[Poklanjam] Procesor, matična i RAM

poruka: 42
|
čitano: 5.189
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
[Poklanjam] Procesor, matična i RAM

Pozdrav,

 

napravio sam bratu upgrade pc-a pa imam dijelova viška.

Konkretno:

CPU: AMD Phenom II X4 955 Black Edition + cooler (nisam siguran ali mislim da je scythe yasha ili nešto slično)

MBO: Gigabyte GA-MA790X-UD4

RAM: 4GB (2x2) Kingmax DDR2 1066

 

To je još uvijek spojeno tako da bih najradije poklonio sve zajedno, pa ako vam nešto od navedenog ne treba, poklonite dalje. Samo nemojte sve prodati :)

 

Šaljem poštom besplatno bilo gdje u Hrvatskoj, ako ste zainteresirani, pošaljite mi privatnu poruku a ja ću onda u nedjelju navečer nasumično odabrati dobitnika.

WordPress ❤
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.7.2015 16:19 (OriginalEXE).
 
88 0 hvala 66
12 godina
protjeran
offline
[Poklanjam] Procesor, matična i RAM

Svaka cast kolega!

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Moj PC  
3 0 hvala 3
12 godina
offline
[Poklanjam] Procesor, matična i RAM

Svaka čast ! 

 

 

Moj PC  
3 0 hvala 2
14 godina
online
[Poklanjam] Procesor, matična i RAM

Svaka cast :)

 

Bilo bi super kada bi to uzeo netko kome stvarno treba jer nema.

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
Moj PC  
3 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: [Poklanjam] Procesor, matična i RAM
imam ja jednog klinca kojem bi to bilo super za lol, smit i ostale djecije igre, roditelji mu nece kupiti a decko ima zelju, pa ako stvarno poklanas ja bi to uzeo pa mu slozio neki komp da se mali igra, lp
12 godina
offline
[Poklanjam] Procesor, matična i RAM

Svaka cast kolega! Tako se to radi.

A za ovog gore, tek si 5 tjedana tu i nitko te nepozna bas, mislim kad se poklanja da svi imaju nekog klinca (ako me kuzite), a opet ako govoris istinu i uvijerim se da je to za nekog tko nema novaca, tj. da su mu roditelji toliko siromasni ja bi ti poslao.

Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: [Poklanjam] Procesor, matična i RAM
Evo iskreno ako imas procesor jos ja ti platim nije uopce problem prosli tjedan mi izgorio amd athlon x2 u vjecna lovista :( a taman osto bez para
nisam pio 9 mjeseci, a onda sam se rodio
10 godina
odjavljen
offline
[Poklanjam] Procesor, matična i RAM

Ovo neka bude primjer ostalima. Svaka čast kolega !

Freeware Junkie Ltd.
Moj PC  
2 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: [Poklanjam] Procesor, matična i RAM

Nisam znao da je bitno koliko sam registriran ili ne na ovom forumu, ja sam pročitao kaj čovjek nudi pa sam to mislio uraditi kako sam napisao, nesto slicno i sam imam. A i sam sam poklonio jedan otpisani laptop jednom klincu u Kostajnicu kojeg je moj kolega htio baciti jel je krepao. Frend i ja smo ga ladano ispekli u rolu i eno klinac sretan ko da je dobio avion, a ne stari pečeni laptop. O klincu o kojem sam pisao dolazi često kod mene vikendom jer mu baka zivi u zgradi kaj mene, pa mu dam sa se igra na mom kompu a nekad i zajedno pošto imam od žene laptop. U biti ni ne očekujem da bude  čovjek to meni dao jer sam uvjeren da mozda ima i gorih kojima je mozda i vise potrebniji. Eto ako sam nečim izazvao ljutnju kod nekih jer sam 5 tjedana regan na forumu koji inace dugo pratim al rijetko kaj stavljam, se ispričavam. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.7.2015 20:06 (Taraba).
10 godina
odjavljen
offline
[Poklanjam] Procesor, matična i RAM

Nemoj tako nije on mislio ništa loše :)

Freeware Junkie Ltd.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: [Poklanjam] Procesor, matična i RAM

Svaka cast kolega...i sam sklapam neke kante i poklanjam ljudima koji su u slabom imovinskom stanju....netko bi bio jako presretan da dobije takve komponente

12 godina
neaktivan
offline
Re: [Poklanjam] Procesor, matična i RAM
Svaka čast kolega,ovo je stvarno nevjerovatno,mada nebi bio grijeh barem mi pokloniti dotični styche (kažeš valjda Yasha) hladnjak za uzvrat ja budem poklonio nekome Katanu 4.ali da ovu konfiguracija bi svakako trebalo dati onome tko zaista nema PC;lp
10 godina
odjavljen
offline
[Poklanjam] Procesor, matična i RAM

Aj da šalješ u BiH možda nekako bi ja uzeo,ali ipak nekome to treba više nego meni. Od 22 mjeseca kako sam na forumu nisam vidio ovakvu razinu dobrote.

Freeware Junkie Ltd.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: [Poklanjam] Procesor, matična i RAM

Bravo :)

9 godina
neaktivan
offline
[Poklanjam] Procesor, matična i RAM

Svaka čast, na praksi sam u servisu, pa se možda dokopam nečega. inače i meni treba komp jer nemam. no ipak meni je komp kao komp potreban, a zasad visim na win8 tabletu. ako neki bugovci imaju ATA disk da je ispravan, no može i SATA samo trebam onda "urediti" napajanje, mogao bi i ja sebi nesto sloziti jer imam pentium 2,8ghz, 1gb rama, 128mb grafa, 300w napajanje. može i rama ako imate 1GB ili 2GB ddr1 rama. grafe isto prihvacam jer imam (mislim) ati 9200se. no disk mi je potreban najvise, jer nemam za OS, može od svih veličina samo da radi.:) (sad da neispadne u servisu sam pa nemogu nabaviti, nema tako starih dijelova, a cijelo nebih uzimao). pa ako netko ima da poklanja moze :) hvala, i jos jednom bravo za kolegu sta poklanja quad core cpu i 4gb rama.

 

Hardwell - Young Again
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: [Poklanjam] Procesor, matična i RAM

Otvorim temu, mislim si da stare komponente neko poklanja nekome kome je bilo šta potrebno, al ovo me iznenadilo, svaka čast, nadam se da ima neko kome će dobro doć nešto od tog jer znamo kak je danas :)

Since the hard kick pioneered the scene, no words are fit to describe how explosive the sound has become. With the force of headbangers and die hard producers, we are now at maximum power.
10 godina
offline
[Poklanjam] Procesor, matična i RAM

Svaka cast na tome stvarno ti se divim.Eto meni je potreban neki cooler za ovaj moj procesor posto koristim amd athlon stock cooler a stvarno sad nemam para jos i za cooler.Mislim dobro bi mi dosli i rami,posto je 3gb za danasnje uvijete stvarno malo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
[Poklanjam] Procesor, matična i RAM

Svaka čast samo se nadam da te iste komponente ne budu kasnije na njuškalu.

Poruka je uređivana zadnji put sub 4.7.2015 18:12 (Kordy).
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
[Poklanjam] Procesor, matična i RAM

Autoru teme svaka čast! Moje mišljenje je da bi trebao u svojoj okolici saznati kome je zbilja potreban pc i tad ćeš 99% bit siguran da ga poklanjaš u prave ruke, jer u protivnom bi lako moguće završio na njuškalu kao što su kolege rekle. 

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
[Poklanjam] Procesor, matična i RAM

Moj prijedlog je da se sredi cijeli komp i nek se odnese u neki official centar gdje će biti korišten.

Moj prijedlog je sos dječje selo Lekenik, ili neki vrtić ili tako nešto.

 

Inače hvale vrijedan potez, ako bude takvo nešto u planu, ja ču donarati nekih 150kn da se kupi novi case, da to na nešto liči, barem izvana .

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: [Poklanjam] Procesor, matična i RAM
rooswelt1991 kaže...

Moj prijedlog je da se sredi cijeli komp i nek se odnese u neki official centar gdje će biti korišten.

Moj prijedlog je sos dječje selo Lekenik, ili neki vrtić ili tako nešto.

 

Inače hvale vrijedan potez, ako bude takvo nešto u planu, ja ču donarati nekih 150kn da se kupi novi case, da to na nešto liči, barem izvana .

 Ako bi se išlo na ovakvu neku opciju onda se javljam i ja. Imam stari case koji bi mogao poslužiti te solidno napajanje i grafičku za laganiji gaming koji bi taman pasali. Čuvam to kao backup nakon nedavne nadogradnje, ali ako može nekom poslužiti lako se dogovorimo.  

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
neaktivan
offline
Re: [Poklanjam] Procesor, matična i RAM
Taraba kaže...

Nisam znao da je bitno koliko sam registriran ili ne na ovom forumu, ja sam pročitao kaj čovjek nudi pa sam to mislio uraditi kako sam napisao, nesto slicno i sam imam. A i sam sam poklonio jedan otpisani laptop jednom klincu u Kostajnicu kojeg je moj kolega htio baciti jel je krepao. Frend i ja smo ga ladano ispekli u rolu i eno klinac sretan ko da je dobio avion, a ne stari pečeni laptop. O klincu o kojem sam pisao dolazi često kod mene vikendom jer mu baka zivi u zgradi kaj mene, pa mu dam sa se igra na mom kompu a nekad i zajedno pošto imam od žene laptop. U biti ni ne očekujem da bude  čovjek to meni dao jer sam uvjeren da mozda ima i gorih kojima je mozda i vise potrebniji. Eto ako sam nečim izazvao ljutnju kod nekih jer sam 5 tjedana regan na forumu koji inace dugo pratim al rijetko kaj stavljam, se ispričavam. 

Ne moraš se ispričavati nikome, a pogotovo ne jednom članu foruma jer si regan na forumu 5 tjedana. Mogao si kao većina "old membera" otvoriti račun kad se BOL forum otvorio i bio bi "faca". Također, isprika nije potrebna jer ne postaš, ne postaju ni mnogi drugi. Ili još gore, postaju, a sve za redom shitpost.

Ako sam u krivu, ispravite me ;)
13 godina
offline
[Poklanjam] Procesor, matična i RAM
Svaka čast kolega i veliki respekt od srca.

Inače, za one koji ne znaju kolega je već poklanjao GTX295 koja već više od godinu dana sretno kuca u frendovom kompu. Ovim putem bih se još jednom zahvalio u frendovo ime.

Ovom forumu kronično nedostaje Vlada koji je uvijek podizao atmosferu nasmijavanjem i uveseljavanjem sviju svojim slikovitoživopisnojedinstvenim postovima.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: [Poklanjam] Procesor, matična i RAM
indig0F10w kaže...

Ne moraš se ispričavati nikome, a pogotovo ne jednom članu foruma jer si regan na forumu 5 tjedana. Mogao si kao većina "old membera" otvoriti račun kad se BOL forum otvorio i bio bi "faca". Također, isprika nije potrebna jer ne postaš, ne postaju ni mnogi drugi. Ili još gore, postaju, a sve za redom shitpost.

 Što je pisac htjeo reći?

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
12 godina
offline
Re: [Poklanjam] Procesor, matična i RAM
rooswelt1991 kaže...

Moj prijedlog je da se sredi cijeli komp i nek se odnese u neki official centar gdje će biti korišten.

Moj prijedlog je sos dječje selo Lekenik, ili neki vrtić ili tako nešto.

 

Inače hvale vrijedan potez, ako bude takvo nešto u planu, ja ču donarati nekih 150kn da se kupi novi case, da to na nešto liči, barem izvana .

 Svaka cast na ideji ali mislim da ne bi bas bilo fer prema zainteresiranima da sada odustanem od poklanjanja jednome od njih.

WordPress ❤
12 godina
neaktivan
offline
Re: [Poklanjam] Procesor, matična i RAM
Najbolje i pošteno odabrati Random.org dobitnika...
16 godina
offline
Re: [Poklanjam] Procesor, matična i RAM
rooswelt1991 kaže...

Moj prijedlog je da se sredi cijeli komp i nek se odnese u neki official centar gdje će biti korišten.

Moj prijedlog je sos dječje selo Lekenik, ili neki vrtić ili tako nešto.

 

Inače hvale vrijedan potez, ako bude takvo nešto u planu, ja ču donarati nekih 150kn da se kupi novi case, da to na nešto liči, barem izvana .

 imam ja therlmatake xaser VI big tower, mogu ga dati u ovu svrhu bez problema.

 

 Što se tiče dječjih sela, vjerujem da biste im Više pomogli kada biste otvorili trajni nalog i svaki mjesec uplacivali 50 kn kao što i ja to radim.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 5.7.2015 8:52 (toxic).
13 godina
offline
Re: [Poklanjam] Procesor, matična i RAM
toxic kaže...

 

 Što se tiče dječjih sela, vjerujem da biste im Više pomogli kada biste otvorili trajni nalog i svaki mjesec uplacivali 50 kn kao što i ja to radim.

 Kako si zaključio da si ti jedini koji radi tako nešto?

 

 

 

Baš da tu treba uvlačiti nešto tipa random.org, ne treba. Pretpostavljam da OP već ima iskustva kod ovakvih načina poklanjanja pa će znati sam procijeniti što je najbolje uraditi sa time. U svakom slučaju bi mu bilo jednostavnije da može iz prve ruke provjeriti neke stvari, ali na kraju dana treba i imati nekog povjerenja da se neće baš svatko javiti s ciljem da te komponente proda dalje ili da ih iskoristi za treće/četvrto računalo u kući.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
offline
Re: [Poklanjam] Procesor, matična i RAM
Hexfire kaže...
toxic kaže...

 

 Što se tiče dječjih sela, vjerujem da biste im Više pomogli kada biste otvorili trajni nalog i svaki mjesec uplacivali 50 kn kao što i ja to radim.

 Kako si zaključio da si ti jedini koji radi tako nešto?

 

 

 

Baš da tu treba uvlačiti nešto tipa random.org, ne treba. Pretpostavljam da OP već ima iskustva kod ovakvih načina poklanjanja pa će znati sam procijeniti što je najbolje uraditi sa time. U svakom slučaju bi mu bilo jednostavnije da može iz prve ruke provjeriti neke stvari, ali na kraju dana treba i imati nekog povjerenja da se neće baš svatko javiti s ciljem da te komponente proda dalje ili da ih iskoristi za treće/četvrto računalo u kući.

 nisam zaključio samo sam preporučio...

14 godina
offline
[Poklanjam] Procesor, matična i RAM

Poklanjanje komponenti nije dobra ideja, osim ako čovjeku nije bitno kome će ih dati. Ako se hoće poklanjati u humanitarne svrhe, onda ni se trebalo poklanjati bar kompletno ispravno računalo, po mogućnosti i sa periferijom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice