HTC 8S

poruka: 882
|
čitano: 443.436
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HTC 8S".
14 godina
offline
HTC 8S

Evo moja neka mini reca 8X-a, ako nekog zanima...

Winter is coming...
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
HTC 8S

Moze li itko potvrdit jel mobitel zakljucan na vip?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC 8S

Rekoh da ću ja pogledat. Kad odem u majke, onda vidim, jer ona ima TMobile micro SIM.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
neaktivan
offline
HTC 8S

Evo i koji SS :) 

 

 

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
 
8 0 hvala 9
15 godina
offline
HTC 8S

Imam pitanja dva.

Na Androidu trenutno koristim Launcher 7, gdje se na ovoj listi aplikacija mogu sakriti ikone, tako da ostane samo index slovo i ime aplikacije. Može li se to i na WP8?

Mogu li se mjenjati ikone na tilesima?

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: HTC 8S

ne, nikako... samo boja

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
13 godina
offline
Re: HTC 8S
Mitsuoka kaže...

Evo i koji SS :) 

 

 

 

OS stvarno izgleda predivno i impresivno {#}

13 godina
neaktivan
offline
Re: HTC 8S

uzeo bi ovaj mob ,jer na moju experiu u nikako se nisam navikao.. kakav je zvuk kod 8s ? jel krcka plastika pod pritiskom? jel dobar na odaziv touch screen?ima li laga kod zatvaranja aplikacija??hvala na odgovorima..

14 godina
odjavljen
offline
Re: HTC 8S
vedranST kaže...

uzeo bi ovaj mob ,jer na moju experiu u nikako se nisam navikao.. kakav je zvuk kod 8s ? jel krcka plastika pod pritiskom? jel dobar na odaziv touch screen?ima li laga kod zatvaranja aplikacija??hvala na odgovorima..

Zvuk je odličan, samo što su malo visoki i srednji tonovi boostani. Vjerujem da je za najbolje iskustvo kod slušanja potrebno ipak zamijeniti, odnosno uzeti kvalitetnije slušalice. Uređaj je jako čvrst i kompaktan, tako da nema niti govora o krckanju plastike. Odaziv je odličan, i nema nikakvog laga.

12 godina
offline
Re: HTC 8S
Mitsuoka kaže...

Ja bi definitivno išao na 820 da je ima, al eto, što je tu je. Mogu živjet bez 512MB RAM na WP8, nije to Android, nisam primjetio potrebu za više u ovom čačkanju. Definitivno šteta što 8X i 920 nemaju microSD jer je to potreba, ili bar više memorije, 32/64 recimo.

 

Ekran na ovome je ludilo, rezolucija taman, boje dosta dobre, nakon SAMOLEDa crna nije crna, al kad je manja svjetlina se ni ne primjeti. FB app je dosta bolji nego na Androidu (official app, ima par bugova, al meni je dovoljan za malo navratit), Viber genijalno izgleda za razliku od Androida, sve je nekako unificirano i jednostavno, to je najbolje, koji god da app gledaš. 

 

Jedino me sad malo razočarao nedostatak smart diala :(

Jel ima kakvih kasnjenja poruka na Viberu ili slicnih problema kao sto je bilo na WP7.5?

Why so serious?
16 godina
offline
HTC 8S

Dolazi li telefon s Nokia maps?

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC 8S
vedranST kaže...

uzeo bi ovaj mob ,jer na moju experiu u nikako se nisam navikao.. kakav je zvuk kod 8s ? jel krcka plastika pod pritiskom? jel dobar na odaziv touch screen?ima li laga kod zatvaranja aplikacija??hvala na odgovorima..

Zvuk na Philips SHE9700 i SHO9550 je odličan. Naravno ovisi o kvaliteti videozapisa, al ne treba nikakvo namještanje koje mi je bilo potrebno kod Androida da bi postigao zadovoljavajuć zvuk.

 

Za uređaj se ne bi reklo da je od plastike, to i je bit unibody kućišta.

 

Odaziv na TS je standardno najbolji kod iOS i WP uređaja, tako da je responzivniji nego Android (tj. nema input lag)

Aplikacije se baš ne zatvaraju (osim ako si samo ušao i izašao iz appa), jer bi trebao stisnuti onoliko puta back button koliko si menua prešao. Al ne, nema laga. 

 

Cordas kaže...

Jel ima kakvih kasnjenja poruka na Viberu ili slicnih problema kao sto je bilo na WP7.5?

Nisam osjetio još to. Doduše, Viber baci notif. da je došla poruka, ali treba pričekat ~5 sek da se poruka pojavi nakon ulaska u Viber. Ako nisi izašao iz Vibera, sve je instantno.

 

Kant kaže...

Dolazi li telefon s Nokia maps?

Naravno da ne, ovo je HTC.

 

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.12.2012 16:25 (Mitsuoka).
16 godina
offline
HTC 8S

Pa koliko sam citao, svi W8 uredaji bi trebali imati Nokia Maps i Nokia Drive...

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HTC 8S
Nisam siguran, al mislim da Nokie dolaze s instaliranim Nokia mapama a drugi ih mogu skinut s marketplace-a.
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC 8S

Očigledno je netko loše napisao ili si ti loše pročitao.

 

gamer34 kaže...
Nisam siguran, al mislim da Nokie dolaze s instaliranim Nokia mapama ✔   a drugi ih mogu skinut s marketplace-a.

 

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.12.2012 16:39 (Mitsuoka).
16 godina
offline
HTC 8S
Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC 8S

Što to znači kad Nokia Mapsa nema. 

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.12.2012 16:54 (Mitsuoka).
16 godina
offline
HTC 8S

Pa zato pitam jel ima jer se pricali da ce svi WP8 uredjaji umesto Bing mapsa imati Nokia maps i Nokia drive

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
HTC 8S

Promijenio HTC Wildfire (u zadnje vrijeme spor i dosadan, pred kraj bugovit), za 8s u Vipu. Imali samo crno-bijeli. Tarifa 111-cca.790 kn.

Ugodna promjena. Sve radi na prvu, sve pojednostavljeno. Nakon dva dana Win8 ne fali mi Android.

Ponuda AppsStore koliko vidim je ok. Šteta kaj Musicstore ne radi.

Preporuka.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HTC 8S
sonus kaže...

 Imali samo crno-bijeli. Tarifa 111-cca.790 kn.

Vi koji ste kupili, koju ste boju izabrali, te kakvo je općenito stanje sa bojama.

Uzeo bih crveni pa me zanima dali da se uopće nadam, ili da već prihvatim Oreo sudbinu?

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC 8S

U Splitu nigdje drugog osim Domino.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.12.2012 23:43 (Mitsuoka).
15 godina
odjavljen
offline
Re: HTC 8S
Kant kaže...

Pa koliko sam citao, svi W8 uredaji bi trebali imati Nokia Maps i Nokia Drive...

Mitsuoka kaže...

Što to znači kad Nokia Mapsa nema. 

Kant kaže...

Pa zato pitam jel ima jer se pricali da ce svi WP8 uredjaji umesto Bing mapsa imati Nokia maps i Nokia drive

 

 

citat freak..... dobro ti kažeš kant ali stvar je u tome da nokia maps kao takve ne postoje na windows phone 8 nego... nokia je kupila navteq i dala je dozvolu da se te karte koriste u svim windows phone uređajima. tj. da ih microsoft uklopi u bing karte. tako da tehnički telefon ima nokia maps.

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
13 godina
neaktivan
offline
HTC 8S

molim odgovor na jos par pitanja u vezi aplikacija na HTC 8S.ima li livescore sofa score ,sms parking ,track id,ili nesto slicno.

jel podrzan flash?

moze li se mob koristit kao modem za internet tetering ili tako nekako?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HTC 8S

To je sve i WP7.5 imao. Tako da mislim da ima i WP8.

13 godina
neaktivan
offline
Re: HTC 8S
Kant kaže...

Pa zato pitam jel ima jer se pricali da ce svi WP8 uredjaji umesto Bing mapsa imati Nokia maps i Nokia drive

Bing je prije nekog vremena počeo koristiti Nokijine karte, to je sve. A te aplikacije su na Nokijama samo.

14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC 8S
skank666 kaže...

citat freak..... dobro ti kažeš kant ali stvar je u tome da nokia maps kao takve ne postoje na windows phone 8 nego... nokia je kupila navteq i dala je dozvolu da se te karte koriste u svim windows phone uređajima. tj. da ih microsoft uklopi u bing karte. tako da tehnički telefon ima nokia maps.

Kako onda koristiti Nokia Drive? Jer očigledno nisam skužio još.

vedranST kaže...

jel podrzan flash?

Više ti nitko ne podržava flash, jedino Android uz pomoć par tweakova.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.12.2012 10:42 (Mitsuoka).
15 godina
odjavljen
offline
Re: HTC 8S

nikako...to je rezervirano za nokije. karte ko karte ne.

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC 8S

E, al o tome je priča. Ne o samim mapama. 

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
odjavljen
offline
Re: HTC 8S
Mitsuoka kaže...

E, al o tome je priča. Ne o samim mapama. 

a je8iga. pvo je pitao za maps... ovo za drive nisam ni vidio

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
16 godina
offline
HTC 8S

Nista meni nije jasno...

 

http://conversations.nokia.com/2012/06/20/nokia-drive-for-all-windows-phone-8-smartphones/

 

 

Today, we are making Nokia Drive available to other Windows Phone 8 partners to offer a turn-by-turn navigation experience for people in over 110 countries.

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice