Značenje vašeg nicka i avatara izdvojena tema

poruka: 554
|
čitano: 167.833
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

Nick mi je oznaka zaštite, alternativnosti i protivljenja nadređenim.

Avatar (imal sam i drugih al ovog imam već dugo) mi se nekak uklapa s nickom, a obožavam šah, što je i zaokruženo genijalnom izjavom meni najdražeg šahista, Mikhaila Tala, iliti po našem, Talja.

You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one.- Mihail Talj
14 godina
odjavljen
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

nick mi je skraćenica od - "Do not resuscitate", što je termin koji se koristi većinom u zemljama engleskog govornog područja (neznam hrvatski termin). Kada u bolnici osoba počinje umirat a na njen zahtjev se je ne oživljava odnosno spašava, onda je D.N.R. (naravno to osoba napomene prije nego se tako nešto desi) Također D.N.R. je jedna stvar od jednog thrash metal benda - Testament, na koji sam taj dan bio nešto nabrijan pa mi je to eto palo na pamet kao nick jer se nisam mogao niceg drugog sjetit :D.

Avatar mi na neki nacin predstavlja ono sto će ostat od čovjeka i njegove okoline u budućnosti, barem ga ja tako shvaćam ;)

Nothing Remains The Same
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.9.2009 16:01 (D.N.R.).
15 godina
neaktivan
offline
Značenje vašeg nicka i avatara
nick je sport kojim se bavim,ujedno i vrsta motora u automobilskoj industriji koji je po meni najbolji a sliku ne moram previse objasnjavat alfa romeo jednom alfa uvijek!
kayser soze
15 godina
neaktivan
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

Nick sam bezveze stavio, a avatar znači da sam fan BASS-a.

15 godina
neaktivan
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

Razer=oštar, oštrica (jer sam brutalanOsmijeh); Dino=moje ime, Man=ljudsko biće xD

 

EDIT:avatar pametnima ne moram objašnjavat

Photoshop, Paint.NET, Photoscape. Tri najčešće korištena programa na mom računalu izuzev igara
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.9.2009 18:04 (RazerDinoMan).
15 godina
neaktivan
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

moje ime k1c0 predstavlja moj svakodnevni nadimak Kićo, (još nemznam kavkve veze ima nadimak kićo sa imenom hrvoje Cool)

a avatar označava isto kao što i ime

k1.c0
16 godina
protjeran
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

Tko je gledo Star Trek zna šta znači pinkskin

I don't need sex, T-com fucks me every day
16 godina
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

Svime zovu fifi pa sam si još dodao X od eXtreme, a avatar sam stavio redaradi zato jer su mi stari prijavili i maknuli nakn što sam ga imao 16-17 mjeseci jer sam "reklamirao opojne droge"

fuck yeah || ako nema riješenja nema ni problema II Win or lose, on the booze. II i nogom u guzicu je korak naprijed II when i'll be rich, you'll be my bitch II Bolje biti mrtav pijan nego mrtav hlada
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.9.2009 22:15 (fifiX).
15 godina
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

Nick: Katana, moje prezime, svi me tako zovu a i cool je :D

Ajvartar:  volim te kartice, trebam ga promijeniti da ne misle da sam neki uber-fan

I have balls of steel
14 godina
neaktivan
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

Pa nick mi je izgeneriran kad sam radio lika za igru SW:KOTOR (Brogus Dellwynn), a budući da mi se svidio, odlučio sam ga iskoristiti i ovdje (samo što je ovdje napisan malim slovom, ali imam naviku tako pisati svoj nick). I još napomena: ovo je prvi forum na kojem sam ga iskoristio.

 

Avatar? Tri riječi: Star Trek fan. Cool

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.10.2009 20:18 (brogus).
16 godina
neaktivan
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

nick sam po sebi nema nikakvo značenje Leo mi je naravno ime pa sam puknuo 3 broja koja su mi prva pala na pamet, ne pitajte zašto(:

 

avatara sam imao svakakvih ali ovog cu ostaviti neko vrijeme, to je slika iz filma The Shawshank Redemption koji mi je najdraži film.

 

potpis je stih pjesme Postolar Tripper koja vjerno opisuje sadašnje stanje ove nacije

Jučer smo bili na rubu ponora, danas smo korak naprijed...
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.10.2009 20:14 (leo_819).
16 godina
online
Značenje vašeg nicka i avatara

nick: po prezimenu, a i tako me svi zovu..

 

avatar: moja legendarna konfa :)

addicted to HD :)
15 godina
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

Ja sam dobio iz Baywatcha jer je to moj svakodnevni nadimak

A avatar je iz crysisa popularne igre

 

Benzin 20 Kn. Upaljač 7 Kn. Gledati kako škola gori, neprocijenivo ! Za sve ostalo tu je MasterCard.
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.10.2009 20:24 (Mitch).
14 godina
neaktivan
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

moj nick označava moje amerikanizirano ime i talijanizirano ime grada u kojem živim.a što se tiče avatara,obožavam pse

15 godina
odjavljen
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

skank neka derivacija mog prezimena a sestice jer mi na vecini registracija uz moj nik nudi neki broj! pa nek onda bude 666

nisam sotonist

avatar nis posebno lijepa mi je slika,mislim da je iz ghost ridera ili tako nesto a lijepo su uklapa za moj nik

JESUS SAVES!!!
16 godina
neaktivan
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

Nick:ime,al ubacio sam w umjesto v jer to koristim kao username svugdje.

Avatar:gibson les paul,avatare mijenjam po onome što je kod mene aktualno;prvo je bila 4850 jer mi je bila izbor kada sam slagao konfu,a sad je ovo.(naravno nije riječ o baš ovoj gitari,ali ova mi je jedna od najboljih/dražih).

Kasda je zakon!
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.10.2009 20:30 (iwan).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Značenje vašeg nicka i avatara
Nick: Keiichi Tsuchiya aka "Drift King", volim drift i aute. 26 random broj pošto je solo ime bilo zauzeto.

Avatar: Kratko i jasno: Honda (The Power of Dreams)
15 godina
offline
Značenje vašeg nicka i avatara
nick: ime i prva dva slova od prezimena
avatar: pokazuje moja The Best animea
I don't care...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Značenje vašeg nicka i avatara
Katana kaže...

Nick: Katana, moje prezime, svi me tako zovu a i cool je :D

Ajvartar:  volim te kartice, trebam ga promijeniti da ne misle da sam neki uber-fan

Damn a ja mislio da je nick po hladnjakuBelji se.

Punk's not dead!!!!
15 godina
neaktivan
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

Značenje vašeg nicka--SK8 4 life -Skejt for life Belji se

 

Avatara--Paaaaa komunjara...nekada glavni faktor Hitlerovog neuspjeha danas jedini ljudi koji se suprostavljaju američkoj politici

Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah
14 godina
neaktivan
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

Ja koristim Mr.X. već 8 godina, ali kako je taj nadimak nekada zauzet, ili se ne može koristiti zbog znakova, onda, kao ovdje, koristim Xanzzu. Ne znači ništa, ili barem ja ne znam da znači išta, a Xanzzu mi je bilo ime WoW računa. Avatar mi je iz http://lfgcomic.com/ , tj. warlock Richard. Zašto ?Jer su je moj omiljeni tip: zli warlock.

*Umetni zao zmjeh*.

15 godina
neaktivan
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

Bumpam temu za nove korisnike koji je još nisu vidjeli.

 

EDIT:

@mate: wow to je bilo brzo Smijeh

There is no place like 127.0.0.1
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.11.2009 17:56 (andy0101).
15 godina
neaktivan
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

nick zika32

zika iz zikine dinastije a avater najdrazi auto

procesor:intel e8400 matična:gigabyte ep35 ds3l grafička:xfxhd4870
14 godina
protjeran
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

Znacenje avatra->najbolje alkoholno piće za elitu...Bogataš

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.11.2009 18:00 (flynex).
15 godina
neaktivan
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

pošto mi je ime Nikola,, svi me zovu niksa pa mi je zato i  niXXxa moj nick , a i volim slušat guns n' roses ipak su legendarni Iznenađen

tko rano rani , zajebo je kokota
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.11.2009 18:06 (nixXxa).
15 godina
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

A ime sam dobio kao član jednog saveza (D3ad pr351d3nts) iako u malo drugacijoj izvedbi (r005w3lt)

A nastavak je godina rodjenja.

avatar predstavalja (gle sad čuda) mene xD.

 

ps znam da sam ime predsjednika napiso krivo, ali tad sam jos bio balavac, a sad mi se to neda mijenjat!

ili je 1 ili je 0 trece nemoze!!
15 godina
neaktivan
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

nick eto tako kad sam poceo igrat Perfect World(igro sam 3 dana) radio sam blademastera i stavio ga celavog i da ima malu bradicu i stavio ime kratos al je bilo zauzeto xD pa sam napiso Jebasu

i eto tak sam svugdje Jebasu123--- 123 zato sto je blizu na tipkovnici xD a avatar evo sad imam M16 eto tako iz dosade... neznam sta pametno stavitNevinašce

m&m's em su čokoladni em su SKUPI!!
14 godina
neaktivan
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

Nick > Lg Viewty, mob koji sam imao dok sam radio BUG profil

15 godina
neaktivan
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

nick Unbeliever koristim na svim forumima i MP igrama, jedino ako je zauzet pa onda sa dodatkom "-cro"

nema neko preveliko znacenje, koristim ga vec jedno 5-6 god. i pokusao smisliti unikat, pa eto.

 

a avatar pokazuje samo tip muzike koji slusam :)

 

And if someone gave you a pile of gold, you'd probably complain that it was too heavy.
15 godina
neaktivan
offline
Značenje vašeg nicka i avatara

Ime mi je Damir Da-sam izbacio dodao the mir

I`em HARD PRO GAMER!!!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice