Google chrome

poruka: 1.206
|
čitano: 374.734
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Google chrome

Evo opet isti problem ali sada na Chromeu. Probati ću restartati browser i onemogućiti dodatke.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Google chrome

Jel to samo kod mene ili?

Mozilla radi savrseno!

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Google chrome

sad sam primijetio problem. npr... slusam muziku ili gledam video na youtube i ako pokusam otvorit neku drugu stranicu u novi tab taj video pocne zapinjat sve dok stranica u drugom tabu ne loada

 

ima li nacina da se to popravi?

It's not who u are, it's who u know.
13 godina
offline
Google chrome

Bug u Flash Playeru i Chromeu. Tu ništa ne možeš učiniti. Jedino što možeš je promjeniti YouTube player (na HTML5) i onda vidjeti da li ti se dešava isti problem.

 
0 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Google chrome

Imam problem sa Chrome. Kada gledam video u 1080p HD do pola videa dodje i smrzne  se i snizi kvalitet na 360p a da povecam kvalitet ne mogu jer su markirani sivo.

If retards could fly,my class could be a airport.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Google chrome

Imam adblock,adblock plus i flashblock i sad neznam jel do addona ili Bug foruma ali svaki put nakon nekog vremena se proguraju odredene reklame na Bug forumu....,mislim da je do foruma ,pa ako netko ima savijet kako uklonit reklame zauvijek ....

They have descended from heavens in fire chariots, and made humans on their own image.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Google chrome

Desni klik > ad block > blokiraj reklamu na ovoj stranici

samo moraš odabrat reklamu ;)

''Impossible is nothing..'' ''It's on me: To be lighter, fly higher, go further.,,'' ''Train your mind and the body will follow''
Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Re: Google chrome
lmutak kaže...

Imam adblock,adblock plus i flashblock i sad neznam jel do addona ili Bug foruma ali svaki put nakon nekog vremena se proguraju odredene reklame na Bug forumu....,mislim da je do foruma ,pa ako netko ima savijet kako uklonit reklame zauvijek ....

dovoljan ti je samo adblock i flash block. dva adblocka nisu potrebna efekat je isti.

Po mudrosti Nestor, po genijalnosti Sokrat, po umjetnosti Vergilije. Zemlja pokriva, narod plače, a Olimp ga ima
13 godina
offline
Google chrome

Ma blokira on meni reklame al nakon odredjenog vremena neke se opet pojave,ovoga koristim Revo uninstall i s njim cistim windows i junk od windowsa, jel mozada on krivac (budem istestiro ).....

They have descended from heavens in fire chariots, and made humans on their own image.
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.10.2013 18:00 (lmutak).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Google chrome

ee ljudi pozdrav.
dakle koristim odavno google chrome, i sad, na onom "popisu" (karticama) sa deset najposječenijih stranica, slučajno sam stisnuo "x" na jednu od njih (facebook), i logično, on se više tamo ne prikazuje (na toj listi, odnosno karticama). 
kako da ga vratim?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Google chrome

Nikako. Ako hoćeš te kockice da si možeš sam uređivati onda si skini dodatak Speed Dial.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Google chrome

mislim da ne :)
jer, ja sam sam obriso facebook sa 8 najposjećenijih klikom na "x" u gornjem desnom kutu te slicice, kartice kako god, tako da mislim da mora postojati neki nacin ;) 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Google chrome
leotom kaže...

mislim da ne :)
jer, ja sam sam obriso facebook sa 8 najposjećenijih klikom na "x" u gornjem desnom kutu te slicice, kartice kako god, tako da mislim da mora postojati neki nacin ;) 

Kada si obrisao Facebook iz najposjećenijih stranica iznad njih ti se pojavio link "Poništi" i na to si trebao kliknuti. Onda bi ti se vratio Facebook.

12 godina
protjeran
offline
Re: Google chrome

kartica bi ti se trebala vratiti vremenom ovisno kako često je budeš posjećivao.

 

ali zar nemaš bookmarks bar? pa ja nikad ne klikam one kartice ispod tražilice, rabim samo ikonice (bez texta) u bookmarks baru imam ih oko 50.

Po mudrosti Nestor, po genijalnosti Sokrat, po umjetnosti Vergilije. Zemlja pokriva, narod plače, a Olimp ga ima
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.10.2013 10:17 (glagoljica).
10 godina
offline
Google chrome

Pozdrav! imam jedan mali probelm s Chrome.

Nedavno sam kupio novi komp, instalirao sam windows7, pa nakon toga skino i instaliro obicne programe koje vecina ljudi ima (medju njima i chrome)...

medjutim chrome mi je pomalo mutan... sve ostalo izgleda normalno, samo je chrome mutan, pa znaci da je do chroma.

jel imo neko slican problem i jel zna neko mozda rjesenje?

 

edit: evo sad vidim da nije chrome jedni program koji je mutan, ali to je cudano zato sto su samo neki programi mutni (chrome, xfire, bsplayer, skype, directx) dok ostali izgledaju normalno

 

hvala

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.10.2013 22:31 (nix111).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Google chrome
leotom kaže...

ee ljudi pozdrav.
dakle koristim odavno google chrome, i sad, na onom "popisu" (karticama) sa deset najposječenijih stranica, slučajno sam stisnuo "x" na jednu od njih (facebook), i logično, on se više tamo ne prikazuje (na toj listi, odnosno karticama). 
kako da ga vratim?

probaj izbrisati kompletan history. ugasi chrome i opet pokreni, posjeti facebook i mislim da bi ti se tad opet trebao fb pojaviti.

last.fm/user/jolly_bravo
12 godina
offline
Re: Google chrome

Kako ugasiti ove bezvezne reklame koje se pojavljuju na pojedinim ''linkovima'' oznacenim crveniom bojom i podvucene. To mi se pocele odjednom dogadati na chromeu.
Slika

 

EDIT: vratio cijeli preglednik na tvornicke postavke i sad je sve uredu.

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.10.2013 18:39 (dinos3).
10 godina
odjavljen
offline
Google chrome

Je li TrafficLight i AdBlock Plus dobra kombinacija za sigurnost na internetu ?

4 Da
15 Ne
If retards could fly,my class could be a airport.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Google chrome
Silwncer kaže...

Je li TrafficLight i AdBlock Plus dobra kombinacija za sigurnost na internetu ?

isprobao sam ga čini se da ima svrhu. ja koristim avast add on ista stvar kao i ovaj trafficlight, samo s jednim nedostatkom ne pokazuje mi u detalje koji su trackeri u pitanju na pojedinoj stranici nego mi samo pokaže broj koliko ih je.

Po mudrosti Nestor, po genijalnosti Sokrat, po umjetnosti Vergilije. Zemlja pokriva, narod plače, a Olimp ga ima
10 godina
odjavljen
offline
Google chrome

AdBlock je msilim najbolji add-on za one koji mrze dosadne oglase {#}

If retards could fly,my class could be a airport.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Google chrome
Milka30 kaže...

Jel to samo kod mene ili?

Mozilla radi savrseno!

 

I ja imam ovaj problem par dana, jesi uspio naći uzrok možda? Nemam niti jedan addon, obrisani svi podaci, cookies..etc, reinstall...... i dalje isti problem

Luc
11 godina
online
Google chrome

dali još netko ovih zadnjih 2-3 dana ima problema sa Google Chromom? Problem je sljedeći, ne mogu se prijaviti nigdje (FB, forumi, mail...), barem ne iz prve, nego nakon 10-20 pokušaja, dakle ukucam username i pass na neki forum/mail ili slično i kad stisnem prijavi samo se refresha stranica i opet stoji ovo za prijavu...Evo jutros sam morao jednoi 10-15 puta to napraviti da se logiram na FB... još neko ima taj problem?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Google chrome

Probaj obrisati cache i kolačiće, onemogućiti dodatke...

 
0 0 hvala 0
11 godina
online
Re: Google chrome
Marko :D kaže...

Probaj obrisati cache i kolačiće, onemogućiti dodatke...

ma probao sam sve ali nije uspijelo na kraju sam spremio sve linkove koje imam i pobrisao google chrome i ponovo ga instalirao i sada radi normalno... Pozz!

12 godina
offline
Google chrome

Kako ovo riješiti? :S

Luc
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Google chrome

Onemogućivanjem dodataka ili reinstalacijom Chromea.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Google chrome

Sve to napravio, ne pomaže :S ..čak i deinstalirao antivirusni 

Luc
12 godina
offline
Re: Google chrome
Luc989 kaže...

Kako ovo riješiti? :S

BUMP? :@ ...ponestalo ideja...osim rušenja win-a

 

Isprobano i na drugoj particiji na sviježem windowsu, isti problem :S

 

 

Luc
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.11.2013 11:48 (Luc989).
12 godina
offline
Re: Google chrome
Luc989 kaže...
Luc989 kaže...

Kako ovo riješiti? :S

BUMP? :@ ...ponestalo ideja...osim rušenja win-a

 

Isprobano i na drugoj particiji na sviježem windowsu, isti problem :S

 

 

BUMP 2

 

Spojem PC na smartphone koji je pristupna točka i dalje isti problem...također isti problem na Commodo Dragon browseru -.-''

Luc
10 godina
odjavljen
offline
Google chrome

Pa stvarno...

Ako imas Steam dodaj me: WolfET03
Moj PC  
0 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice