Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša izdvojena tema

poruka: 6.051
|
čitano: 1.185.089
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

koji bi bio najbolji gamerski mis do 300kn za palm/fingertip grip?

 

ne mora bit u nasoj trgovini, moze i amazon i take trgovine

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.4.2017 18:40 (Del_Boy97).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Del_Boy97 kaže...

koji bi bio najbolji gamerski mis do 300kn za palm/fingertip grip?

 

ne mora bit u nasoj trgovini, moze i amazon i take trgovine

 Glasam za Roccat Kone Pure Military Optical.

Twitter: @191x7
10 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

kakav je gigabyte xm300?

10 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Del_Boy97 kaže...

kakav je gigabyte xm300?

 Uzmi si ovaj gore sta je kolega preporucio. Imam ga ja i evo nikad problema..  Ima negdje review ovdje na forumu samo ga nemogu pronaci.

Battleog - 191silvinjo
14 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Trebao bih preporuku za bežičnog miša do cca 250 kn, može i rabljani, da je bežični i ne mora biti gamerski - ionako ću najviše scrollati po browseru s njim.

Imam veliku ruku i sadašnji MX518 mi ne paše, imam ga već par godina i ergonomski mi ne odgovara.

Može preporuke i onih malih Logitech prijenosnih miševa isto.

Isto tako bih volio da mi preporučite neku trgovinu koja ima veliki izbor miševa koji se mogu isporbati u zagrebu.

HTC Hero-iPhone 3GS-Nexus S-Nexus 7-Htc 8S-iPhone 4-Galaxy S2-HTC Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-Blackberry 9900-Z1C-Lumia 630-Xperia E-OPO-HOX-Nexus 5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.4.2017 11:48 (EZY-E).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Pozz.

 

Dali je netko imao iskustva sa ovim misem I dali se isplati, igra se lol, d3 tu i tamo FPS igre.

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
razermario kaže...

Pozz.

 

Dali je netko imao iskustva sa ovim misem I dali se isplati, igra se lol, d3 tu i tamo FPS igre.

nemam osobna iskustva sa ovim modelom, u opisu pise  "polling rate" samo 125Hz, za te novce imas puno bolje opcije

 

mozes vidjeti da se u ovoj temi, manje vise oko te cifre, preporucuju stalno isti modeli, provjereni od korisnika ovoga foruma, pa bih ti savjetovao da probas u ducanu te modele kako ti leze u ruci i onda se odlucis

 

 

11 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Jer ima puno razlike izmedu optickih i laserskih miseva ? 

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
razermario kaže...

Jer ima puno razlike izmedu optickih i laserskih miseva ? 

 profi gamer će vjerojatno primjetit neke stvari, ali causal player sigurno/vjerojatno neće

tako da sve dok se ne baviš sa nekim profi igranjem, optički ili laserski, tak ti je svejedno

imao sam optički miš i sad  imam laserski sa avago adns9500 senzorom (koji koristim na platnenoj podlozi iako laserskima navodno bolje paše tvrda podloga)

ne vidim da mi se miš ponaša čudno ili drugačije od prijašnjeg, za normalno svakodnevno korištenje nema nikakvih problema

 

tako da, danas su i optički i laserski miševi jako dobri, prije dok su laserski tek krenuli je znalo biti nekih muha i sličnog, ali trenutno su jako jako blizu optičkima, razlike nisu velike, i ne vidim da će netko baš toliko profitirat sa optičkim mišom nasuprot laserskog (osim ukoliko je senzor banana totalna) za neko normalno korištenje

po meni se bolje orijentiraj na to kako će ti miš sjedati u ruku i koliko će ti biti udoban, jer to ćeš prije osjetit nego li ponašanje senzora

ja sam zbog udobnosti uzeo/dobio func ms3r2 miša, ima laserski senzor, ali oblik miša je savršen za palm grip koji koristim, ali nebih ga mijenjao za optički samo zbog oblika

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
10 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Del_Boy97 kaže...

koji bi bio najbolji gamerski mis do 300kn za palm/fingertip grip?

 

ne mora bit u nasoj trgovini, moze i amazon i take trgovine

Da, Gigabyte xm300 je izvrstan odabir i mislim da je bolji od Roccat Kone Pure radi (malo) boljeg senzora, lagano udubljenih tipki i opcenito vjerojatno boljeg dizajna. Jos jedan kojeg bi preporucio i za koji mislim da ce biti super best buy ti je Logitech G203. Radi se o jeftinijoj varijanti Logitech G Pro, ali jeftinijoj prakticki samo u cijeni sto je vrlo dobra vijest. G203 ima i malo bolji kabel od G Pro. Zadnje 2 recenice kopiram od RocketJumpNinje, ako on tak veli ja mu 200% vjerujem.

Eh da, pogledaj si jos asus strix claw za 300kn u Svijet Medija (drugdje je 400kn).

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.4.2017 1:04 (The_Fichek).
14 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Eto me opet ali ova put tražim drugačiji miš, htio bih neki širi miš a da je za veliku ruku, nešto tipa Logitech G9x.

HTC Hero-iPhone 3GS-Nexus S-Nexus 7-Htc 8S-iPhone 4-Galaxy S2-HTC Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-Blackberry 9900-Z1C-Lumia 630-Xperia E-OPO-HOX-Nexus 5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
X3M kaže...
mariocroatia78 kaže...

Ja sam isao u Links kupiti modecom volcano i oba prodavaca su me samo pogledali i rekli da savjetuju da ga ne uzmem,ja ono,zasto,cujem da je mis navodno dobar i u bugu ga hvale i kupuju a on meni da je to mis sa najvise reklamacija i da bjezim od toga.... sad ti budi pametan... na kraju sa logija provjerenog uzeo...

prodavaci su tamo da ti prodaju ono sto oni hoce, to jest na cemu imaju target :)

 

nikad im ne vjeruj nista

 

s druge strane, sva roba je kvarljiva, imas garanciju pa mjenjas ako te potrefi

 

 

 Znam da je odgovor star 2 mjeseca ali je mislim važno da kažem: u Linksu (a vjeruem i ostalim trgovinama) prodavači nemaju baš nikakve koristi od toga što ćeš ti kupiti neki drugi miš a ne taj Modecom, radio sam tamo pa znam.

Koliko sam skužio, taj Modecom se stvarno i reklamira dosta, bar kad se radi o gamepadovima, ne znam za miševe.

Tako da ako ti u Linksu kažu da se nešto kvari, onda i je tako jer u 85% slučajeva kupac kad hoće reklamirati nešto prvo dođe do nas (prodaja) a nikako ne bi pomislio da bi možda trebao do našeg servisa koji je par metara do nas.

HTC Hero-iPhone 3GS-Nexus S-Nexus 7-Htc 8S-iPhone 4-Galaxy S2-HTC Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-Blackberry 9900-Z1C-Lumia 630-Xperia E-OPO-HOX-Nexus 5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5
9 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Uzeo bih mis g303 ili g502 kakva su iskustva sa ti miševim ako ih je neko koristio?

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.4.2017 20:17 (Ziga_ST).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Ziga_ST kaže...

Uzeo bih mis g303 ili g502 kakva su iskustva sa ti miševim ako ih je neko koristio?

 [RECENZIJA] Logitech G502 Proteus Core

Haremzg kaže...

Pozdrav, cisto da se osvrnem na 2 misa koja trenutno koristim G502 za gaming i Mx master za surfanje i editiranje.

 

G502 je savrseno oblikovan mis i vjerovatno najbolji gamerski mis koji sam probao, jako je odobna tekstura misa, Jedino da je mozda za 5-10 posto siri, no osim toga tesko da se moze bolje. Prije toga sam koristio kratko Kone Pure koji je isto dobro oblikovan ali materijali su losiji (ruka se lakse znoji), tipke su pretvrde za moj ukus, a minus je sto je lagan mis, dok je G502 sam posebi teziji bez dodatnih utega. (sad kako kome pase...)

 

Mx Master mi se upocetku nije svidao nimalo, primarno jer imam fingertip - claw grip a ovo je mis prvenstveno za palm grip dakle da obuhvatis mis cijelom rukom. Imao sam neke lagane bolove u ruci nakon dugo koristenja g502 pa sam se sve vise prebacivao kod video editiranja i surfanja na Mx. Odlicno je oblikovan podjeca me jako na moj bivsi mis G500 koji je neku nevjerovatnu stabilnost imao... materijali su jos bolji od G502. Skroll wheel je odlican jako lagan... Za produktivnost je ovaj mis fantazija, a jedini minus je sto se na njemu nemoze mjenjati Dpi, sto je zbilja prava steta - npr kod nekih prezicnijih radnji kod editiranja ili photoshopu smanjis dpi da si pomognes...

 

Sporiji sam naravno u svemu sa Mx-om posto se jos privikavam na drugaciji hvat sa rukom. G502 je nevjerovatno brz i prezican za produktivnost... Sve u svemu pomeni su ovo 2 najbolja misa u svojim kategorijama, Xtd ili Deathadder nisam probao ali sumnjam da su bolji od ovih kada se zbroje sve vrline...

 

Daydr3am3r kaže...
Kupio sam prije tjedan dana Logitech G502 Proteus Spectrum. Svima koji su spremni dat malo više za miš toplo preporučam ovoga. Prebolestan je, udobniji mi je od prijašnjeg(Deathadder), težina je odlična, izgleda mrak, response je top. Vrijedi svake kune(oko 700 :))

 

axos kaže...

Kupio G502 spectrum core najviše zbog dobre cijene i moram priznat da nisam oduševljen. Do sada sam imao R.A.T 7 i moram priznati da su mi glavne zamjerke bile što nije mu je tipka za nišanjenje bila malo pre tvrda i previše naprijed, oksidacija metala i nedostatak RGB-a. Sve ostalo mi je bilo super.

Sad kad sam prešao na G502 ništa mi ne štima. Plastika mi je nekako draža na RAT-u. Ako uhvatim miš više iza ruka mi nije na mišu nego u zraku i ne mogu dohvatiti sve tipke. Ako uhvatim više naprijed ruka mi dobro legne ali tipka za nišanjenje je i dalje previše napred a kotačić mi je previše iza. Kad uplatim infinite scroll kotačić se sam vrti i kad ne treba, ako ga isključim glasan je i iritantan. Klikanje mi također ima lošiji feeling nego na RATu 7 (Pogotovo na kotačiću). Sve u svemu nije loš miš ali nije za moju ruku a i pomalo je stvar navike, ali moram priznat da mi je RAT7 puno draži. Trebao sam možda ipak ići na G-Skill mx780.

 

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.5.2017 10:38 (Najbrži).
11 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Imam Roccat Kone Pure Desert Strike i kad igram CSGO i flickam brzo u stranu, miš stane i cuje se zvuk kao da sam ga isteko i usteko i onda opet radi. Neki dan kad samo imo najnoviji update (v1.05, fw1.12) kada sam flicko i kad je stao, morao sam ga istekati i opet ustekati da bi radio tako sam downgradeo na v1.05 i fw 1.11. Jel to neka hardverska greska il software?

GamingOnline
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Opet ja, kupujem novi mis i dvoumim se izmedu Zowie EC1-a i Logitech G403. Nekako mi se vise svida zowie i htio bi narucit s Amazona pa me zanima hocu trebat placat shipping jos i carinu i to. Nisam nikad narucivo pa ne znam. Hvala

GamingOnline
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Pozdrav ljudi! Prije par mjeseci mi je na Alcoru otišo LMB i uz pomoć guideova koje mi je dao 191x7 (ty) sam to uspio srediti, ali sam pri tome izgubio jednu nožicu, a s obzirom na to da su nakon dugog izrabljivanja miša već bile pošteno istrošene odlučio sam ih zamijeniti, prije točno 15 dana sam naručio Hyperglide nožice, danas stigle. Evo slika, navečer/sutra vam javim prvi dojam.

Ozbiljno mi treba novi status.
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.5.2017 20:02 (Raykip).
Moj PC  
5 0 hvala 3
9 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Baš me zanimaju dojmovi pošto su i na mom CMStorm Alcor istrošene. To si direktno sa hyperglide.net naručio?

Always Outnumbered, Never Outgunned
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Koju podlogu da kupim a da nije enormno skupa do 200kn..uzeo sam g502 spectrum

razorblade
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Mislio sam speedlink invictus ili steelseries 4hd...kakbe su te cvrste podloge?

razorblade
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
mariolla79 kaže...

Mislio sam speedlink invictus ili steelseries 4hd...kakbe su te cvrste podloge?

 imam doma speedlink sevantus, kupio za test i probavanje sa mišem, ista kao i invictus, samo što nema dvije strane za prebacivanje

dobra podloga, nisam nikad koristio neku tvrdu podlogu, ali sam sa njom bio zadovoljan, miš precizan kao i uvijek, lakše klizi nego li na platnenoj, ali dok se navikneš na to ide sve ti je normalno, grain je taman da miš lagano klizi i da ne troši nožice previše

trenutno mi doma stoji i ne koristim ju uopće, samo zbog toga jer mi osobno platnena podloga više odgovara, ali sam bio zadovoljan sa njom i još uvijek jesam

ako hoćeš javi se pa da ti ju pošaljem / prodam, jer mi doma skuplja prašinu, a korištena je ni mj dana, tj samo za probu

naravno ako hoćeš

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
9 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Prvo da odgovirm SoynTech, da, naručio sam ih direktno s njihove stranice, to je model za Microsoftove miševe (vidi se na prvoj slici koje točno), ali je na njihovoj stranici pod Buy now navedeno da su i za Alcora. To je model MS-2, dođu 7 EUR i dostava još 3.

 

E sad, u usporedbi s Alcorovima, puno su glađe, lakše kližu, ne osjeti se toliko "struganje" po podlozi, ali su i malo više, što nije jako primjetno kad ih se gleda, ali čim sam primio miš u ruku i stavio ga na podlogu bilo je očito. Osječaj klizanja je stvarno, zapanjujuč (tko bi rekao da ga nožice za miša mogu oduševiti).

 

Svaka preporuka za nožice.

Ozbiljno mi treba novi status.
Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Pozdrav ekipa!

 

Da ne otvaram novu temu zanima me dali ima netko od vas da koristi G900?

Evo ovako,nabavio sam taj isti mis i kod koristenja kad sam dodjelio koju funckiju mi imaju tipke sa strane kad nije spojen na kabal moram ih pritisnuti par puta da registrira sta treba(nekada iz prve registrira),a kad sam spojen kablom radi bez problema ikakvih.

Nije mi jasno,jer je mis nov,novcat kupljen,vidim po netu svakakvih rijesenja,ali me zanima dali netko od vas ga ima i dali ima isti problem ili je imao isti problem?

Ne zelim ga reklamirat jer cisto sumnjam da je sjeban,znam da ga i win more zajebavat ili drugi usb to jos moram testirat.

Origin_Steam: hrka11
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Koji miš je po vama bolji, Logitech M720 ili Logitech M705? Ne treba mi isključivo za gejming nego više all around. Ili možda nešto treće u tom rangu?

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Pozz uzeo bih miš za gaming(ne ozbiljni), ali da ičemu valja miš ne znam kakve specifikacije da budu sta bi trebao gledat kod miševa, evo ovdje stranica pa vi vidite od http://imtec.ba/1013-misevi#/cijena-29-187

svidja mi se ovaj asus cerberus od 60km

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
2014 godine mi se pokidao kotačić na G400 misu i nakon sto sam kontaktirao Logitech support, dobio sam besplatni primjerak G400s.

G400s i dalje funkcionira, ali me zivo zanima da li ta "fora" da kontaktiras Logitech support i dobijes besplatni mis jos radi i koji bi mis mogao dobiti kada mi se pokida G400s?
 
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Molim preporuku mousa za igranje. Žica obavezno, cijena 500-600kn. Po mogućnosti HG. 

 

Ovaj:

https://www.hgshop.hr/proizvod/mis-razer-deathadder-elite-gaming-zicani-usb-crni/217140

eskeiouarvikei
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.6.2017 17:02 (skorvy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

Pa po meni je izbor izmedu tog Deathaddera, Rival 500 i G403 .

Senzori su odlicni na sva tri, tako da biraj po tome kakav ti oblik sjedi u ruci i koliko ti tipki treba.

11 godina
odjavljen
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

Hvala, ostajem pri Razeru. Sutra idem po njega. 

eskeiouarvikei
11 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Može preporuka za miša +-50€, igra se LoL i tu i tamo neka pucačina. Thx

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice