T-Com Internet izdvojena tema

poruka: 19.406
|
čitano: 6.370.348
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Cijena tog paketa je 168,50 ukljucen pdv, ne naplacuje se uspostava poziva ii nije ukljucen prikaz broja
9 godina
offline
Re: T-Com Internet

Nije uključen ali da se i to izpregovarat. Pogotovo ako je stari korisnik ;)
13 godina
offline
Re: T-Com Internet

Ja sam prije tri mjeseca prešao u Iskon jer sa HT nisam mogao ništa dogovoriti..Razgovarao sam sa 4 agenta preko fejsa,preko chata i bio u T centru gdje su mi ponudili veću cijenu (za 10 Mbita,flat i 60 min razgovora 235 kn). Kad sam rekao da prelazim na Iskon,nazvala je neka cura i ponudila mi isto s obrazloženjem da nemaju ništa za stare korisnike. Trenutno plaćam 190 kn to isto u Iskonu.

7 godina
protjeran
offline
T-Com Internet

Jbt gledam ljudi za produženje podobivali ps4 pro a ja nesretnik u 9 mjesec produžio sa šugavcima, 10 godina kod njih nikojeg boga nisam dobio sem prvi put i nekog usranog fotoaparata, vljda u najgore vrijeme mi ističe ugovor tad ne daju nikom ništa. 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
T-Com Internet

Hah, evo jos jedna dogodovstina s tcomovom prodajom.

Nakon one prosle halabuke, sad me opet zovu nesto da mi prodaju u maxtvu, neki paket. Kazem oke da cujem. Ponuda je bila da ce mi smanjit flat za 20kn i taj paket na 24 mjeseca. Ja malo razmislim, kazem da me zovne kasnije, vidim da nije velika razlika u cijeni izmedju 24mj i 12 mj, a meni ugovorna obveza istjece za 12 mjeseci pa kazem nista, aktiviraj ti to na 12 mjeseci ako moze (znaci da smanji flat za 20kn). Kaze lik moze, izgleda uljudan, 4 puta me zvao tocno kad sam rekao, mislim se, ajde napokon netko normalan iz prodaje.

 

E jesam se zajebo :P

Stize mi danas ugovor ovog sto sam dogovorio (kao sto je i prvi puta trebao a nikad nije stigao), kad ono, lik aktivirao uslugu na 24 mjeseca (nema sanse da se sjebo jer sam mu 10 puta naglasaio da mi UO istjece za 12 mjeseci pa je ovo u biti perfidan nacin da ti produlje cjelokupni maxtv ugovor, jer ako bi htio raskinut morao bi ovo placat jos 12 mjeseci a ne bi mogao koristit uslugu). Anyway, zovem 0800, ovaj tamo se cudi kako mi je nudio flat smanjenje kad niti to vidi igdje napisano, niti mu je jasno kako mi je to mogao ponudit.

Long story short, fino sam raskinuo to sto je lik pokusao smuljat, a ubuduce tko god da me nazove iz prodaje ce dobit poklapanje slusalice i ako hoce nesto da potpisemo prvo pismeno na kucnu adresu pa tek onda. Ovi su totalno poludjeli iz prodaje cak i bezocno lazu :) Smjesno. Nejasno mi je kako ih uprava tolerira jer ovo im moze proc kod starih ljudi, al sve ispod 70 samo izazivaju nepovjerenje prema ikome iz prodaje.

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.12.2016 1:44 (sandokan111).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet

Pa možeš ga i ti dobit. Ne dobije se Pro za produženje ugovora već za Magentu. Uzmeš mobilnu tarifu u T-Comu i spojiš s kućnom i ti dobiješ Pro za 50kn/mj.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
11 godina
offline
T-Com Internet

Mene su isto jučer zvali iz tobože ht-a a ženska zove sa 099 broja (moš mislit kako bi ht zvao sa mobilne mreže), kao ostvarujete trajnu pogodnost na satelitski maxtv za ako se dobro sjećam 71 kn, reko neću ovo sto imam mi je dosta ali navaljuju pa navaljuja a ja ljepo kažem neću pa što su dosadni

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.12.2016 10:43 (Doktor-X).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: T-Com Internet
sandokan111 kaže...

Hah, evo jos jedna dogodovstina s tcomovom prodajom.

Nakon one prosle halabuke, sad me opet zovu nesto da mi prodaju u maxtvu, neki paket. Kazem oke da cujem. Ponuda je bila da ce mi smanjit flat za 20kn i taj paket na 24 mjeseca. Ja malo razmislim, kazem da me zovne kasnije, vidim da nije velika razlika u cijeni izmedju 24mj i 12 mj, a meni ugovorna obveza istjece za 12 mjeseci pa kazem nista, aktiviraj ti to na 12 mjeseci ako moze (znaci da smanji flat za 20kn). Kaze lik moze, izgleda uljudan, 4 puta me zvao tocno kad sam rekao, mislim se, ajde napokon netko normalan iz prodaje.

 

E jesam se zajebo :P

Stize mi danas ugovor ovog sto sam dogovorio (kao sto je i prvi puta trebao a nikad nije stigao), kad ono, lik aktivirao uslugu na 24 mjeseca (nema sanse da se sjebo jer sam mu 10 puta naglasaio da mi UO istjece za 12 mjeseci pa je ovo u biti perfidan nacin da ti produlje cjelokupni maxtv ugovor, jer ako bi htio raskinut morao bi ovo placat jos 12 mjeseci a ne bi mogao koristit uslugu). Anyway, zovem 0800, ovaj tamo se cudi kako mi je nudio flat smanjenje kad niti to vidi igdje napisano, niti mu je jasno kako mi je to mogao ponudit.

Long story short, fino sam raskinuo to sto je lik pokusao smuljat, a ubuduce tko god da me nazove iz prodaje ce dobit poklapanje slusalice i ako hoce nesto da potpisemo prvo pismeno na kucnu adresu pa tek onda. Ovi su totalno poludjeli iz prodaje cak i bezocno lazu :) Smjesno. Nejasno mi je kako ih uprava tolerira jer ovo im moze proc kod starih ljudi, al sve ispod 70 samo izazivaju nepovjerenje prema ikome iz prodaje.

 zato im se ja opće ne javljam. sve što trebam rješavam pismeno.

nemam za potpis
11 godina
offline
Re: T-Com Internet
U vezi pismenog...
Je li tko slao prigovor na njihov mail u zadnjih par dana?
Poslao sam prigovor u nedjelju ali još uvijek nisam dobio autoresponse mail koji je do sad uvijek stizao za par minuta.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: T-Com Internet
vzeman kaže...
U vezi pismenog...
Je li tko slao prigovor na njihov mail u zadnjih par dana?
Poslao sam prigovor u nedjelju ali još uvijek nisam dobio autoresponse mail koji je do sad uvijek stizao za par minuta.

Ja sam sa njima sve rjesavao ili u 4 oka u centru ili preko telefona, ako se radilo o kvaru.

Ovo mailanje kao i sa nasom Vladom. Posaljes upit, oni proslijede dalje i sve odjednom negdje nestane...

14 godina
offline
Re: T-Com Internet
Mrgud Veliki kaže...
vzeman kaže...
U vezi pismenog...
Je li tko slao prigovor na njihov mail u zadnjih par dana?
Poslao sam prigovor u nedjelju ali još uvijek nisam dobio autoresponse mail koji je do sad uvijek stizao za par minuta.

Ja sam sa njima sve rjesavao ili u 4 oka u centru ili preko telefona, ako se radilo o kvaru.

Ovo mailanje kao i sa nasom Vladom. Posaljes upit, oni proslijede dalje i sve odjednom negdje nestane...

 na facebooku ti jako brzo odgovore i brzo rješavaju. naravno, osim službenog prigovora. to moraš na mail

nemam za potpis
11 godina
offline
Re: T-Com Internet
Radi se o službenom prigovoru na iznos računa, pa nikakvi razgovori u 4 oka ili na telefon ne dolaze u obzir.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: T-Com Internet

Ja sam poslao mail u subotu i također mi nije došao T-HT auto response.

11 godina
offline
Re: T-Com Internet
Poslao još jednom danas i nisam ni sad dobio auto response.
Kasnije sam ih pitao preko fejsa jel im radi mail i "Sarah" veli da su dobili oba maila.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: T-Com Internet
vzeman kaže...
Radi se o službenom prigovoru na iznos računa, pa nikakvi razgovori u 4 oka ili na telefon ne dolaze u obzir.

Iznos racuna ? Odem lijepo s uplatnicama u centar i rijesim.... Kakvo navlacenje sa mailom. Taman da Hanzekovic uleti zbog njihove sporosti.

Ali, ako zelis navlaci se sa njima. Mada ja sa njima nikada nisam imao problem oko iznosa racuna. Sve sam im lijepo otplatio, kada sam otisao, vratio i router u centar i samo rekao, dajte mi sada papire da nisam nista duzan, da sam vratio router i to je to. Ne znam sto je kod tebe problem ili sam ga promasio.

12 godina
offline
T-Com Internet

Ovako, prijatelj je aktivirao ovu magentu te uzeo novu pretplatu "najbolja imam sve"

ali je zbog pogreške tcoma bio prisiljen stornirati prvu narudžbu odnosno vratiti uređaj(PS pro) jer je paket

došao nepotpun.

Vratio ga drugi dan u svom trošku u centralno skladište.

Taj isti dan je napravljen novj ugovor i narudžba preko web shopa kao i prvi puta.

I sad dođe njemu ugovor i novi broj doma.

A gore je naveden i taj novi broj(po novoj narudžbi) i stari koji je trebao biti storniran.

Pošto je na poslu gdje nema pristupa komunikaciji ja zovem eto već tri dana i svaki dan se javi novi

agent koji nema pojma zašto broj nije maknut i nešto rješavaju kao i kažu nazvat ćemo vas bude riješeno.

 

A od novog uređaja ni traga ni glasa...

Što mu je činiti?

Jer bude prošao ovaj rok od 14 dana za otkazivanje.

Da ne govorim da je sve realizirano 08.12. tj. taj novi broj a isporuke uređaja nema.

Samo se bojim da mu još nebi kazali da nije vratio uređaj iako ima papire od HP expressa i screenshot da su podigli paket(praćenje pošiljke)

 

Jeli neki agent uzeo broj i smuljao ili su paket ukrali nemam pojma ali muljaju i sumnjivo je.

Rekao sam mu neka otkaže sve i zatraži potpuno brisanje svega, drugog savjeta nemam.

A ovaj ps pro ako mu dođe neka odbije podići.

Ljudi moji da ja tako radim na poslu sada bi skupljao boce ili bio mrtav od gladi.

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
T-Com Internet

zva t-coma sto puta da mi puca veza, cak su mi i ruter promjenili, svejedno puca jer osim šta sam daleko od centrale izgleda da kabeli nisu dobri tj krpljeni su više puta i niko nista nemoze navodno promjenit. zadnje sta sam zva tkoma nije niko nista napravia niti je dosa tehnicar, samo je nakon par dana na telefon se javia automat da je kvar otklonjen -mos mislit.

evo slika s detaljima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
T-Com Internet

Pazi gamadi, znaci spikeao mi je ping svakih par sekundi, zovem ih, kazu prosljedit cemo tehnicarima. Sutradan me zove covjek i kaze promijenit cu profil pa cemo vidjet sta ce bit. 

Brzina mi je sad manja, a ping je i dalje banana. Zovem ih opet i kazem da mi vrate brzinu na staro jer ionako ne igram precesto. Zenska mi kaze da imam turbo 30 i da brzina moze varirat izmedju 22.5 i 30 mbit. 

Pokusao sam joj objasniti kako je tehnicar mijenjao profil i brzina bi bila ista kao prije ako mi vrate stari profil, ali ne, ona i dalje tupi svoje kako brzina moze varirati te kako ona ne moze nista. Prilozio sam trenutni dsl status, prije sam imao Downstream cap na 36000 kBit/s i upstream na 6500 kbit/s, a sada imam ovo... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: T-Com Internet
dabar_solta_V2 kaže...

zva t-coma sto puta da mi puca veza, cak su mi i ruter promjenili, svejedno puca jer osim šta sam daleko od centrale izgleda da kabeli nisu dobri tj krpljeni su više puta i niko nista nemoze navodno promjenit. zadnje sta sam zva tkoma nije niko nista napravia niti je dosa tehnicar, samo je nakon par dana na telefon se javia automat da je kvar otklonjen -mos mislit.

evo slika s detaljima.

toncek333 kaže...

Pazi gamadi, znaci spikeao mi je ping svakih par sekundi, zovem ih, kazu prosljedit cemo tehnicarima. Sutradan me zove covjek i kaze promijenit cu profil pa cemo vidjet sta ce bit. 

Brzina mi je sad manja, a ping je i dalje banana. Zovem ih opet i kazem da mi vrate brzinu na staro jer ionako ne igram precesto. Zenska mi kaze da imam turbo 30 i da brzina moze varirat izmedju 22.5 i 30 mbit. 

Pokusao sam joj objasniti kako je tehnicar mijenjao profil i brzina bi bila ista kao prije ako mi vrate stari profil, ali ne, ona i dalje tupi svoje kako brzina moze varirati te kako ona ne moze nista. Prilozio sam trenutni dsl status, prije sam imao Downstream cap na 36000 kBit/s i upstream na 6500 kbit/s, a sada imam ovo... 

 Rjesavanje problema by croatian isp :P

 

@dabar, prijavi ponovo, a mogao si i stavit podatke parice.

 

@toncek333

to je to, kad prijavis problem, prvo im je da ti sruse brzinu i to je to. Naravno da mjenjanje profila (ako ti nije micao zastite po profilu i slicne stvari) nece utjecat na ping, al njemu tvoj ping nije ni bio prioritet. On je dobio prijavu greske, i najlakse je srusit fino brzinu da bude u zakonskom okviru u nadi da ce veca margina smanjit probleme i pri tom te uopce ne slusaju sto ti pricas. Zato i nece da ti podigne brzinu jer si prijavio smetnju a osnovno je da linija radi kako spada, ping i ostalo je njima nebitno.  Sad ces morat 10ak puta zvat dok ti se ne javi netko tko nesto razumije i pristane povecat profil na ono sto je bio prije. Na ovoj slici se ne vidi samo kolika ti je margina. Stavi odavde podatke http://192.168.1.1/html/engineer/ro_dsl.htm

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.12.2016 21:54 (sandokan111).
12 godina
offline
Re: T-Com Internet

Evo...

Attainable upload 15 mbit a ja imam 3, ccc

9 godina
offline
Re: T-Com Internet
toncek333 kaže...

Evo...

Attainable upload 15 mbit a ja imam 3, ccc

 Da, po tom to moze puno bolje od ovog sto imas. Cak i taj download nije bas u srazmjeru s uploadom al tako je kako je, puno kompliciranja bi moglo dovest do jos smanjenja jer nitko ne pogleda u router kako je stanje. Eto tebi oni govore da nemoze vise ,a moze po router 45...

Nista, zovi i nadaj se da ce te netko saslusat. Nemoj spominjat probleme i pucanje veze vec trazi da ti se poveca profil na punih 30 mbita dok te netko ne saslusa pa mu objasnis da nemas u biti problema s vezom vec da si zvao radi pinga i da si znao da ce ti to uzrokovat smanjenje dostupne brzine da ne bi ni zvao itd.

Ili se pravi glup kao da se nikad nista nije dogodilo i trazi 30 mbita jer da si imao prije punih 30 i sad nemas i da nemas pojma zasto vise nemas (zvuci glupo znam, al nekad je najgluplji nacin najlaksi za rjesit glupi problem gdje te operater ne razumije/ne zeli slusat jer si prijavio gresku). Ovako se pravis glup kao da nista nisi prijavio (iako oni vide u sustavu da jesi). Uvijek mozes rec da je to prijavio netko drugi od ukucana koji se u nista ne razumije :P

12 godina
offline
Re: T-Com Internet

Vjerojatno vide i opis smetnje, a znam da sve pise sto se tice pinga jer mi je ovaj prvi operater kad sam prijavljivao smetnju od rijeci do rijeci diktirao sta pise.

Detaljno sam im na facebooku objasnio u cemu je stvar i prilozio sam screenshot ovih DSL parametara, lakse mi je srociti sve to pismeno nego da po četvrti put objasnjavam u cemu je stvar preko telefona. Ako to ne upali, poslusat cu tvoj savjet, no nadam se da nece doci do toga. Ispada da cjepidlacim, ali tih par mbit uploada sto su mi uzeli su mi omogucavali da povremeno streamam.

 

12 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Dal' se na VISA kartici HT-a autorizacija vrši PIN ili potpisom?

Hasta La Victoria Siempre
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
T-Com Internet

?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: T-Com Internet
iggy81f kaže...

Dal' se na VISA kartici HT-a autorizacija vrši PIN ili potpisom?

 NIje dobro mami krasti karticu 

Zelenoidne aritmetičke metamorfoze zelenog konja u jednadžbi zelenojeda s travom zelenom
15 godina
offline
Re: T-Com Internet
Imam problema sa fiksnim telefonom. Kad telefon odzvoni svoje, a nitko se ne javi dolazi do blesiranja telefona i kad se ponovno nazove broj je kao u kvaru. Restartom rutera problem nestaje.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Kako mog provjeriti dali sam još na ugovoru? 

Nemogu naći nigdje na Moj Telekom.

ಠ_ಠ Rolling on the floor laughing until someone jump on me a makes me stop rolling on the floor laughing but then I do it again cuz it's awesome
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
T-Com Internet

0800 9000

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: T-Com Internet

ako ti je ugovor istekao slijedeći račun će biti uvećan jer nema ugovorne obaveze

Što čovjek više povećava svoje znanje to više povećava i svoju patnju.
11 godina
offline
T-Com Internet

Zna li netko što je sa uvođenjem ipv6 adresa?

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice