Nokia 5800 XpressMusic

poruka: 1.570
|
čitano: 467.993
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nokia 5800 XpressMusic".
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nokia 5800 XpressMusic, Mišljenja o 5800 Xpress Music
15 godina
online
Nokia 5800 XpressMusic

Šta je N-gage?

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 XpressMusic
Hyperion kaže...

Šta je N-gage?

Nokijina platforma za igranje igrica koje su slične onima na iphone-u

15 godina
protjeran
offline
RE: Nokia 5800 XpressMusic
nokia.fan kaže...

Nažalost nisam uspio pokrenuti igrice prikazujemi neki error pa cu ovdje staviti link za n-gage koji sam uspio instalirati pa da proba netko tko se bolje razumije u symbian:

http://www.4shared.com/file/81195924/ef704e86/N-Gage_v110_Full-by_WD.html?s=1

Jel to za NOKIA 5800 N GAGE?

Q6600 2,4 Ghz 2GB RAM DDRII(667Mhz) ATI Radeon x1950pro 512 segate 320 gb
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 XpressMusic

To je n-gage kojem je izbrisano pregledavanje uređaja tako da se može installirati na bilo koji symbian mobitel

15 godina
protjeran
offline
RE: Nokia 5800 XpressMusic

Jesi možda isprobao i ako znaš koje prvo treba instalirati?

Q6600 2,4 Ghz 2GB RAM DDRII(667Mhz) ATI Radeon x1950pro 512 segate 320 gb
16 godina
offline
Nokia 5800 XpressMusic

Imam ovaj mobitel i prezadovoljan sam.

Samo imam jedan problem. Kad ga spojim na OVI suite kaze mi da nisam u PC suite modu a jesam, i kad me pita za change u PC suite kad stisnem OK nista se ne desi.

Cura mi ima isti mob i sve radi na mom kompu s OVI suiteom tak da ne kuzim.

Zna neko mozda koji je problem, mozda nesto u postavkama?

Takodjer, zna netko di se mogu "nabaviti" licence za GPS da imam glasovne instrukcije i rute? Na PM please.

 

 

Edit: Rijesio problem updateanjem OVI suitea.

 

 

Sad kad to vise ne predstavlja problem...mobitel je savrsenstvo!!!!! :D

- Psiho246
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.7.2009 12:29 (Psiho246).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 XpressMusic
Robi959 kaže...

Jesi možda isprobao i ako znaš koje prvo treba instalirati?

Isprobao sam treba instalirati sve redom od 2 do 4 ,a onaj pod 1 pips se nemože instalirati jer je to za one stare symbiane

 

15 godina
protjeran
offline
RE: Nokia 5800 XpressMusic

Ok i kako funkcionira?? Kak se instaliraju na njega igre ne kužim baš taj n gage?

Q6600 2,4 Ghz 2GB RAM DDRII(667Mhz) ATI Radeon x1950pro 512 segate 320 gb
16 godina
neaktivan
offline
Nokia 5800 XpressMusic

Ako je netko probao 3D igre može li mi reći kakav je framerate (fps) u igrama (posebno onim malo grafički zahtjevnijim)? Osjeti li se trzanje ili usporavanje?

When power leads men towards arrogance, poetry reminds him of his limitations...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 XpressMusic
Robi959 kaže...

Ok i kako funkcionira?? Kak se instaliraju na njega igre ne kužim baš taj n gage?

Stave se u n-gage folder na mobu i n-gage sam nađe igru i instalira, ali kod mene je problem što nemogu pokrenuti igru nego mi pokaže error.

14 godina
neaktivan
offline
Nokia 5800 XpressMusic

Ja se baš ne razumijem previše u to pa ako ima neki tutorijal za instaliranje igrica (netreba n-gage)

 

može i za n-gage ako to funkcionira.

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.7.2009 11:17 (duby).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 XpressMusic
duby kaže...

Ja se baš ne razumijem previše u to pa ako ima neki tutorijal za instaliranje igrica (netreba n-gage)

 

može i za n-gage ako to funkcionira.

1. Jednostavno skineš igrice koje imaju nasvavak sis, sisx ili jar.

2. Spojiš mobitel na pc, izabereš nokia način rada( trebaš na pc imati instaliran nokia pc suite kojeg se može skinuti sa nokijine starnice)

3. Dva put klikneš na skinutu igricu ili ju odvučeš na sliku mobitela u pc siuteu, kada te pita dali želiš instalirati stisneš da.

4. Zatim na boitelu sve što te pita stisneš da ili u redu i igrica je instalirana i nalazi se u aplikacijama.

14 godina
neaktivan
offline
Nokia 5800 XpressMusic

zdravo.. ja sam novi tu.. a i novi korisnik nokie 5800..

ii.. sad me zanima.. ja sam nadogradio mob preko Nokia Software Updater.. mislim da na 21.025.. sad sam izgubio garanciju? ( mob je kupljeni u tele2 paketu )

 

ii još nešto.. nasnimao sam garmin.. i sve karte.. navigaciju.. sad to radi preko satelita, il skida novce s računa.. imam na pretplatu i nemogu baš pretiti stanje računa..

 

nadam se brzom odgovoru.. tnx.. pozz

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
RE: Nokia 5800 XpressMusic
nokia.fan kaže...
duby kaže...

Ja se baš ne razumijem previše u to pa ako ima neki tutorijal za instaliranje igrica (netreba n-gage)

 

može i za n-gage ako to funkcionira.

1. Jednostavno skineš igrice koje imaju nasvavak sis, sisx ili jar.

2. Spojiš mobitel na pc, izabereš nokia način rada( trebaš na pc imati instaliran nokia pc suite kojeg se može skinuti sa nokijine starnice)

3. Dva put klikneš na skinutu igricu ili ju odvučeš na sliku mobitela u pc siuteu, kada te pita dali želiš instalirati stisneš da.

4. Zatim na boitelu sve što te pita stisneš da ili u redu i igrica je instalirana i nalazi se u aplikacijama.

Pa tako i instaliravam igrice nekužim koji će ti vrag onda n-gage???

 

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 XpressMusic
nenach kaže...

zdravo.. ja sam novi tu.. a i novi korisnik nokie 5800..

ii.. sad me zanima.. ja sam nadogradio mob preko Nokia Software Updater.. mislim da na 21.025.. sad sam izgubio garanciju? ( mob je kupljeni u tele2 paketu )

 

ii još nešto.. nasnimao sam garmin.. i sve karte.. navigaciju.. sad to radi preko satelita, il skida novce s računa.. imam na pretplatu i nemogu baš pretiti stanje računa..

 

nadam se brzom odgovoru.. tnx.. pozz

Ne brini se. Ne skida nikakve novce. Miran si. Mobitel ima gps. Tako da...

¡ʞɔǝu ɹnoʎ ʞɐǝɹq
15 godina
protjeran
offline
RE: Nokia 5800 XpressMusic

Nisi izgubio garanciju!

14 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 XpressMusic

U T-mobile uzeo jucer,Flex obitelj 500 član +18000 bodova= 98 KN - Mobitel je Nice Smijeh  U Flexu 150 je 1298 KN

14 godina
neaktivan
offline
Nokia 5800 XpressMusic

daa.. ali piše da nokia ima GPS s A-GPS podrškom.. a A-GPS koristi i internet, il?Iznenađen

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Nokia 5800 XpressMusic

U opcijama ugasi aGPS i ne troši nikakve novce samo treba malo duže da uhvati satelite.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Nokia 5800 XpressMusic

a di se to gasi ? u opcijama garmina il uređaja?Neodlučan

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Nokia 5800 XpressMusic

Mobitel-Programi-Lokacija-Određivanje položaja-Načini određivanja položaja-isključi GPS potpomognut internetom

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 XpressMusic

Nemoras si gasit a-gps. Ja ga koristim stalno i zbilja nema razlike u cijeni koju plaćam mjesečno.

Procitaj si sve ovdje :
LINK

Obrati paznju na pitanje koliko kosta a-gps. Smijesno, zar ne

Radi tih sitnica da gasis a-gps bi bilo glupo.

¡ʞɔǝu ɹnoʎ ʞɐǝɹq
14 godina
neaktivan
offline
Nokia 5800 XpressMusic

da.. al ja se spremam na put.. iz čakovca, mađimurja.. do zadra.. tj.. zatona.. to je dost dalek put, pa da mi veliki račun ne dođe.. to mi je frka jedino..Viče

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 XpressMusic

Ja koristim svaki dan navigaciju skoro. Samo budi svjestan da to i bateriju papa. tako da... I iskreno nisam primjetio da imam veci racun.

A-gps ti trosi do 10 KB po spajanju. Sto znaci da mozes vozit do nizozemske a potrosit ce do 10 KB. Iako bi realnija brojka bila 5 kb. Sve ostalo ide preko obicnog gps-a.

Znaci, nije bitan put nego koliko si se puta spojio na garmin (ukoliko ga koristis) a-gps ti samo prije dobije vezu sa satelitom i onda se gasi, znaci nije cijelo vrijeme ukljucen.

Ako si se tokom jednog dana spajao 100 puta na garmin te ga gasio i onda opet za neko vrijeme palio a-gps ti je tada svaki put potrosio do 5kb po spajanju.

Kuzis sad?

A kod operatera mozes provjeriti koliko te kosta promet po podatku. A tih 5 kb mora da su jako skupi. Bogataš

 

U krajnju ruku, pogledaj stanje racuna prije i poslije puta, uracunaj i razgovore ako ces ih obavljat tokom puta i vidjet ces sam koliko trosi.

¡ʞɔǝu ɹnoʎ ʞɐǝɹq
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.7.2009 16:50 (Radikal).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 XpressMusic

imam problem nestali mi prečaci s početnog ekrana može tko pomoći

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.7.2009 20:43 (nokia.fan).
15 godina
online
RE: Nokia 5800 XpressMusic
nokia.fan kaže...

imam problem nestali mi prečaci s početnog ekrana može tko pomoći

Mogu ja.

 

Odeš na postavke-> osobno-> početni zaslon-> prečaci i namjestiš

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
14 godina
neaktivan
offline
Nokia 5800 XpressMusic

ahaa... hvala ti... imam 10 MB za 10 Kn pa mi nije problem.. samo me zanimalo koliko to skida mb.. hvala puno :)

 

i još jedno pitanje.. zna tko gdje da skinem igre za taj mob? al one full ekran,  igre kaj se igraju na dodir..a ne one što je pokraj il ispot kao yoistic..

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.7.2009 23:32 (nenach).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 XpressMusic

1. Jednostavno skineš igrice koje imaju nasvavak sis, sisx ili jar.

2. Spojiš mobitel na pc, izabereš nokia način rada( trebaš na pc imati instaliran nokia pc suite kojeg se može skinuti sa nokijine starnice)

3. Dva put klikneš na skinutu igricu ili ju odvučeš na sliku mobitela u pc siuteu, kada te pita dali želiš instalirati stisneš da.

4. Zatim na boitelu sve što te pita stisneš da ili u redu i igrica je instalirana i nalazi se u aplikacijama.

 

tako sam i prije skidao ali sad vidim da mi rade samo u sis formatu igrice pa sam mislio da ne radim nešto kako treba jer je postupak prejednostavan.na ostalima me traži python s60 i to instaliram ali i dalje ne rade sisx igre.

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.7.2009 23:33 (duby).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 XpressMusic
nenach kaže...

ahaa... hvala ti... imam 10 MB za 10 Kn pa mi nije problem.. samo me zanimalo koliko to skida mb.. hvala puno :)

 

i još jedno pitanje.. zna tko gdje da skinem igre za taj mob? al one full ekran,  igre kaj se igraju na dodir..a ne one što je pokraj il ispot kao yoistic..

Nema frke, tome forum i sluzi Belji se,  inace, imam i garminovu navigaciju jos od prije i mogu ti reci da je ovaj a-gps na mobilnom uredaju odlicna stvar.

Sad samo mobitel koristim posto garmin nije imao a-gps. Puno je brze spreman za upotrebu.

¡ʞɔǝu ɹnoʎ ʞɐǝɹq
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 XpressMusic

istina.. ja sam sprobao na kraće puteve i super radi..

a baterija.. nema frke.. baš sam dns kupio auto punjač i stalak :)

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nokia 5800 XpressMusic, Mišljenja o 5800 Xpress Music
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice