Samsung Galaxy S II

poruka: 42
|
čitano: 25.180
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung Galaxy S II".
15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S II

Baš me zanima cijena ...

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S II

a ja čekam da stigne u hrvatsku i kupujem ga nakon mjesec dana....da se cijena smiri....

čvengi
 
5 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S II
čvengi8 kaže...

a ja čekam da stigne u hrvatsku i kupujem ga nakon mjesec dana....da se cijena smiri....

 

Ista stvar kodmene, dobro ja se nadam da ce biti postena cijena kada uzemm T-mobile TZO 300 + 18000 bodova

 

Btw

 

http://cafe.mobil.hr/threads/70995-Samsung-Galaxy-S-II-GT-I9100-najava-info

http://samsung.mobil.hr/Galaxy_S_II

Cijena

Očekivana cijena je oko 4.500 kuna, što je standardno u ovom rangu uređaja. I dok smo u 2010. godini isto toliko plaćali za jednojezgrene procesore, manje RAM-a, slabije video kamere, manje memorije, novi mobiteli koji dolaze jednostavno su superiorniji u odnosu na lanjske mobitele.

13 godina
offline
Samsung Galaxy S II

Da li ima naznaka kada ce doci u Hrvatsku?Vidio sam da 1.5. dolazi u Uk.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S II

Koga zanima nek pogleda ovdje 'every-day use' videje. Ovaj me impresionirao:

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S II

Par recenzija ovog,očigledno fantastičnog uređaja!

 

http://www.gsmarena.com/samsung_i9100_galaxy_s_ii-review-588.php

 

http://www.mobile-review.com/review/samsung-galaxy-s2-en.shtml

 

http://www.mobile-review.com/review/samsung-galaxy-s2-2-en.shtml

 

http://www.engadget.com/2011/04/28/samsung-galaxy-s-ii-review/

 

 

Cijena? Ispod 5000 ne vjerujem da će se nać na njuškalu,sve dok na tržište ne krenu stizat mobiteli od naših operatera....

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.4.2011 19:25 (DwightSchrute).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S II

U t-mobile dolazi 30.5 po cijeni od 4500 kn

Hiroshima 45, Chernobil 86, Windows 98!
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Galaxy S II

Ima li naznake kada dolazi u vip?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy S II

JEDVA ČEKAM NAJBLJI MOBITEL NA SVIJETU!!!

Dodo Bui
Moj PC  
3 2 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy S II

NAJBOLJI MOBITEL NA SVIJETU OD STRANA SVIH PRO MAGAZINA I SAJTOVA!!!

Dodo Bui
Moj PC  
0 5 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S II
Uzivi se?
15 godina
offline
Samsung Galaxy S II

Ja pikiram tog uzet oko prosinca za blagdane, mojih 16400 bodova (nadam se da ću skupit 18000 do tada) i pretplata na 24 mjeseci i nadam se da će doći ispod 1500kn.

Living in a world of dreams...
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S II

Siguran sam da uređaj radi bezprijekorno....Samsung će u budućnosti biti br. 1 i u mobiteljima kao što je uvjerljivo u elektronici br. 1....

PrisojeTG
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy S II

Meni je reka djelatnik u tele2 da ce doc i kod njih ali to cu povirovat tek kad vidim ili da bar 2-3 tele2 ducana potvrdu isto. Ovo ce biti moj prvi smartphone...

MIKROBLOG: Nakon dugo vremena, sretnem jednog frenda i pitam: Di se krećeš na internetu... ?!wt
 
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S II
KIKI3ooo kaže...

Meni je reka djelatnik u tele2 da ce doc i kod njih ali to cu povirovat tek kad vidim ili da bar 2-3 tele2 ducana potvrdu isto. Ovo ce biti moj prvi smartphone...

Bio danas u PortaNova osijek ,pitao sam isto i kazu da ce doci u tele 2

12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S II

Ja ću ga uzeti sigurno zato što je najbolji mobitel :D :D

Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S II

Valjda ce sutra doci u T-mobile

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S II

i koliko bi se krecala cijena u tele2..?

13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S II

Procesor je 1.2 Ghz dual core,a ne kao sto pise u infu 1 Ghz......po meni trenutno najbolji telefon na trzistu

Ako je A uspjeh u životu, onda je A = x + y + z. X je rad, y je igra, z je držanje jezika za zubima. Albert Einstein
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S II
QualityPro kaže...

Procesor je 1.2 Ghz dual core,a ne kao sto pise u infu 1 Ghz......po meni trenutno najbolji telefon na trzistu

Test verzije sto su se slale reviewerima napocetku su imale 1 Ghz da.

 

Standardni Stock ima ovo

http://www.gsmarena.com/samsung_i9100_galaxy_s_ii-3621.php

12 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy S II

Najbolji!

 

Na testu Appleovaca na YouTubeu je pobijedio iPhone! Razmislite o tome. Čak je kraj njega u testu popušio i toliko reklamirani LG Optimus 2x... A T-mobile kad je došo po prvi put kod nas ništa o njemu nigdje.... Sramota!!!

Dodo Bui
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S II

Zasto u recenziji nema nista o bateriji ?

Standard battery, Li-Ion 1650 mAh

ⓑⓤⓖ░░▒▓███✰✰►◕‿◕◄✰✰███▓▒░░ⓑⓤⓖ
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.6.2011 14:26 (tony THE Noob).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S II

evo bas slucajno pogledah na stranici specifikacije ovog uredaja, i vidjeh ocjenu 8.6. Bas me zivo zanima koji su to pametnjakovici zavidni i toliko jadni da imaju obraza takvom uredaju dat ocjenu manju od 10?? sigurno oni zadrti iphone-ovci koji sada placu i cvile od zavisti sto postoij takav uredaj na trzistu..

 

 

 

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S II

Mene živo zanima koji su to pametnjakovići koji ocjenjuju uređaje na temelju specifikacija kojih su "slučajno" pronašli na netu?!

16 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S II
Dkc kaže...

Baš me zanima cijena ...


Oko 750 $ trenutačno a pada ko Fićo niz liticu (bila je 900 $ nedavno)... Računam da će bitno pasti kad izađe konkurencija iz te klase (HTC / LG / Motorola) idućih nekoliko mjeseci... Xperia X1 je isto bila 900 $ kad je izašla a godinu-dvi kasnije 400 $. Te početne cijene su čisto navlačenje onih koji se žele hvalisati svojim brand new mobitelima, pametnije je strpiti se barem pola godine.

A ja ne bi nikad uzea od T-Scuma niti bilo kojeg drugog mobile-scuma. Hardware kupiti od ljudi koji prave (ili preprodaju) hardware, a ne od ljudi koji stalno vrte šarene imbecilne reklame na TV-u i žele te navući i izvući ti masnu lovu iz džepa i nabiju ti svoj logo svagdje na mobitel da ti izlazi na uši...

Samo je problem sa garancijom, ali meni se ionako stvari pokvare isključivo tačno nakon što im izađe rok garancije... Murphyev zakon, odnia ga đava !

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.6.2011 11:13 (Enkidu).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S II
DylanDop kaže...

Mene živo zanima koji su to pametnjakovići koji ocjenjuju uređaje na temelju specifikacija kojih su "slučajno" pronašli na netu?!

pod ovim slucajno se mislilo na ono sta se moze vidjeti na ovom portalu, a o uredaju kao takvom i maximalnoj ocjeni koju bi trebao dobiti govorim iz vidjenog uzivo iz vlastitih ruku!!

14 godina
offline
Samsung Galaxy S II

Galaxy S mi je bio dobar, dok nije počeo zahebavat. Prvo mi nestaju ikone, zatim ih sam premješta, pa sam od sebe bira kad će zatrzuckat, auto.update na marketu mi javlja da nemam dovoljno prostora (wtf?), pa moram manual-update.

 

Galaxy S 2 neću.

http://www.speedtest.net/result/917164172.png
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.6.2011 13:23 (EVO).
 
0 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S II

Trebao bi znati da je ovo AFAIK znatno kvalitetniji uređaj. Npr. (ako nisam pomiješao sa nekim drugim) prošli je imao velikih problema sa GPS-om a ovome radi flawlessly.
Osim toga možda da napomenem da sam zadnje dvi-tri godine pročitao reviewe (i profesionalne i common-user) za miljun raznih gadgeta iz 5-6 kategorija, i niti jedan od njih nije imao clean sheet, tj. za apsolutno svaki od njih se mogao naći poneki review koji kaže da je crka čim je stigao ili tako nešto. Nekad jednostavno nemaš sreće, danas jednostavno nitko ne proizvodi elektroniku sa standardom quality controla kao što imaju (ili su barem imali, ne znam kakvo je to u zadnje vrijeme) Mercedesi, valjda jednostavno ne smatraju da je relativno jeftina elektronika vrijedna toga, a osim toga korisnici u Americi to lako riješavaju tako da jednostavno pošalju svoj defektni nazad i dobiju novi (što nije baš tako lako ako živiš ovdje a naručio si otamo).

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S II
MARINZUNA kaže...

Ja ću ga uzeti sigurno zato što je najbolji mobitel :D :D

 

 

 

Ne laži, nećeš :D

 

Koma
15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S II

Uređaj je zasigurno vrhunski i prodati će se u velikom broju primjeraka. Ako su riješeni oređeni GPS bugovi vezani uz obični Galaxy S, kontam da bi telefon mogao bez većih problema zasjesti na tron. Koliko dugo? Ha vidit ćemo, vjerovatno kratko jer ni konkurencija ne spava, sve je to začarani krug. Apple će ih možda srušit, možda ne i tako unedogled.

Moj PC  
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice