Nokia 5800 XpressMusic

poruka: 1.570
|
čitano: 467.991
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nokia 5800 XpressMusic".
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nokia 5800 XpressMusic, Mišljenja o 5800 Xpress Music
15 godina
protjeran
offline
RE: Nokia 5800 XpressMusic

Pa sam si nadogradi!! Ja sebi na nokia 3250 nadogradio sam firmware preko software update!

Q6600 2,4 Ghz 2GB RAM DDRII(667Mhz) ATI Radeon x1950pro 512 segate 320 gb
15 godina
offline
Nokia 5800 XpressMusic

Mislim da možeš otić u servis i reći njima da ti nadograde ili možeš sam promjenit kod mobitela i skinut update,ali gubiš garanciju.

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 XpressMusic
Hyperion kaže...

Mislim da možeš otić u servis i reći njima da ti nadograde ili možeš sam promjenit kod mobitela i skinut update,ali gubiš garanciju.

 Hvala, probat ću u Mobisu.
15 godina
neaktivan
offline
Nokia 5800 XpressMusic

Evoga, danas sam otišao u mobis sa mobom i pod garancijom su mi ga nadogradili sad sam pogledao na njihovoj stranici i gotov je, sutra mogu doci po njega. Znači svatko tko je kupio ovaj mob u t-mobile-u neka ne mjenja product code jer gubi garanciju več ga odnese u mobisov servis i besplatno dobije nadogradnju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Nokia 5800 XpressMusic
nokia.fan kaže...

Dali netko zna kad bi mogla doći nadogradnja za t-mobile, više nemogu trpiti ovaj 11.0.008

 NIKAD!
Kupio sam jučer xm5800 i odmah sam promijenio product code i stavio v21.***. Osjetno je brži s v21 nego v11 firmware-om.
Mobitelom sam vrlo zadovoljan!
ocjena 9/10 zasad.
BTW: napokon baterija koja dugo traje. Na K750i bi mi nakon par pjesama (ne na slušalicama) baterija pala na ispod 50%, hebeš to.
MSN i e-mail - drazen016@net.hr
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 XpressMusic
Hyperion kaže...
nokia.fan kaže...

Dali netko zna kad bi mogla doći nadogradnja za t-mobile, više nemogu trpiti ovaj 11.0.008

 NIKAD!
Kupio sam jučer xm5800 i odmah sam promijenio product code i stavio v21.***. Osjetno je brži s v21 nego v11 firmware-om.
Mobitelom sam vrlo zadovoljan!
ocjena 9/10 zasad.
BTW: napokon baterija koja dugo traje. Na K750i bi mi nakon par pjesama (ne na slušalicama) baterija pala na ispod 50%, hebeš to.
 Koliko ti točno traje baterija ,meni 1 dan, pa mi se čini kratko?
15 godina
protjeran
offline
RE: Nokia 5800 XpressMusic

Može netko objasniti razliku kada je na 5800 uključen 3G,a kada je isključen 3G i stavito na GSM koja je razlika??? I dal je wirrlees brži kad je upalit 3G ili??? Oprostite al nemam stvarno blage veze oko tog 3G i GSM!

Q6600 2,4 Ghz 2GB RAM DDRII(667Mhz) ATI Radeon x1950pro 512 segate 320 gb
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 XpressMusic

ako isključiš 3g možeš se povezivati preko wlan-a,ali će ti se manje trošiti baterija nego kad su obadvije frekvencije uključene.

16 godina
offline
RE: Nokia 5800 XpressMusic
nokia.fan kaže...
nedIm kaže...
Vuce kaže...

Spoji ga preko pc suita na comp i pokreni update. Ne moraš ništa vaditi i nećeš izgubiti ništa od podataka.

 Ne pričaj gluposti, update formatira kompletnu internu memoriju, a podaci na kartici ostaju.
 Kad se update ne gube se podaci u internoj memoriji, radio sam update na svojoj nokiji 5200 nekoliko puta i nikada nisam izgubio podatke iz interne memorije.
 Bas prije neki dan updateao firmware i nista nije formatirao. Na E51 bi obicno sve otislo no napravis backup prije pa poslije samo sve vratis nazad. Mozda su bili u Nokiji pametni pa su u novoj verziji PCSuita ukljucili backup u proces (backup pa upgrade pa onda restore).
14 godina
neaktivan
offline
Nokia 5800 XpressMusic

čitam vase postove... kako da promjenim producte key!? kako da update-am? veli da nema nove verzije... a imam 11.****

gdje da kupim foliju za ekran... hvala na odgovorima..

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Nokia 5800 XpressMusic

Kupio i ja nokiu,otisao sam u mobis da mi stave novi 2.0.25 softwer i promjene kuciste

Mob je odlican po pitanju svega,multimedie,ekrana,brzine sustava,toucha

Obavezno nadogradite softwer jer je bolji odziv ekrana i telefon brzi,kao i fotografije sto sada ljepse ispadnu.

 

Intel E7200 2.53@3.8 Ghz,Sapphire 4850,4 Gb king max DDR2 800@960 Mhz,Gigabyte P31-DS3-L
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 XpressMusic
nokia.fan kaže...

Evoga, danas sam otišao u mobis sa mobom i pod garancijom su mi ga nadogradili sad sam pogledao na njihovoj stranici i gotov je, sutra mogu doci po njega. Znači svatko tko je kupio ovaj mob u t-mobile-u neka ne mjenja product code jer gubi garanciju več ga odnese u mobisov servis i besplatno dobije nadogradnju.

 kak to mislis da gubis garanciju? LINK <--- odgovor pod pitanje broj 15
Every time two people have sex, an angel gets a boner
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 XpressMusic
AA-d00d kaže...
nokia.fan kaže...

Evoga, danas sam otišao u mobis sa mobom i pod garancijom su mi ga nadogradili sad sam pogledao na njihovoj stranici i gotov je, sutra mogu doci po njega. Znači svatko tko je kupio ovaj mob u t-mobile-u neka ne mjenja product code jer gubi garanciju več ga odnese u mobisov servis i besplatno dobije nadogradnju.

 kak to mislis da gubis garanciju? LINK <--- odgovor pod pitanje broj 15
 
14 godina
neaktivan
offline
Nokia 5800 XpressMusic

zna li tko gdje skinuti step counter(brojač koraka) a koji bi radio na tom mobitelu. skinuo sam neku verziju al ne sljaka..

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 XpressMusic

U programu nokia tracker imaš i brojač koraka, evo link http://gallery.mobile9.com/f/662845/

15 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 XpressMusic
AA-d00d kaže...
nokia.fan kaže...

Evoga, danas sam otišao u mobis sa mobom i pod garancijom su mi ga nadogradili sad sam pogledao na njihovoj stranici i gotov je, sutra mogu doci po njega. Znači svatko tko je kupio ovaj mob u t-mobile-u neka ne mjenja product code jer gubi garanciju več ga odnese u mobisov servis i besplatno dobije nadogradnju.

 kak to mislis da gubis garanciju? LINK <--- odgovor pod pitanje broj 15
 Gubiš garanciju ako promjeniš product code, a ne ako napraviš update s NSU-om.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 XpressMusic

puuuno hvala!!Smijeh

14 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 XpressMusic
nokia.fan kaže...

U programu nokia tracker imaš i brojač koraka, evo link http://gallery.mobile9.com/f/662845/

 bokć jos sam da pitam,dali se se korištenje tog programa naplačuje?primjetoo sam da kad pokrenem taj program,i pokrene se i ikonica od stelita. ali me nije pitao za dozvolu spajanja na net ili na naekaj drugo..
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 XpressMusic
pos kaže...
nokia.fan kaže...

U programu nokia tracker imaš i brojač koraka, evo link http://gallery.mobile9.com/f/662845/

 bokć jos sam da pitam,dali se se korištenje tog programa naplačuje?primjetoo sam da kad pokrenem taj program,i pokrene se i ikonica od stelita. ali me nije pitao za dozvolu spajanja na net ili na naekaj drugo..
 Ne naplačuje ti se ako se ne spajaš na internet i mrežu nego se spoji samo na satelit. I još si u programu lokicija za svaki slučaj pod načinima određivanja položaja stavi kvačicu samo na integrirani gps.
14 godina
neaktivan
offline
Nokia 5800 XpressMusic

Citam vas i nemogu docekat placu!! Prvo sam mislio kupit SE W595 a onda mi je frend kupio nokiu 5800 xm. Odusevljen sam kupujem odddmmmahhhh!!

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Nokia 5800 XpressMusic

Kada se mijenja product code sa JAF 1.98.62 i JAF PKEY V5 zašto bi se gubila garancija kada pomoću toga možeš opet vratit na stari product code tj. 0577303 (tko je kupio u deutche telekomu) i nemogu ti oduzet time garanciju jer je product code isti kao što je i bio, jedino je update ostao v21.025.

 

Vele da bi uskoro mogao doći još jedan update za 1-2mj, jedva čekam!

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 XpressMusic
Hyperion kaže...

 

Vele da bi uskoro mogao doći još jedan update za 1-2mj, jedva čekam!

U Hong Kong je došla verzija 21.0.101

16 godina
neaktivan
offline
Nokia 5800 XpressMusic

ako netko ima program "Remote Control"(mislim da se tako zove) za ovaj uređaj neka posta link, inače to je program pomoću kojega možete upravljati TV-om, klimom, AV receiverima...

C'est la vie
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nokia 5800 XpressMusic

Ja imam nokia-u 5800 xm i odlican je mob svima koji si ga misle kupiti preporucio bi im ga nema dvojbe za one koji zele kavalitetan nokijin mob Osmijeh

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Nokia 5800 XpressMusic

kupio ga u VIP-u neki dan i ima inačicu V21.0.025 tako da mu netreba mjenjati.

dobio neku kartu GPS ali mislim da je loša pa me zanima link gdje i kako da instaliram neku bolju kartu jer mi GPS treba.npr garmin....

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Nokia 5800 XpressMusic
duby kaže...

kupio ga u VIP-u neki dan i ima inačicu V21.0.025 tako da mu netreba mjenjati.

dobio neku kartu GPS ali mislim da je loša pa me zanima link gdje i kako da instaliram neku bolju kartu jer mi GPS treba.npr garmin....

http://cafe.mobil.hr/showthread.php?t=60969 - ogroman je vodič, sa slikama i jako jednostavnim uputama.

 

Moraš instalirat garmin, neki mapsource, pa adriaroute itd. dosta komplicirano.

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
14 godina
neaktivan
offline
Nokia 5800 XpressMusic

poz.

zna li tko di se mogu skinuti neke besplatne igre za tu nokiju,ili neki programi

unaprijed zahvaljujem

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Nokia 5800 XpressMusic
duby kaže...

poz.

zna li tko di se mogu skinuti neke besplatne igre za tu nokiju,ili neki programi

unaprijed zahvaljujem

http://gallery.mobile9.com/c/symbian-s60-5th-ed-software/1/?fi=43

 

http://www.symbian-freak.com/downloads/freeware/cat_s60_5th/00_index_5th_ed.htm

 

odi pod accelerometer i pod games.Pod accelerometer su ti igre/aplikacije upravljane senzorom u mobitelu

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
15 godina
neaktivan
offline
Nokia 5800 XpressMusic

Mogu vam reći da je n-gage moguć za nokiu 5800, uspio sam instalirati n-gage na nju i može pokrenuti n-gage, još moram testirati rade li igrice. Upravlja se sa virtual keyboardom.

Kasnije ću staviti i slike da se uvjerite.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nokia 5800 XpressMusic

Nažalost nisam uspio pokrenuti igrice prikazujemi neki error pa cu ovdje staviti link za n-gage koji sam uspio instalirati pa da proba netko tko se bolje razumije u symbian:

http://www.4shared.com/file/81195924/ef704e86/N-Gage_v110_Full-by_WD.html?s=1

Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nokia 5800 XpressMusic, Mišljenja o 5800 Xpress Music
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice