Nokia 5800 XpressMusic

poruka: 1.570
|
čitano: 470.250
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nokia 5800 XpressMusic".
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nokia 5800 XpressMusic, Mišljenja o 5800 Xpress Music
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 XpressMusic

E, koji si stalak kupio? Moze neki link?

Koliko te dosao punjac za auto i gdje si ga uzeo?

Jer ja sam uzeo neki kineski sa ebaya i zbilja je solidan. ne znam sad link napamet, prije 4 mjeseca sam ga uzeo pa se zbilja ne sjecam tocno koji.

¡ʞɔǝu ɹnoʎ ʞɐǝɹq
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 XpressMusic

joj.. ja sam ti kupio u čakovcu.. u jednome dučanu... nema web adrese mislim.. 100 kn me sve skup koštalo... Smijeh

16 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 XpressMusic

I punjac i stalak???? Iznenađen

Molim adresu i ime ducana, cesto idem u cakovec pa....

¡ʞɔǝu ɹnoʎ ʞɐǝɹq
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 XpressMusic

punjač u 36.d.o.o... a stalak u robnoj kuči međimurka, 2 kat.. neznam kak se dučan zove...

15 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 XpressMusic
Hyperion kaže...

Mogu ja.

 

Odeš na postavke-> osobno-> početni zaslon-> prečaci i namjestiš

To sam prvo i pokušao ali ništa, kad stisnem na mjesta gdje bi trebali biti prečaci zasvjetle okviri za te prečace.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 XpressMusic
nenach kaže...

ahaa... hvala ti... imam 10 MB za 10 Kn pa mi nije problem.. samo me zanimalo koliko to skida mb.. hvala puno :)

 

i još jedno pitanje.. zna tko gdje da skinem igre za taj mob? al one full ekran,  igre kaj se igraju na dodir..a ne one što je pokraj il ispot kao yoistic..

Za igrice registriraj se na dalymobile.se tamo možeš nači stvarno puno programa i igrica za taj mob.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 XpressMusic

Zakon. Budem se prosetao jedan dan pa to potrazio. Hvala.

¡ʞɔǝu ɹnoʎ ʞɐǝɹq
16 godina
offline
RE: Nokia 5800 XpressMusic
nokia.fan kaže...
Hyperion kaže...

Mogu ja.

 

Odeš na postavke-> osobno-> početni zaslon-> prečaci i namjestiš

To sam prvo i pokušao ali ništa, kad stisnem na mjesta gdje bi trebali biti prečaci zasvjetle okviri za te prečace.

onda resetiraj mob, a i ima još jedna opcija što se tiče toga samo nesjećam se gdje je?

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 XpressMusic
Radikal kaže...

Zakon. Budem se prosetao jedan dan pa to potrazio. Hvala.

eee.. imam još jedno pitanje :)... što se tiče navigacije...

sad dok krenem na put.. vozim se.. i što onda napraviti dok postojim negdje na kavi, doručku? samo ostavim navigaciju il moram nešto kliknut?Namigiva

15 godina
neaktivan
offline
Nokia 5800 XpressMusic
je se isplati za mob dati 2000 kn?
vidim da svi imate pozitivno mišljenje pa ima li uopče mana?
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 XpressMusic
RPG vs TENK kaže...
je se isplati za mob dati 2000 kn?
vidim da svi imate pozitivno mišljenje pa ima li uopče mana?

isplati se.. barem se meni ispaltilo..

Belji se

16 godina
offline
RE: Nokia 5800 XpressMusic
RPG vs TENK kaže...
je se isplati za mob dati 2000 kn?
vidim da svi imate pozitivno mišljenje pa ima li uopče mana?

Pa ja ga imam.

Skoro je savrsen.

Reko bi da su neke od mana sporost OSa u nekim situacijama (navodno ispravljeno u updateu kojeg ja nemam) i sporost tranzicije iz vertikalnog pogleda u horizontalni, al to bas i nisu neke velike mane.

Sve ostalo za sad cista petica.

- Psiho246
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 XpressMusic
nenach kaže...

eee.. imam još jedno pitanje :)... što se tiče navigacije...

sad dok krenem na put.. vozim se.. i što onda napraviti dok postojim negdje na kavi, doručku? samo ostavim navigaciju il moram nešto kliknut?Namigiva

Hm... iskreno nemam pojma. Ja bi ugasio garmina, prije tog memorirao odrediste i to je to. Da mi ne trosi bas bateriju dok sjedim na kavi ili na rucku/dorucku/prezderavanju/veceri/uzini

Al sigurno ima i neko pametnije rjesenje.

Ja sam ga uvijek gasio dok sam se nasao u toj situaciji jer nemam punjac za auto pa mi je baterija itekako bila vazna posto sam jedan od onih kojima se nekad i zgasi mob jer ga zaborave napuniti. Belji se

¡ʞɔǝu ɹnoʎ ʞɐǝɹq
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.7.2009 10:08 (Radikal).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 XpressMusic
Radikal kaže...
nenach kaže...

eee.. imam još jedno pitanje :)... što se tiče navigacije...

sad dok krenem na put.. vozim se.. i što onda napraviti dok postojim negdje na kavi, doručku? samo ostavim navigaciju il moram nešto kliknut?Namigiva

Hm... iskreno nemam pojma. Ja bi ugasio garmina, prije tog memorirao odrediste i to je to. Da mi ne trosi bas bateriju dok sjedim na kavi ili na rucku/dorucku/prezderavanju/veceri/uzini

Al sigurno ima i neko pametnije rjesenje.

Ja sam ga uvijek gasio dok sam se nasao u toj situaciji jer nemam punjac za auto pa mi je baterija itekako bila vazna posto sam jedan od onih kojima se nekad i zgasi mob jer ga zaborave napuniti. Belji se

ahaa... i kak onda pokreneš rutu dalje od mjesta gdje si postao?

16 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 XpressMusic

Sejvas si lokaciju prije gasenja. I onda je odaberes kao odrediste na koje zelis ici nakon sto ga opet upalis. Jednostavno jako.

¡ʞɔǝu ɹnoʎ ʞɐǝɹq
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 XpressMusic
Radikal kaže...

Sejvas si lokaciju prije gasenja. I onda je odaberes kao odrediste na koje zelis ici nakon sto ga opet upalis. Jednostavno jako.

aaaaa.. tnx ... sad sam bogme spreman za put Belji se

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.7.2009 10:29 (nenach).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 XpressMusic
RPG vs TENK kaže...
je se isplati za mob dati 2000 kn?
vidim da svi imate pozitivno mišljenje pa ima li uopče mana?

Ima i manu ali je beznačajna: kamera malo lošije snima po mraku

14 godina
neaktivan
offline
Nokia 5800 XpressMusic

ee.. radikal... navigacija me izdala... stavio sam bez cesta za naplatu... i ipak me vozilo po autocesti... kak se autocesta gasi?

a ako ideš manjim putem onda pak te preko gradova baca.. a ne po zaobilaznici..  Viče

 

 

grrrrrrrrrrrrr...............

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 XpressMusic
nokia.fan kaže...
RPG vs TENK kaže...
je se isplati za mob dati 2000 kn?
vidim da svi imate pozitivno mišljenje pa ima li uopče mana?

Ima i manu ali je beznačajna: kamera malo lošije snima po mraku

neču koristi kameru a kamoli po noći kamera mi je najmanji problem..

nego zanima me kaka je wlan za surfanje internetom? čuo sam da mob podržava flash što mi je odlično.

kakav je baterija oče moći izdržat jedan dan uz malo interneta i filmova?

15 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 XpressMusic
RPG vs TENK kaže...
nokia.fan kaže...
RPG vs TENK kaže...
je se isplati za mob dati 2000 kn?
vidim da svi imate pozitivno mišljenje pa ima li uopče mana?

Ima i manu ali je beznačajna: kamera malo lošije snima po mraku

neču koristi kameru a kamoli po noći kamera mi je najmanji problem..

nego zanima me kaka je wlan za surfanje internetom? čuo sam da mob podržava flash što mi je odlično.

kakav je baterija oče moći izdržat jedan dan uz malo interneta i filmova?

wlan je dobar na otvorenom ima domet nekih 50 metara, flash ima, baterija će sigurno izdaržati jedan dan(nikad mi ne izdrži manje od 1 dana, ali rijetko 2 ili 3 dana)

16 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 XpressMusic
nenach kaže...

ee.. radikal... navigacija me izdala... stavio sam bez cesta za naplatu... i ipak me vozilo po autocesti... kak se autocesta gasi?

a ako ideš manjim putem onda pak te preko gradova baca.. a ne po zaobilaznici..  Viče

 

 

grrrrrrrrrrrrr...............

Hm... a koje karte imas gore?

Jer sad su izasle nove a ja jos ove stare koristim. I stariju verziju garmina. Tak da ti ne bi znao odgovoriti.

Pogledaj sto sve imas i nemas ukljuceno od svih onih opcija ala najkraci put, najbrzi put i to.

A mozda je i neki bug sa garminom. Sve ovisi o verzijama koje imas. Ja cu danas navecer novu stavit pa cu znak kroz nekih tjedan dva detaljnije sto bi moglo biti.

¡ʞɔǝu ɹnoʎ ʞɐǝɹq
15 godina
neaktivan
offline
Nokia 5800 XpressMusic

Instalirao sam na mob garmin 5.00 verziju i sad kad pokrenem piše mi da izaberem jezik kad izaberem jezik nece da prihvati sljedece (next) ...?

Da li neko zna u čemu je problem ?

Be NooB To Be Cool...
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Nokia 5800 XpressMusic

Detaljne upute za instaliranje garmina 5.00.50 (najnoviji) i adriaroute te stavljanje karti na mobitel + linkovi na adriaroute,garmin i ostalo + slike.

 

http://cafe.mobil.hr/showthread.php?t=60969

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Nokia 5800 XpressMusic

dali netko zna zasto mi nece instalirati .sis fajlove? probao sam na mobitelu i preko pc suit-a i nece

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Nokia 5800 XpressMusic
zion_nubis kaže...

dali netko zna zasto mi nece instalirati .sis fajlove? probao sam na mobitelu i preko pc suit-a i nece

 možda su unsigned?

 

50% njih nema certifikat za to se ode na symbian signed i oni ti daju certifikat, a drugi slučaj je da trebaš hackat mobitel tj. nemoraš ako ga nisi kupio na pretplatu.

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
14 godina
neaktivan
offline
Nokia 5800 XpressMusic

mobitel je kupljen u vipu al je dekodiran.. ja imam t-com..da li je mozda krivo dekodiranje?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Nokia 5800 XpressMusic
zion_nubis kaže...

mobitel je kupljen u vipu al je dekodiran.. ja imam t-com..da li je mozda krivo dekodiranje?

Moguče iako sumnjam. Koji je točno problem tijekom instaliranja aplikacija? Koju verziju symbiana koristiš? Najvjerojatnije aplikacije nisu singnane, a za to trebaš hackat mob ili ih signat online ali ne preko symbian signed nego nabaviš prvo certifikat od opda-e i uz pomoč njega signaš aplikacije.

@Hyperion - kakve veze ima je li mobitel kupljen na pretplatu ili ne?? Kako god da si ga kupio nemožeš instalirat applikacije bez potpisa, osim ako ti mob nije hackan..

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.8.2009 18:46 (DamageHigh).
14 godina
neaktivan
offline
Nokia 5800 XpressMusic

e ljudi ja sam imao N95 koji ima Symbian S60 3rd edition a vidim da ovaj ima 5th edition jel netko mozda koristio i 3rd edition pa da mi kaze ima li velikih promjena(i/ili poboljšanja) jer mi je onaj symbian bio super

a onda sam se probudio...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 XpressMusic
nokia.fan kaže...

Evoga, danas sam otišao u mobis sa mobom i pod garancijom su mi ga nadogradili sad sam pogledao na njihovoj stranici i gotov je, sutra mogu doci po njega. Znači svatko tko je kupio ovaj mob u t-mobile-u neka ne mjenja product code jer gubi garanciju več ga odnese u mobisov servis i besplatno dobije nadogradnju.

ja ga mislim kupiti.......ovak za 10-ak dana.....dali sad ima najnoviji firmware na tom mobu....da ne moram slati na servis......ja sam inace iz Nove Gradiške.....jedino da pošaljem......?????????

the PeRo
14 godina
offline
RE: Nokia 5800 XpressMusic
perosima91 kaže...
nokia.fan kaže...

Evoga, danas sam otišao u mobis sa mobom i pod garancijom su mi ga nadogradili sad sam pogledao na njihovoj stranici i gotov je, sutra mogu doci po njega. Znači svatko tko je kupio ovaj mob u t-mobile-u neka ne mjenja product code jer gubi garanciju več ga odnese u mobisov servis i besplatno dobije nadogradnju.

ja ga mislim kupiti.......ovak za 10-ak dana.....dali sad ima najnoviji firmware na tom mobu....da ne moram slati na servis......ja sam inace iz Nove Gradiške.....jedino da pošaljem......?????????

Nema novi.....ali zašto nebi mijenjali product code???? To je pol minute posla, a nošenjem na servis gubiš i vrijeme i gorivo =). Ionako se može vratiti na staro i eto garancije ponovno :D.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nokia 5800 XpressMusic, Mišljenja o 5800 Xpress Music
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice