Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori izdvojena tema

poruka: 11.738
|
čitano: 1.609.243
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Slike vašeg Hardvera
11 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Skuzio si me, za proc sam te kopirao. Ali ti si mene za grafu. ;)

Kad ulazem, onda nema polovicnih rijesenja.

Imas dobro oko, cooler za proc je poklon kolege sto je presao na Noctuu.

Ovaj ryzen je bestijica i super radi sa memorijom na 3000mhz. Sve leti.

coffe,coffe,coffe.....
15 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
metallic kaže...

Skuzio si me, za proc sam te kopirao. Ali ti si mene za grafu. ;)

Kad ulazem, onda nema polovicnih rijesenja.

Imas dobro oko, cooler za proc je poklon kolege sto je presao na Noctuu.

Ovaj ryzen je bestijica i super radi sa memorijom na 3000mhz. Sve leti.

 Ma i boju rama si iskopirao :)

inace da gskill je brutalan za amd konfe, rede skoro pa sve ouf the stock na deklarirom taktu.

11 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Trudio sam se bar matičnu promjeniti, da ljudi ne posumnjaju.

 

Ali išao sam tvojim stopama i u polju monitora pa došao na 2k Dell a ti prešao na neko čudo, pa tu stajem.

 

Jel bar igraš dovoljno sad kad si dosegao HW nirvanu?

coffe,coffe,coffe.....
15 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
metallic kaže...

Trudio sam se bar matičnu promjeniti, da ljudi ne posumnjaju.

 

Ali išao sam tvojim stopama i u polju monitora pa došao na 2k Dell a ti prešao na neko čudo, pa tu stajem.

 

Jel bar igraš dovoljno sad kad si dosegao HW nirvanu?

 Za onaj monitor je kriv Tonči jer me se dojmio neki kojeg je linkao. Na zalost do Asusa nisam mogoa doci ali sam zato dobio mrvicu losiji Acer x34a predator.

Ja se uvijek igram i prije sam se igrao.

Prelazim igre redovno one koje mi se svide.

Sada cu Hellblade zavrsiti, tak da nisam jedan od onih koji gledaju stalno fps, gpu usage i ostalo, tu i tamo znam bacit pogled no to me ne brine.

11 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Ajde neka, drago mi je, pitao sam jer je steta da sad ne iskoristiš nakon ovakviš ulaganja.

Ni ja ne gledam u brojač već uživam u igrama, odavno je tako.

 

Ali ipak se događa da sad kad imam najbolju konfu ikad, najmanje igram.

coffe,coffe,coffe.....
7 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
Glavas_ZG kaže...
lav1000 kaže...

Glavas_ZG, to si ti floskule koje nama ovdje serviraju, na zapadu radi se po cijele dane i sl. pizdarije, od strane razno raznih jebivjetara...

znam jer radim u multinacionalki, švabo da ti radi prekovremeno... da izbije požar u 16.00 ili nakon 8h što je u firmi, eventualno će nazvati vatrogasce i poći direkt doma...

 To vrijedi za švabu.

 Mi nismo švabe.

 Mi kad tamo dođemo radimo shit koji oni ne žele za lovu koja je njima smješna.

 Brat mi tamo radi, i još puno ljudi je otišlo, no rijetko tko uživa tamo u životu, van se ide radit, to svi govore, i stvarno je tako, samo što ljudi kao da to zanemare dok ne dođu na posao tamo, onda  shvate da su došli radit, ali ne nanačin kako se kod nas radi, nego stvarno radit, zato se većina i vraća bez ičega ...

 Prica se iskrivljuje i ljudi brkaju pojmove u poslu... Jedno je otic van radit na baustelu ili neki posao u toj kategoriji... Takav posao nigdje ne valja i nitko u njemu ne uziva, a postoji u svakoj zemlji... Jedina je razlika kaj se vani za takav posao dobije 3-4 puta veca placa nego u hr... Ali ako pricamo o dostojnom poslu, razlike su ogromne. Konkretno u mom slucaju, radim isti posao kaj sam radio u hrv prije par godina. Ovdje imam sluzbeni auto i karticu za gorivo te mi je dopusteno koristit to u privatne svrhe kolko god zelim, mobitel ista stvar, laptop ista stvar, a placa 3-4 puta veca, svaki prekovremeni placen...

 

Kao sto je SnakeST spomenuo, cak smo zajedno radili u jednoj nadobudnoj firmi u Splitu... Gazda i firma prepuno ideja i prica, ali placa kurcina... Radio sam 3 mjeseca i dao otkaz jer sam radio taman za tolko da platim stan i hranu, bio sam totalno de-motiviran, bezvoljan, nesretan... Za irsku to stvarno ne mogu reci... Btw ovo je debeli offtopic :)

 

Za MSI Godlike ploce sam samo cuo, citao na netu, na kraj pameti mi nije bilo da cu jednog dana imat aktualni model u svom kompu... 

8 godina
protjeran
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

E moj Glavas, pojede te kriza... sad bar mozes prec na kavu ako ti sta ostalo 

6 godina
protjeran
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Glavas_ZG - zašto si downgredao? Inače obožavam kada netko daje jačku komponentu za slabiju, takvi oglasi su jako rijetki i kada god sam osobno tražio takvo nešto nije ih bilo ni za vidjeti.

8 godina
odjavljen
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
Lucidius kaže...

E moj Glavas, pojede te kriza... sad bar mozes prec na kavu ako ti sta ostalo 

Kriza ?

Reci adresu podruma gdje živiš sa mamom i očuhom da dođem kupit cijelu zgradu, kupim te i prodam bez da te uvodim u knjige. Pare od neplaćenog pdv-a ti uplacujem da završiš srednju skolu. Iz podruma te izbacim deportacijom tako brzo da si već u ponedjeljak na dnevnom redu u saboru kad Pernar bude govorio o žrtvama čiji su životi nepovratno uništeni.

 

Paolo Maldini kaže...

Glavas_ZG - zašto si downgredao? Inače obožavam kada netko daje jačku komponentu za slabiju, takvi oglasi su jako rijetki i kada god sam osobno tražio takvo nešto nije ih bilo ni za vidjeti.

 Ima više razloga, prvenstveno je moje ne pretjerano intenzivno igranje igara a drugo što se na to nadodalo je ponuda koju sam dobio koja je bila dosta dobra. Tu je i 1080p reza sa 60hz monitorom. I7 3770k je u nekim situacijama stucao poprilicno ispod 1080ke a negdje je radio ko sampion sa njom. Shodno navedenom logicno je bilo da je se riješim. Moje potrebe realno su tu negdje na razini i7 3770k + gtx 1060 ako i tolike, zapravo razmišljam da si kupim ps4 pro al ne mogu se naviknuti na kontroler. Valjda sam previše hard kor

8 godina
protjeran
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
Glavas_ZG kaže...

Kriza ?

Reci adresu podruma gdje živiš sa mamom i očuhom da dođem kupit cijelu zgradu, kupim te i prodam bez da te uvodim u knjige. Pare od neplaćenog pdv-a ti uplacujem da završiš srednju skolu. Iz podruma te izbacim deportacijom tako brzo da si već u ponedjeljak na dnevnom redu u saboru kad Pernar bude govorio o žrtvama čiji su životi nepovratno uništeni. 

e tugo moja, samo ti nemoj doci gace mi se tresu 

16 godina
odjavljen
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Svakao organizirajte nekakav stream, gledao bi to.

 

 

15 godina
odjavljen
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
toxic kaže...
metallic kaže...

Trudio sam se bar matičnu promjeniti, da ljudi ne posumnjaju.

 

Ali išao sam tvojim stopama i u polju monitora pa došao na 2k Dell a ti prešao na neko čudo, pa tu stajem.

 

Jel bar igraš dovoljno sad kad si dosegao HW nirvanu?

 Za onaj monitor je kriv Tonči jer me se dojmio neki kojeg je linkao. Na zalost do Asusa nisam mogoa doci ali sam zato dobio mrvicu losiji Acer x34a predator.

Ja se uvijek igram i prije sam se igrao.

Prelazim igre redovno one koje mi se svide.

Sada cu Hellblade zavrsiti, tak da nisam jedan od onih koji gledaju stalno fps, gpu usage i ostalo, tu i tamo znam bacit pogled no to me ne brine.

 Kako si zadovoljan?

Nope.
15 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
Tonči kaže...
toxic kaže...
metallic kaže...

Trudio sam se bar matičnu promjeniti, da ljudi ne posumnjaju.

 

Ali išao sam tvojim stopama i u polju monitora pa došao na 2k Dell a ti prešao na neko čudo, pa tu stajem.

 

Jel bar igraš dovoljno sad kad si dosegao HW nirvanu?

 Za onaj monitor je kriv Tonči jer me se dojmio neki kojeg je linkao. Na zalost do Asusa nisam mogoa doci ali sam zato dobio mrvicu losiji Acer x34a predator.

Ja se uvijek igram i prije sam se igrao.

Prelazim igre redovno one koje mi se svide.

Sada cu Hellblade zavrsiti, tak da nisam jedan od onih koji gledaju stalno fps, gpu usage i ostalo, tu i tamo znam bacit pogled no to me ne brine.

 Kako si zadovoljan?

 Perverzija, eto upravo zavrsio Hellblade, svoju prvu igru na ovom monitoru i zaista sam uzivao.

Izgleda da sam dobio i ok panel s minimalnim blb i naravno bez mrtvih piksela

11 godina
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

toxic kak se 1080 nosi s ryzenom? imamo isti proc ali ja vrtim 1060...kolega iz vanka ce mi ko poklon poslat 1080ti pa me zanima kak se nosi...sad imam fhd @60hz...znam da moram monitor mijenjat...budjet mi je oko 3k...nisam pametan kaj uzet uopce a da to sve fino ide...

razorblade
15 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
mariolla79 kaže...

toxic kak se 1080 nosi s ryzenom? imamo isti proc ali ja vrtim 1060...kolega iz vanka ce mi ko poklon poslat 1080ti pa me zanima kak se nosi...sad imam fhd @60hz...znam da moram monitor mijenjat...budjet mi je oko 3k...nisam pametan kaj uzet uopce a da to sve fino ide...

 Taman.

 

gledaj nikako ne imat Ryzena na FHD i 144hz

1440p ali ne ici vise od npr 100hza to je neki sweet spot.

ali je fora sto mislim da kod gsync monitora nema npr 75hz monitora vec na 16:9 idu od 144hz pa na dalje.

 

Ja se ne bih bojao na 3440 x 1440 @100hz staviti gtx 1080ti niti malo. ionako je puno vise gpu bound naslova

 

 

15 godina
odjavljen
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
toxic kaže...
Tonči kaže...
toxic kaže...
metallic kaže...

Trudio sam se bar matičnu promjeniti, da ljudi ne posumnjaju.

 

Ali išao sam tvojim stopama i u polju monitora pa došao na 2k Dell a ti prešao na neko čudo, pa tu stajem.

 

Jel bar igraš dovoljno sad kad si dosegao HW nirvanu?

 Za onaj monitor je kriv Tonči jer me se dojmio neki kojeg je linkao. Na zalost do Asusa nisam mogoa doci ali sam zato dobio mrvicu losiji Acer x34a predator.

Ja se uvijek igram i prije sam se igrao.

Prelazim igre redovno one koje mi se svide.

Sada cu Hellblade zavrsiti, tak da nisam jedan od onih koji gledaju stalno fps, gpu usage i ostalo, tu i tamo znam bacit pogled no to me ne brine.

 Kako si zadovoljan?

 Perverzija, eto upravo zavrsio Hellblade, svoju prvu igru na ovom monitoru i zaista sam uzivao.

Izgleda da sam dobio i ok panel s minimalnim blb i naravno bez mrtvih piksela

 Meni je 34", LG nekad

 , 60Hz, bio dosta fora
 , tako da sam kasnije uzeo i Della, ali u usporedbi s 5K... 
  razlika u kvaliteti slike mi je nenadmašna u korist više rezolucije. Čekam sad probati Asusa na 200Hz i HDR, ali još ga se čeka u prodaju, Asus dosta kasni. Iako, LG-jem i Dellom
  sam bio jako zadovoljan i jako su lijepi monitori... Na kraju sam na 5K za sve osim par igara gdje sam na 144Hz (PG279Q)... 
 

 

Nope.
13 godina
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
Tony096 kaže...
zakretanjem pumpe mozes promjenit "auto" ili "pwm"

To kao da niti nemaš jer promjena sa tvorničke postave mu ne pomaže ništa, samo stvara buku.

Ventilatori su čisti prosjek, ništa posebno, meni osobno smeta što nemaju kontrolu preko ploče,

osim ako ih ne spojiš direktno na ploču tako da mu to mogu i oprostiti.

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.12.2017 6:21 (Valentin17).
10 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
Valentin17 kaže...
Tony096 kaže...
zakretanjem pumpe mozes promjenit "auto" ili "pwm"

To kao da niti nemaš jer promjena sa tvorničke postave mu ne pomaže ništa, samo stvara buku.

Ventilatori su čisti prosjek, ništa posebno, meni osobno smeta što nemaju kontrolu preko ploče,

osim ako ih ne spojiš direktno na ploču tako da mu to mogu i oprostiti.

 Ma to da, ne vrijedi uopce mjenjat sa auto, ali su jako dobro to zamislili, jednostavno je zakretanje tih modova na pumpi.

A meni su ventovi i oke, nisu losi nikako...kolko para tolko i muzike.

6 godina
protjeran
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

unimatrix001 cekam neke tvoje fotke lto-5 uredjaja...pretpostavljam da cuvas fotke na trakama? izrazito je skup i bas me zanima jel to ok, pa ako ikad kupis, poslikaj prije nego ustekas...

16 godina
odjavljen
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
Ne cuvam slike na trakama vec ili cloud ili HDD tako da nemam namjeru niti kupovati uredjaj .
People who boast about their IQ are losers - Stephen Hawking
13 godina
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
Stjepanj kaže...

Tata si ugrabio jednu usputnu Gtx 980Ti u G1 izvedbi

Nadam se dasi zamjenio sve one termal padove kad si otvorio karticu.

 

https://www.njuskalo.hr/graficke-kartice/gigabyte-nvidia-geforce-gtx-980-ti-g1-gaming-6gb-ddr5-soc-oglas-24313036

 

Već? Znači da i nije nešto. 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.12.2017 7:23 (Valentin17).
12 godina
protjeran
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Kaj s termal padavima,

cemu se ti nadas? nekuzim..gpu je bomba, neuzimam ja svakakva smeca,lol bas si babuskara...lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.12.2017 9:39 (Stjepanj).
13 godina
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
guzda22 kaže...

ona crvena šipka

To se ne može skinuti?

8 godina
protjeran
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
Valentin17 kaže...

To se ne može skinuti?

 Moze KLIK 

13 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
Lucidius kaže...
 Moze KLIK 

Jesam tebe pitao ili njega? 

8 godina
protjeran
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Vidio sam da nezna odgovor pa sam morao ja 

12 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
Valentin17 kaže...
guzda22 kaže...

ona crvena šipka

To se ne može skinuti?

 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
CyberDemonVZ kaže...

Bravo, svaka čast. 

Lucidius kaže...

Vidio sam da nezna odgovor pa sam morao ja 

Zašto ti nisi predložio ovo najučinkovitije riješenje?

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.12.2017 21:15 (Valentin17).
8 godina
protjeran
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Jos bude stvarno poturpijo 

13 godina
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
Stjepanj kaže...

Za minecraft jedna EVGA Gtx 980  SC

Brzo će i ona na Njuškalu. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.12.2017 16:45 (Valentin17).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Slike vašeg Hardvera
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice