[Procjena] Kolko keša za ovaj pc? zaključana tema

poruka: 43
|
čitano: 4.265
|
moderatori: pirat, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
[Procjena] Kolko keša za ovaj pc?

kolko novaca se moze dobiti za ovaj pc? 4k postava monitor nije na prodaju samo pc.. spec u opisu videa

 

3 8000kn
0 9000kn
0 10,000kn
0 11,000kn
0 12,000kn
0 13,000kn
16 više od 13,000kn
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.9.2017 12:41 (blah123).
6 godina
neaktivan
offline
[Procjena] Kolko keša za ovaj pc?

nema nikog :(

6 godina
protjeran
offline
[Procjena] Kolko keša za ovaj pc?

Puno manje od najnižeg ponuđenog iznosa.

6 godina
neaktivan
offline
Re: [Procjena] Kolko keša za ovaj pc?

honor8 di je tu logika za 4k plug n play pc? gtx 1070..16gb..i7..modiran itd?

11 godina
suspendiran
offline
[Procjena] Kolko keša za ovaj pc?

Jel se to pokusavas pohvalit kompom ili skupljas poglede na videu? Ili oboje? 

Imas temu "slike vaseg hardvera" za to 

6 godina
neaktivan
offline
Re: [Procjena] Kolko keša za ovaj pc?

ibme74   iskren sam covjek pa cu rec i da se hvalim, za poglede na videu mi nebitno nisam youtuber al najbitnije mi da ga prodam jer mi stize nova konfa...komp je makina i siba 4k sve bez beda a i brutala izgled,mogu se malo i pohvalit rucnim radom :D

6 godina
protjeran
offline
Re: [Procjena] Kolko keša za ovaj pc?
blah123 kaže...

ibme74   iskren sam covjek pa cu rec i da se hvalim, za poglede na videu mi nebitno nisam youtuber al najbitnije mi da ga prodam jer mi stize nova konfa...komp je makina i siba 4k sve bez beda a i brutala izgled,mogu se malo i pohvalit rucnim radom :D

 

Sam si stisnuo "više od 13 000kn" ?

6 godina
neaktivan
offline
Re: [Procjena] Kolko keša za ovaj pc?

honor8 jesam, jer znam koliko sam ulozio u njega, sama grafa nova me je u to vrijeme izasla 5500+kn o ostalom necu ni pricat..samo ssd ti sada oko 1200kn po ducanima(ps: ssd je ubacen prije tjedan dana bio je jedan od 120gb al sam taj u laptop stavio)..kao sta sam rekao nebi ga prodavao da mi ne dolazi nova konfa...ja sam hardcore gamer mora mi sve top biti tako je i ovaj komp. 4K READY!!! zato se i cudim gledam nisi normalan ili imas neku kramu kad si rekao nista od navedenih cijena haha

9 godina
neaktivan
offline
Re: [Procjena] Kolko keša za ovaj pc?
blah123 kaže...

honor8 jesam, jer znam koliko sam ulozio u njega, sama grafa nova me je u to vrijeme izasla 5500+kn o ostalom necu ni pricat..samo ssd ti sada oko 1200kn po ducanima(ps: ssd je ubacen prije tjedan dana bio je jedan od 120gb al sam taj u laptop stavio)..kao sta sam rekao nebi ga prodavao da mi ne dolazi nova konfa...ja sam hardcore gamer mora mi sve top biti tako je i ovaj komp. 4K READY!!! zato se i cudim gledam nisi normalan ili imas neku kramu kad si rekao nista od navedenih cijena haha

 Ja ne koristim pc ni internet ni mobitel ali znam da to ne vrijedi toliko. LP 

6 godina
protjeran
offline
Re: [Procjena] Kolko keša za ovaj pc?
blah123 kaže...

honor8 jesam, jer znam koliko sam ulozio u njega, sama grafa nova me je u to vrijeme izasla 5500+kn o ostalom necu ni pricat..samo ssd ti sada oko 1200kn po ducanima(ps: ssd je ubacen prije tjedan dana bio je jedan od 120gb al sam taj u laptop stavio)..kao sta sam rekao nebi ga prodavao da mi ne dolazi nova konfa...ja sam hardcore tikvan mora mi sve top biti tako je i ovaj komp. 4K READY!!! zato se i cudim gledam nisi normalan ili imas neku kramu kad si rekao nista od navedenih cijena haha

 

Kakve veze koliko te nešto izašlo pri kupovini i koliko si uložio u bilo što vezano za pc, bitno je koliko vrijedi sad, danas kad si postavio upit za procjenu.

Inače, nemaš se previše čime hvaliti, a to što si sam stiskaš procjenu, spamaš u 10 tema oko procjene, a druge si došao si pitat za procjenu govori o tebi da nisi najstabilniji u glavi.

Za ssd ti treba 1200kn  Iskren si čovjek nema šta.

 

12 godina
protjeran
offline
Re: [Procjena] Kolko keša za ovaj pc?
blah123 kaže...

honor8 jesam, jer znam koliko sam ulozio u njega, sama grafa nova me je u to vrijeme izasla 5500+kn o ostalom necu ni pricat..samo ssd ti sada oko 1200kn po ducanima(ps: ssd je ubacen prije tjedan dana bio je jedan od 120gb al sam taj u laptop stavio)..kao sta sam rekao nebi ga prodavao da mi ne dolazi nova konfa...ja sam hardcore gamer mora mi sve top biti tako je i ovaj komp. 4K READY!!! zato se i cudim gledam nisi normalan ili imas neku kramu kad si rekao nista od navedenih cijena haha

 kad je to gtx 1070 kostala 5500kn? haha, daj molim te, taj tvoj pc ti je u svijetu hw vec starudija..dodaj na tih izmisljenih 5500kn jos 500 i dobit ces iznos za koji ces to mozda prodati!lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
6 godina
neaktivan
offline
[Procjena] Kolko keša za ovaj pc?

uh decki ajmo onda po njuskalu cjenik jedan...s time da su moje komponente mazene i pazene i da osobno dajem garanciju 3godine na sve (wow?)

 

cpu: 1100kn najeftiniji na njuskalu

mbo: nema takve na njuskalu stavit cu 800kn ajde

ram:4x4 hyperx black po 200kn je 4gb znaci 800kn

ssd: 800kn

hdd: seagate 1tb moj model 300kn najeftiniji

hdd:wd green 2tb najeftiniji 550kn (ima jedan jeftiniji al je ispod 70%zdravlja pitao sam lika)

potenciometar: 150kn

opticki:100kn

kuciste:400kn

cpu cooler: 250kn

osvijetljenje: 200kn (kostalo me 480kn)

napajanje: 450kn

graficka: 3200kn (iako je ispod 3500nebi davao osobno)

 

==========9100kn ako idemo najeftinije komponente u ko zna kakvom stanju!!!! i u cemu je sada problem? nemogu se ja sa vama prepirati tu jer ocito vi imate najbolje od najboljeg a na full hd nemozete max tjerat igre LOL

11 godina
suspendiran
offline
Re: [Procjena] Kolko keša za ovaj pc?
blah123 kaže...

uh decki ajmo onda po njuskalu cjenik jedan...s time da su moje komponente mazene i pazene i da osobno dajem garanciju 3godine na sve (wow?)

 

cpu: 1100kn najeftiniji na njuskalu

mbo: nema takve na njuskalu stavit cu 800kn ajde

ram:4x4 hyperx black po 200kn je 4gb znaci 800kn

ssd: 800kn

hdd: seagate 1tb moj model 300kn najeftiniji

hdd:wd green 2tb najeftiniji 550kn (ima jedan jeftiniji al je ispod 70%zdravlja pitao sam lika)

potenciometar: 150kn

opticki:100kn

kuciste:400kn

cpu cooler: 250kn

osvijetljenje: 200kn (kostalo me 480kn)

napajanje: 450kn

graficka: 3200kn (iako je ispod 3500nebi davao osobno)

 

==========9100kn ako idemo najeftinije komponente u ko zna kakvom stanju!!!! i u cemu je sada problem? nemogu se ja sa vama prepirati tu jer ocito vi imate najbolje od najboljeg a na full hd nemozete max tjerat igre LOL

A jesi našao po kojem ćeš oglasniku cijene određivati, na njuškalu svaki 10. oglas ima normalnu cijenu. 

Evo jedan primjer, zašto bi tebi ili nekom drugom netko dao 550kn za rablenji HDD od 2TB kada ima novi i nekorišteni za 496kn klik?

Dalje, ono što mi je zanimljivo u video opisu si napisao "gaming stroj BF1 4k ultra postavke bez ikakvog znoja vrti i sve ostalo..." dakle nema teorije da sa GTX1070 vrtiš sve na Ultra u 4K, abrem ne sa igrivim FPS-om, i jače grafe od te se muče u 4K 

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.9.2017 2:39 (ibme74).
6 godina
neaktivan
offline
Re: [Procjena] Kolko keša za ovaj pc?

imas na videu 4k ultra postavke bf1 o cemu pricas? i taj disk sta si naveo je toshiba a ne WD GREEN oni su skuplji jer su puno kvalitetniji...to je koda mi reces imas silicon power disk to ti je isto kao i kingston savage disk haha komedije

6 godina
neaktivan
offline
Re: [Procjena] Kolko keša za ovaj pc?

ibme74  ps: ne samo bf1 nego i na svim ostalim igrama, jedina igra na kojoj nisam dobio stabilan fps je watchdogs 2 morao sam na medium 4k spustiti da mi bude 55+ fps od svih koje sam igrao...

11 godina
suspendiran
offline
Re: [Procjena] Kolko keša za ovaj pc?

WD green po apsolutno ničemu nije kvalitetniji od te Toshibe, štoviše još od poplava u Tajlandu su svi ti diskovi pali kvalitetom i to je sad sve manje više jedno te isto, ali evo ako bas hoces WD Green to WD Green (s tim da se WD Green vise ne proizvodi nego sada postoje dvije verzije WD Blue a ovaj linkani je naslijedi tog WD GReena-a) klik opet kupim novo za manje love ...
A koliko FPS-a imas, sta to nisi stavio?

6 godina
neaktivan
offline
Re: [Procjena] Kolko keša za ovaj pc?

neka je i 50kn hard disk jesi zapeo za njega bokte jel 50kn uredu za 2tb? hoces da jos spustim? ahahaha evo druze napravit cu ti bench nema uopce problema sve za tebe

12 godina
protjeran
online
Re: [Procjena] Kolko keša za ovaj pc?

Kakav si ti kralj stari moj....

 

Ajde prestani baljezgat gluposti jer stvarno nije uredu da netko cita te budalastine...Cpu cooler ti ne vrijedi te novce, hdd ti ne vrijedi te novce, cpu vrh 1000 kn ako je ta non k verzija, napajanje takoder ne vrijedi 450 kn nikako a bome ni kuciste 400 kn...Neznam po cemu je ta konfa zvijer, ali dobro, ocito smo nas 10 ludi a ti jedini pametan...

 

EDIT: SSd od 120 Gb 550 kn, whattttttt??? I sta si ti to tu modificirao i toliko radio na toj konfi? Kablovi slozeni katastrofa, kuciste koje ionako nije neke kvalitete i ti to sve nazivas "vrijednom modifikacijom i vlastitim radom"? Svasta se dns moze nazvat "rad"...

 

 

P.S. Mislim da je 13 k kn premalo da trazis, trazi bar 15 k to je vec realnija cifra...

T.L. - za zahvalu klikni hvala // WoT nick: tomo53nja
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.9.2017 23:22 (Tomo53nja).
11 godina
suspendiran
offline
Re: [Procjena] Kolko keša za ovaj pc?

Čim on cijene uspoređuje po onima sa njuškala odmah znaš koliko je sati.

Te cijene idi stavljaj na oglasnike po fb, mani se gluparija 

 

Inače za 13.000kn se složi PC kraj kojega bi taj služio za odmaranje nogu:

1 x Intel CPU Desktop Core i7-7700K (KabyLake, 4.2GHz, 8MB,LGA1151) box

1 x Fortron Windale 6, hlad. za procesor, s1151/AM4

1 x ASRock Z270-GAMING K4, 1151
1 x Corsair 2x8GB DDR4 2666MHz C16 LP
1 x Gigabyte GF GTX1080 G1 GAMING, 8GB, 256bit GDDR5X

1 x SSD Samsung 250GB 850 EVO Basic 2.5" bulk
1 x Toshiba P300 3TB, 64MB, 7200rpm

1 x GIGABYTE G750H Power Supply 750W, Modular, 80+ Gold
1 x Fractal Define S, crno s prozorom, bez napajanja

UKUPNO: 12981,47 kn + kao član foruma ostvariš -2% popusta i to je 12.720kn

 

ili Ryzen

1 x AMD Ryzen 7 1700 AM4, 3.0Ghz, box cpu

1 x Fortron Windale 6, hlad. za procesor, s1151/AM4
1 x Asrock AMD AM4 Socket X370 GAMING X (ATX) MB
1 x Kingston 16GB 3000MHz DDR4 CL15 DIMM (Kit of 2) XMP HyperX Predator, EAN: '740617258516
1 x Gigabyte GF GTX1080 G1 GAMING, 8GB, 256bit GDDR5X
1 x SSD Samsung 250GB 850 EVO Basic 2.5" bulk
1 x Toshiba P300 3TB, 64MB, 7200rpm
1 x GIGABYTE G750H Power Supply 750W, Modular, 80+ Gold
1 x Fractal Define S, crno s prozorom, bez napajanja

Ukupno: 12926,36 kn + kao član foruma ostvariš -2% popusta i to je 12.660kn

 

Sve novo, nekoristeno, s garancijom po komponentama i osjetno bolje od toga što ti imaš

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.9.2017 23:48 (ibme74).
6 godina
neaktivan
offline
Re: [Procjena] Kolko keša za ovaj pc?

ibme74 svi znamo sta za koliko mozes sloziti netrebam tvoje prijedloge iz uzi shopa di daju garanciju na određene komponente 2 god max di u normalnom ducanu dobijes 5 god recimo evo primjera ADM + 10 posto popusta na kes..........

 

 

 

 

Tomo53nja  EDIT: SSd od 120 Gb 550 kn, whattttttt??? I sta si ti to tu modificirao i toliko radio na toj konfi? Kablovi slozeni katastrofa, kuciste koje ionako nije neke kvalitete i ti to sve nazivas "vrijednom modifikacijom i vlastitim radom"? Svasta se dns moze nazvat "rad"...

 

ne razumijem te uopce? ssd je 240gb savage....kablove sta vidi su iza hdd nosaca jer nema puno prostora drugdje iza....da naravno da nazivam vrijednom modifikacijom u svakom slucaju je i najstariji intel bolji od tvojih amd-ova LOL zato mi nemoj davati puno savijeta jer si na amd-u  a svi znamo sta je amd hahaha..... PS: KAO ŠTO SAM REKAO MENI JE KONFA NARUCENA

 

 

 

 

Tomo53nja ******.Cpu cooler ti ne vrijedi te novce, hdd ti ne vrijedi te novce, cpu vrh 1000 kn ako je ta non k verzija, napajanje takoder ne vrijedi 450 kn nikako a bome ni kuciste 400 kn********

 

dobro ajde ako ces me jebat u mozak spusti 500kn i dalje vrijedi 8-8.5k a tolko tvoje obje konfe ne vrijede a kamo li da krenu na 4k gaming morao bis vatrogasce zvati....

 

 

 

Tomo53nja******P.S. Mislim da je 13 k kn premalo da trazis, trazi bar 15 k to je vec realnija cifra..**********

ja sam dosao tu pitati ljude koja bi bila cijena nisam ja rekao nijednu određenu cijenu a to sta tebe deprimira sta tvoj amd ne vrijedi kurca to je druga stvar, al ajde tjesi se da je ryzen platforma pomak mali hahahahah... moja konfa u svakom slucaju kvalitetnija od obje zvoje sta ti pise uz profil i definitivno ce raditi nakon sta 5 takvih konfi jos promjenis lol

 

sta se tice cijene ja znam koliko sam ulozio a koliko mogu i dobiti ali sam u svakom slucaju htio provjeriti sa ljudimna na forumu jer ipak je to 4K konfa koja tjera sve zivo i mrtvo od igara sto je činjenica! a to sta se vama par ljubomora digla to moj problem nije pa se pokusaj suzdrzati

 

 

 

 

ibme74  Čim on cijene uspoređuje po onima sa njuškala odmah znaš koliko je sati... na njuskalu ima svega ali u vecini slucajima su realne cijene stoga nemoj mi previse ni ti bas komentirati..

 

11 godina
suspendiran
offline
Re: [Procjena] Kolko keša za ovaj pc?
blah123 kaže...

ibme74 svi znamo sta za koliko mozes sloziti netrebam tvoje prijedloge iz uzi shopa di daju garanciju na određene komponente 2 god max di u normalnom ducanu dobijes 5 god recimo evo primjera ADM + 10 posto popusta na kes..........

  

ibme74  Čim on cijene uspoređuje po onima sa njuškala odmah znaš koliko je sati... na njuskalu ima svega ali u vecini slucajima su realne cijene stoga nemoj mi previse ni ti bas komentirati..

 

To nije uzi shop nego futura it majstore 

 

Čuj ovo na njuškalu većinom normalne cijena buhahah, vic godine ,bravo...

 

BTW kada znaš šta se može za koliko složiti šta postavljaš ovdje glupa pitanja koliko konfa vrijedi? 

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.9.2017 1:42 (ibme74).
6 godina
protjeran
offline
[Procjena] Kolko keša za ovaj pc?

Ajde da vam predstavim tko je dotični tikvan, jer provalio sam ga odma u startu, no nisam htio pisati ništa. 

Provalio sam ga po HIGH END 4K GAMING PC nazivu oglasa na njuškalu, po tome da ga jebe ije i je i osobnoj garanciji od 3 godine za dijelove. 

Ovo vam je jedan i neponovljivi, nezaboravljeni, "MAJSTOR ZA KOMPIJUTERE".

Dotičnog je jedan naš kolega forumaš tako isprdao kao malog majmuna upravo zbog sličnog pa gotovo istog oglasa i komponenti i ubacio ga u "njškalo bisere". (Prodaje sve isto samo druga grafička hahahaha)

Kako je sprdanje teklo pogledajte ovdje u narednim linkovima. Ovo je za plakanje od smijeha. 

 

KLIK 

 

KLIK

 

KLIK

 

blah123 Nije ti ovo trebalo.

 

Odjavi se sa foruma, nemoj više da se sramotiš.

Budi mi pozdravljen i Bog ti dao zdravlja kad već pameti nije. 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.9.2017 2:41 (honor8).
9 godina
neaktivan
offline
[Procjena] Kolko keša za ovaj pc?

Ovdje cu prije dobit odgovor nego da otvorim svoju temu.

Jel stvarno ne postoji cooler za cpu bolji i jeftiniji od lc-cc-95? 

16 godina
offline
[Procjena] Kolko keša za ovaj pc?

Postoji, rabljeni lc cc 95 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
9 godina
neaktivan
offline
Re: [Procjena] Kolko keša za ovaj pc?
Patrick_cro kaže...

Postoji, rabljeni lc cc 95 

 Ma nema pretrazio cijelu njusku. 

11 godina
suspendiran
offline
Re: [Procjena] Kolko keša za ovaj pc?

Pa koliko jeftinije bi ti? Za 40kn valjda? Haha

9 godina
neaktivan
offline
Re: [Procjena] Kolko keša za ovaj pc?
ibme74 kaže...

Pa koliko jeftinije bi ti? Za 40kn valjda? Haha

 Pa posto u prosloj konfi si procijenio lc-120 0 kuna onda komentar ne stoji. 

Informiram se samo. Vjerojatno cu uzeti iz ducana. 

11 godina
suspendiran
offline
Re: [Procjena] Kolko keša za ovaj pc?

U kakvoj sam ja konfi procjenio lc-cc-120 0kn? O cemu ti pricas?

12 godina
protjeran
online
Re: [Procjena] Kolko keša za ovaj pc?
blah123 kaže...

ne razumijem te uopce? ssd je 240gb savage....kablove sta vidi su iza hdd nosaca jer nema puno prostora drugdje iza....da naravno da nazivam vrijednom modifikacijom u svakom slucaju je i najstariji intel bolji od tvojih amd-ova LOL zato mi nemoj davati puno savijeta jer si na amd-u  a svi znamo sta je amd hahaha..... PS: KAO ŠTO SAM REKAO MENI JE KONFA NARUCENA

 

 

dobro ajde ako ces me jebat u mozak spusti 500kn i dalje vrijedi 8-8.5k a tolko tvoje obje konfe ne vrijede a kamo li da krenu na 4k gaming morao bis vatrogasce zvati....

 

 

ja sam dosao tu pitati ljude koja bi bila cijena nisam ja rekao nijednu određenu cijenu a to sta tebe deprimira sta ljubomora digla to moj problem nije pa se pokusaj suzdrzati

Haha jadan ti i ta konfa uz tebe, vidim da ti je intel pamet pomutio pa ocito nemas pojma sto pricas...

 

Inace ja konfu imam vec dosta dugo i mene sluzi i vise nego dobro vec duge 4 godine tako da svatko ima svoje mogucnosti sto i kako kupujemo ali ta tvoja "bogovska" konfa ce uskoro postati povijest pa ju neces nikad prodat...

 

I pitao si ljude, ljudi su ti rekli, i ti opet po svome...Bravo ti...

 

Koliko god da ja sam na "u.ranom" amdu toliko si ti puta losiji modifikator i radnik oko kompa pa to sve izgleda kao da je malo dijete radilo koje voli "dugine" boje...

 

Pa ne da trebas spustit 500 kn nego svaku komponentu po par stotica tako da...

 

Jedino sto znas je vrijedat i to bez nekog razloga a bitno da si majstor nad majstorima... Blago nama "neznalcima" s takvim majstorima...

 

P.S. Malo jaci, pazi sad, AMD ryzen proguta i prozvace taj tvoj svemoguci intel ako nisi znao...

 

A sada te ostavljam da i dalje zivis u oblacima i "mokrim djecim snovima"...

T.L. - za zahvalu klikni hvala // WoT nick: tomo53nja
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.9.2017 7:08 (Tomo53nja).
8 godina
odjavljen
offline
Re: [Procjena] Kolko keša za ovaj pc?
blah123 kaže...

kolko novaca se moze dobiti za ovaj pc? 4k postava monitor nije na prodaju samo pc.. spec u opisu videa

 

 

Procesor (CPU): Intel® Core™ i7-3770 (8M Cache, 3.40 GHz) 800

Graficka kartica (GPU): GIGABYTE G1 1070 GAMING 8GB 3000

Maticna ploca (MBO): MSI ZH77A-G43 400

Radna memorija (RAM): 16gb radne memorije (4x4gb) 650

Hard disk (HDD):(1x1000gb seagate 1x2000gb wd green) 550
SSD 240gb kingston savage 500

Napajanje (PSU): Chieftec 700w 250 (možda)

Hladnjak za cpu: Scythe Mugen 4 100 

Opticki uredaj: BD-RW LG BH16NS40, 16x, SATA, crna, bulk 50

Potenciometar: SCYTHE Kaze Master Flat II, KM08-BK, 5.25", ovo je bezvrijedno za većinu kupaca

Kuciste: Antec GX 505 modirano sa osvijetljenjem mjenja boje po zelji (boja se u kucistu moze mijenjati PLAVA/CRVENA/ZELENA/BIJELA/ flash/strobe/fade/smooth/ da se smanjivati i pojacavati svijetlina) - smanjio si mu vrijednost što si čaćkako po njemu

 

ako dobiješ 5500 za sve zajedno udari se nogom u guzicu za dobar posao i daj nekom nek te udari šakom u glavu da se opametiš i to je to

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice