Što koristite više? Rapidshare ili torrente?

poruka: 172
|
čitano: 27.349
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Što koristite više? Rapidshare ili torrente?

uglavnom torrent. odnosno uvjek jučer prvi put nešto priko rapidshare

torrent je jednostavan, brz ima dosta stvari i to su glavne odlike zašto ga koristim i ono najvažnije besplatan je

 

AMD Athlon 3200+, Asus K8N, 1.5GB DDR, HD 3650 512MB, WD 160GB Maxtror 40GB, Power supply 400W ma šta da kažem zvir bez zuba
15 godina
neaktivan
offline
RE: Što koristite više? Rapidshare ili torrente?

Otkad sam pokupio preko torrenta kojekakvu gamad rapid mi je puno draži!torrent je sve gori i gori.

Private
15 godina
neaktivan
offline
Što koristite više? Rapidshare ili torrente?

ne kužim, možda sam u krivu, ali uglavnom sve što se skida preko torrenta ili raidsharea je ilegala, no vlasnici torrent servera se uglavnom vade na činjenicu da se na njihovim serverima ne nalazi ilegalni materijal koji korisnici skidaju, već samo pokazivači na materijal koji je na kompjuterima korisnika koji onda to djele izmežu sebe.

 

No na šta se vade ovi sa rapidsharea, to mi nije jasno, koliko sam shvatio svi sadržaji koji se skidaju, su na njihovim serverima, ili možda nisu, ili su serveri u bangladešu pa nitko ne može do njih, kažem, nije mi jasno, ajd neka mi netko objasni kako se on održavaju bez da im legeslativni organi ne sjednu za vrat.

 

A uglavnom skidam sa torrenta, jer kad već skidam ilegalno, onda sigurno za to neću platiti nekoj trećoj osobi koja nije vlasnik materijala, po meni su takvi ko rapidshare pravi kriminalci, jer korisnici barem ne zarađuju na "skidanju ilegale", već filmove i muziku, ili štali već koriste za po doma, a ovi rapidshare i slični lihvari direktno zarađuju na ilegali, i njih bi stvarno trebalo staviti iza brave.

 

A što se tiće brzine skidanja, to stvarno nema veze sa ničime, zašto bih platio nekakvom rapidshareu, pa imam vremena, kakve veze ima da li će mi se npr film skinuti za 4 ili 5 sati, ili za 1 vremena, ako se skida selektivno i pametno, i tako nemaš što skinuti svaki dan, tako da vrijeme i nije neki faktor.Ako skidaš za po doma vrijeme nije faktor.Pirateriju za po doma shvaćam, ali zarađivanje na piratiziranom sadržaju ne podržavam, a naročito ne podržavam servise koji naplačuju za skidanje ilegale.

 

A pirate ili kretene koji skidaju sve živo i neživo, samo zato da skidaju, ili da prodaju, e takve stvarno nemogu smisliti.

Odgovori na privatne poruke nisu privatni, upite šaljite na baotica@gmail.com
16 godina
neaktivan
offline
RE: Što koristite više? Rapidshare ili torrente?
hacker1993 kaže...

rapid nema virusa koliko torent

 

a moze li mi netko reci sto je seed sto leecher u torrentu xD

 i ti sebe nazivas "hackerom"...
jučer sam overclockal WC-papir :P :P :P MSN> leo_labin@hotmail.com
15 godina
neaktivan
offline
Što koristite više? Rapidshare ili torrente?

Večinom torrent, za programe manje od 100MB ponekad Rapidshare.

16 godina
neaktivan
offline
Što koristite više? Rapidshare ili torrente?

Samo torrenti, ionako mi je komp upaljen 24/7 tako da me ne smeta što nekad moram malo duže čekati, kad tad će se skinut.

zakuvo sam čaj, dosta mi je fuke, boli me stomak i prolivam na dupe...
15 godina
neaktivan
offline
Što koristite više? Rapidshare ili torrente?

Rapidshare uglavnom....

Nijedno pravilo bez iznimke!!
15 godina
offline
Što koristite više? Rapidshare ili torrente?

samo torrente, jednostavno i ucinkovito :)

Dobro jutro radni narode, 12 je sati !
15 godina
offline
Što koristite više? Rapidshare ili torrente?

uglavnom torrente, ali se nađu i manji(manje od 200MB) rapidshare

AMD 6000+ 3,1 GHz ATI Club 3D3850 512 ddr3 WD 640 GB , Maxtor 80 GB Chieftec 400 W 4 GB DDR2 1000GHz Muskin red line monitor LG FLATRON ez T710BH 17" (crt)
15 godina
neaktivan
offline
Što koristite više? Rapidshare ili torrente?f

Ja koristim Rapidshare... torrent mi skida jako sporo (oko 6kB/s)!

Ne kontam kako vama skida tako brzo!

15 godina
neaktivan
offline
Što koristite više? Rapidshare ili torrente?

Koristio Torrent dok nisam nabavio Rapidshare premium account.

Svejedno opet za vece stvari koristim torrent.

"1.6 billion Chinese are angry with Jack Bauer. Sounds like a fair fight."
15 godina
online
Što koristite više? Rapidshare ili torrente?

RapiShare svakako....pa i u ovom momentu.

 

Iz početka sam torrente,a onda sam otkrio Rapidshare i kako se može do linkova.

 

Ne znam,da imam brži connect na net,možda bi ponovo torrente,no za sad mi je Rapid prva opcija.

E5200OC3.75Mhz,GIGABYTE P-35 DS3-L,2Gb DDR2KINGMAXOC900Mhz,RADEON 4850 512Mb,HDD SEAGATE 320&500Gb,FORTRON BLUESTORM2 500W
16 godina
neaktivan
offline
Što koristite više? Rapidshare ili torrente?

Torrente, kada moram skidati s rapidsharea stavim u download manager koji zaobilazi CAPTCHA i skida jednim za drugim, ali treba proći ono vrijeme između download-a, pa mi se sporije skine od torrenta. Rapidshare koristim samo ako nema to što tražim na torrentima.

Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
15 godina
neaktivan
offline
Što koristite više? Rapidshare ili torrente?

Rapidshare Premium!! nikad problema nisam imao! i koristim ga već dvije godine! jedino neke nove stvari koje mi se nedaju čekat skidam na torrentu!

16 godina
offline
RE: Što koristite više? Rapidshare ili torrente?
Baotica kaže...

No na šta se vade ovi sa rapidsharea, to mi nije jasno, koliko sam shvatio svi sadržaji koji se skidaju, su na njihovim serverima, ili možda nisu, ili su serveri u bangladešu pa nitko ne može do njih, kažem, nije mi jasno, ajd neka mi netko objasni kako se on održavaju bez da im legeslativni organi ne sjednu za vrat.

 

Rapidshare je legalna firma koja nudi prostor na svojim serverima sa mogućnošću dijeljenja sadržaja. Npr. ja napravim pripremu za katalog u PDF-u i trebam je poslati u tiskaru koja se nalazi u drugom gradu. Uploadam PDF na rapidshare i pošaljem link u tiskaru. Neću valjda slati velike fajlove mailom. To je samo jedan primjer, a to što korisnici rapidshare koriste za ilegalne radnje je druga stvar. Ali ima ilegalnih stvari i na Youtube-u pa ga nitko ne zatvara zbog toga.

A iz iskustva znam da rapidshare skida fajlove ako njihov legalni vlasnik to zatraži, baš kao i Youtube.
16 godina
offline
Što koristite više? Rapidshare ili torrente?

Uglano rapidshare. Nalazim ga puno jednostavnijim.

Doduše imam premium account, ali u svakom slučaju mi je draži.

www.infinite-gamers.com ---> PC Gaming Community Don't you see their bodies burning Desolate and full of yearning Dying of anticipation Choking from intoxication
16 godina
offline
RE: Što koristite više? Rapidshare ili torrente?f
boomich kaže...

Ja koristim Rapidshare... torrent mi skida jako sporo (oko 6kB/s)!

Ne kontam kako vama skida tako brzo!

 Zato jer skidaš s javnih trackera, moraš skidat s privatnih.
Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
16 godina
offline
Što koristite više? Rapidshare ili torrente?

Dajte mi preporučite neki dobar rapidshare search engine?

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
16 godina
offline
RE: Što koristite više? Rapidshare ili torrente?
ja samo torrente pilam i to privatne trackere ...nema boljeg...svega ima, dobra brzina ;)
K'eni pa te vat' ;)
15 godina
neaktivan
offline
Što koristite više? Rapidshare ili torrente?

Torrent definitivno. Iz puuuuuuunnnnnooooo razloga.

15 godina
neaktivan
offline
Što koristite više? Rapidshare ili torrente?

torrente na torrentbytesu, i the pirate bayu

---

cijenio bih pozivnicu za torrentleech, ako netko nudi, neka se javi na pm

Jack was nimble, Jack was quick, but Jack still couldn't dodge Chuck Norris' roundhouse kick.
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.2.2009 17:32 (Moljac).
15 godina
neaktivan
offline
Što koristite više? Rapidshare ili torrente?

skidam preko torrenta, ne volim rapidshare.

Ako nisi prvi, onda si zadnji. baotica@gmail.com
15 godina
neaktivan
offline
Što koristite više? Rapidshare ili torrente?

Pozdrav svima! Definitivno rapidshare!   Smijeh

Make my day
15 godina
offline
RE: Što koristite više? Rapidshare ili torrente?

Account na RapidShareu + warez-bb.org i meni vise ni ne treba! Smijeh

15 godina
neaktivan
offline
RE: Što koristite više? Rapidshare ili torrente?

Nekad prije  sam  koristio  rapidshare  tocnije  prije  dvije  godine  ,ali sada  uvijek  torrente !

Amd athlon 64 x2 6000+ 3.14 ,2gb kingmax,ati radeon hd 4550 512mb ddr3,gigabyte m52l-s3,fortron PNF 350w,seagate 500Gb
15 godina
neaktivan
offline
Što koristite više? Rapidshare ili torrente?

ako itko ima invitation za demonoid, torrentleech itd... neka mi se javi na pm

Jack was nimble, Jack was quick, but Jack still couldn't dodge Chuck Norris' roundhouse kick.
15 godina
neaktivan
offline
Što koristite više? Rapidshare ili torrente?

Koristim torrente.Sa brzinama nemam problema jer sam na privatnom.Mislim da ljudi koriste Rapidshare iskljucivo zato jer poslije skinutog fajla ne moraju seedat (pogotovo oni koji imaju ogranicen promet).

World championships:7,GP started:250,GP wins:91,Podium finishes:154,Pole positions:68,Fastest laps:76,Points:1,369
15 godina
neaktivan
offline
RE: Što koristite više? Rapidshare ili torrente?

torrent

16 godina
neaktivan
offline
Što koristite više? Rapidshare ili torrente?

Definitivno torrenti. Mislim danas stvarno nije teško dobiti pozivnicu bar za Demonoid ( ak kome treba PM-aj me), ja sam slučajno dobio pozivnicu za super treker na kojem se skida sve jako brzo, al nažalost su užasno zatvoreni i invite dobiš na kapaljku. Kao što sam već napisao na nekom drukom topicu, javni trekeri su za početnike u skidanju, prerizični su, puni virusa, ne znaš dal češ skinuti ono što želiš.... Privatni trekeri su stabilni, znaš kaj skidaš, za svaku stvar imaš sample i fotke, sve je u rar-u, fileovi nemaju kilometarske nazive,i virus free...

16 godina
neaktivan
offline
Što koristite više? Rapidshare ili torrente?

Koristim javne torrente. Za privatne trackere nemam dovoljno prometa. Rapidshare bi koristio kad bih imao premium account.

FOXCONN P9657AA; INTEL CORE 2 DUO E4300 (1.8GHz) oc @ 2.5GHz; ASUS EN7300GT SILENT (400/800) oc @ 570/960; 2 GB DDR2 RAM TwinMOS 667MHz; HDD 160 GB WD; LENOVO L171 17"; "Gravitacija je *učka"
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice