Wireless PC kartica

poruka: 3
|
čitano: 1.976
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Wireless PC kartica

Molio bih da mi netko pomogne oko izbora nove wireless kartice za PC. Naime imam "Air Live WT-2000PCI" koja je perfektno radila na XP-u.Ali od kada sam promijenio OS počeli su problemi sa rušenjem sistema dok nisam uklonio tu karticu iz kompa.Tražio sam i support od proizvođača za nove driver-e ali oni ih još nemaju.Rekli su da će čim prije objaviti nove,no to može potrajati tko zna do kada One što se nalaze za download na njihovom internet portalu su beskorisni.Molio bih za odgovor od nekoga tko također koristi Windows 7 x64 i ima wireless kartu koja mu radi jako dobro (mislim na brzinu linije bez većih gubitaka signala).

Hvala.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Wireless PC kartica

tp link usb ili smc usb

rade ok

firula
15 godina
neaktivan
offline
RE: Wireless PC kartica

Nakon cjelodnevnog mučenja nadam se da sam uspio riješiti problem.Poslali mi prijedlog ovi sa supporta "Air Live" da instaliram drivere od "Ralink-a"u što baš nisam puno vjerovao jer je to druga firma.Ali nakon bezbroj pokušaja i načina valjda sam uspio.Evo radi već par sati i još nije pokazao nikakve greške sa internetom.USB-wireless sam imao prije ali oni na žalost ne mogu tako dobro primati i slati signal kao kartice jer im je ta "ugrađena antena"puno slabija. U svakom slučaju hvala za odgovor.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice