LG Optimus 4X

poruka: 1.296
|
čitano: 265.594
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "LG Optimus 4X".
11 godina
odjavljen
offline
Re: LG Optimus 4X
isto flashas kernel ko i rom
13 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus 4X
Robilad kaže...
isto flashas kernel ko i rom

izbriši samo cach i dalvik

15 godina
neaktivan
offline
LG Optimus 4X

Eto nakon nekoliko dana korištenja moram priznat da nisam zadovoljan sa cm11 ponajviše zbog toga što gotovo uvijek nisam u mogucnosti migrirati sa wifi-a na 3g ili obrnutu ili iz jedne wifi mreze u drugu..'aplikacika' postavke jednostavno prestane s radom i tek kad reboot-am uređaj mogu se spojit na mrezu koju zelim(to se ne događa uvijek ali recimo u 90% slucajeva sto je frustrirajuce)...također i baterija mi krace drzi nego prije a tu je i cini mi se problem sa zvukom..naime iako je sve pojacano do kraja zvukovi obavijesti su nekako stisani,a ponekad kada stavim na mute svejedno se cuju zvukovi obavijesti...eto to su moja zapazanja pa ako neko dobje zelju za updateom neka jos ceka dok se to ne popravi :/

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.2.2014 0:49 (debs).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Re: LG Optimus 4X
debs kaže...

Eto nakon nekoliko dana korištenja moram priznat da nisam zadovoljan sa cm11 ponajviše zbog toga što gotovo uvijek nisam u mogucnosti migrirati sa wifi-a na 3g ili obrnutu ili iz jedne wifi mreze u drugu..'aplikacika' postavke jednostavno prestane s radom i tek kad reboot-am uređaj mogu se spojit na mrezu koju zelim(to se ne događa uvijek ali recimo u 90% slucajeva sto je frustrirajuce)...također i baterija mi krace drzi nego prije a tu je i cini mi se problem sa zvukom..naime iako je sve pojacano do kraja zvukovi obavijesti su nekako stisani,a ponekad kada stavim na mute svejedno se cuju zvukovi obavijesti...eto to su moja zapazanja pa ako neko dobje zelju za updateom neka jos ceka dok se to ne popravi :/

Neznam na kojem si cm11, ali ja koristim official cm11 20.02.2014 verziju i nemam niti jedan problem koji si ti naveo.

15 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus 4X
Robilad kaže...
debs kaže...

Eto nakon nekoliko dana korištenja moram priznat da nisam zadovoljan sa cm11 ponajviše zbog toga što gotovo uvijek nisam u mogucnosti migrirati sa wifi-a na 3g ili obrnutu ili iz jedne wifi mreze u drugu..'aplikacika' postavke jednostavno prestane s radom i tek kad reboot-am uređaj mogu se spojit na mrezu koju zelim(to se ne događa uvijek ali recimo u 90% slucajeva sto je frustrirajuce)...također i baterija mi krace drzi nego prije a tu je i cini mi se problem sa zvukom..naime iako je sve pojacano do kraja zvukovi obavijesti su nekako stisani,a ponekad kada stavim na mute svejedno se cuju zvukovi obavijesti...eto to su moja zapazanja pa ako neko dobje zelju za updateom neka jos ceka dok se to ne popravi :/

Neznam na kojem si cm11, ali ja koristim official cm11 20.02.2014 verziju i nemam niti jedan problem koji si ti naveo.

Kako mislis official...na njihovim stranicama postoje samo nigtly verzije, a ja koristim cm11 24.2.2014

12 godina
offline
LG Optimus 4X

jel ima neksi stable 4.4 ako nema kad dolazi?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Re: LG Optimus 4X
anonymous_Zg kaže...

jel ima neksi stable 4.4 ako nema kad dolazi?

Probaj ovaj nes pozalit http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2627766

EDIT: uz to stavi jos iodak krenel 9.95

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.3.2014 0:01 (Robilad).
15 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus 4X
Robilad kaže...
anonymous_Zg kaže...

jel ima neksi stable 4.4 ako nema kad dolazi?

Probaj ovaj nes pozalit http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2627766

EDIT: uz to stavi jos iodak krenel 9.95

znači probao sam sve moguce romove od cm11,omnirom,vanir,namelessrom itd. i svaki je imao neki nepremostivi problem...iznenađen sam da ti Robilad nisi imao problema sa cm11, jer sam čitao po forumima da se dosta ekipe zali...skeptičan sam i za ovaj tvoj zadnji prijedlog, ali eto nadam se da će taj carbonrom bit ok..za par dana kad probam javim dojmove :)

11 godina
odjavljen
offline
Re: LG Optimus 4X
debs kaže...
Robilad kaže...
anonymous_Zg kaže...

jel ima neksi stable 4.4 ako nema kad dolazi?

Probaj ovaj nes pozalit http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2627766

EDIT: uz to stavi jos iodak krenel 9.95

znači probao sam sve moguce romove od cm11,omnirom,vanir,namelessrom itd. i svaki je imao neki nepremostivi problem...iznenađen sam da ti Robilad nisi imao problema sa cm11, jer sam čitao po forumima da se dosta ekipe zali...skeptičan sam i za ovaj tvoj zadnji prijedlog, ali eto nadam se da će taj carbonrom bit ok..za par dana kad probam javim dojmove :)

Naravno da sam imao problema,, ali to su problemi koji su bili opce poznati na cm11 pa ih nisam niti spominjao, znaci vezano za video snimanje koje ne radi na unofficial verzijama ( jer su koristili blobs-e od nexus uredjaja) sad je to donekle sredjeneo jer vracaju ipak stare blobse pa je ujedno s tim i rom malo sporiji,..onda su tu problemi sa wakelockom koji se nekad javlja nekad ne, problemi sa dsp managerom i sitniji problemi ovisno o romu i njegovim mogucnostima,, bude uvjek nekih sitnica oko tweak-anja da nesto ne radi.

 

E sad ja sam predlozio ovaj rom zato sto sam ja isto tako isprobao sve moguce rom-ove od official do unofficial,,i stvarno ovaj je jedini rom na kojem sam najduze ostao i kojem se uvijek vratim ako isprobavam neke druge.

za moje potrebe ovaj rom mi je definitivno najbolji, fluidan, brz, snimanje videa radi i najblji screen on dobijem, blizu 3 sata bude.

 

Jedan bug koji je u romu (bar meni ) da nemogu ugasiti active display-pocket mode  moj post na xda http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=50909352&postcount=99

 

 

12 godina
offline
Re: LG Optimus 4X
Robilad kaže...
anonymous_Zg kaže...

jel ima neksi stable 4.4 ako nema kad dolazi?

Probaj ovaj nes pozalit http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2627766

EDIT: uz to stavi jos iodak krenel 9.95

nemogu nac nigdje link da download carbonrom zadnji hahahaa -.-

11 godina
odjavljen
offline
Re: LG Optimus 4X
anonymous_Zg kaže...
Robilad kaže...
anonymous_Zg kaže...

jel ima neksi stable 4.4 ako nema kad dolazi?

Probaj ovaj nes pozalit http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2627766

EDIT: uz to stavi jos iodak krenel 9.95

nemogu nac nigdje link da download carbonrom zadnji hahahaa -.-

Evo link http://d-h.st/NWt

Evo u prilogu i status baterije usput. (wifi stalno on, osvjetljenje ekrana na 60 posto, wcdma mreza na automatski, gps upaljen, sync bile upaljene)

I jedan ispravak na moj prijasnji post o bugu na Active display-u, znaci uopce nije bug nego sam ja na krivom mjestu gasio taj "active display" "pocket mode"

14 godina
offline
LG Optimus 4X

Evo vam svi romovi 4.4 koji su bili banani na xda. Uploader se preselio na droidhive.

http://d-h.st/users/Fluoxetine

 
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: LG Optimus 4X
BlackEagle kaže...

Evo vam svi romovi 4.4 koji su bili banani na xda. Uploader se preselio na droidhive.

http://d-h.st/users/Fluoxetine

 

Zašto su ga banali? Vidim da čovjek eksperimentira sa F2FS, koji na mom Nexusu 2012 radi čuda... 

15 godina
neaktivan
offline
LG Optimus 4X

Ima li itko objašnjenje zašto na bilo kojem rom-u koji je 4.4.2 imam problem sa migracijom wifi-a, dakle spojen sam na mrežu racimo doma i kad odem u birc ili bilo gdje drugdje na neku drugu mrežu moram rebootat mob kako bi se on povezao..ovaj problem mi je tolko poje živce jer sam promjenio do sad sigurno desetak romova u nadi da će se stvar popraviti..kad ono kifla! To mi se dešavalo i na nekim jelly bean romovima od CM-a, tak da više ni neznam na kojem mi se taj problem ne pojavljuje. Što mislite dali je poroblem u uređaju ili u romovima ili nešto treće?

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
LG Optimus 4X

Dakle imam problem sto se tice internet konekcije.

Na mobitelu je cm-10.1.3 i do jucer je sve bilo u redu kad odjednom vise nemam interneta. wi.fi radi ali mreznog nema.Dali je netko imao slican problem??

Instaliran je i Vanir rom i SlimBean rom i na njima takoder nema interneta.

E sad da bude zanimljivo stavio sam i MIUI V5 i na njemu sve radi normalno.Postoji li neko rjesenje problema?


 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus 4X
Mario31 kaže...

Dakle imam problem sto se tice internet konekcije.

Na mobitelu je cm-10.1.3 i do jucer je sve bilo u redu kad odjednom vise nemam interneta. wi.fi radi ali mreznog nema.Dali je netko imao slican problem??

Instaliran je i Vanir rom i SlimBean rom i na njima takoder nema interneta.

E sad da bude zanimljivo stavio sam i MIUI V5 i na njemu sve radi normalno.Postoji li neko rjesenje problema?


 

Upravo je to i moj problem....vjeruj mi probo sam 376468647855 romova i jedino na cm 10.1.2 nema tog problema, tako da vrati se na njega..

11 godina
neaktivan
offline
LG Optimus 4X

Instalirao sam cm 10.1.2 i dalje nemam interneta.

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
LG Optimus 4X
Nije do romova, jeste možda na Tele2? Jer tele2 radi neki vrag i nema 3g
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus 4X
Mario31 kaže...

Instalirao sam cm 10.1.2 i dalje nemam interneta.

 

E onda stvarno vise ne znam ni ja kaj da napraviš :/

15 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus 4X
ARazer kaže...
Nije do romova, jeste možda na Tele2? Jer tele2 radi neki vrag i nema 3g

Ja sam na bon bonu...problem je u wifi-u ne u 3g...iako kada se tak zblesira wifi onda nemozes ukljucit ni 3g, ali wifi je uzrok toga..

12 godina
offline
LG Optimus 4X

ja sam na tele 2 i isto mi neradi internet -.-

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
LG Optimus 4X

Da na Tele 2 mrezi sam.Sa wi-fi-jem nemam nikakvih problema,najnormalnije radi.

Da zaboravio sam reci da i brat ima isti mobitel isti CM 10.1.3 i isto je na Tele 2 i u isto vrijeme nam je nestalo interneta tako da mozda je do operatera.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
LG Optimus 4X

Stvarno sam zaostao sa romovima,zelim malo promjene,4 mjeseca sam na Zaibenu i odlican je rom,ali bi malo promjene,neki CM based sa dobrim trajanjem baterije i nekim zgodnim dodacima :P moze preporuka ? :)

 

Btw.naruceno pa cemo vidjeti :)

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 31.3.2014 11:35 (doky01akablava).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus 4X

Pa sad malo je CM sheban posto internet neradi.

 

I dalje nitko nema rjesenja??

 

 

11 godina
odjavljen
offline
Re: LG Optimus 4X
Mario31 kaže...

Pa sad malo je CM sheban posto internet neradi.

 

I dalje nitko nema rjesenja??

 

 

Meni sve uredno radi

14 godina
offline
Re: LG Optimus 4X
Mario31 kaže...

Pa sad malo je CM sheban posto internet neradi.

 

I dalje nitko nema rjesenja??

 

 

Pogledaj APN postavke da li su dobro postavljene. Meni na nekim custom romovima nisu bile odmah instalirane pa sam ih morao ručno unositi

12 godina
offline
LG Optimus 4X

Kao što kaže kolega, sve radi, samo si APN-ove postavi. Moguće ako imaš neki CM i da ti nakon updatea ne radi, da se tokom updatea APN-ovi sami promjenili, tako je meni bilo :) Inace koristim zadnji nightly od CM 11 i prezadovoljan sam, za sad sve radi :)

 

+ nova launcher prime i mobitel leti :)

 

Dajte da malo osvježimo temu :) Koji rom koristite? launcher? :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
LG Optimus 4X

CM 10.1.3 + nova prime...brze od svjetlosti :D

 

koristio sam cm11 nightly ali mi se nije dalo citat jel ima bug svaki dan kad bi stavljao upodate...pa se vratio na 10.1.3,jedino mi statusbar prozirni fali...

 

 

...potpis nije potreban...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus 4X

možeš li molim te pojasniti kako se podešavaju te APN postavke?

14 godina
offline
Re: LG Optimus 4X
debs kaže...

možeš li molim te pojasniti kako se podešavaju te APN postavke?

Postavke-više-mobilne mreže-nazivi pristupnih točaka-dodaj-

i onda unijeti postavke ovisno o operateru ovako

http://kako.hr/clanak/kako-aktivirati-internet-i-mms-postavke-za-sve-mobitele-i-mreze-u-rh-postavke-za-mobitel-t-mobile-bonbon-vip-tomato-1160.html

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice