uši u njima tj da su slušalice oko školjki uha?

Cloud sjedaju na glavu, oko ušiju, ne sjedaju na školjke uha.

Twitter: @191x7
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
xnor_ kaže...

 
Hvala na odgovorima!
Znao sam da će mi netko predložiti Cloud, međutim stvarno mi nije jasno zašto nitko ne govori o ovom modelu Roccata, meni se iskreno paraju kao top izbor do 400 kuna.
Cloudice mi se paraju malo manje, para mi se da idu NA uši, a ne okolo ušiju, a ja bi radije da mi "obaviju" uši. Ima li itko problema sa dužim korištenjem Cloudica?
Najvjerojatnije i hoću kupiti te Cloud na kraju, ali svejedno bi htio čuti od nekoga iz prve ruke o ovim Roccaticama haha.

 

Zna li itko postoji li igdje neki shop na području Splita gdje se slušalice zapravo mogu probati, makar da nisu ukopčane, samo ovako da vidim je li mi pašu? 

 

 cloudice definitvno sjedaju oko uha, tako da oko toga nema problema, osim ako nemaš slonić dumbo tip uha pa da su ti ogromna :D

i možeš ih bez problema nosit duže na glavi, jer su isto tako jako udobne, pogotovo ako staviš jastučiće od brainwavza na njih, ja ih imam na svojima i slušalice su još bolje i udobnije sa njima, koštaju 150 kn, ali se isplati kad ih jednom staviš na glavu sa njima (probao sa vratit original jastučiće, vratio sam te o brainwavza u roku 5 min nazad)

iskreno nemoj se ni zamarat tražit informacije o tim roccat sluškama, kupi cloudice i miran si :)

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
7 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
191x7 kaže...

Nisam te razumio, hoćeš da ti naležu/sjedaju na uši ili da su ti uši u njima tj da su slušalice oko školjki uha?

Cloud sjedaju na glavu, oko ušiju, ne sjedaju na školjke uha.

 Želim okolo ušiju, a po slikama mi izgleda kao da sjedaju na školjke uha, hvala na informaciji! 

matija656 kaže...

 

 cloudice definitvno sjedaju oko uha, tako da oko toga nema problema, osim ako nemaš slonić dumbo tip uha pa da su ti ogromna :D
i možeš ih bez problema nosit duže na glavi, jer su isto tako jako udobne, pogotovo ako staviš jastučiće od brainwavza na njih, ja ih imam na svojima i slušalice su još bolje i udobnije sa njima, koštaju 150 kn, ali se isplati kad ih jednom staviš na glavu sa njima (probao sa vratit original jastučiće, vratio sam te o brainwavza u roku 5 min nazad)

iskreno nemoj se ni zamarat tražit informacije o tim roccat sluškama, kupi cloudice i miran si :)

 Matija, hvala ti puno! Samo još jedno pitanje- to su ove Cloud I koje su po shoppovima cca 560-650 kn ili ipak govoriš o Cloud Core koje su cca 480-500?
 Vjerojatno neću kupovati još barem 4-5 tjedana, ali želio sam se raspitati što prije, najvjerojatnije uzimam jedne od ove dvije Cloud! 

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.9.2016 23:52 (xnor_).
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Je li ti ovo dovoljno (za vidjeti da sjedaju oko ušiju)?

 
 
 

A evo ti i razlike Cloud 1 i Cloud Core:

 
 

Cloud 1, kao što vidiš, imaju drugačiju opremu i više opreme.

Twitter: @191x7
16 godina
online
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Razlika je samo u pakiranju tj. stvarima koje dobijes u paketu.

Ove skuplje nude jos dosta stvari dok su jeftinije samo slusalice.

Vidi slike za usporedbu:

 

Cloud I Cloud I
Cloud Core Cloud Core
http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Dvije minute prije,

objavio sam točno te slike.

Twitter: @191x7
13 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
xnor_ kaže...

 Matija, hvala ti puno! Samo još jedno pitanje- to su ove Cloud I koje su po shoppovima cca 560-650 kn ili ipak govoriš o Cloud Core koje su cca 480-500?
 Vjerojatno neću kupovati još barem 4-5 tjedana, ali želio sam se raspitati što prije, najvjerojatnije uzimam jedne od ove dvije Cloud! 

 evo slika mojih cloduica sa tim drugim jastučićima

odlični su, vidiš i sam koliko su deblji, udobni, veći od stock jastučića, malo udalje slušalice od uha pa se malo poveća soundstage, primjetio sam da na njima se uši manje znoje prilikom ljetnih dana, zvuk je malo više flat jer je driver dalje od uha, bass je mrvicu slabiji, ali i dalje lupa tamo gdje mora

a i na videu imaš review od takstar pro80, cloud je rebrand njih (spominje se u videu), te se u videu isto vidi da i on tamo kristi druge jastučiće na njima (moji su ravni, on ima ove ukošene, stvar izbora)

 

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
13 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

prokleti internati

sorry za dupli...

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.9.2016 9:30 (matija656).
12 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Pozdrav,
jedno kratko pitanje
HyperX CloudHyperX Cloud Core ili Steelseries Siberia 200

Trenutno imam G230 pa bi sad probao nešto od gore navedenog i da po mogućnosti imaju bolji mic od G230 (nijhov je solidan).

6 HyperX Cloud
0 HyperX Cloud Core
0 Steelseries Siberia 200
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.9.2016 19:41 (Stux).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
matija656 kaže...

prokleti internati

sorry za dupli...

 S tim HM5 earpadovima, dobije li se malo na veličini?

Naime, meni je Cloud potpuno razvučen na knap, da je malo već bilo bi mi taman. XD

Twitter: @191x7
13 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
191x7 kaže...
matija656 kaže...

prokleti internati

sorry za dupli...

 S tim HM5 earpadovima, dobije li se malo na veličini?

Naime, meni je Cloud potpuno razvučen na knap, da je malo već bilo bi mi taman. XD

na koju veličinu misliš, na to koliko je rastegnuto u headbandu ili veličina jastučića ??
jer ako misliš na veičinu jastučića, onda su oni veći izvana i iznutra za uho

za rastegnutost na headbandu, trenutno mi je na 4. - 5. rupici, prije sa stock jastučićima se ne sjećam na koliko je bilo, ali mislim da je billo na 3. ili 4. 

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Koliko je rastegnuto u headbandu, točno. Meni je do kraja i nakon što skinem headset kosa mi je tu gdje headband sjeda totalno stisnuta uz glavu. Nadao sam se da bi s drugim jastučićima bilo više mjesta, ali očito sam se prevario i nema mi smisla nabavka Brainwavza.

Twitter: @191x7
9 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
191x7 kaže...

Koliko je rastegnuto u headbandu, točno. Meni je do kraja i nakon što skinem headset kosa mi je tu gdje headband sjeda totalno stisnuta uz glavu. Nadao sam se da bi s drugim jastučićima bilo više mjesta, ali očito sam se prevario i nema mi smisla nabavka Brainwavza.

 Headband će ti speglat Ježeka bile one na knap ili imale lufta na svakoj strani...promjeni frizuru ili...

SILA/ZGX@ZGamers
16 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Ako maknem padding možda mi bude taman...

Twitter: @191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
191x7 kaže...

Koliko je rastegnuto u headbandu, točno. Meni je do kraja i nakon što skinem headset kosa mi je tu gdje headband sjeda totalno stisnuta uz glavu. Nadao sam se da bi s drugim jastučićima bilo više mjesta, ali očito sam se prevario i nema mi smisla nabavka Brainwavza.

 rastegnuto do kraja i imaš još brazdu po glavi od headbanda...

bogme imaš glave i za posudit kolika ti je  

uglavnom, pošto ti na stock padovima je rastegnuto do kraja i trebalo bi ti još, onda ne vjerujem da bi ti ti padovi pomogli, jer ja sa njima moram rupicu dvije (ovisno koliko imam kose na glavi) povečat od stock padova, uglavnom imam tu oko 4. - 5. rupice

da si bliže bi se našli pa da probaš...

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.9.2016 8:03 (matija656).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice