Spajanje preko moba

poruka: 10
|
čitano: 2.255
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Spajanje preko moba

bok svima

evo mene bi zanimalo, ako je iko ikad imao iskustva s tim...dali bi se moglo sa moba konektirat na komp preko bluetootha (imam usb bliestooth)

i preko toga ili nekoga programa nastimat da se moze spojit na internet od kompa...molio bi vas odgovor

 

hvala

ono sto nemoze bager, ja lopatom
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Spajanje preko moba

Koji mobitel? Ako je Sony Ericsson, neki noviji modeli se mogu spojiti preko kompa na net (nisam probao al mislim da sam vidio tu mogućnost). za druge ne znam

VRATITE INTERNET ARPA-i!! // Never underestimate the power of stupid people in large groups.
14 godina
protjeran
offline
Spajanje preko moba

w910 imam. ali moj ti nema opciju za se na wlan spojit, ja pitam dali je moguce ikako preko bluetooth porta, posto imam za ustekat na komp

ono sto nemoze bager, ja lopatom
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Spajanje preko moba

Mislim da se može preko bluetootha... Negdje sam vidio tu opciju al nikako je ne mogu nać na svom K810... Možda netko drugi zna?

VRATITE INTERNET ARPA-i!! // Never underestimate the power of stupid people in large groups.
15 godina
neaktivan
offline
Spajanje preko moba

Ja se nisam time bavio ali na kompu se u meniu bluetootha pojavljuje ta opcija. Tamo potražite, na mobu se vjerojatno pojavljuje ono prihvaćate li prijenos podataka, bla, bla...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Spajanje preko moba

moze se nokia preko nokia pc suite

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Spajanje preko moba

ajde plz ljudi pomozite ovo mi je potrebno.....evo imam ovaj bluetooth port i bluesoeil na kompu i kako da se ja s tim programom na mob spojim tako da trosim sve od mog kompa a nis mojih para na mobu?

ono sto nemoze bager, ja lopatom
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Spajanje preko moba

pomoc neKo?

ono sto nemoze bager, ja lopatom
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Spajanje preko moba

ajde ljudi pls ikako mi pomognite jer mi je ovo stvarno bitno...

ono sto nemoze bager, ja lopatom
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Spajanje preko moba

probaj ovdje LINK

to sam nasao na ovoj stranici LINK

Pala bomba u rodilište. Sad ima duplo više djece. /////// Vrijeme je relativan pojam. Zavisi sa koje strane WC-a se nalaziš.
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.10.2009 19:58 (APazinjan).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice