LG Optimus 4X

poruka: 1.296
|
čitano: 265.594
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "LG Optimus 4X".
15 godina
offline
LG Optimus 4X

Glupo pitanje,ne znam da li ce proci na garanciji,ali pukla mi ona plastika kod utora za USB,mobitel u maski od prvog dana,kakva je to fakin kvaliteta prvo da se izgrebe ta plastika i onda pukne.
Ne ometa mi nista,samo me uzasno zivcira,mozes li taj srebrni kao kromirani dio gdje posebno kupiti ? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
LG Optimus 4X

Uopće ne razumijem kako je mogla puknut. Mob imam godinu dana skoro a izgleda kao da sam ga jučer izvadio iz kutije.

 

Mislim da se ne može taj dio posebno promijenit, eventualno cijela maska

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
LG Optimus 4X

Pozdrav ekipa,

 

Stavio sam napokon custom ROM na svog 4x (Carbon 4.4.2) i iodak kernel 9.95 po preporukama par postova ranije. Mob se stvarno preporodio što se performansi tiče, ja prezadovoljan. Al baterija je postala užasna. Trenutno imam još 66 %, samo 40 min onscreen-time. i 6 sati je van punjača. Jučer je izdržao 2 sata onscreen time. Vidio sam da ostali spominju preko 3 sata s ovakvim postavkama. To sam redovito postizao s stock 4.1.2, al s ovim nikako. S ovim je samo standby izdržljivost dobra.
Imam 2 pitanja za vas: Hoće se batterylife popravit s vremenom (ja sam pesimističan jer sam wipe-a sve i vjerojatno baterija nema memory effect)?
I da li je na custom 4.2.2 baterija bolja, jer vidim da hvale i brzinu ovih romova s nova launcherom?


 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
LG Optimus 4X

vec duzee vremena imam cm i sad bi to sve htio maknut i imat stock rom kad sam ga dobio, jel to mogice i kako? :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus 4X
anonymous_Zg kaže...

vec duzee vremena imam cm i sad bi to sve htio maknut i imat stock rom kad sam ga dobio, jel to mogice i kako? :)

 e to i mene zanima jer mi je vise pun kufer toga da nesto neradi kak spada :(

11 godina
odjavljen
offline
Re: LG Optimus 4X
Sve pise na xda i nemoze bit jednostavnije.
12 godina
offline
LG Optimus 4X

Ako može pomoć ! Imam LG Optimus 4X HD već par mj. Iskreno tek sam ga sad počeo malo koristiti :) Baterija mi je enigma ? Znači nema sim karticu ne koristim wi fi i sl.

Na mobitelu imam instalirano samo clean master, battery doctor i antivirus. Napunim ga u 11h i evo sad maloprije je na 5% baterija, ponovo na punjenje. Inače na mobitelu

nisam ništa radio,... Nakon 2 i pol sata je bio na 84% ! Nemam baš iskustva sa smartphonima ovaj sam kupio jel je bila ok cijena i izgledao mi je muški :) Nisam nekakav frik, ali

nekako mi se čini da je 12h ok za bateriju ako na mobitelu provodiš mnogo vremena ??

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
LG Optimus 4X

Da inače verzija firmware-a je V20B ako to išta znači ? 4.1.2. Jelly Bean

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: LG Optimus 4X
Mustangx10 kaže...

Ako može pomoć ! Imam LG Optimus 4X HD već par mj. Iskreno tek sam ga sad počeo malo koristiti :) Baterija mi je enigma ? Znači nema sim karticu ne koristim wi fi i sl.

Na mobitelu imam instalirano samo clean master, battery doctor i antivirus. Napunim ga u 11h i evo sad maloprije je na 5% baterija, ponovo na punjenje. Inače na mobitelu

nisam ništa radio,... Nakon 2 i pol sata je bio na 84% ! Nemam baš iskustva sa smartphonima ovaj sam kupio jel je bila ok cijena i izgledao mi je muški :) Nisam nekakav frik, ali

nekako mi se čini da je 12h ok za bateriju ako na mobitelu provodiš mnogo vremena ??

 

 

Makni te tri aplikacije i još će ti duže izdržati.

15 godina
offline
Re: LG Optimus 4X
Mustangx10 kaže...

Ako može pomoć ! Imam LG Optimus 4X HD već par mj. Iskreno tek sam ga sad počeo malo koristiti :) Baterija mi je enigma ? Znači nema sim karticu ne koristim wi fi i sl.

Na mobitelu imam instalirano samo clean master, battery doctor i antivirus. Napunim ga u 11h i evo sad maloprije je na 5% baterija, ponovo na punjenje. Inače na mobitelu

nisam ništa radio,... Nakon 2 i pol sata je bio na 84% ! Nemam baš iskustva sa smartphonima ovaj sam kupio jel je bila ok cijena i izgledao mi je muški :) Nisam nekakav frik, ali

nekako mi se čini da je 12h ok za bateriju ako na mobitelu provodiš mnogo vremena ??

 

 

stvarno su nepotrebne te tri aplikacije,takozvani alati koji pomazu,a nemam pojma kako to pomazu,osim sta jedu ram memoriju...sve je to sminka

 

ja koristim jedino greenify 

...potpis nije potreban...
12 godina
offline
LG Optimus 4X

za par dana putujem u bosnu pa me zanima jel mogu svoje megabajte od interneta i tamo koristit? ili kako to vec funkcionira...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus 4X
anonymous_Zg kaže...

za par dana putujem u bosnu pa me zanima jel mogu svoje megabajte od interneta i tamo koristit? ili kako to vec funkcionira...

Hi hi. Razmisli jos jednom. To ti je roming i druga mreza. Nista od toga. Jedino ako ima neka tarifa za inozemstvo 

12 godina
offline
Re: LG Optimus 4X
Gigimon kaže...
anonymous_Zg kaže...

za par dana putujem u bosnu pa me zanima jel mogu svoje megabajte od interneta i tamo koristit? ili kako to vec funkcionira...

Hi hi. Razmisli jos jednom. To ti je roming i druga mreza. Nista od toga. Jedino ako ima neka tarifa za inozemstvo 

imam onu revoluciju gigu interneta i tako pa nenam :/

11 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus 4X
debs kaže...
anonymous_Zg kaže...

vec duzee vremena imam cm i sad bi to sve htio maknut i imat stock rom kad sam ga dobio, jel to mogice i kako? :)

 e to i mene zanima jer mi je vise pun kufer toga da nesto neradi kak spada :(

Pa samo napravite restore u recoveryu ili reflashajte mob sa odinom

11 godina
odjavljen
offline
Re: LG Optimus 4X
someguy kaže...
debs kaže...
anonymous_Zg kaže...

vec duzee vremena imam cm i sad bi to sve htio maknut i imat stock rom kad sam ga dobio, jel to mogice i kako? :)

 e to i mene zanima jer mi je vise pun kufer toga da nesto neradi kak spada :(

Pa samo napravite restore u recoveryu ili reflashajte mob sa odinom

Malo si pobrkao loncice

11 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus 4X
Robilad kaže...
someguy kaže...
debs kaže...
anonymous_Zg kaže...

vec duzee vremena imam cm i sad bi to sve htio maknut i imat stock rom kad sam ga dobio, jel to mogice i kako? :)

 e to i mene zanima jer mi je vise pun kufer toga da nesto neradi kak spada :(

Pa samo napravite restore u recoveryu ili reflashajte mob sa odinom

Malo si pobrkao loncice

Pa valjda ste napravili backup orginalnog roma prije instalacije custom romova..

12 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus 4X
someguy kaže...
Robilad kaže...
someguy kaže...
debs kaže...
anonymous_Zg kaže...

vec duzee vremena imam cm i sad bi to sve htio maknut i imat stock rom kad sam ga dobio, jel to mogice i kako? :)

 e to i mene zanima jer mi je vise pun kufer toga da nesto neradi kak spada :(

Pa samo napravite restore u recoveryu ili reflashajte mob sa odinom

Malo si pobrkao loncice

Pa valjda ste napravili backup orginalnog roma prije instalacije custom romova..

odin se koristi za flashanje samsunga, a za LG se koristi kdz updater. Dakle, potrebno je skinuti kdz fajl stock roma (v20a je meni najmanje problematican), instalirat universal usb drivere za LG (moguce i preko All-In-One toolsa), disableat LG modem u device manageru, skinut kdz updater (googlati) i u tom skinutom folderu jos pokrenuti  Windows enabler i msmx pharser. Mobitel factory resetat, izvadit bateriju te drzeci volume down ustekat usb kabel i sa kdz updaterom flashati. Kad pocne fashat potrebno je ubacit bateriju.

 

Ako imas cm, znas vec kaj si sve radil, pa napravi samo boldano

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.4.2014 18:30 (cickova).
14 godina
offline
LG Optimus 4X

ili jednostavno staviti GXplosion 4.1.2 rom

 

http://androidfanzone.forumfree.it/?t=67771592

 

sve radi uredno, bez ikakve zamjerke. koristim ga već par dana, i niti jedan reset ili vađenje baterije... :D

jest da možda na oko sporiji (općenito 4.1.2 romovi naspram kitkata), al funkcionira besprijekorno zasada, iako ne vidim razlog da ne bi nešto radilo, ipak je poprilično stock rom.

napokon dočekao DNF i Diablo 3
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.4.2014 21:47 (vrx).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
LG Optimus 4X

Ako nekog zanima kupnja ovog moba neka mi se javi na pp dajem povoljno sa dosta dodatne opreme

uzeo sam si novi mob pa mi ovaj vise ne treba.

 
2 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
LG Optimus 4X

I moj je na prodaju pa ako nekoga zanima neka se javi

 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
LG Optimus 4X

Pozdrav

Posto zelim staviti novi ROM na lg,napravio sam root moba ali neznam kako otkljucati bootloader...Moze objasnjenje ili neki link za to...Hvala

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus 4X
12 godina
neaktivan
offline
LG Optimus 4X custom rom + kernel

Pozdrav ekipa,

da se i ja malo uključim na temu custom romovi i kerneli. Stavio sam na svojeg LG-a služebeni cm 10.1.3 i kombinirao s kernelom Werewolf JB. Rezultat: mob se dosta zagrijavao i gubio je signal. Natrag na stock rom 4.1.2. Baterija: niti bolja, niti lošija. BTW: gdje je CM 10.2.x - nestao? Nemga ga ni naslužbenim CyanogenMod stranicama ... ? Stavljam danas CM 11 + iodak 9.95 pa javim ....

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
LG Optimus 4X Antutu

da se nadovežem na prijašnji post i Wereworlf JB kernel (cm 10.1.3): s njim je Antutu pokazao nekih 16xxx bodova dok je stock rom na 15.xxx bodova ...

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus 4X
Gigimon kaže...

I moj je na prodaju pa ako nekoga zanima neka se javi

i moj haha, kupujem novi, trebam dual sim, ponude na PP :)

13 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus 4X
cickova kaže...
Gigimon kaže...

I moj je na prodaju pa ako nekoga zanima neka se javi

i moj haha, kupujem novi, trebam dual sim, ponude na PP :)

Ja sam ga vec uzeo. Xiaomi red rice

12 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus 4X

i ja bih mozda njega uzel, samo trebam prodat ovoga

12 godina
neaktivan
offline
LG Optimus 4X
 
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Re: LG Optimus 4X
cickova kaže...

Mozda se varam ali mislim da ces ga tesko prodati za tu cijenu,,ja svoj drzao na 900 kn pa se nitko nije javljao mjesec dana, na kraju sam ga utopio za 800. plus dodatne opreme sto sam imao uz njega.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice