Google chrome

poruka: 1.206
|
čitano: 374.783
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Google chrome

Sad je ok, hvala :)

14 godina
offline
Google chrome

joj preuzas. kad god otvorim novi tab ovaj delta serch se pojavi. sveeee sam pobriso tamo u postavkama, unistalo sam i tollbar i prosirenje ali nikako da se makne... koji rac ono? kako to maknut?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Google chrome

Namjesi koja ti je stranica home page. Tamo ćeš imati opciju za to i obrisati. Treba slika? 

Optimizam je nedostatak iskustva.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Google chrome
maxy0 kaže...

joj preuzas. kad god otvorim novi tab ovaj delta serch se pojavi. sveeee sam pobriso tamo u postavkama, unistalo sam i tollbar i prosirenje ali nikako da se makne... koji rac ono? kako to maknut?

Prvo sve probaj kao što piše na ovom linku. Ako si sve napravio i dalje ne radi počisti registry sa Ccleaner i auslogic registry cleaner. Reinstaliraj browser kao 3.opciju, to zna popraviti većinu stvari (i nakon brisanja chroma također očisti registry). No kao prvo napravi sve što se spominje na onom linku uključujući i malwarebytes. (pažljivo sve napraviti redom, od brisanja alata tog engina sa računala, browsera, namještanja postavki, te na kraju skeniranje).

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.8.2013 0:15 (fighterZu).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Google chrome
kameni_zg kaže...

Pozdrav, imam problema sa chrome, windowsi su frisko instalirani tak da to nebi trebao biti problem. Znaci kad god idem na novu kraticu desi se ovo: http://i.imgur.com/Qe7dr9P.png

Vec sam izguglao da bi trebao pobrisati sve dodatke koje imam i ja pobrisem ovaj jedan koji ja nisam instalirao, i to se makne, bude normalno a zove se "default tab" evo slika: http://i.imgur.com/6LC7dj5.png

No nakon što ja to izbrišem, to se nakon nekog vremena vrati... samo od sebe, prvo sam imao problema flash mi se rusio a sad ovo, vec mi polako taj chrome ide na k... Pa ako neko za kak bi se ovo rijesilo, i dosta mi jebitno da mogu koristiti ovaj magic actions za youtube, i prije nije bilo problema s njim, i nevjerujem da je u tome problem.

Drugi put pazi kad skidaš sa c-net i ostalih s*anja šta prihvataš prilikom downloada,u zadnje vrijeme vidim , da po 3 aplikacije nude ,a ljudi samo klikaju accept umjesto da barem bace oko na ime onoga što prihvataju {#}

{#}

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.8.2013 15:44 (Deep).
12 godina
offline
Google chrome

Što je najbitnije i pazim, ne znam kak mi je ovo promaklo.. {#}

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Google chrome

Mora da si bio pospan pa ti promaklo {#} . Nebitno sad  ,ugl. nek je riješeno

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Google chrome

pozz..


Zna li neko kako da uklonim ovaj skocni prozor koji mi se otvara svaki put kad ide na bilo koju stranicu. Imam adblock ali ne pomaze, svaki put se znaci otvori {#}

 

 

http://pokit.org/get/img/588ac3802d467238716ef464aaaa0487.jpg

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Google chrome
Optimizam je nedostatak iskustva.
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Google chrome

hvala, radi..

 

Nego, zaboravio sam i ovaj problem.. Npr kad u google ukucam neku rijec i rezultati tj gore na vrhu najprije sto izadje je ovo.. Evo npr bug.hr

 

http://pokit.org/get/img/aa15534fc26aa14c7ff14daa230c9df0.jpg

 

moze li se ovo kako blokirati

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.8.2013 23:28 (spbudy).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Google chrome

Naravno da je moguće. Adblock bi to trebao riješiti. Instaliraj ga i to je to, meni takve stvari ne pokazuje. 

 

https://chrome.google.com/webstore/detail/adblock/gighmmpiobklfepjocnamgkkbiglidom

Optimizam je nedostatak iskustva.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Google chrome

nije do adblock, sad sam pronasao u ekstenzijama sam imao neki retardiran safesaver plugin samo ga je trebalo izbrisati i to je to..

Hvala u svakom slucaju {#}

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Google chrome

Znaći ovako. Pokušao sam importitrati passworde iz firefoxa u chrome. i kaže da je sve u redu, međutim kad odem na neku stranicu ili forum, password mi nije uopće tamo. A i sad kad unesem neki novi password negdje uopće mi ga ne zapamti iako sam stisnuo da zapamti ? nekoih ideja ?

Samsung Galaxy SIII mini :)
13 godina
offline
Re: Google chrome
goranbm kaže...

Znaći ovako. Pokušao sam importitrati passworde iz firefoxa u chrome. i kaže da je sve u redu, međutim kad odem na neku stranicu ili forum, password mi nije uopće tamo. A i sad kad unesem neki novi password negdje uopće mi ga ne zapamti iako sam stisnuo da zapamti ? nekoih ideja ?

Da provjerimo je li Chrome uopće spremio te lozinke - otiđi u postavke chroma(settings) - klik na show advanced settings - passwords and forms (klik na manage saved passwords) ili lakša metoda (unijeti url chrome://settings/passwords). Kad si to napravio provjeri postoje li spremljenje zaporke stranica koje posjećuješ.

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.9.2013 2:13 (fighterZu).
14 godina
offline
Re: Google chrome

Ma spremio je samo ove naknadno kaj sam unio, ove importirane nikaj....

Samsung Galaxy SIII mini :)
12 godina
offline
Google chrome

Neznam dali tko ima problema s ovime ali meni već jedno možda tjedan-dva kada slušam glazbu na youtube svako toliko kao da zvuk prekine ili zašteka na par stotinki.

To se dešava kada je tab u backgroundu, a kada kliknem na tab i on je "glavni" sve ide u redu... 

 

Majke mi
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Google chrome
Cromaki kaže...

Neznam dali tko ima problema s ovime ali meni već jedno možda tjedan-dva kada slušam glazbu na youtube svako toliko kao da zvuk prekine ili zašteka na par stotinki.

To se dešava kada je tab u backgroundu, a kada kliknem na tab i on je "glavni" sve ide u redu... 

 

I meni se slicno desava,doduse ne na svakom videu kojeg pustim na youtube,ali 70% sigurno.Jedino rijesenje za sad je ili da refresujem stranicu ili da video prebacim na 720p ili 1080p(obicno krenu na 360p) i onda ide kako treba.

13 godina
offline
Re: Google chrome
Cromaki kaže...

Neznam dali tko ima problema s ovime ali meni već jedno možda tjedan-dva kada slušam glazbu na youtube svako toliko kao da zvuk prekine ili zašteka na par stotinki.

To se dešava kada je tab u backgroundu, a kada kliknem na tab i on je "glavni" sve ide u redu... 

 

Probaj prebaciti na HTML5 player

 

https://www.youtube.com/html5

My PC Security: ✓ No-AV :) ✓ Windows Firewall ✓ Norton DNS ✓ WOT ✓ Emsisoft Emergency Kit
10 godina
odjavljen
offline
Google chrome

pozz je li bolji chrome od firefox 

WolfET03
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Google chrome

Probaj prebaciti na HTML5 player

 

https://www.youtube.com/html5

Uvijek koristim HTML5 player na YouTube i Vimeo ali i dalje zeza na YouTube ponekada.
Trenutno više ne zapinje, možda je bila neka greška kod njih. 


@Silwncer
Meni su oba browsera dobra, no jedino zbog čega mi je bolji Chrome jest to što siknronizira bookmarkove, lozinke i sve to.. Recimo da reinstaliraš OS i opet skineš Chrome, imaš sve što si i prije imao. A kao mana rekao bih da se razabcuje sa memorijom. Svakako ga probaj.

Majke mi
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.9.2013 11:46 (Cromaki).
10 godina
odjavljen
offline
Re: Google chrome

chrome vec imam tako da cu firefox deinstalirati jer me frustrira {#}

WolfET03
12 godina
offline
Google chrome

Koristi li netko onaj FastestChrome?

Vrijedi li to instalirati?

Eh šta volim ovaj režim... Sunce sija, a ja ležim...
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Google chrome

zna li netko kako napraviti clean install chrome-a? imao sam ga prije instaliranog, pa sam prešao na firefox pa bih se sada opet vratio na chrome...ali sada kada ga instaliram, vrate mi se sve one postavke i sve onako kako je bilo kada sam ga prvi put instalirao

 

ja bih želio da ga instaliram bez toga svega ( bez tema , dodataka i tih gluposti koje sam imao prije )

 

hvala

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Google chrome
hrc987 kaže...

zna li netko kako napraviti clean install chrome-a? imao sam ga prije instaliranog, pa sam prešao na firefox pa bih se sada opet vratio na chrome...ali sada kada ga instaliram, vrate mi se sve one postavke i sve onako kako je bilo kada sam ga prvi put instalirao

 

ja bih želio da ga instaliram bez toga svega ( bez tema , dodataka i tih gluposti koje sam imao prije )

 

hvala

Uninstalirati Chrome preko Revo uninstallera, ako ga imaš instaliranog, počistiti registry sa Ccleaner i Auslogic Registry Cleaner, izbrisati mapu Google Chroma ako je ostala, koja se najčešće nalazi na ovoj lokaciji: C:\Users\<USER>(tvoje korisnicko ime)\AppData\Local\Google. Tako ćeš biti siguran da nije ostalo ništa od prošle verzije Chroma.

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.9.2013 16:43 (fighterZu).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Google chrome
fighterZu kaže...
hrc987 kaže...

zna li netko kako napraviti clean install chrome-a? imao sam ga prije instaliranog, pa sam prešao na firefox pa bih se sada opet vratio na chrome...ali sada kada ga instaliram, vrate mi se sve one postavke i sve onako kako je bilo kada sam ga prvi put instalirao

 

ja bih želio da ga instaliram bez toga svega ( bez tema , dodataka i tih gluposti koje sam imao prije )

 

hvala

Uninstalirati Chrome preko Revo uninstallera, ako ga imaš instaliranog, počistiti registry sa Ccleaner i Auslogic Registry Cleaner, izbrisati mapu Google Chroma ako je ostala, koja se najčešće nalazi na ovoj lokaciji: C:\Users\<USER>(tvoje korisnicko ime)\AppData\Local\Google. Tako ćeš biti siguran da nije ostalo ništa od prošle verzije Chroma.

nije pomoglo..kaga instaliram nanovo piše mi da će se sada sinkronizirati sa mojim google računom pa vjerojatno negdje u postavkama računa moram izbirsati sve što ima veze sa google chrome-om pa ako netko zna gdje i kako bi bih mu zahvalan

10 godina
odjavljen
offline
Google chrome

imam mali problem sa chromom kada npr. se prijavim na facebook pita me da zapamti zaporku ja odaberem da zapamti poslije sat vremena odem na facebook treba da se prijavim i da sve zapamti a ustvari nece! Moze li pomoc

WolfET03
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Google chrome

Meni više ne pamti nove favorite koje dodam. Sigurno je to neki bug u Chromeu :)

My PC Security: ✓ No-AV :) ✓ Windows Firewall ✓ Norton DNS ✓ WOT ✓ Emsisoft Emergency Kit
 
0 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Google chrome

probaj sa aplikacijom za chrome Autocomplete=on   za zaporke

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.9.2013 20:45 (verudež).
13 godina
offline
Re: Google chrome
hrc987 kaže...

nije pomoglo..kaga instaliram nanovo piše mi da će se sada sinkronizirati sa mojim google računom pa vjerojatno negdje u postavkama računa moram izbirsati sve što ima veze sa google chrome-om pa ako netko zna gdje i kako bi bih mu zahvalan

Čekaj malo, tebi je google chrome povezan sa računom (google računom)? Moraš li se prijavljivati na svoj račun?

Uostalom ako želiš stopirati tu sinkronizaciju, ovdje imaš nešto o tome.

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.9.2013 20:44 (fighterZu).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Google chrome
Marko :D kaže...

Meni više ne pamti nove favorite koje dodam. Sigurno je to neki bug u Chromeu :)

biće da imaš previše favorita pa ne stanu svi(šalim se),ja sam ih danas spremio 5-6 bez problema .pretpostavljam da si probao Druge oznake i Stvori drugu mapu

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice